PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اطلاعات از سرور به هاست

shadowless
December 6th, 2015, 00:17
سلام دوستان
من می خواستم اطلاعات سرور مجازی رو به هاست دانلود کپی کنم
برای اینکه هاست دانلود میزبان فایل ها (جهت بکاپ بودن) باشه
حالا چطوری می تونم فایل های سرور رو روی هاست بفرستم؟( انتقال ندم فقط کپی کنم)
اینکه میگن اکانت ftp بسازم باید روی هاست دانلود بسازم ؟ بعدش چطوری از سرور بهش متصل بشم و فایل هارو داخلش کپی کنم؟

a.e
December 6th, 2015, 00:29
کنترل پنل مورد استفاده بر روی سرور مجازی و هاست خود را بفرمایید تا بتوان شما را راهنمایی نمود.

shadowless
December 6th, 2015, 15:30
کنترل پنل مورد استفاده بر روی سرور مجازی و هاست خود را بفرمایید تا بتوان شما را راهنمایی نمود.

نوع سرور ویندوز 2008 هست
ولی نوع هاست هنوز خریداری نشده از چندتاشرکت که سوال کردم پاسخ های متفاوتی دادند من گیج شدم
شرکتی گفت که روی هیچ هاستی نمیشه نه هاست دانلود نه هاستای دیگه بکاپ سرور رو روی اون نگهداری کرد یا....
شرکتی دیگه گفتن میشه هاست پشتیبان خریداری کرد یا روی همین هاست ها ذخیره کرد تا بکاپ میزبانی بشه
اگه در این باره توضیح بدید ممنون میشم

arminak
December 6th, 2015, 15:40
سلام دوستان
من می خواستم اطلاعات سرور مجازی رو به هاست دانلود کپی کنم
برای اینکه هاست دانلود میزبان فایل ها (جهت بکاپ بودن) باشه
حالا چطوری می تونم فایل های سرور رو روی هاست بفرستم؟( انتقال ندم فقط کپی کنم)
اینکه میگن اکانت ftp بسازم باید روی هاست دانلود بسازم ؟ بعدش چطوری از سرور بهش متصل بشم و فایل هارو داخلش کپی کنم؟

با سلام خدمتتون
این آموزش به راحتی کار شما رو راه میندازه:
http://one3erver.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a2%d9%be%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%d8%a7%db%8c%d9%84-%d8%a8%d9%87-%d9%87%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2-%d8%a8/

shadowless
December 6th, 2015, 15:44
با سلام خدمتتون
این آموزش به راحتی کار شما رو راه میندازه:
http://one3erver.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a2%d9%be%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%d8%a7%db%8c%d9%84-%d8%a8%d9%87-%d9%87%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2-%d8%a8/

ممنون داداش
فقط یه سوال با این اوصاف من باید اول بکاپ داخل خود سرور تهیه کنم بعدش به هاست منتقل کنم؟
الان حجم فایل ها حدود 100گیگ هست
و برای بکاپ گیری های بعدی هر بار باید دستی این امر رو انجام بدم؟ سرور ویندوزهست

arminak
December 6th, 2015, 15:48
ممنون داداش
فقط یه سوال با این اوصاف من باید اول بکاپ داخل خود سرور تهیه کنم بعدش به هاست منتقل کنم؟
الان حجم فایل ها حدود 100گیگ هست
و برای بکاپ گیری های بعدی هر بار باید دستی این امر رو انجام بدم؟ سرور ویندوزهست
بله دوست عزیز، هر فایلی تو نت که دارای لینک باشه قابل انتقال به هاستتون هست با این روش ( هر هاستی که توابع php رو ساپورت کنه )
اگر تعداد فایلهاتون زیاد هست زیپ کنید و سپس انتقال بدید و از زیپ خارج کنید، فقط حواستون باشه زیپ کنید نه rar که بعد از انتقال به مشکل extract کردن فایل بربخورید.

shadowless
December 6th, 2015, 15:56
بله دوست عزیز، هر فایلی تو نت که دارای لینک باشه قابل انتقال به هاستتون هست با این روش ( هر هاستی که توابع php رو ساپورت کنه )
اگر تعداد فایلهاتون زیاد هست زیپ کنید و سپس انتقال بدید و از زیپ خارج کنید، فقط حواستون باشه زیپ کنید نه rar که بعد از انتقال به مشکل extract کردن فایل بربخورید.

اینجور که شما گفتین میتونم هاست خریداری کنم و بدون بکاپ گیری فایل های سرور رو داخل فایل زیپ قرار بدم و با هاست دانلود کنم درسته؟ یا اینکه اگه بکاپ بگیرم و زیپ کنم بهتر هست؟ ا
گه نیمه شب این کار رو انجام بدم که سرور فشار کمتری تحمل میکنه و سرعت زیپ بالا هست بهتره؟
میشه بگید چه نوع هاستی مناسب تر هست برای اینکار؟ ( معذرت بخاطر این همه سوال)
من از شرکتی راهنمایی خواستم گفتن از هاست ما برای میزبانی فایل بکاپ نمیشه استفاده کرد
این پاسخ شرکت:

در هاست ما میزبانی بک آپ نمیکنیم ، نه هاست نامحدود میشه توش بک آپ نگه داشت و نه هاست دانلود ، برای بک آپ گیری باید یک سرور مجازی استفاده بکنید .

arminak
December 6th, 2015, 16:02
اینجور که شما گفتین میتونم هاست خریداری کنم و بدون بکاپ گیری فایل های سرور رو داخل فایل زیپ قرار بدم و با هاست دانلود کنم درسته؟ یا اینکه اگه بکاپ بگیرم و زیپ کنم بهتر هست؟ ا
گه نیمه شب این کار رو انجام بدم که سرور فشار کمتری تحمل میکنه و سرعت زیپ بالا هست بهتره؟
میشه بگید چه نوع هاستی مناسب تر هست برای اینکار؟ ( معذرت بخاطر این همه سوال)
من از شرکتی راهنمایی خواستم گفتن از هاست ما برای میزبانی فایل بکاپ نمیشه استفاده کرد
این پاسخ شرکت:

در هاست ما میزبانی بک آپ نمیکنیم ، نه هاست نامحدود میشه توش بک آپ نگه داشت و نه هاست دانلود ، برای بک آپ گیری باید یک سرور مجازی استفاده بکنید .

بله درسته بدون بک اپ گیری و دخالت اینترنت خودتون میتونید انتقال رو به هاست انجام بدید، اگر زیپ بشه بهتره و حرف شما هم درست هست شب باشه به دلیل استفاده کمتر از پهنای باند سرعت انتقال بیشتر.
شرکت میزبانتونم درست گفتن، برای بک آپ گیری یا هاست دانلود پیشنهاد بنده هم سرور مجازی هست که پینگ خوبی به هاست مورد نظرتون داشته باشه با کانفیگهای ftp از iis
اصاولا هاستهای دانلود هم محدودیت در امکانات براتون داره و هم شلوغی پورت و اختصاصی نبودن منابع

shadowless
December 6th, 2015, 16:07
بله درسته بدون بک اپ گیری و دخالت اینترنت خودتون میتونید انتقال رو به هاست انجام بدید، اگر زیپ بشه بهتره و حرف شما هم درست هست شب باشه به دلیل استفاده کمتر از پهنای باند سرعت انتقال بیشتر.
شرکت میزبانتونم درست گفتن، برای بک آپ گیری یا هاست دانلود پیشنهاد بنده هم سرور مجازی هست که پینگ خوبی به هاست مورد نظرتون داشته باشه با کانفیگهای ftp از iis
اصاولا هاستهای دانلود هم محدودیت در امکانات براتون داره و هم شلوغی پورت و اختصاصی نبودن منابع
الان کشور سرور مجازی بنده آلمان هست بهتره سرور مجازی دوم از کشوره دیگه ای باشه یا فرقی نمیکنه؟
سایت بنده 3ماه کمتر هست که شروع به کار کرده و فکرکنم اینکه براش الان سرور مجازی گرفتم کار درستی نیست؟
چون هزینه زیادی برده میشه با 2 سرور مجازی که یکی برای بکاپ باشه یکی برای دانلود کاربران...
هرچند بعضی افراد گفتند در حال حاضر نیازی به بکاپ گیری نیست و تا زمانی که بازدید سایت...زیاد بشه صبر کنم بهتره این حرفشون قابل قبوله؟
الان بازدید روزانه حدود1000تا2000 نفر هست بهتر نیست به جای سرور مجازی از هاست استفاده کنم؟
یا همون سرور مجازی مناسبتر هست بخاطرامکاناتی که دراختیار میذارن؟
(ممنون بابت صبوریتون توی جواب کامل واقعا لطف کردین)

arminak
December 6th, 2015, 16:13
برای سرور بک آپ گیر کشور مهم نیست دوست عزیز اما اصولا از همون سرور نباشه که در صورت خرابی به مشکل بخورید، و از دید بهتر از دیتاسنتر دیگه و فروشنده دیگه ای باشه بهتره.
برای جواب دادن به سوالات بعدیتون نیازه بدونیم محتوای سایتتون در چه زمینه ای هست؟ برای داشتن بک اپ و امکانات و تعداد سرور نوع سایتی که راه انداختید خیلی مهمه و حد الامکان نوع مدیریت محتوای به کار رفته چیه؟

shadowless
December 6th, 2015, 16:16
برای سرور بک آپ گیر کشور مهم نیست دوست عزیز اما اصولا از همون سرور نباشه که در صورت خرابی به مشکل بخورید، و از دید بهتر از دیتاسنتر دیگه و فروشنده دیگه ای باشه بهتره.
برای جواب دادن به سوالات بعدیتون نیازه بدونیم محتوای سایتتون در چه زمینه ای هست؟ برای داشتن بک اپ و امکانات و تعداد سرور نوع سایتی که راه انداختید خیلی مهمه و حد الامکان نوع مدیریت محتوای به کار رفته چیه؟
سایت موزیک هست
و مدیریتش ووردپرس هست
که هاستم کاملا مجزا از سرور هست و از نوع سرور اختصاصی که هاست برای بازدیدکنندگان و سرور دانلود یکسان باشه نیست.

arminak
December 6th, 2015, 16:29
سایت موزیک هست
و مدیریتش ووردپرس هست
که هاستم کاملا مجزا از سرور هست و از نوع سرور اختصاصی که هاست برای بازدیدکنندگان و سرور دانلود یکسان باشه نیست.

شما هاستتون که میگید خوب هست، برای هاست دانلودش از vps ویندوزی استفاده کنید با کانفیگ iis که امکانات خیلی خوبی هم بهتون میده برای دانلود و لینک دهی فایلها
بک اپ هم فکر کنم نیازی نیست هر زمان شما از هاستتون بک آپ تهیه کنید یا از دیتابیس وردپرستون هر چند روز بک اپ بگیرید.
اصولا میزبان های هاست خودشون هم بک آپ گیری دارن که کارتون رو راحت میکنه.

shadowless
December 6th, 2015, 16:38
شما هاستتون که میگید خوب هست، برای هاست دانلودش از vps ویندوزی استفاده کنید با کانفیگ iis که امکانات خیلی خوبی هم بهتون میده برای دانلود و لینک دهی فایلها
بک اپ هم فکر کنم نیازی نیست هر زمان شما از هاستتون بک آپ تهیه کنید یا از دیتابیس وردپرستون هر چند روز بک اپ بگیرید.
اصولا میزبان های هاست خودشون هم بک آپ گیری دارن که کارتون رو راحت میکنه.
ببخشید ولی شما فقط برای هاست گفتید.
سرور بنده که میزبان فایل های آهنگ هست هم نیازی به بکاپ نداره؟ چون سرور ویندوز توسط شرکت بکاپ گیری نمیشه و فقط هاست بکاپ گیری میشه

داخل سرور درایو جدیدی که ایجاد میکنیم لینک دانلود داخل این درایو جدید همانند درایو اصلی که ویندوز روی اون نصب شده هست؟
این نرم افزار هایی که برای بکاپ گیری اتوماتیک هست که داخل سرور دوم خودش ذخیره میکنه مقاله ای دارید که راهنمایی کامل کرده باشه؟