PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه بانکها

سرزمین
December 5th, 2015, 20:33
سلام

میخواستم ببینم آیا فرقی میکنه که از کدوم درگاه استفاده کنیم تأکید من روی امنیت هست امکان فیشینگ و غیره در صورتی که از سمت سایت مشکل امنیتی نباشه وجود داره؟ برای مثال درگاه بانک صادرات چقدر تأیید میشه؟

OmidX
December 5th, 2015, 22:09
سلام

میخواستم ببینم آیا فرقی میکنه که از کدوم درگاه استفاده کنیم تأکید من روی امنیت هست امکان فیشینگ و غیره در صورتی که از سمت سایت مشکل امنیتی نباشه وجود داره؟ برای مثال درگاه بانک صادرات چقدر تأیید میشه؟

ب نظر من از بانکی درگاه بگیرید ک خودش psp باشه ، مثل ملی ، ملت ، پارسیان ، پاسارگاد و سامان .

سرزمین
December 6th, 2015, 14:18
یه سؤالی ذهنم رو درگیر کرده

برای گرفتن درگاه اسکن سند مالکیت میخوان، میخوام ببینم با این اسکن که بعداً نمیتونن کاری کنن؟

- - - Updated - - -

بقیه ی دوستان هم لطفاً شرکت کنن...

kianesfahan
December 6th, 2015, 14:31
دوستان نظرتان در مورد درگاه بانک صادرات چیست ؟

سرزمین
December 6th, 2015, 16:09
یعنی در این انجمن کسی نیست که درگاه مستقیم گرفته باشه و از تجربیاتش استفاده کنیم!

OmidX
December 6th, 2015, 22:11
یه سؤالی ذهنم رو درگیر کرده

برای گرفتن درگاه اسکن سند مالکیت میخوان، میخوام ببینم با این اسکن که بعداً نمیتونن کاری کنن؟

- - - Updated - - -

بقیه ی دوستان هم لطفاً شرکت کنن...

تازه بعضی از بانک ها ، علاوه بر کپی برابر اصل سند ، یک سفته ک مبلغش الان یادم نیست هم میخوان (مثل پاسارگاد و پارسیان) .

دوستان نظرتان در مورد درگاه بانک صادرات چیست ؟

من نظر مثبتی نسبت بهش ندارم ، ببین دوست من شما خودت باشی و بخوای از سایتی خرید کنی ک چند درگاه داره ، مثلا ملت و صادرات ، از کدوم درگاه پرداخت میکنی ؟!

طبق آماری ک من از درگاههای پرداخت آریان سرور دارم ، مشتری های ما در ۹۹ درصد موارد بین ملت ، پارسیان ، پاسارگاد و سامان ، ملت رو انتخاب کردن (!) ک برای خود ما هم جالب توجه ، حتی برای تست همه فاکتور ها رو پیش فرض گذاشتیم رو پارسیان ، ولی کاربر بازم با ملت پرداخت کرده بود !!

یعنی در این انجمن کسی نیست که درگاه مستقیم گرفته باشه و از تجربیاتش استفاده کنیم!

درباره درگاه ملت ، پارسیان ، پاسارگاد و سامان سؤالی داشتید در خدمتتون هستم .

سرزمین
December 6th, 2015, 22:26
به نظر شما امن ترین درگاه ملت هست؟
واریزی هاشون به چه صورته؟

قزوین هاست
December 6th, 2015, 22:53

سلام.والا درگاه ملت چند وقت پیش باگش منتشر شده بود.

- - - Updated - - -

طبق آماری ک من از درگاههای پرداخت آریان سرور دارم ، مشتری های ما در ۹۹ درصد موارد بین ملت ، پارسیان ، پاسارگاد و سامان ، ملت رو انتخاب کردن (!) ک برای خود ما هم جالب توجه ، حتی برای تست همه فاکتور ها رو پیش فرض گذاشتیم رو پارسیان ، ولی کاربر بازم با ملت پرداخت کرده بود !!

من نظرم در این مورد این هست که بانک ملت هم امتیاز میده و هم تک مرحله ای بود که الان از وقتی مثل بعضی بانکها مرحله تایید دوم هم وجود داره من از پارسیان استفاده می کنم.رنگ و لعاب درگاه ملت هم به نظرم جذب کننده هست.

OmidX
December 6th, 2015, 23:31
واریزی هاشون به چه صورته؟

امنیت ، ببین امنیت مطلق نیست ، ولی من در هیچ بانک ایرانی تا ب امروز مشکل امنیتی ندیدم ، شما تا ب امروز شنیدید ک درگاه آنلاین بانکی (در ایران) هک بشه ؟!

بعضی درگاه ها تایید دو مرحله ای دارند مثل پاسارگاد ، در دو مرحله نتیجه تراکنش بررسی میشه و میشه گفت از نظر امنیتی بهتر ه . (تفاوت در متد ریکـــؤست دادن و بررسی کال بک در ماژول پرداخت شماست و شما چیزی از این مرحله دوم هویت سنجی در مراحل پرداخت نمیبینید.)

سلام.والا درگاه ملت چند وقت پیش باگش منتشر شده بود.
- - - Updated - - -
من نظرم در این مورد این هست که بانک ملت هم امتیاز میده و هم تک مرحله ای بود که الان از وقتی مثل بعضی بانکها مرحله تایید دوم هم وجود داره من از پارسیان استفاده می کنم.رنگ و لعاب درگاه ملت هم به نظرم جذب کننده هست.

دوست عزیز ، سوتی برنامه نویس ماژول پرداخت whmcs چه ربطی ب بانک ملت داره ؟؟؟ !!! اگر باگی هست ک مربوط ب درگاه میشه و نه ماژول ، اینجا بزارید ما هم ببینیم .

طبق بخشنامه جدید شاپرک ، همه ی درگاهها باید بصورت دو مرحله پرداخت دربیان ، الان سامان هم ب همین صورت شده .

farmanrava
December 7th, 2015, 01:00
امنیت ، ببین امنیت مطلق نیست ، ولی من در هیچ بانک ایرانی تا ب امروز مشکل امنیتی ندیدم ، شما تا ب امروز شنیدید ک درگاه آنلاین بانکی (در ایران) هک بشه ؟!

بعضی درگاه ها تایید دو مرحله ای دارند مثل پاسارگاد ، در دو مرحله نتیجه تراکنش بررسی میشه و میشه گفت از نظر امنیتی بهتر ه . (تفاوت در متد ریکـــؤست دادن و بررسی کال بک در ماژول پرداخت شماست و شما چیزی از این مرحله دوم هویت سنجی در مراحل پرداخت نمیبینید.)

دوست عزیز ، سوتی برنامه نویس ماژول پرداخت whmcs چه ربطی ب بانک ملت داره ؟؟؟ !!! اگر باگی هست ک مربوط ب درگاه میشه و نه ماژول ، اینجا بزارید ما هم ببینیم .

طبق بخشنامه جدید شاپرک ، همه ی درگاهها باید بصورت دو مرحله پرداخت دربیان ، الان سامان هم ب همین صورت شده .

درگاه ملت هم دو مرحله ای شده ...
در بالا فرمودین بانک هایی مثل پاسارگاد و پارسیان سفته میگرن . پارسیان رو نمیدونم اما بانک پاسارگاد این قانون رو حذف کرده
به نظر میرسه که این قانون از سمت بانک مرکزی قرار داده شده ... الان تقریبا شیوه درخواست درگاه از بانک ها یکی شده و مدارک درخواستی شون تقریبا یکی هستش

در مورد درگاه دوست عزیز ، به ترتیب :
سامان ، ملت ، پاسارگاد ، پارسیان و ملی ...

طریقه گرفتن همه این درگاه ها هم بسیار آسون شده . برای مثال درگاه سامان از طریق لینک زیر درخواست درگاه رو بدین :
http://www.samanepay.com/Merchant/Register.aspx

بعد از 24 الی 48 ساعت پس از بررسی سایتتون و مشخصات شما و نماد اعتماد و... درگاه رو براتون آماده میکنن و حتی مشخصات درگاه رو هم براتون ارسال میکنند که سقف مجاز تراکنش 1500 ریال هستش ، بعد از ارسال مدارک کپی برابر اصل شده درگاه شما به روال عادی در میاد
ضمنا با کپی برابر اصل اجاره نامه هم مشکلی در ارائه درگاه وجود نداره ، الزاما نباید سند باشه ( این مورد برای صحت مکان شما هستش )

سایر درگاه ها هم به همین شکل با کمی تفاوت قابل دریافت هستند .

درگاه پاسارگاد هم :
http://psp.pep.co.ir/index.aspx?siteid=86&fkeyid=&siteid=86&pageid=827

در صورتی که نیاز دارید در مورد سایر درگاه ها هم توضیح بدم بهتون

امیدوارم که به دردتون خوره باشه

موفق باشید

OmidX
December 7th, 2015, 02:17
در بالا فرمودین بانک هایی مثل پاسارگاد و پارسیان سفته میگرن . پارسیان رو نمیدونم اما بانک پاسارگاد این قانون رو حذف کرده
به نظر میرسه که این قانون از سمت بانک مرکزی قرار داده شده ... الان تقریبا شیوه درخواست درگاه از بانک ها یکی شده و مدارک درخواستی شون تقریبا یکی هستش

طریقه گرفتن همه این درگاه ها هم بسیار آسون شده . برای مثال درگاه سامان از طریق لینک زیر درخواست درگاه رو بدین :

بعد از 24 الی 48 ساعت پس از بررسی سایتتون و مشخصات شما و نماد اعتماد و... درگاه رو براتون آماده میکنن و حتی مشخصات درگاه رو هم براتون ارسال میکنند که سقف مجاز تراکنش 1500 ریال هستش ، بعد از ارسال مدارک کپی برابر اصل شده درگاه شما به روال عادی در میاد
ضمنا با کپی برابر اصل اجاره نامه هم مشکلی در ارائه درگاه وجود نداره ، الزاما نباید سند باشه ( این مورد برای صحت مکان شما هستش )

درگاه پاسارگاد هم :

موفق باشید

ولی من تغییری در ماژول پرداخت ملت م ندادم ! و ب خوبی کار میکنه ، منظور از هویت سنجی دو مرحله ای پاسارگاد ، در تایع ریکؤست و کال بک ماژول پرداخت هست و نه صفحه پرداخت بانک ک الان در دو مرحله پرداخت رو انجام میده .

من درگاه پاسارگاد و پارسیان رو دو سال پیش گرفتم و اون زمان برای هر دو سفته دادم ، حالا اینکه قوانین ساده تر شده رو نمیدونم .

درباره درگاه بانک ملی اطلاعاتی دارید ؟ ک از کجا باید اقدام کرد ؟

farmanrava
December 7th, 2015, 14:57
ولی من تغییری در ماژول پرداخت ملت م ندادم ! و ب خوبی کار میکنه ، منظور از هویت سنجی دو مرحله ای پاسارگاد ، در تایع ریکؤست و کال بک ماژول پرداخت هست و نه صفحه پرداخت بانک ک الان در دو مرحله پرداخت رو انجام میده .

من درگاه پاسارگاد و پارسیان رو دو سال پیش گرفتم و اون زمان برای هر دو سفته دادم ، حالا اینکه قوانین ساده تر شده رو نمیدونم .

درباره درگاه بانک ملی اطلاعاتی دارید ؟ ک از کجا باید اقدام کرد ؟

منظور بنده قسمت پرداخت بوده که دو مرحله ای شده

بله این قوانین ساده تر شده و درستش هم اینه که ساده بشه ...

درگاه بانک ملی هم از لینک زیر باید اقدام کنید :
https://novin.sadadpsp.ir/RG/

سوالی بود در خدمتتون هستم

pardazit.net
December 7th, 2015, 15:02
سلام و عرض احترام

از ملت و ایران کیش داریم هر 2 رو راضی هستیم اما ایران کیش دردسر کمتری داره

به نظر من درگاه ملت خیلی مسخرست که پلاگین برای whmcs نمیدن و شما مجبوری بری از فراسو پلاگینش رو 50 تومن بخری !!!
تازه لاینسس داره اگر 2 تا whmcs داری باید 100 پول بدی
مورد بعدیش اینه که آی پی هاستت عوض شد باید درخواست کتبی بزنی تا درگاهت روی آی پی جدید کار کنه !!!
گرفتنشم خیلی راحت نیست البته ما چون شرکتی هستیم 1 روزه دادن

اما حالا ایران کیش روی آی پی گیر نمیدن + پلاگین هم خودشون رایگان میدن
صادرات و ایران کیش قبلا با هم بودن حالا جدا شدن

سرزمین
December 7th, 2015, 15:05
منظور بنده قسمت پرداخت بوده که دو مرحله ای شده

بله این قوانین ساده تر شده و درستش هم اینه که ساده بشه ...

درگاه بانک ملی هم از لینک زیر باید اقدام کنید :
https://novin.sadadpsp.ir/RG/

سوالی بود در خدمتتون هستم

از نظر شما ملی بهتره یا ملت؟

- - - Updated - - -

سلام و عرض احترام

از ملت و ایران کیش داریم هر 2 رو راضی هستیم اما ایران کیش دردسر کمتری داره

به نظر من درگاه ملت خیلی مسخرست که پلاگین برای whmcs نمیدن و شما مجبوری بری از فراسو پلاگینش رو 50 تومن بخری !!!
تازه لاینسس داره اگر 2 تا whmcs داری باید 100 پول بدی
مورد بعدیش اینه که آی پی هاستت عوض شد باید درخواست کتبی بزنی تا درگاهت روی آی پی جدید کار کنه !!!
گرفتنشم خیلی راحت نیست البته ما چون شرکتی هستیم 1 روزه دادن

اما حالا ایران کیش روی آی پی گیر نمیدن + پلاگین هم خودشون رایگان میدن
صادرات و ایران کیش قبلا با هم بودن حالا جدا شدن

حالا صادرات مستقل درگاه میده؟ یا از جای دیگه؟

farmanrava
December 7th, 2015, 15:11
از نظر شما ملی بهتره یا ملت؟

ملت ، پایداری بیشتری داره نسبت به ملی ...

حالا صادرات مستقل درگاه میده؟ یا از جای دیگه؟

تا جایی که میدونم صادرات الان با psp بانک سامان کار میکنه . یعنی سامان کیش

hostorder
December 7th, 2015, 15:19
ما از بانک ملت داریم و رفاه (رفاه زوری اومد بهمون درگاه داد)که از هیچ کدوم استفاده نکردیم الان از جهان پی داریم استفاده میکنیم

kianesfahan
December 7th, 2015, 18:10

درگاه پاسارگاد هم :

موفق باشید

سپاس دوست عزیز . توضیحات تان خیلی جامع و کامل بود .

برای صادرات هم لطف میکنید توضیح دهید ؟

نحوه اخذ درگاه از کجا و به چه صورت هست ؟

پلاگین های این درگاه موجود هست ؟

درگاه بانک صادرات را توصیه میکنید ؟

javad159
December 7th, 2015, 18:23

سلام

بانک صادرات بطور مستقیم درگاه ارائه نمیدهد چون psp نمی باشد
با شرکت های ایران کیش ،آسان پرداخت ،سامان و ... قرارداد دارد ،پس چه بهتر است بطور مستقیم خودتان از شرکت های ذکر شده اقدام به دریافت نمایید

farmanrava
December 7th, 2015, 20:50

خواهش میکنم دوست گرامی

بانک صادرات همون طور که قبلا عرض کردم با شرکت سامان کیش کار میکنه و طریقه گرفتن درگاه بانک صادرات به این شکله که شما باید فرم ثبت نام رو از خود بانکی که حساب دارید تهیه کنید
نظر شخصی من اینه که خوب نیست ، چون خودشون psp نیستند ( عرض کردم نظر شخصی من ممکنه از نظر خیلی دوستان خوب باشه )
توی لینک زیر لیست کامل psp هایی که مجوز دارند و فعال هستند رو میتونید مشاهده کنید :
http://www.shaparak.ir/content?id=290

در مورد پلاگین ، معمولا بیشتر psp های چیزی به نام پلاگین ندارن ! تا جایی که اطلاع دارم فقط شرکت ایران کیش (http://irankish-co.ir) یکسری از پلاگین ها رو دارند

javad159
December 7th, 2015, 21:25
خواهش میکنم دوست گرامی

بانک صادرات همون طور که قبلا عرض کردم با شرکت سامان کیش کار میکنه و طریقه گرفتن درگاه بانک صادرات به این شکله که شما باید فرم ثبت نام رو از خود بانکی که حساب دارید تهیه کنید
نظر شخصی من اینه که خوب نیست ، چون خودشون psp نیستند ( عرض کردم نظر شخصی من ممکنه از نظر خیلی دوستان خوب باشه )
توی لینک زیر لیست کامل psp هایی که مجوز دارند و فعال هستند رو میتونید مشاهده کنید :
http://www.shaparak.ir/content?id=290

در مورد پلاگین ، معمولا بیشتر psp های چیزی به نام پلاگین ندارن ! تا جایی که اطلاع دارم فقط شرکت ایران کیش (http://irankish-co.ir) یکسری از پلاگین ها رو دارند

سلام
دوست عزیز برخی از psp ها پلاگین ارائه میدهند ،برای مثال آسان پرداخت هم درگاه زیبا و امن دارد و هم پلاگین جوملا و whmcs را در قسمت پذیرندگان قرار داده است و قابل استفاده می باشد بنده هم تست کرده ام .
موفق باشید

arc1o0
December 7th, 2015, 21:52
سلام

از نظر بنده بهترین ها به ترتیب ملت، ملی، سامان، پارسیان، پاسارگاد هستند.

بهتره 2-3 درگاه داشته باشید تا در صورت قطعی یا مشکل از درگاه جایگزین استفاده کنید.

farmanrava
December 7th, 2015, 22:45
سلام
دوست عزیز برخی از psp ها پلاگین ارائه میدهند ،برای مثال آسان پرداخت هم درگاه زیبا و امن دارد و هم پلاگین جوملا و whmcs را در قسمت پذیرندگان قرار داده است و قابل استفاده می باشد بنده هم تست کرده ام .
موفق باشید

بله درسته !
بنده هم عرض کردم معمولا بیشتر psp ها چیزی به نام پلاگین ندارن و منظورم تمام psp ها نبود ! قطعا همانند ایران کیش برخی از psp ماژول های مربوط رو دارند ...

موفق باشید