PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه !

hhhhaaaa
October 1st, 2010, 11:56
سلام به دوستان

به فرض یکی یه وی پس اس از یه هاستینگ میگیره و دو ماه کار میکنه و 6-7 تا سایت راه میندازه!
بعداز 2 ماه که تازه کارشون گرفته سایتا بیاد و وی پی اس خراب بشه !
کسی که وی پی اس خریده بهش هی بگن دو روز دیگه درست میشه تا بشه 2 هفته و درست نشه تازه دوباره بعداز 2هفته بیان بگن یک هفته دیگه آخرش درست میشه !!
و حالا صاحب وی پی اس بگه من پولمو + خصارات می خوام و دیگه از شما وی پی اس نمیوام حق نداره؟
چقد باید بهش بدن؟ خصارت چقد باید بگیره؟

ممنون میشم کمک کنید و یه راهی جلوی ما بذارین....

mofthost.com
October 1st, 2010, 12:04
تعهد شرکت اینو معلوم هر کی قوانین خودش رو داره من به مشتریم 2برابر میدم اگه uptime زیر 99 بیاد!هر کس راه خودش رو داره

IranianServer
October 1st, 2010, 12:06
این بستگی به قرار داد داره که مانی بک داشته باشه یا نه!
Vps منیج شده بوده ؟! دقیقاً چه مشکلی پیش اومده ؟

hhhhaaaa
October 1st, 2010, 12:10
فقط بگید :
هزینه ای که تا الان کردم رو باید پس بدن؟
و
دهفته بی سرور گذاشتنمون چقد خصارتش میشه؟
و
کل اطلاعات رو پرونده باشن چقد باید بگیریم؟

حدودی ...

---------- Post added at 11:10 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

این بستگی به قرار داد داره که مانی بک داشته باشه یا نه!
Vps منیج شده بوده ؟! دقیقاً چه مشکلی پیش اومده ؟
خودشون گفتن که اگه می خوام مبلغ رو بدن !
Full Manage = 25000/m
هیچی اینطور که معلومه سرور فرت !! همه چی رو پروندن هی بهونه های خنده دار میارن !! من بابت اعتباری که داشتن ازشون VPS گرفتم که... !!!

mofthost.com
October 1st, 2010, 12:10
عزیز کلا بستگی به قراردادتون داره یه شرکت تضمین میکنه یکی نمیکنه

IranianServer
October 1st, 2010, 12:11
شما اول فکر اطلاعات باش نه فکر خسارت !!
اگر گفته پس میدم باید پس بده !

hhhhaaaa
October 1st, 2010, 12:12
خیلی ها میگن با قرارداد ولی قراردادی نمیدن!!
میگم که تضمین اعتبارشون هست خودشونم گفتن میدیم من می خوام بدونم چقد باید بگیرم که سرم کلاه نره !!

Rezash
October 1st, 2010, 12:17
فقط بگید :
هزینه ای که تا الان کردم رو باید پس بدن؟
و
دهفته بی سرور گذاشتنمون چقد خصارتش میشه؟
و
کل اطلاعات رو پرونده باشن چقد باید بگیریم؟

حدودی ...

---------- Post added at 11:10 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

خودشون گفتن که اگه می خوام مبلغ رو بدن !
Full Manage = 25000/m
هیچی اینطور که معلومه سرور فرت !! همه چی رو پروندن هی بهونه های خنده دار میارن !! من بابت اعتباری که داشتن ازشون VPS گرفتم که... !!!

به نظر من سع كنيد با صحبت حلش كنيد و اسمي از شركت در اينجا نبريد...اينجوري حداقل ديتاتون بر مي گرده و اگر طرف منصف باشه هزينتون رو + خسارت برگشت ميزنه و اين طور كه ميگيد اعتبار داشته پس اعتبارش رو به خاطر 50-100 تومن زمين نميزنه...

hhhhaaaa
October 1st, 2010, 12:21
شما اول فکر اطلاعات باش نه فکر خسارت !!
اگر گفته پس میدم باید پس بده !
حاضرم اطلاعات رو بی خیال شم از اول بنویسم و راه بندازم ولی بیشتر از این منتظر نمونم و خصارت ببینم !
ولی متاسفانه من اسپانسر داشتم که هزینه ها رو میداد و حالا میگه این همه مدت چی کار کردی من باهات کار نمیکنم پولمو بده !! اون این چیزا حالیش نیست پشیمون شده و مخارجی که انجام داده رو می خواد پس بگیره ازم منم جوابی ندارم بدم سرور نیست چی بگم منم شدم دروغ گو انقد براش امروز فردا کردم حالا هم پولشو ندارم بدم می خوام از هاستینگ پس بگیرم و خصاراتی که باید به اسپانسر بدم هم چون به خاطر هاستینگ بوده ازشون بگیرم!!

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

به نظر من سع كنيد با صحبت حلش كنيد و اسمي از شركت در اينجا نبريد...اينجوري حداقل ديتاتون بر مي گرده و اگر طرف منصف باشه هزينتون رو + خسارت برگشت ميزنه و اين طور كه ميگيد اعتبار داشته پس اعتبارش رو به خاطر 50-100 تومن زمين نميزنه...
دوست عزیز 50-100 چیه نزدیک به 500 تومن پول سرور و خصارت شده واسه 50 تومن من اصلا بی خیال می شدم !!!
یعنی شما میگی 500 تومن رو به من بر میگردونه و اطلاعات هم میه میگه به سلامت ؟! اگه خواستین باز با ما کار کنین؟!

hhhhaaaa
October 1st, 2010, 19:19
من اونقد مرام دارم که نام نبرم ولی اونا در جواب تیکتم رو Closed میکنن!!
نمیدونم والا خودشون میگن هزینه رو می خواین بدیم بعد میگم بدید اینجوری میکنن!!
نمیدونم اینا با همین کارا و با همین وضع به اینجا رسیدن؟!!
اینهمه اعتبار پس چرا پشتیبانی اینجوریه !! جای اینکه جواب تیکت رو بدن میبندنش !! تلفنم که الکی زدن تو سایت یک بار نشد زنگ بزنیم بردارن !!!

mdf092
October 1st, 2010, 19:26
واقعا همه چی بستگی به قرارداد داره و تعهد میزبان
به سر به لینک http://www.webhostingtalk.ir/f129/15215/ بزن میفهمی میتونی هیچی نداشته باشی

Rezash
October 1st, 2010, 19:50
من اونقد مرام دارم که نام نبرم ولی اونا در جواب تیکتم رو Closed میکنن!!
نمیدونم والا خودشون میگن هزینه رو می خواین بدیم بعد میگم بدید اینجوری میکنن!!
نمیدونم اینا با همین کارا و با همین وضع به اینجا رسیدن؟!!
اینهمه اعتبار پس چرا پشتیبانی اینجوریه !! جای اینکه جواب تیکت رو بدن میبندنش !! تلفنم که الکی زدن تو سایت یک بار نشد زنگ بزنیم بردارن !!!
عزيز بحث مرام و معرفت نيست ! بهر حال اون ها بايد پاسخ گو باشند ! در مورد قيمت من مثال عرض كردم ... اگر ميگم با صحبت حل كنيد به اين خاطر هست كه دردسرش كمتر هست ! و گرنه وقتي حق با شماست هر كاري از جمله شكايت هم مي تونيد بكنيد ... ولي دردسر خودتون بيشتر ميشه...
بهر حال اگر گفتند ميدهند بايد بدند !
در مورد اينكه ميگم اسم نبريد به اين خاطر هست كه فردا ادعا نكنند خسارت شما رو نمي ديم چون شما اعتبار ما رو زير سوال بردي يا 1000 توجيه منطقي يا غير منطقي ديگر...

rn4j1m1
October 1st, 2010, 21:01
من فهمیدم کجا رو میگی :d
منم دقیقا همین مشکل رو باهاشون دارم
و هی میگن امروز ، فردا !

hhhhaaaa
October 2nd, 2010, 10:39
وقتی زنگ بزنی به شماره شرکت بره رو پیغام گیر !!
زنگ بزنی شماره اول موبایل که گذاشتن تو سایت تا یه زنگ خورد قطع کنن !!
زنگ بزنی به شماره موبایل دوم خاموش باشه !!
وقتی 100 تا پست نداشته باشی با مدرک ازشون اسم ببری !!
اونوقت چیکار باید کرد ؟!

delta
October 2nd, 2010, 12:32
منم فهمیدم کی هست. خود من شانس آوردم..تو همون اوضاع قطع و وصلی با هزار بدبختی 2 هفته پیش زود سرور رو عوض کردم..با شناختی که من از ایشون دارم اطلاعاتتون نپریده ..در حال تغییر سرور هستند!! سابقه تغییر سرور زیاد دارند.در ماه شاید 3 بار سرور عوض کنه از این ور به آن ور.. اول همش میگن صبر کنید بعد یک هفته دیگه جوابتو هم نمیدن.. وقتی سرور عوض شد با پیشنهادات وسوسه انگیز میان سراغتون..دوباره روز از نو روزی از نو..
شما نمیتونید تا وقتی که مطمعن شدید اطلاعاتتون پاک شده خسارت بگیرید..بهتره اطلاعاتتون رو بگیرید و از سرورش بیاید جایی دیگه.. چون الان شما همش دنبال پول هستید و میگید اطلاعات مهم نیست..وقتی طرف بفهمه اطلاعاتت مهم نیست برات مشخصه پولی هم نمیده بهت..بهتره رو برگشت اطلاعاتتون پافشاری کنید تا اگر واقعا نداشت خسارت بگیرید