PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی وصل کردن قالب به Virtual Freer

Iman17
December 5th, 2015, 16:15
سلام. وقت بخیر.

من یک قالب html طراحی کردم و الان قصد دارم به سیستم مدیریت Freer وصلش کنم. تا اون‌جایی که می‌دونم باید محتویات فولدرهای templates و statics تغییر پیدا کنه ولی با نگاهی که به کدش انداختم دیدم جایگذاری خیلی از متغیرهاش توی قالب من ظاهراً ممکن نیست.
من بیشتر می‌خوام از قابلیت تحویل کارت بعد از پرداختش استفاده کنم و داینامیک بودن بقیه‌ی بخش‌هاش خیلی برام مهم نیست.

اگر ممکنه دوستان در مورد نحوه‌ی ایجاد این اتصال یه توضیحی بدن.
مرسی

us12
December 5th, 2015, 16:23
در صورت تمایل با هزینه قالب html به فریر ست میشود .
http://www.softiran.org/view-content/4/contact-us.html
------------

راهنمایی اینکه باید با موتور قالب اسمارتی آشنایی داشته باشید

MOJTABA005
December 5th, 2015, 21:46
سلام. وقت بخیر.

من یک قالب html طراحی کردم و الان قصد دارم به سیستم مدیریت Freer وصلش کنم. تا اون‌جایی که می‌دونم باید محتویات فولدرهای templates و statics تغییر پیدا کنه ولی با نگاهی که به کدش انداختم دیدم جایگذاری خیلی از متغیرهاش توی قالب من ظاهراً ممکن نیست.
من بیشتر می‌خوام از قابلیت تحویل کارت بعد از پرداختش استفاده کنم و داینامیک بودن بقیه‌ی بخش‌هاش خیلی برام مهم نیست.

اگر ممکنه دوستان در مورد نحوه‌ی ایجاد این اتصال یه توضیحی بدن.
مرسی
شما برای این کار باید کد نویسی بلد باشید در غیر اینصورت با بنده در تماس باشید
آیدی یاهو : info.luxerver
آدرس سایت : plus-server.ir
با تشکر

Iman17
December 5th, 2015, 22:25
شما برای این کار باید کد نویسی بلد باشید در غیر اینصورت با بنده در تماس باشید
آیدی یاهو : info.luxerver
آدرس سایت : plus-server.ir
با تشکر
قاعدتاً وقتی میگم قالب طراحی کردم یعنی کدنویسی بلدم ولی با روال کار این موتور آشنایی ندارم و به هر صورتی که کدها رو جایگزین کردم جواب نداده؛ برای همین راهنمایی می‌خواستم.

الانم مجدداً کدها رو ویرایش کردم و این دفعه همه‌ی کدها به درستی لود شده (Page Source) ولی روی صفحه به جز اون اخطار حذف پوشه‌ی نصب فریر چیزی به نمایش در نمیاد. کسی می‌دونه مشکل از کجاست؟