PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : webroot

demonvictor
December 6th, 2015, 18:58
عرض سلام و خسته نباشید.
دوستان من جایی بودم که یکی از دوستان ما داشتش در مورد امنیت سرور و این چیزا صحبت میکرد که اسمی از وب روت و نحوه ی استفاده صحیح از این میگفتش و بعد یه جای دیگه هم من یه همچین اصطلاحی رو شنیده بودم.اما خب تنها چیزی که گیرم اومد یه سری منابع خارجی که نتونستم ازش استفاده ای کنم.
ممنون میشم اگه یکی از دوستان در این مورد من رو راهنمایی کنه و بگه که اصلا چی هست و کجا استفاده میشه و توضیحات آموزشی اگه در موردش هستش ممنون میشم ارایه بدین.

- - - Updated - - -

......update......

aligoli
December 7th, 2015, 10:58
عرض سلام و خسته نباشید.
دوستان من جایی بودم که یکی از دوستان ما داشتش در مورد امنیت سرور و این چیزا صحبت میکرد که اسمی از وب روت و نحوه ی استفاده صحیح از این میگفتش و بعد یه جای دیگه هم من یه همچین اصطلاحی رو شنیده بودم.اما خب تنها چیزی که گیرم اومد یه سری منابع خارجی که نتونستم ازش استفاده ای کنم.
ممنون میشم اگه یکی از دوستان در این مورد من رو راهنمایی کنه و بگه که اصلا چی هست و کجا استفاده میشه و توضیحات آموزشی اگه در موردش هستش ممنون میشم ارایه بدین.

- - - Updated - - -

......update......

توصیه میکنم از انجمن آشیانه این مورد رو پیگیری کنید.
چون در اینجا افراد انگشت شماری در مورد امنیت سرور و هاستینگ اطلاعات دارند. و همان ها شاید دوست نداشته باشید اطلاعات رو به اشتراک بذارند.
اما در اونجا این مشکل رو نخواهید داشت.

در مورد هاستینگ موردی بود اینجا مطرح کنید حتما به شما کمک خواهد شد.

demonvictor
December 7th, 2015, 12:56
توی آشیانه گذاشتم اما متاسفانه اونجا فقط یه لینک از ویکی پدیا به من دادن وبعد ادرس سایت خودش.یعنی من نمیتونم از منابع خارجی اطلاعاتی کسب کنم.
اما دنبال این این هستم کسی که میدونه این چیزا چی هستش خودش اطلاعاتی که داره رو در اختیارم بذاره.