PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ استورج ovh

Mrbean
December 5th, 2015, 12:44
سلام٬ من سرویس بک آپ استورج او وی اچ که تو پنل به صورت رایگان میده فعال کردم٬‌بعد توی سی پنل تنظیم کردم که هفته ۳ بار بک آپ بگیره اما زمان بک آپ نمیتونه به اف تی پی وصل بشه.

سرور که باید بک آپ بشه توی خود دیتا سنتر ovh هستش یعنی نتورک بیرونی نیست!

کسی تا حالا کار کرده باهاش؟

a.e
December 5th, 2015, 14:55
آدرس ، یوزرنیم و پسورد را به چه شکل ثبت کرده اید؟ توجه داشته باشید که یوزرنیم شما همان نام سرور شما می باشد که به صورت ns تعریف شده است

irank1
December 5th, 2015, 15:04
درود

مشکل را بطور واضح تر توضیح دهید

Mrbean
December 5th, 2015, 15:12
آدرس ، یوزرنیم و پسورد را به چه شکل ثبت کرده اید؟ توجه داشته باشید که یوزرنیم شما همان نام سرور شما می باشد که به صورت ns تعریف شده است
بلی همه درست هستند.
به این شکل زیر وارد میکنم.

ftpback-rbx3-399.ovh.net

ns******.ip-***-***-***.eu

تو پنلش ftp فعاله دو گزینه NFS و CIFS غیر فعاله٬ به اینها که مربوط نمیشه؟

- - - Updated - - -

درود

مشکل را بطور واضح تر توضیح دهید
ovh بک آپ استورج رایگان ۵۰۰ جی بی میده٬ من اینو فعال کردم و توی whm تنظیم کردم که روزانه بک آپ بگیره٬ الان زمان بک آپ که میخواد شروع بشه نمیتونه به سرور اف تی پی وصل بشه نمیدونم چرا!؟

a.e
December 5th, 2015, 15:14
توجه داشته باشید که دسترسی به فضای بک آپ از طریق همان سرور (سرور خریداری شده) و با استفاده از دسترسی ftp می باشد؛ در صورتی که دسترسی لازم را دارید به صورت دستی نیز دسترسی به این فضا را تست نمایید.

irank1
December 5th, 2015, 15:16
بلی همه درست هستند.
به این شکل زیر وارد میکنم.

ftpback-rbx3-399.ovh.net

ns******.ip-***-***-***.eu

تو پنلش ftp فعاله دو گزینه NFS و CIFS غیر فعاله٬ به اینها که مربوط نمیشه؟

- - - Updated - - -

ovh بک آپ استورج رایگان ۵۰۰ جی بی میده٬ من اینو فعال کردم و توی whm تنظیم کردم که روزانه بک آپ بگیره٬ الان زمان بک آپ که میخواد شروع بشه نمیتونه به سرور اف تی پی وصل بشه نمیدونم چرا!؟

روی فایر وال آی پی سرور بک آپ باز هست؟ پورت خروجی و ورودی 21 که قاعدتا باید باز باشد

Mrbean
December 5th, 2015, 15:52
روی فایر وال آی پی سرور بک آپ باز هست؟ پورت خروجی و ورودی 21 که قاعدتا باید باز باشد
آی پی سرور بک آپ بدلیل اینکه فقط تو نتورک داخلی ovh قابل دسترس است٬ نمیتونم بگیرم اما مطمینن از فایروال نیست!

- - - Updated - - -

توجه داشته باشید که دسترسی به فضای بک آپ از طریق همان سرور (سرور خریداری شده) و با استفاده از دسترسی ftp می باشد؛ در صورتی که دسترسی لازم را دارید به صورت دستی نیز دسترسی به این فضا را تست نمایید.
بلی میدونم! از چه طریقی میشه تست کرد؟ ای تی پی تحت وب که درست کار بده چیه؟ بتونم تست کنم

serverhaa
December 5th, 2015, 16:06
میتونید از داخل تنظیمات همون استوریج براش اگر سرور دیگه روی ovh دارید آی پی رو allow کنید که اگر vps هست بتونید داخل استوریج ریموت کنید

Mrbean
December 5th, 2015, 17:00
میتونید از داخل تنظیمات همون استوریج براش اگر سرور دیگه روی ovh دارید آی پی رو allow کنید که اگر vps هست بتونید داخل استوریج ریموت کنید
این کارو کردم ولی بازم نمیتونه به اف تی پی سرور وصل بشه!