PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قانون کپی رایت نرم افزارهای خارجی

mrsam.sum
December 5th, 2015, 12:39
سلام دوستان
جدیداً سایتی راه اندازی کردم برای دانلود و نصب نرم افزارهای تخصصی نفت و گاز
دومین .ir اون سایت به نام من ثبت شده ولی شخص دیگه ای با نام مستعار فعالیت میکنه
این نرم افزارها قیمت های اصلیشون میلیاردی هستش و شرکت های تولید کننده این نرم افزارها به شدت پیگیر نقض کپی رایت هستن.... میخواستم ببینم از نظر حقوق کپی رایت چه مشکلی میتونه برای طراح سایت و صاحب هاست و دومین پیش بیاد؟

98M!zban
December 5th, 2015, 12:48
سلام دوستان
این نرم افزارها قیمت های اصلیشون میلیاردی هستش و شرکت های تولید کننده این نرم افزارها به شدت پیگیر نقض کپی رایت هستن.... میخواستم ببینم از نظر حقوق کپی رایت چه مشکلی میتونه برای طراح سایت و صاحب هاست و دومین پیش بیاد؟

برای طراح سایت و ارائه دهنده هاست و دامین هیچ مشکلی نمیتونه پیش بیاد چون این موارد سرویس دهنده محسوب میشند

با یه قرارداد رسمی مشخص کنید که شما فقط یک سرویس دهنده هستید و مسئولیت نشر موارد موجود در سایت با شما نیست

aligoli
December 7th, 2015, 10:49
سلام دوستان

تا زمانی که در ایران هستید خطری شما رو تهدید نمیکنه. البته فعلا !
از کلودفلر استفاده کنید.
مشخصات هویز هم تغییر بدید.
با دامنه .com فعالیت کنید و ir رو پارک کنید.

msm1365
December 8th, 2015, 23:12
اگر شرکت مذکور شما را شناسایی کند و پایتان به کشوری برسد که بتوانند علیه تان اقامه دعوی کنند دیگر...