PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد بکاپ دیتابیس در سی پنل

SaeedFazlollahzadeh
December 4th, 2015, 21:21
سلام
چند دقیقه پیش بکاپ MySQL رو از طریق پنل ریستور در سی پنل، آپلود کردم و بعد از اتمام آپلود، اون صفحه ی لیست جدول های موجود در اون+متنی که مینویسه The system will restore the database رو آورده بود.
از اون جایی که حجم دیتابیس تقریبا 25 مگابایت هست (وردپرس)، در نتیجه خیلی طول میکشه تا جدول ها نشون داده بشه.
به همین دلیل و هم چنین کند بودن سرعت نتم (این چند روزه مشکل داشته)، بعد از این که آپلود تموم شد، صفحه ی مربوطه رو بستم.
سوالم اینه که باید اجازه میدادم صفحه به طور کامل بارگزاری میشد و لیست کلیه ی جدول ها رو میاورد، یا اینکه صرفا آپلودش کافیه؟
البته راه آپلود از طریق phpmyadmin هم به ذهنم رسیده بعدش که گفتم اول اینو بپرسم و اگه مشکلی نداشت، دیگه سراغ دومی نرم.
پ.ن: فعلا سایتی که آپلود کردم براش، مشکل داره (به خاطر دی ان اس ظاهرا) و فقط دسترسی به سایت و اجرای وردپرسش ندارم، در حالی که میتونم site.ir/ax.jpg بزنم و لینک بیاد و عکس نشون داده بشه. به همین خاطر نمیتونم بفهمم دیتابیس سالم آپلود شده یا خیر.