PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در افزایش سرعت نت | داخلی و خارجی

Reza-R2
December 4th, 2015, 14:24
سلام دوستان
من کاربر اسیاتک هستم
جدیدا سرویس از عوض کردم 2مگی 2تا5 نیم بهاء 5تا8صبح رایگان البته من این سرویس داشتم داخل طرح رایگانش سرعتش تا 1مگ هم میرسید
اما حالا سرویس جدیدا عوض کردم 10گیگ در ماه گرفتم سرعت شبانه میانگین200تا150کیلو بایت هستش یعنی بیشتر از 280کیلو بایت نمیشه:((البته این دانلودی های من از سایت 4اپلود هستش)
قرمز قبلی
سبز جدید
من یه سئوال دیگه هم داشتم من بیشتر فایل هام از سایت مول تبدیل میکنم چون سرور خارجی دارن شبانه اصلا سرعت نداره
خواستم بپرستم اگه از این سرویس افزایش سرعت دانلود بگیرم سرعت دانلود بیشتر میشه یا نه کسی داره مشاوره بده منم بخرم البته وب سایتشم براتون میذارم
قیمت عالی ولی چون من خودم هنوز تست نکردم نمیدونم باید بخرم یا نه

29081

- - - Updated - - -

ببخشید من اشتباهی نوشتم سرعت نت
منظورم سرعت دانلود بودش

n4ser
December 10th, 2015, 11:56
ببینید سرویس افزایش سرعت که میگین تست نکردم ولی احتمالا باید جواب بده چون به سرور داخل ایران وصل میشید بعضیا میگن شبانه که سرعت لیمیت میشه وقتی وصل میشن سرعتشون میره بالا

پیشنهاد من به شما این هست که یک سرور داخل شهر خودتون با پهنای باند بالا بگیرید حدالامکان تو شهر خودتون و اختصاصی باشه بهتره

vpsmad
December 10th, 2015, 12:10
ببینید سرویس افزایش سرعت که میگین تست نکردم ولی احتمالا باید جواب بده چون به سرور داخل ایران وصل میشید بعضیا میگن شبانه که سرعت لیمیت میشه وقتی وصل میشن سرعتشون میره بالا

پیشنهاد من به شما این هست که یک سرور داخل شهر خودتون با پهنای باند بالا بگیرید حدالامکان تو شهر خودتون و اختصاصی باشه بهتره

ببخشید منظورتون یه سرور تو شهر خودتون بگیرید دقیقا چی هست میشه واضح تر بگید شاید مشکل خیلی ها باشه و بتونن مشکلشون رو حل کنند .ممنون

xwoman2
December 10th, 2015, 16:12

شما توی مشهد سرور مجازی یا اختصاصی سراغ دارید جناب؟
دیتا سنتر که نداره اینجا حالا اگر اتاق سرور هم باشه باز هم خوبه

bmi
December 10th, 2015, 16:15
با عرض سلام و درود خدمت شما

سرویس آسیاتک در اپدیت جدید ، پیر تو پیر رو اضافه کرده و سایت های داخلی که روی دیتاسنتر آسیاتک هست با سرعت خیلی بالایی نسبت به دیگر سایت ها دانلود میکند.
سرویس شما باید تا 256 kb سرعت بده طبق ضریب اشتراک 1 به 8 آسیاتک
اگر مشکلی دارید با 1544 تماس بگیرید یا 1544.ir مراجعه کنید.

اگر از سرور خارجی دانلود میکنید لینک تست بفرستید تا نتیجه قرار بگیره

موفق باشید

Reza-R2
December 11th, 2015, 13:15
با عرض سلام و درود خدمت شما

سرویس آسیاتک در اپدیت جدید ، پیر تو پیر رو اضافه کرده و سایت های داخلی که روی دیتاسنتر آسیاتک هست با سرعت خیلی بالایی نسبت به دیگر سایت ها دانلود میکند.
سرویس شما باید تا 256 kb سرعت بده طبق ضریب اشتراک 1 به 8 آسیاتک
اگر مشکلی دارید با 1544 تماس بگیرید یا 1544.ir مراجعه کنید.

اگر از سرور خارجی دانلود میکنید لینک تست بفرستید تا نتیجه قرار بگیره

موفق باشید

اره شبانه رایگانه من اینجوری هستش