PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور amd قوی

vPsPersia.COM
October 1st, 2010, 01:53
سلام

با گذشت چندین سال و کار کردن با برند INTEL ، حالا می خواهم برند AMD رو هم تست کنم .

به نظرم باید پردازنده های قوی باشند . می خواهم یک سرور Opteron داشته باشم .

دوستان عزیز درخواست می کنم که آفر های مبارک خودتان را در مورد سرور های AMD بیان فرمایید .

بودجه رو بین 150 تا 220 در نظر بگیرید .

لطفا نام دیتاسنتر رو هم قید کنید

کلی گفتم و اسمی از مشخصات نبوردم ، مثلا میزان رم و هارد دیسک . قصدم اینه که دیتاسنتر های که AMD می دهند رو شناسایی کنم :D

AftabHosting
October 1st, 2010, 01:57
هتزنر amd داره ولی خیلی قوی نیست

vPsPersia.COM
October 1st, 2010, 02:01
آره ، 2 هسته ای هستند

لازم به ذکر هست که Phenom یا Opteron فرق نمی کنه ! فقط AMD باشه !

حداقل هم 4 هسته ای !

vPsPersia.COM
October 1st, 2010, 06:08
من خودم یکی میگم

ovh :d به به ! عجب دیتاسنتری !!!

کسی نیست؟

Techno Pars
October 1st, 2010, 12:24
من خودم یکی میگم

ovh :d به به ! عجب دیتاسنتری !!!

کسی نیست؟

ovh الان یک آفر خیلی تپل داره :71:

asrhosting
October 1st, 2010, 14:10
سلام .

این جا رو ببنید : فروش ویژه سرور اختصاصی از اروپا ( ovh - قیمتی باورنکردنی ) (http://www.webhostingtalk.ir/f11/15408)

Techno Pars
October 1st, 2010, 15:10
اگر برای vps می خواهید از یک جای دیگه بگیرید.
قضیه واسه vps خیلی حساسه ! شما مثلا 20 تا مشتری روی یک سرور داری.حالا ممکنه هر کدوم از مشتری های شما هم 20 تا مشتری داشته باشند.
اگر سرور سرعت ، آپتایم و کیفیت خوبی نداشته باشه شما در قبال چند نفر مسئول هستید؟
ovh سرعت و آپتایمش بد نیست ولی خب سرورهاش کیفیتی ندارند.به نظر من که استفاده از یک کامپیوتر دسکتاپ به جای یک سرور حرفه ای کار اشتباهیه!
خیلی ها میگن چرا فلان جا خیلی ارزون میده ! خب یکی از دلایلش همینه ! وقتی پرووایدر با 300 الی 400 دلار یک دسکتاپ می بنده و میده به شما فقط پول دیتا را داره ازتون میگیره.
اگر خیلی از این جاهای ارزون فروش مثل پرووایدر های معتبر برای هر سرور 2000 تا 3000 دلار هزینه می کردند آیا باز هم به همین قیمت سرویس می دادند؟

J4vad
October 1st, 2010, 15:25
با سلام ،

یک آفر ویژه از دیتاسنتر WehostWebsites برای شما دارم که واقعا اگر می خواهید با کیفیت کار کنید عالی است .

2097 SC731i‐300B Asus M3A78‐CM
CPU:Opteron 1354
RAM:8GIG
HDD:2x 1000GIG Seagate ES.2
Bandwidth:5TB
IPS: 31
Port:100Mbps
Reboot/Bandwidth Graph Panel
$ 250.00

250 هزار تومان ماهیانه .

ضمن اینکه برای ارتقاء Uplink از 100 به 1000 می توانید 35 هزار تومان پرداخت کنید .

موفق باشید .

delta
October 1st, 2010, 16:17
amd به درد سازندش میخوره.. تست نزنی بهتره... رو همون اینتل بمون که خداست!!

Aria
October 1st, 2010, 16:47
amd به درد سازندش میخوره.. تست نزنی بهتره... رو همون اینتل بمون که خداست!!

سلام.

بهتر نیست به جای احساسات با استفاده از دلیل و مدرک برای بررسی کیفیت و امکانات یک محصول صحبت بشه ؟

Intel Hyper-Threading vs. AMD True Core Scalability | AMD at Work (http://blogs.amd.com/work/2010/03/30/intel-hyper-threading-vs-amd-true-core-scalability/)

من شخصاً AMD رو بیشتر از Intel قبول دارم در سری جدید CPU ها چون قدرت AMD چندین برابر Intel هست در حال حاظر و همینطور بیشتری Advantage ای که داره اینه که بیشتر CPU های ساخته شده توسط شرکت AMD میتونند تا حد 128 گیگ رم رو پشتیبانی کنند و Direct I/O دارند برای سیستم عامل های 64 بیت که این چیزی هست که Intel کماکان نتونسته در تراشه هاش ادقام کنه!

با تشکر.

vPsPersia.COM
October 1st, 2010, 17:55
بیشتر به خاطر توصیه های آریا عزیز بود که می خواهم AMD بگیرم

یک بار از WST یک سرور Phenom داشتم ، خیلی باهاش حال کردم . اصلا کند نبود .

دوست دارم AMD کار کنم !

irlogo
October 1st, 2010, 17:56
پردازنده های amd به دلیل مسطح بودن و داشتن پین ( روی سطح خود پردازنده ) از عمر کمتری برخوردار هستند، تکنولوژی هایی مانند amd live و amd ac فاکتور های پیشرفت amd 939 پین به am2 940 و
amd3+ 941 می باشد

تجربه شخصی بنده برای سرور اختصاصی شبکه شرکت
الان نزدیک به 4 سال هست یک سرور pc با مین برد asus m2n-e / دو گیگابایت رم 533 / پردازنده 3000 اتلون 940 و پاور acbel 400 و هارد دیسک های رید 1 از برند وسترن دیجیتال که بصورت مداوم و همیشگی روشن بوده که الان هنوز هیچ مشکلی با این سرور نداشتیم

اما اخیرا بدلیل داغ کردن بیش از حد پردازنده مجبور به بازکردن فن شدیم ( خمیر سیلیکن بصورت کامل سوخته بود ) که بدلیل چسبیده بودن هدسینک ، پردازنده از مادربورد جدا شد و با گرم کردن هدسینک توانستیم مشکل را حل کنیم که البته نشان می دهد گرم کردن باعث افت سرعت پردازنده شده است

اینجا راهی بجز گرم کردن نبود و اگر می خواستیم با شیئی پردازنده را از هدسینک جدا کنیم قطعا پردازنده لب پر می شد

vPsPersia.COM
October 1st, 2010, 18:42
خوب cpu های amd شنیده بودم که کمی داغ هستند .

اما من هر 1ماه یکبار کاملا pc خودم رو زیر و رو می کنم . خمیر و اینا رو هم عوض می کنم و....

کامپیوتر مثل خود انسان هست ، نمیشه ولش کرد به امان خدا .

البته در مورد سرور شاید در دیتاسنتر های جدید قطعات بهتری ارئه بشه و کمتر کسی هست که 1 سال روی یک دیتاسنتر بماند .