PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 4نا سرور مجازی میخوام فقط با مشخصات ذکر شده لطفا اسپم ندین که کلامون میره تو هم

omid.m
December 4th, 2015, 10:56
سلام
4تا سرور مجازی میخوام با فقط و فقط و فقط و فقط با این شرایط لطفا اسپم ندین وگرنه تو تاپیکتون گزارش میدم

توجه کنید که اول یکی یکی تحویل میگرم اگر با مشخصات ذکر شده مطابقت داشت پرداخت میکنم و بعدی رو تحویل میگیرم
1-سرور انگلستان با 2گیگ رم و یندوز 2012rنسخه ازمایشی 180 روزه قانونی قابل دریافت از سایت ملیکروسافت با پینگ پایین و 25گیگ ssd

2- میکروتیک از ایران زیر ساخت با حد اقل امکانات و حداکثر 60گیگ ترافیک ماهیانه بیشتر نمیخوام
3-میکروتیک آلمان از هتزنر حتما (مای لوک نمیخوام) با 128مگ رم کافیه
4-میکروتیک آمریکا با 128مگ رم کافیه
برا مصرف اموزشی هستند حتما نسخه 6.2 ببالا میخوام و حداقل قیمت ترافیک ماهیانه هم کمتر نباشه بیشتر از 60گیگ نیست

شرکتهای معتبر لطفا افر بدین
ممنون

princeserver
December 4th, 2015, 11:00
سلام خدمت شما فقط سرور انگلیس با هارد اس اس دی قابل ارائه هستش با سرور کلوکیشن شده از دیتاسنتر انگلیس هارد ها 4 ترا هارد اس اس دی سامسونگ 850 پرو
قدرت اصلی سرور 160 گیگ رم سی پی یو e5 2620 دوال 18 ترا بایت هارد معمولی شامل 3 تا هارد 6 ترا بایت دو تا هارد اس اس دی 2 ترابایت
در صورت مایل به همکاری بودید در خدمت شما هستیم

ourweb
December 4th, 2015, 11:05
باسلام میکروتیک میتوانیم بدیم خدمت تان ماهیانه 10 هزار تومان از امریکا

۱CORE پردازنده
۱۰۲۴MB DDR3 حافظه
۴۰GB هارد دیسک
۱Gbps Full-Duplex پورت سرور
نامحدود پهنای باند ماهانه
,Mikrotik , Linux,Windows سیستم عامل
1 IPv4
امریکا موقعیت سرور
10٫000 هزار تومان هزینه ماهیانه

لینک سفارش : http://irhosting24.com/customer/cart.php?gid=6

omid.m
December 4th, 2015, 11:15
سلام خدمت شما فقط سرور انگلیس با هارد اس اس دی قابل ارائه هستش با سرور کلوکیشن شده از دیتاسنتر انگلیس هارد ها 4 ترا هارد اس اس دی سامسونگ 850 پرو
قدرت اصلی سرور 160 گیگ رم سی پی یو e5 2620 دوال 18 ترا بایت هارد معمولی شامل 3 تا هارد 6 ترا بایت دو تا هارد اس اس دی 2 ترابایت
در صورت مایل به همکاری بودید در خدمت شما هستیم

قیمت لطفا...؟

princeserver
December 4th, 2015, 11:18
در پیام خصوصی ارسال گردید

RoobinaServer
December 4th, 2015, 11:26
سلام
4تا سرور مجازی میخوام با فقط و فقط و فقط و فقط با این شرایط لطفا اسپم ندین وگرنه تو تاپیکتون گزارش میدم

توجه کنید که اول یکی یکی تحویل میگرم اگر با مشخصات ذکر شده مطابقت داشت پرداخت میکنم و بعدی رو تحویل میگیرم
1-سرور انگلستان با 2گیگ رم و یندوز 2012rنسخه ازمایشی 180 روزه قانونی قابل دریافت از سایت ملیکروسافت با پینگ پایین و 25گیگ ssd

2- میکروتیک از ایران زیر ساخت با حد اقل امکانات و حداکثر 60گیگ ترافیک ماهیانه بیشتر نمیخوام
برا مصرف اموزشی هستند حتما نسخه 6.2 ببالا میخوام و حداقل قیمت ترافیک ماهیانه هم کمتر نباشه بیشتر از 60گیگ نیست

ممنون

با سلام

فقط مورد 2 (سرور ایران - لینک واسط شهراد-آسیاتک-پارس از مرکز زیرساخت)

ماهانه 30 هزار تومان با ترافیک 50 گیگ میباشد. http://www.roobinaserver.ir/vps-mikrotik-iran.php

مورد 3 نیز از هتزنر همان میکروتیک مجدد 30 هزار تومان میباشد.

موفق باشید

omid.m
December 4th, 2015, 11:32
با سلام

فقط مورد 2 (سرور ایران - لینک واسط شهراد-آسیاتک-پارس از مرکز زیرساخت)

ماهانه 30 هزار تومان با ترافیک 50 گیگ میباشد. http://www.roobinaserver.ir/vps-mikrotik-iran.php
مورد 3 نیز از هتزنر همان میکروتیک مجدد 30 هزار تومان میباشد.

موفق باشید

بر اینقدر ترافیک خیلی بالاست

sina.click
December 4th, 2015, 12:10
سلام

ممنون

با سلام
سرورهای مجازی مورد نظر شما از بهترین دیتاسنترهای جهان با مشخصات زیر قابل تقدیم است :
1:

Ram 2048
O.S : Windows 2003 - 2008 - 2012 , linux , mikrotik
Cpu : Xeon E3-1230 V3 3.20 GHz
Port : 1Gbit
uptime : 99.9%
ماهانه 40 تومان

2:

Ram 512
BW : 100GB
ماهانه 40 تومان

3-4 :

Ram 256
ماهانه 15 تومان

منابع کاملا اختصاصی
با کیفیت و پشتیبانی تضمینی
دارای نماد اعتماد الکترونیکی و پنل ریبوت
در صورت نیاز تیکت یا پ.خ بدین

http://top-vps.com

princeserver
December 4th, 2015, 12:46
ایشون فقط هارد اس اس دی نیاز دارن هارد معمولی که تو نت پره

asrhosting
December 4th, 2015, 12:59
خواهشا مدیران انجمن و همکاران عزیز با چنین یوزر هایی برخورد کنند به جای آفر دادن و تماشا کردن !
کلامون میره تو هم چیه عزیز ؟؟؟
شما به جای درخواست سرور باید بری جاله میدون سبزی فروشی ... فرهنگ تاپیک باز کردن رو هنوز بلد نیستید .

تآسف آوره .

TeraServerCo
December 4th, 2015, 13:03
سلام

ممنون

سلام
شرایط موجود
سرور مجازی ایران ترافیک ارزان محدود رم 256 زیرساخت
CPU :Intel® Xeon® Processor E5-2640 v2 1core
RAM : 256MB Ram DDR3
1 گیگابایت برای میکروتیک
Port : 2x 1Gbps
Bandwidth : 100 GB
Panel Reboot : YES
قیمت هر 20 گیگ ترافیک مازاد 4 هزار تومان
قیمت هر 50 گیگ ترافیک مازاد 8 هزار تومان
قیمت هر 100 گیگ ترافیک مازاد 16 هزار تومان
قیمت هر 500 گیگ ترافیک مازاد 75 هزار تومان
قیمت ماهیانه - 220,000ریال
https://portal.teraserver.ir/cart.php?gid=1

سرور مجازی آلمان رم 512 مگ Hetzner
CPU : Intel Core i7-4770 1core
RAM : 512MB Ram DDR3
Hard : 20 GB Sata
Port : 1 Gbps Port - 300Mbps Guaranteed
Data Center Hetzner
OS انتخابی شما
قیمت ماهیانه - 210,000ریال
https://portal.teraserver.ir/cart.php?gid=4

سرور مجازی آمریکا رم 512 singlehop
CPU :Intel® Xeon® Processor E3 1230v2 1core
RAM : 512MB Ram DDR3
Hard : 20 GB Sata 3
Port : 1 Gbps UplInk
Bandwidth : Unlimited
OS انتخابی شما
قیمت ماهیانه - 180,000ریال
https://portal.teraserver.ir/cart.php?gid=19

سرور اس اس دی از فرانسه موجود هست
سرور فرانسه رم 2 ovh
CPU : Intel® Xeon® E5-2650v2 2core
RAM : 2048MB Ram DDR3
Hard : 20 GB SSD
Port : 1 Gbps 500Mbit
Data Center OVH
OS انتخابی شما
با هر نوع کانفیگ انتخابی بصورت رایگان
KVM Virtualizorتحویل اتوماتیک مجازی ساز
قیمت ماهیانه - 330,000ریال
https://portal.teraserver.ir/cart.php?gid=23

novin-web
December 4th, 2015, 13:15
سلام

ممنون

سلام
دقیقا افرها موجود هست

1- 69 تومان
2- 60 گیگ ترافیک از زیرساخت 49 تومان
3- 18 تومان
4- 25 تومان

-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

omid.m
December 4th, 2015, 13:32
خواهشا مدیران انجمن و همکاران عزیز با چنین یوزر هایی برخورد کنند به جای آفر دادن و تماشا کردن !
کلامون میره تو هم چیه عزیز ؟؟؟
شما به جای درخواست سرور باید بری جاله میدون سبزی فروشی ... فرهنگ تاپیک باز کردن رو هنوز بلد نیستید .

تآسف آوره .

این تویی که باید بری چاله میدون هندونه بفروشی بچه،پول بابا جون رو الکی اینجا خراب نکن، اگه برخوردی باید بشه با امثال تو باید برخورد بشه که اسپم میذاری وگرنه دوستان حرفه ای خیلی خوب دارن افر میدن و من هم دارم سرویس م رو تهیه میکنم،پس جمع کن و برو

irank1
December 4th, 2015, 13:34
سلام

ممنون

درود بغیر از سرور انگلستان با هارد اس اس دی ما بقی با قیمت مناسب قابل ارائه می باشد

2 - ماهانه 40.000 تومان
3 - ماهانه 10.000 تومان
4 - ماهانه 8.500 تومان

mobinhost.in
December 4th, 2015, 14:10
با سلام
تمامی سرور ها
قبل ارایه میباشد
سرور اول از انگلستان دیتاسنتر رد استیشن

2 گیگ رم
1000 مگاهرتز سی پی یو
25 گیگ SSD
ماهانه 40 تومان

سرور دوم سرور میکروتیک از زیر ساخت با 60 گیگ ترافیک اولیه 50 تومان

سوم سرور میکروتیک آلمان با قیمت 20 تومان
چهارم سرور میکروتیک از آمریکا با قیمت 20 تومان ماهانه

برای اطلاعات بیشتر لطفا از طریق تیکت در ارتباط باشید و یا با ما تماس بگیرید

تلفن فروش : 66570779-021
تلفن پشتیبانی : 66573866-021

ارسال تیکت به بخش فروش (http://my.mobinhost.com/submitticket.php?step=2&deptid=6)

sina.click
December 4th, 2015, 15:00
ایشون فقط هارد اس اس دی نیاز دارن هارد معمولی که تو نت پره

با سلام
همکار عزیز ، بجای جلب توجه کردن ، بهتر است متن تاپیک استارتر عزیز رو یکبار بدرستی مطالعه کنید

سلام
[SIZE=5]

کسانی که آفر می دهند ، حتما قادر به ارائه سرویس درخواست شده هستند !
اگر آفر همکاری مغایرت با سرویس درخواستی استارتر داشته باشد ، طبق فرموده خودشان ، گزارش میکنن
با احترام

reeza
December 4th, 2015, 15:51
سلام
مورد اول و چهارم قابل ارائه هست
مورد اول ٢٧٠٠٠ تومان
مورد چهارم با رم ١٢٨ مگ ٨٠٠٠ تومان

p30nama
December 4th, 2015, 16:26
این تویی که باید بری چاله میدون هندونه بفروشی بچه،پول بابا جون رو الکی اینجا خراب نکن، اگه برخوردی باید بشه با امثال تو باید برخورد بشه که اسپم میذاری وگرنه دوستان حرفه ای خیلی خوب دارن افر میدن و من هم دارم سرویس م رو تهیه میکنم،پس جمع کن و برو

دوست عزیز نه عنوان مناسبه نه طرز حرف زدنتون ... !

AHF-victory
December 4th, 2015, 16:58
به جای وی پی اس گرفتن برو چاله میدان نه اینجا ! کلامون میره تو هم !!!
کسانی که افر میدن واقعا خودشونو کوچیک کردن

viasky
December 4th, 2015, 17:04
دوست عزیز نه عنوان مناسبه نه طرز حرف زدنتون ... !
تمایل دارن سرور و با سرویس دهنده با هم بخرن
به دل نگیرید
اینجور افراد بجای جستجو برای سرویسی مناسب به دنبال سرویس دهنده زبون باز می گردن که بله قربان و.... اینجور موارد و بشنوند و...
موفق باشید

آفر:

دقیقا همین مشخصات درخواستی از دیتاسنتر رداستشین با مجازی ساز KVM
دسترسی کامل پنل و بدون پشتیبانی
هزینه ثابت ماهیانه: 75 هزار تومان
softlayer
December 4th, 2015, 18:22
درود
از آمریکا در خدمتیم
Cpu 1 core 800mhz

Ram : 512 MB ECC
Hdd :5 GB SSD

Traffic: Unlimited
ماهیانه 10 هزارتومان
+نصب و کانفیگ اولیه رایگان
+ ارائه دسترسی vsphere جهت اطمینان از صحت منابع
+ هر 100 گیگابایت هارددیسک اضافه ماهیانه 8 تومان
+ هر 1 هسته پردازنده اضافه با فرکانس 600 مگاهرتز 8 هزارتومان

+ 24 ساعت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

www.mahtaonline.ir (http://www.mahtaonline.ir/)

omid.m
December 4th, 2015, 20:20
با تشکر از سرویس دهندگان محترمی که درست افرگذاشتن و به کوری چشم بچه هاکوچولوهایی که اسپم گداشتن مورد 1و4خریداری شد منتظر افر خوب برا میکروتیک ایران والمان هستم (مورد 2و3)
کوچولو ها بار کج به منزل نمیرسه

yourhosting
December 4th, 2015, 20:22
با تشکر از سرویس دهندگان محترمی که درست افرگذاشتن و به کوری چشم بچه هاکوچولوهایی که اسپم گداشتن مورد 1و4خریداری شد منتظر افر خوب برا میکروتیک ایران والمان هستم (مورد 2و3)

سلام
میکروتیک المان رم 512 20تومن
میکروتیک ایران با 100گیگ ترافیک ماهانه 45 زیرساخت.
http://my.cloudha.ir/cart.php
موفق باشید

Iranicaserver
December 5th, 2015, 11:53
با سلام خدمت شما میکروتیک از زیرساخت با 60 گیگ ترافیک و رم 256 ماهانه 30 هزار تومان
بهمراه کنترو پنل مدیریت پیشرفته ترافیک و منابع سرور
www.IranicaServer.com

98M!zban
December 5th, 2015, 12:45
در کنار درخواست دادن درخواست با احترام دادن بزرگترین لطفی هست که شما باید به جامعه هاستینگ بکنید

معنی درستی نداره کلامون میره توی هم

و اینکه ابتدا شما درخواست سرور تستی کردین یکی یکی هم سرور تست کنید بعد اگر تمایل داشتید هزینه بریزید . این میشه تعیین تکلیف کردن برای فروشنده ها

در صورتی که شما نیاز به سرویس دارید

شما باید با قوانین فروشنده ها کنار بیاید

اگر سرویسی مشکل داشت درخواست بازگشت وجه بکنید . اکثر فروشنده های با تجربه و با کیفیت انجمن نماد اعتماد دارند

یکی از قوانین دریافت نماد بازگشت وجه تا 7 روز می باشد

شما به دنبال کیفیت و فروشنده با کیفیت و سرویس معتبر نیستید وگرنه انتخاب این سرویس دهنده ها نیاز به این همه جستجو نداره

omid.m
December 5th, 2015, 15:22
در کنار درخواست دادن درخواست با احترام دادن بزرگترین لطفی هست که شما باید به جامعه هاستینگ بکنید

معنی درستی نداره کلامون میره توی هم

و اینکه ابتدا شما درخواست سرور تستی کردین یکی یکی هم سرور تست کنید بعد اگر تمایل داشتید هزینه بریزید . این میشه تعیین تکلیف کردن برای فروشنده ها

در صورتی که شما نیاز به سرویس دارید

شما باید با قوانین فروشنده ها کنار بیاید

اگر سرویسی مشکل داشت درخواست بازگشت وجه بکنید . اکثر فروشنده های با تجربه و با کیفیت انجمن نماد اعتماد دارند

یکی از قوانین دریافت نماد بازگشت وجه تا 7 روز می باشد

شما به دنبال کیفیت و فروشنده با کیفیت و سرویس معتبر نیستید وگرنه انتخاب این سرویس دهنده ها نیاز به این همه جستجو نداره

علت اینکه وقت میزارم وبه شما جواب میدم اینه که مطالب کاملا اشتباه رو با لحنی محترمانه مطرح کردین و اما
1-اینکه گفتم اسپم ندین توی همین تاپیک درخواست سرویس نگاه کنید در جواب درخواستهای سرویس چی پیشنهاد دادن اکثر فروشنده ها یک تمپلیت رو آماده کردن و هر از گاهی میان بدون اینکه ببینن خریدار چی میخواد برا همه این تمپلیت رو کپی پیست میکنن این یعنی اسپم و متاسفانه با این افراد برخوردی صورت نگرفته من در حد توانم به هر حال سعی میکنم که کاری کنم که این کار صورت نگیره هرچند مسئولان سایت باید بفکر باشن که نیستن وگرنه باید برخورد کنن
2-این که گفتم سرور رو تحویل میگیرم بعد پول میدم بغیر از کم فروشی ها و اور سل که چیزی عادی است حتی سیستم عامل رو اون چیزی که میخوام تحویل نمیدن مثلا میگم ویندوز 2012r2 بدون هیچ کانفیگ یا برنامه اضافه میخوام اول میگن باشه بعد ویندوز معمولی با کلی برنامه و کانفیگ تحویل میدن ویا میگم ویندوز ازمایشی 180 روزه قانونی قابل دریافت از سایت مایکروسافت میخوام یا بلد نیستن برن بگیرن یا حوصله شون نمیشه یا میگم میکروتیک 6.2 ببالا میخوام میکروتیک 5.11میدن و پول رو هم گرفتن و جوابگو نیستن
3-شاید شما خیلی تازه کارین و تاره شروع به کسب وکار کردین ولی تا بوده و نبوده قانون "همیشه حق با مشتری هست "بوده و معمولا فروشنده دنبال خریدار هست و باید با خریدار کنار بیادشاید هم کسانیکه(بلا نسبت شما)اینجا کار میکنن فکر میکنن با 200-300هزارتومن که از پاپا جون میگیرن و یه سرور اجاره میکنن و بعدمیان اینجا با اور سل به خلق الله میفروشن دارن شق القمر میکنن و جنسون کمیابه ،نه عزیز دل برادر این خبرا نیست.
4-جواب درخواست بازگشت وجه هم تو مطالب بالا دادم فقط درسته که قانون نماد 7 روزه بازگشت وجه هست ولی کی توجه میکنه و وقتی نمیدن کجا پیگیری میکنن و کی برا 20-30تومن میره دنبالش این نماد و شرکت هم همه میدونن که با 20هزار تومن شرکت هر کی بخواد شرکت ثبت میکنه و با یه تعهد الکی نماد میدن و همش کشکه
5-معلومه که اینجا انچنان دنبال کیفیت نیستم چون سرویس با کیفیت و فروشنده معتبر اینجا و با این قیمتانیست،من برا کار جدی که یه وب سایت و میل سرور و اطلاعات مهم شرکتم روش دارم هیچ وقت اینجا خرید تمی کنم با یک سرویس دهنده واقعی مراجعه میکنم و طی قراردادبا اخذ ضمانت های کافی و پشتیبانی معتبر و پرداخت هزینه خوب سرور میگیرم من 4-5ساله که اینجا دارم برا بازی بازی و کارهای شخصی سرور میگیرم وبا چند سال تجربه خرید و بقول شما "ابن همه جستجو"بازم سرک کلاه میره ولی اشکال نداره فکر میکنم دادم بچه کوچولو واسه پول تو جیبی;;)
این نمونه اخریشه که تازه حدود 20 روز سرویسش خوب بودو من راضی بودم ولی یه دفه سرور downشد و سایتش هم رفت تو هوا"http://www.ariyacenter.net/" این تازه یه نمونه خوبش بوده لا اقل حدود 20 روز خوب کار کرد ودر همین حدم راضی بودم خیلی اینجا من خریداری کردم و اینجوری بوده
اگه بخوام ادامه بدم هنوز کلی حرف هست پس برا من این کامنتها رو نذارین "حالا اگه افر مناسبی برا مورد 2 و 3 دارین ارائه بدین ...."
موفق باشید

aminrt4
December 5th, 2015, 15:30
علت اینکه وقت میزارم وبه شما جواب میدم اینه که مطالب کاملا اشتباه رو با لحنی محترمانه مطرح کردین و اما
1-اینکه گفتم اسپم ندین توی همین تاپیک درخواست سرویس نگاه کنید در جواب درخواستهای سرویس چی پیشنهاد دادن اکثر فروشنده ها یک تمپلیت رو آماده کردن و هر از گاهی میان بدون اینکه ببینن خریدار چی میخواد برا همه این تمپلیت رو کپی پیست میکنن این یعنی اسپم و متاسفانه با این افراد برخوردی صورت نگرفته من در حد توانم به هر حال سعی میکنم که کاری کنم که این کار صورت نگیره هرچند مسئولان سایت باید بفکر باشن که نیستن وگرنه باید برخورد کنن
2-این که گفتم سرور رو تحویل میگیرم بعد پول میدم بغیر از کم فروشی ها و اور سل که چیزی عادی است حتی سیستم عامل رو اون چیزی که میخوام تحویل نمیدن مثلا میگم ویندوز 2012r2 بدون هیچ کانفیگ یا برنامه اضافه میخوام اول میگن باشه بعد ویندوز معمولی با کلی برنامه و کانفیگ تحویل میدن ویا میگم ویندوز ازمایشی 180 روزه قانونی قابل دریافت از سایت مایکروسافت میخوام یا بلد نیستن برن بگیرن یا حوصله شون نمیشه یا میگم میکروتیک 6.2 ببالا میخوام میکروتیک 5.11میدن و پول رو هم گرفتن و جوابگو نیستن
3-شاید شما خیلی تازه کارین و تاره شروع به کسب وکار کردین ولی تا بوده و نبوده قانون "همیشه حق با مشتری هست "بوده و معمولا فروشنده دنبال خریدار هست و باید با خریدار کنار بیادشاید هم کسانیکه(بلا نسبت شما)اینجا کار میکنن فکر میکنن با 200-300هزارتومن که از پاپا جون میگیرن و یه سرور اجاره میکنن و بعدمیان اینجا با اور سل به خلق الله میفروشن دارن شق القمر میکنن و جنسون کمیابه ،نه عزیز دل برادر این خبرا نیست.
4-جواب درخواست بازگشت وجه هم تو مطالب بالا دادم فقط درسته که قانون نماد 7 روزه بازگشت وجه هست ولی کی توجه میکنه و وقتی نمیدن کجا پیگیری میکنن و کی برا 20-30تومن میره دنبالش این نماد و شرکت هم همه میدونن که با 20هزار تومن شرکت هر کی بخواد شرکت ثبت میکنه و با یه تعهد الکی نماد میدن و همش کشکه
5-معلومه که اینجا انچنان دنبال کیفیت نیستم چون سرویس با کیفیت و فروشنده معتبر اینجا و با این قیمتانیست،من برا کار جدی که یه وب سایت و میل سرور و اطلاعات مهم شرکتم روش دارم هیچ وقت اینجا خرید تمی کنم با یک سرویس دهنده واقعی مراجعه میکنم و طی قراردادبا اخذ ضمانت های کافی و پشتیبانی معتبر و پرداخت هزینه خوب سرور میگیرم من 4-5ساله که اینجا دارم برا بازی بازی و کارهای شخصی سرور میگیرم وبا چند سال تجربه خرید و بقول شما "ابن همه جستجو"بازم سرک کلاه میره ولی اشکال نداره فکر میکنم دادم بچه کوچولو واسه پول تو جیبی;;)
این نمونه اخریشه که تازه حدود 20 روز سرویسش خوب بودو من راضی بودم ولی یه دفه سرور downشد و سایتش هم رفت تو هوا"http://www.ariyacenter.net/" این تازه یه نمونه خوبش بوده لا اقل حدود 20 روز خوب کار کرد ودر همین حدم راضی بودم خیلی اینجا من خریداری کردم و اینجوری بوده
اگه بخوام ادامه بدم هنوز کلی حرف هست پس برا من این کامنتها رو نذارین "حالا اگه افر مناسبی برا مورد 2 و 3 دارین ارائه بدین ...."
موفق باشید

تمام اینها دلیل نمیشه توهین کنین هم شخصیت شما و هم کسایی که خواهان سرویس دادن به شما هستن با این پست پایین میاد. میخوای بعد این پست هر حرفی بزن ولی میگم با این طرز زندگی به جایی نمیرسی نه این ها برده تو هست نه تو برده اونا احترام بزار تا احترام ببینی بی احترامی کنی بی احترامی میبینی حالا یا دیر یا زود

aligoli
December 6th, 2015, 12:38

برای موردی که نیاز دارید در ایران زیرساخت مناسب نیست.

Pars-1 - Ram : 256 MB - HDD : 15 GB
CPU : Intel® Xeon® E3‐1230v2 1*1.0 Ghz| Bandwidth : 50 GB | Port : 1 Gbit | IP : 1 | OS : Custom

ماهانه 29 هزار تومان
سبد خرید هزارنویس - سفارش سرور مجازی ایران (پارس آنلاین) (http://www.my.hezarnevis.ir/cart.php?gid=46)

Hetz-1 - Ram : 256 MB - HDD : 10 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770 1 Core 300 Mhtz | Bandwidth : Unlimited | Port : 1 Gbit/s with 200 Mbit/s guaranteed | IP : 1 | OS : Custom| Uptime : 99.99%

ماهانه 15 هزار تومان
سبد خرید - سرور مجازی آلمان Hetzner (http://www.my.hezarnevis.ir/cart.php?gid=31)