PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در قالب صفحه عضویت

rhir
December 3rd, 2015, 00:30
سلام
من هر کار میکنم نمیتونم دایرکشن صفحه عضویت سایتم رو rtl بکنم
تازه بخش فیلد های اضافی هم input اش خیلی فاصله با label مربوطه داره
کسی میدونه باید چیکار کنم؟
تصویر:
http://up.skinak.ir/view/1002800/Untitled-1_979981.png
میخوام نام و اینا بیاد سمت راست و ادرس و اینا بیاد سمت چپ
و اون فیلد هائی هم که label ها و input هاشون زیاد فاصله دارن عین بالائی ها فاصله معقولانه ای داشته باشن

زیرساخت
December 3rd, 2015, 00:59
سلام
صفحه مورد نظر در محدوده تعیین شده RTL شده است. این موضوع از "ثبت نام کنید" کاملا مشخص است.
شما می بایست بر روی فایل bootstrap.css کار کرده و آنرا راستچین کنید.
توجه کنید که تنها با قرار دادن "dir="rtl نمی توانید قالب را راستچین کنید.

اگر تمایل دارید در سایت زیرساخت با آدرس zirsakht.net ثبت نام کرده و تیکت ارسال کنید تا آنرا برای شما انجام دهیم.

rhir
December 3rd, 2015, 01:17
سلام
صفحه مورد نظر در محدوده تعیین شده RTL شده است. این موضوع از "ثبت نام کنید" کاملا مشخص است.
شما می بایست بر روی فایل bootstrap.css کار کرده و آنرا راستچین کنید.
توجه کنید که تنها با قرار دادن "dir="rtl نمی توانید قالب را راستچین کنید.

اگر تمایل دارید در سایت زیرساخت با آدرس zirsakht.net ثبت نام کرده و تیکت ارسال کنید تا آنرا برای شما انجام دهیم.
تیکت شد

زیرساخت
December 3rd, 2015, 01:32
تیکت شد

در فایل bootstrap.css خط 918 مقدار مقابل float را از left به right تغییر داده و تست کنید.
و نتیجه را از همین طریق اعلام کنید.

ضمنا فکر می کنم دو مقدار دیگر نیز به تغییر نیاز داشته باشند.
با ابزار Inspect Element در مرورگر به راحتی می توانید موضوع را بررسی و حل کنید.

rhir
December 3rd, 2015, 02:06
در فایل bootstrap.css خط 918 مقدار مقابل float را از left به right تغییر داده و تست کنید.
و نتیجه را از همین طریق اعلام کنید.

ضمنا فکر می کنم دو مقدار دیگر نیز به تغییر نیاز داشته باشند.
با ابزار Inspect Element در مرورگر به راحتی می توانید موضوع را بررسی و حل کنید.
کمی بهتر شد
با inspect element دیدم باید کلاس col2half رو نیز تغییر بدم ولی تو سی اس اس ها این کلاس رو پیدا نکردم

- - - Updated - - -

کمی بهتر شد
با inspect element دیدم باید کلاس col2half رو نیز تغییر بدم ولی تو سی اس اس ها این کلاس رو پیدا نکردم

پیدا کردم و تقریبا درستش کردم فقط اون پائین سایت بخش فیلد های اضافی که مثل سوال امنیتی و اینا هست رو هنوز به اون حالت قبل هست اونارو باید چیکار کنم؟

زیرساخت
December 3rd, 2015, 02:17
کمی بهتر شد

- - - Updated - - -

پیدا کردم و تقریبا درستش کردم فقط اون پائین سایت بخش فیلد های اضافی که مثل سوال امنیتی و اینا هست رو هنوز به اون حالت قبل هست اونارو باید چیکار کنم؟

این دو مورد را انجام دهید.
مقدار float مقابل خط 331 در فایل whmcs.css را هم از left به right تغییر دهید.
و مقدار زیر را در فایل bootstrap.css پس از خط شماره 532 بعد از خط حاوی line-height: 18px قرار دهید.

float: right;

rhir
December 3rd, 2015, 02:26
این دو مورد را انجام دهید.
مقدار float مقابل خط 331 در فایل whmcs.css را هم از left به right تغییر دهید.
و مقدار زیر را در فایل bootstrap.css پس از خط شماره 532 بعد از خط حاوی line-height: 18px قرار دهید.

float: right;

ایول دمت گرم
اون بخشا که گفته بودم رو تونسته بودم از یه طریقا دیگه حلشون کنم ولی دکمه چک باکس مشکل داشت که با این کار که گفتی رو انجام دادم اونم درست شد
دمت گرم خیلی اقایی