PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد اکانت مستقیم هتزنر

behta
December 2nd, 2015, 02:59
سلام دوستان

بنده یک اکانت مستقیم در دیتاسنتر هتزنر با شمخصات امارات ایجاد کردم . از من پاسپورت خواستن و پس از پاسپورت چون پاسپورت ایرانی بود مجوز اقامت خواستند
مشکل چیست ؟ برای بقیه دوستان با قبض تلفن و آب این مشکل حل شده است ولی از من مجوز اقامت می خواهند

چه راهی را برای بنده پیشنهاد می دهید که صاحب یک پنل مستقیم شوم ؟

ertebat7
December 2nd, 2015, 10:34
هزتنر برای افتتاح پنل سخت گیر می باشد
اگر مدارک شما واقعی نیست اقدام به چنین کاری نکنید
ممکن هست بعد از مجوز اقامت مدارک دیگری نیز از شما درخواست نمایند
باتشکر

behta
December 2nd, 2015, 10:49

besthosti.com
December 2nd, 2015, 11:31
واهي جز ارسال مداركي كه خواستند نيست.

زیرساخت
December 2nd, 2015, 13:05
سلام دوستان

بنده یک اکانت مستقیم در دیتاسنتر هتزنر با شمخصات امارات ایجاد کردم . از من پاسپورت خواستن و پس از پاسپورت چون پاسپورت ایرانی بود مجوز اقامت خواستند
مشکل چیست ؟ برای بقیه دوستان با قبض تلفن و آب این مشکل حل شده است ولی از من مجوز اقامت می خواهند

اگر در ایران زندگی می کنید نیازی به اینکار نیست چون hetzner با ایران هیچ مشکلی ندارد تنها در پرداخت با paypal مشکل خواهید داشت که آن هم با کارت های اعتباری قابل حل است.

sssoheil
December 2nd, 2015, 15:37
اگر در ایران زندگی می کنید نیازی به اینکار نیست چون hetzner با ایران هیچ مشکلی ندارد تنها در پرداخت با paypal مشکل خواهید داشت که آن هم با کارت های اعتباری قابل حل است.

درود

دوست عزیز الان ممکن است با ایران مشکل نداشته باشد ولی اگر زمانی مجددا محدودیت و تحریم از جانب این دیتاسنتر اعمال گردید سرورهای صاحب پنل حذف خواهند شد.بهتر است با مدارک کشوری خارج از ایران پنل ساخته شود.

mizban97
December 2nd, 2015, 15:54
درود

دوست عزیز الان ممکن است با ایران مشکل نداشته باشد ولی اگر زمانی مجددا محدودیت و تحریم از جانب این دیتاسنتر اعمال گردید سرورهای صاحب پنل حذف خواهند شد.بهتر است با مدارک کشوری خارج از ایران پنل ساخته شود.

سلام
دوست عزیز یجوری میگید که المان ایران تحریم میکنه انگار المان با دیگر کشور ها کاملا برادر هست و بهشون کاری نداره.
اون ها با ایران مشکلی ندارن . تنها قوانین بین الملی هست که باعث شده اونا هم مجبور بشن اینکارو کنن.
قطعا اگر کشور دیگری هم بجز ایران بود تحریم میشد . حرف شما فقط خلاصه میشه به اینکه ایران قادر به پیشرفت و تعامل با جهان نیست. من قبول ندارم .

sssoheil
December 2nd, 2015, 16:03
سلام
دوست عزیز یجوری میگید که المان ایران تحریم میکنه انگار المان با دیگر کشور ها کاملا برادر هست و بهشون کاری نداره.
اون ها با ایران مشکلی ندارن . تنها قوانین بین الملی هست که باعث شده اونا هم مجبور بشن اینکارو کنن.
قطعا اگر کشور دیگری هم بجز ایران بود تحریم میشد . حرف شما فقط خلاصه میشه به اینکه ایران قادر به پیشرفت و تعامل با جهان نیست. من قبول ندارم .

درود

همکار گرامی دعوت میکنم از شما مجددا پست بنده را مطالعه بفرمایید و تعصبی برخورد نکنید! بنده نه راجع به کشور آلمان صحبت کردم نه مسایل بین المللی.عقل سلیم حکم میکند وقتی دیتای مشتریان دست شماست محکم قدم بردارید اگر غیر از این است پس یحتمل شما بدون اینده نگری سرور دست مردم میدهید و دیتای کاربران برای شما مهم نیست صرف اینکه ایران عزیز ما قادر به ایجاد تعامل با دنیاست؟

ارادتمند
فقیه

زیرساخت
December 2nd, 2015, 16:05

اگر قرار بر تحریم از سوی هر کشور و هر مدلی باشد ، قوانین آن تصویب و اعلام می شود و فرصت کافی برای انتقال و ... به کاربر داده می شود مگر اینکه تحریم در حال اجرا باشد مثل سی پنل و ...
نمونه اینکار آمریکایی شدن Reseller Club بود که خود شرکت با Resello که اصلیت هلندی دارد وارد مذاکره شد و دامنه ها به سیستم آنها منتقل شد.
مخصوصا اینکه آلمانی ها غالبا جاه طلب هستند و اصلا دوست ندارند منافع مالی که مشتریان پرشمار ایرانی برای آنها دارد قطع شود.

و مهمتر اینکه اگر نتوانید اصالت مدارک و مشخصات ارائه شده را برای آنها احراز کنید برخورد بسیار تندی خواهند داشت.