PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامنه دات آی آر هدیه بگیرید!

iranian-portal
December 1st, 2015, 14:40
درود ،

جهت توسعه و ارتقاء "تجربه کاربری" در فروشگاه آناتاج (http://www.anatajj.com/shop/) ، نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان را ، در همین تاپیک به اشتراک بگذارید.

همچنین ؛ از فعالان و خوانندگان انجمن دعوت می شود ، چنانچه پیشنهادی ، از نظر آنها هم مفید و کاربردی است ، با فشردن دکمه "تشکر" به این دیدگاه یا پیشنهاد امتیاز مثبت بدهند ، سپس ؛

به برترین دیدگاه ارسالی ، با توجه به تعداد تشکر ها ، اعتبار خرید یک دامنه (دات آی آر) به مبلغ 5،000 تومان تقدیم خواهد شد.

پایان مهلت ارسال نظر و شمارش تعداد تشکر ها ؛ سه شنبه ، 17 آذر 1394

نکته : چنانچه در تاریخ فوق ، میزان مشارکت کاربران و تعداد تشکرهای ثبت شده ، در سطحی نباشد که امکان تعیین بهترین دیدگاه وجود داشته باشد ، بهترین دیدگاه توسط آناتاج انتخاب میگردد.

پیروز باشید.

iHSG
December 1st, 2015, 15:45
سلام
چیز هایی که به ذهن من آمد:

1.ScrollBar فروشگاه یکم آدم رو اذیت میکنه اگه اسکرول بار معمولی مرورگر بود بهتر میشد.
2.فونتی که انتخاب کردید در سایز های کوچک که در منو ها، زیر منو ها و فیلد جستجو استفاده شده خیلی زشته.
3.اگه صفحه بندی (حداقل شماره هاش) پس زمینه جدا داشت بهتر میشد.

p30nama
December 1st, 2015, 16:18
سلام

1-فونت سایت مناسب نیست و پیشنهاد میکنم از یکان استفاده کنید
2-ارتفاع فوتر با توجه به نوشته های کم در آن باید کوچتر بشه
3-اگر قالب و پس زمینه اش یکم روشنتر باشه بهتره

موفق باشید

takpar7
December 1st, 2015, 16:43
سلام
علاوه بر تایید فرمایشات دوستان عزیز
رنگ بندی پس زمینه و فوتر رو میتونید جذاب تر بکنید و از حالت گرفته درش بیارید
همینطور کنار واحد هایی مثل قیمت و تعداد خرید از عکس های مرتبط استفاده بکنید و رو کل باکس های هم کار کنید که مثلا با رفتن موس روی هم باکس زوم 1.2 یا هر مقدار دلخواهتون انجام بشه رو باکس ها
همچنین عکس هایی که داخل باکس ها قرار دادید قالب داشته باشن و فکر کنم shadow و border,border-radius هم باهاشون بتونین خوشگرترشون کنید
فونت رو هم حتما حتما عوض کنید.
البته این موارد فقط و فقط برای راهنمایی گفته شده و قصد شرکت در مسابقه یا هرچی از طرف من وجود نداره!
موفق باشید.

iranian-portal
December 9th, 2015, 01:55
درود ؛

{ iHSG , p30nama , takpar7 } ، تشکر از همراهی شما عزیزان.

فردا ، 17 آذر 1394 این طرح منقضی میگردد. شما هم ؛ نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان را به اشتراک بگذارید.

پیروز باشید

- - - Updated - - -

ضمن تشکر مجدد از همراهی کاربران عزیز ،
{ iHSG , p30nama , takpar7 }

کاربر منتخب { iHSG } با توجه به نظر ارزشمندی که در ارتباط با اسکرول بار ارسال فرمودند.

پیغام خصوصی ، حاوی اطلاعات تکمیلی ، به کاربر گرامی iHSG ، ارسال شد.