PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیپال باز ها کمک کنند

Sir.DarKNesS
December 1st, 2015, 02:28
سلام پیپال میگه مشخصات بیشتری از شما میخوایم و وقتی لوگین میشم وارد این پیعام میشه و توی پیغام میگه کسی بدون اجازه شما وارد اکانتتون شده و تهه این پیغام میگه که پسورد, سوال ها و کارتتون رو آپدیت کنید تا به صورت اتوماتیک رفع لیمیت شید, من همه این کار هارو کردم و عکسشم ته پست موجوده و هنوز کیسی برام باز نشده که ازم عکس و هویتی چیزی بخواد! چیکار کنم الان ؟ و دوباره تهش میگه که اینارو که کامل کردی برسی میکنیم و اگه چیزه دیگه ای میخواستیم بهت میگیم! یعنی ممکنه عکسی چیزی بخواد ؟ :77:
We recently reviewed your account, and we need more information about your business to allow us to provide uninterrupted service. Until we can collect this information, your access to sensitive account features will be limited. We would like to restore your access as soon as possible. We apologize for the inconvenience.

Why is my account access limited?
Your account access has been limited for the following reason(s):
Nov 24, 2015: We want to check with you to make sure that no one has logged in to your account without your permission.

Please take a moment to change your password and create new security questions. You should also take a look at your account information and recent transactions. Make sure that your account information (address, phone number, etc.) hasn't changed and that you recognize all of your recent transactions.

If you see a payment that you don't recognize, let us know by going to the Resolution Center. Click "Dispute a Transaction" to report an unauthorized transaction.

(Your case ID for this reason is PP-004-353-838-962.)
How can I get my account access restored?

It's usually pretty easy to take care of things like this. Most of the time, we just need a little more information about your account or latest transactions.
To help us with this and to find out what you can and can't do with your account until the issue is resolved, go to the Resolution Center (https://www.paypal.com/ae/cgi-bin/webscr?cmd=_complaint-view).

We'll review the information you provide and email you if we need more details or when your account is back to normal.
Completing all of the checklist items will automatically restore your account access.

29028

Fracture
December 1st, 2015, 08:02
سلام
با اسکایپ باهاشون تماس بگیرید، هیچ مشکلی نداره.

majidisaloo1
December 1st, 2015, 08:31
منتظر باشید برایتان در صورتی که تا 24 ساعت کاری شرکت مربوطه باز نکردند ، باهاشون تماس بگیرید.

Sir.DarKNesS
December 1st, 2015, 11:02
سلام میترسم عکسی اسکنی چیزی بخواد که من ندارم :78:

majidisaloo1
December 1st, 2015, 11:37
منتظر باشید 24 ساعت ببینید به کجا میرسد

Sir.DarKNesS
December 2nd, 2015, 01:53
منتظر باشید 24 ساعت ببینید به کجا میرسد

سلام بیشتر از 24 ساعت شده اما خبری نیست چطوری باهاشون تماس بگیرم منظورم ایمیل هستش

Meistero
December 2nd, 2015, 21:18
درود

اصلا بهشون زنگ نزنید!دارم تاکید میکنم هرگز بهشون زنگ نزنید.
تو اکانتتون چه شماره ای رو نوشتین؟ممکنه بهتون زنگ بزنن و اگر فعال نباشه یا کسی جواب نده خیلی بد میشه.امکان پاسخگویی به اون تلفونو دارین؟

اگر به بخش Resolution Center رفتین و موردهایی رو که درج کرده فقط همین سه مورد بوده(که فکر نمیکنم اینطور باشه) و انجامش دادین.کاری بجز صبر کردن نباید بکنید حتی اگر برای چند روز باشه.

Sir.DarKNesS
December 3rd, 2015, 01:57
درود

اصلا بهشون زنگ نزنید!دارم تاکید میکنم هرگز بهشون زنگ نزنید.
تو اکانتتون چه شماره ای رو نوشتین؟ممکنه بهتون زنگ بزنن و اگر فعال نباشه یا کسی جواب نده خیلی بد میشه.امکان پاسخگویی به اون تلفونو دارین؟

اگر به بخش Resolution Center رفتین و موردهایی رو که درج کرده فقط همین سه مورد بوده(که فکر نمیکنم اینطور باشه) و انجامش دادین.کاری بجز صبر کردن نباید بکنید حتی اگر برای چند روز باشه.

سلام خیر از توی گوگل مپ آدرس پیدا کردم! اونم بک رستوران در دوبی! شماره همونجارو هم دادم بله فقط همین 3 مورد بوده و توی resolutin center اصلا چیزی نیومده و توی پیپالم 5 دلار بیشتر نیست!

shirazshop
December 3rd, 2015, 02:04
با ای پی های مختلف وارد شدین که لیمیت شده ؟

Sir.DarKNesS
December 3rd, 2015, 02:12
با ای پی های مختلف وارد شدین که لیمیت شده ؟

با آلمان همیشه لوگین میشدم بعد وی پی اس قطع شد با وی پی اس یو کی رفتم اینطوری شد :دی

serverhaa
December 3rd, 2015, 02:35
1-2 روز صبر کنید اگر نشد تماس بگیرید باهاشون ، اسکن مدارک میخوان مثلا قبض آب یا برق که به نامتون باشه مال 3 ماهه گذشته ، مثلا ما اکانتموم وریفای شده و بزینس انگلستان هست دسترسی رو لیمیت کردن تماس گرفتیم اسکن قبض برق یا آب خواستن ما هم برای ماه قبل رو براشون ارسال کردیم دسترسی اکانت رو به حالت اول برگردوندن ، نگران نباشید ...

Sir.DarKNesS
December 3rd, 2015, 02:44
1-2 روز صبر کنید اگر نشد تماس بگیرید باهاشون ، اسکن مدارک میخوان مثلا قبض آب یا برق که به نامتون باشه مال 3 ماهه گذشته ، مثلا ما اکانتموم وریفای شده و بزینس انگلستان هست دسترسی رو لیمیت کردن تماس گرفتیم اسکن قبض برق یا آب خواستن ما هم برای ماه قبل رو براشون ارسال کردیم دسترسی اکانت رو به حالت اول برگردوندن ، نگران نباشید ...

اسکن آبو برق به نام خودم از کجا بیارم :دی ؟

Meistero
December 3rd, 2015, 02:59
درود

اگر به سرور آلمانتون دوباره دسترسی میتونید داشته باشید پس از دو سه روز با اون وارد اکانتتون بشید (یعنی رفته بودین انگلیس و حالا دوباره اومدین آلمان مثلا) و اگر هنوز لیمیت بود فقط بهشون ایمیل بزنین.الان سیستم بطور خودکار شما رو لیمیت کرده و اما فکر کنم یه کارمند باید چک کنه تا دوباره راش بندازه.اگر ip آلمانتون همون قبلیه باشه بهتره.

serverhaa
December 3rd, 2015, 03:00

والا دیگه اون و باید یه فکری براش بکنین ، قابل حله ...

majidisaloo1
December 3rd, 2015, 07:52

میتونیم برایتان به صورت fake بسازیم

درود

اگر به سرور آلمانتون دوباره دسترسی میتونید داشته باشید پس از دو سه روز با اون وارد اکانتتون بشید (یعنی رفته بودین انگلیس و حالا دوباره اومدین آلمان مثلا) و اگر هنوز لیمیت بود فقط بهشون ایمیل بزنین.الان سیستم بطور خودکار شما رو لیمیت کرده و اما فکر کنم یه کارمند باید چک کنه تا دوباره راش بندازه.اگر ip آلمانتون همون قبلیه باشه بهتره.

آنها چک میکنند که سرور بوده یا اینترنت لوکال بوده
پس این دلیل جالبی برای پیپال حساب نمیشه
احتمال اینکه بهشون ایمیل بدهند که شما های ریسک هستید و پیپالتان را باز نمیکنیم هست چون هر دو سرور بوده است و با اینترنت لوکال تاکنون به پیپالشان وصل نشده اند .

Meistero
December 3rd, 2015, 20:22
آنها چک میکنند که سرور بوده یا اینترنت لوکال بوده
پس این دلیل جالبی برای پیپال حساب نمیشه
احتمال اینکه بهشون ایمیل بدهند که شما های ریسک هستید و پیپالتان را باز نمیکنیم هست چون هر دو سرور بوده است و با اینترنت لوکال تاکنون به پیپالشان وصل نشده اند .
درود

با شما موافق نیستم!...دلیل لیمیت شدن ایشون تغییر IP بصورت فاحش بوده.و بازگشت به ip اولیه اگه کمکی نکنه مشکلی هم درست نمیکنه!

دوری کردن از استفاده از هر نوغ پرا کسی یا وی پی -ان شدیدا توصیه میشه ولی تا حالا من نشنیدم حتی از " بزرگترین " اکانت پی پل سازهای بین المللی که کرم کار هستن و همه جیک و بیکهاشو میدونن که پی پل اینو چک میکنه که آی پی Corporate هستش یا لوکال اینترنت.
هر اکانتی که از لیمیت میخواد در بیاد توسط یک کارمند بازبینی میشه و بستگی به موشکافی و حساسیت او داره.

majidisaloo1
December 4th, 2015, 09:28
درود

با شما موافق نیستم!...دلیل لیمیت شدن ایشون تغییر IP بصورت فاحش بوده.و بازگشت به ip اولیه اگه کمکی نکنه مشکلی هم درست نمیکنه!

دوری کردن از استفاده از هر نوغ پرا کسی یا وی پی -ان شدیدا توصیه میشه ولی تا حالا من نشنیدم حتی از " بزرگترین " اکانت پی پل سازهای بین المللی که کرم کار هستن و همه جیک و بیکهاشو میدونن که پی پل اینو چک میکنه که آی پی Corporate هستش یا لوکال اینترنت.
هر اکانتی که از لیمیت میخواد در بیاد توسط یک کارمند بازبینی میشه و بستگی به موشکافی و حساسیت او داره.

با سلام
پپیال به آی پی مربوط به هاستینگ ها حساس است و در صورت مشاهده به عنوان پراکسی میشناسه
حداقل 10 اکانت پیپال لیمیت شده در ارتباط با این مورد را ما داریم و تا کنون بیش از 500 اکانت پیپال برای ایرانی ها باز کرده ایم .
تا زمانی که لیمیت نشده اید کاری ندارند اما وقتی لیمیت شدید دیگه اینطور نخواهد بودو به آی پی شما حساس خواهند بود
در برخی پیپال ها همچون انگلستان شما از ابتدا وقتی از پراکسی آی پی استفاده میکنید محدود هستید ، درسته پیپالتان لیمیت نمیشه اما امکان ارسال و دریافت نیز ندارید و با اخطار هایی همراه میشه که میره آندر ریویو تا یکی از کارمندان پیپال بررسی بکند و تایید بکنه تا باز بشه دسترسی شما ، در این حالت شما متوجه نمیشوید که چی شد اما گاهی میبینید بی دلیل پیپالتان لیمیت شد خیلی سریع و راحت .

Sir.DarKNesS
December 8th, 2015, 19:46
سلام دوستان ایمیل داده میگه این شماره زنگ زدیم مثل اینکه اشتباه بود آپدیتیش کتید و بقیه مشخصات رو باید با آیپی امارات تغییر بدید! کسی وی پی اس امارات نداره ؟

Dear Babak Mehri,
Thanks for contacting PayPal regarding your limitation case : PP-004-353-838-962 .

To help you as quickly as possible, we tried to call you on December 6, 2015 at the following phone number: XXXXXXX00 . We were unable to reach you at this number as the number seems invalid or disconnected. Please update your phone number in your PayPal account.

In the meantime, I have reviewed your account and can see that you should change your password and security questions from UAE IP and confirm your credit card once again .
Thank you for contacting PayPal. If you require any further assistance, please contact us again on+ 353 1 526 4494 (tel:%2B%20353%201%20526%204494) from Sunday to Thursday from 6:00 AM to 5:00 PM GMT.

Please note, if you contact us by email, we may try to reach you by phone for a better service. To offer a good customer experience we can assist you in English, Arabic or French on the phone.

Sincerely,
Rana
PayPal

- - - Updated - - -

و میگند اگه ایمیلی هم بدید ما باشما تماس میگیریم برای راحتی بیشتر و خدمات خوب ما!!! عجب

الان باید چیکار کنم ؟

Meistero
December 8th, 2015, 22:52
سلام دوستان ایمیل داده میگه این شماره زنگ زدیم مثل اینکه اشتباه بود آپدیتیش کتید و بقیه مشخصات رو باید با آیپی امارات تغییر بدید! کسی وی پی اس امارات نداره ؟

Dear Babak Mehri,
Thanks for contacting PayPal regarding your limitation case : PP-004-353-838-962 .

To help you as quickly as possible, we tried to call you on December 6, 2015 at the following phone number: XXXXXXX00 . We were unable to reach you at this number as the number seems invalid or disconnected. Please update your phone number in your PayPal account.

In the meantime, I have reviewed your account and can see that you should change your password and security questions from UAE IP and confirm your credit card once again .
Thank you for contacting PayPal. If you require any further assistance, please contact us again on+ 353 1 526 4494 (tel:%2B%20353%201%20526%204494) from Sunday to Thursday from 6:00 AM to 5:00 PM GMT.

Please note, if you contact us by email, we may try to reach you by phone for a better service. To offer a good customer experience we can assist you in English, Arabic or French on the phone.

Sincerely,
Rana
PayPal

- - - Updated - - -

و میگند اگه ایمیلی هم بدید ما باشما تماس میگیریم برای راحتی بیشتر و خدمات خوب ما!!! عجب

الان باید چیکار کنم ؟
درود

اگر استفاده ویژه ای از این اکانت نمیکنید بهتره به خاک بسپاریدش و هزینه ای که میخواید براش بکنید رو بدین یه اکانت نو بگیرین.چون معلوم نیست اگر برای این خرج کنید به نتیجه برسید.یه دفعه ممکنه اون سرور امارات که میگیرین قبلا برای پی پل استفاده شده باشه اونوقت قوز بالای قوز میشه.روی هم رفته این حساب روزه شک داره.
اگر یه اکانت جدید گرفتین دیگه نباید از همون آی پی های آلمان یا انگلیستون برای پی پل جدید استفاده کنید.

پیروز باشید

Sir.DarKNesS
December 8th, 2015, 23:57
درود

اگر استفاده ویژه ای از این اکانت نمیکنید بهتره به خاک بسپاریدش و هزینه ای که میخواید براش بکنید رو بدین یه اکانت نو بگیرین.چون معلوم نیست اگر برای این خرج کنید به نتیجه برسید.یه دفعه ممکنه اون سرور امارات که میگیرین قبلا برای پی پل استفاده شده باشه اونوقت قوز بالای قوز میشه.روی هم رفته این حساب روزه شک داره.
اگر یه اکانت جدید گرفتین دیگه نباید از همون آی پی های آلمان یا انگلیستون برای پی پل جدید استفاده کنید.

پیروز باشید

بله میدونم هزینه ای هم نکردم فقط هر 4 ماه یکبار یک ویزا کارت 3 دلاری از روسیه توش عد میکردم به قیمت 17 تومن اما الان اگه من با آیپی امارات مشخصاتم رو دوباره ادیت کنم فیکش میشه ؟ یا بعد ادیت دوباره تماس میگیرند ؟

- - - Updated - - -

اوه اوه یه سرچ زدم چرا قیمت وی پی اس های امارات اینقدر گرونه ؟؟؟؟ رم 1گیگ 140 دلار :o

- - - Updated - - -

اوه اوه یه سرچ زدم چرا قیمت وی پی اس های امارات اینقدر گرونه ؟؟؟؟ رم 1گیگ 140 دلار :o

speednet
December 9th, 2015, 00:14
بهتره به اقای احمدی رنک بازار در تماس باشید براتون حل میکنند با دریاف هزینه

Meistero
December 9th, 2015, 04:27
بله میدونم هزینه ای هم نکردم فقط هر 4 ماه یکبار یک ویزا کارت 3 دلاری از روسیه توش عد میکردم به قیمت 17 تومن اما الان اگه من با آیپی امارات مشخصاتم رو دوباره ادیت کنم فیکش میشه ؟ یا بعد ادیت دوباره تماس میگیرند ؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

فکر نکنم به اون بسنده کنن چون یکبار زنگ زدن و جوابی نگرفتن پس دست کم دوباره زنگ خواهند زد یا انتظار دارن که شما با شماره ی جدیدی که بهشون میذین بهشون زنگ بزنین و همونطور که گفتن کردیت کارت جدید اد کنید.حواستون باشه به تلفن که شماره نباید برای یه paypal دیگه استفاده شده باشه مخصوصا اگر موبایله.