PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه یک فایل زیپ شده را مستقیماً به پلسک آپلود کنیم؟

spc1
September 30th, 2010, 15:55
در برخی کنترل پنلها مثل سی پنل خیلی راحت فایل حجیمی در مدت زمان کوتاهی به هاست آپلود شده و بلافاصله در عرض چند ثانیه اکسترکت می شود.ولی در پلسک من چنین چیزی ندیدم و برای آپلود فایل از اف تی پی استفاده می کنم که زمان زیادی را می برد.آیا راهی برای انتقال و آپلود فایلهای زیپ شده در مدت زمان کم وجود دارد؟ مرسی

Online24
September 30th, 2010, 16:18
CPanel و PLESK رو روی یک سرور مشابه تجربه کردید ؟

* ضمن اینکه فرمودید تفاوت سرعت آپلود به صورت FTP هم مشهود بوده ...

تفاوت سرعت Upload به فاکتور های زیادی بستگی داره و کنترل پنل یا File manager ها نقش عمده ای در این تفاوت سرعت ندارند .

Rezash
September 30th, 2010, 16:36
كلا من هم وقتي از طريق ftp فايل اپلود مي كنم به شدت طول ميشكه...نمي دونم دليلش چيه...فايل 1 مگابايتي چيزي نزديك 5 دقيقه كه نبايد طول بكشه در حالي كه با يك آپلودر روي سرور در 30 ثانيه آپلود ميشه...
در مورد پلسك يكي دو مشتري داشتم خواستم روي پلسك آپلود كنم حقيقتا خيلي اذيت شدم...
ماژولي/راهي چيزي براي اكستركت كردن نيست؟
البته ميشه اسكريپت نوشت يا ليچر نصب كرد ولي خود پلسك به اين عظمت نبايد چنين امكاني رو داشته باشه؟

Online24
September 30th, 2010, 16:45
به هر حال برای این مشکل ( آپلود فایل زیپ ) میتونید از FTP client ها استفاده کنید .

مثل : winscp و cute ftp

spc1
September 30th, 2010, 23:29
مرسی از راهنمایی دوستان,من جهت آپلود از نرم افزار قدرتمند filezilla استفاده می کنم,ولی خود همین خیلی زمان بر است.همانطوریکه عرض کردم در آپلود فایل در cpanel این کار خیلی راحت است و براحتی می شود آپلود کرد و زمان زیادی نمی برد ولی در پلسک من محلی برای آپلود فایل زیپ شده پیدا نکردم.ظاهراً پلسک فاقد این امکان است.متاسفانه من یکی از هاستهایم از کنترل پنل پلسک استفاده می کند.اینجا بخوبی مشخص می شود که cpanel چیز دیگری است. به هر حال مرسی از پاسخ دوستان