PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصمیم به شکایت از بلاگفا

mojtaba_gk671
November 30th, 2015, 14:25
سلام دوستان متاسفانه مدیر بلاگفا در اقدامی غیر حرفه ای بیش از 10 وبلاگ بنده در موضوعات مختلف رو بدون اطلاع قبلی و تذکر حذف کرده و پاسخگویی ایمیل اعتراضی بنده نیز تا کنون نبوده.
با توجه به مشاهده سابقه بد اینترنتی بلاگفا در موارد اینچنینی از کلیه دوستانی که بطور مشابه بدون علت وبلاگهایشان حذف شده است در صورتی که مایلند درخواست دارم با بنده در زمینه طرح شکایت همکاری کنند. طبق پاسخ پلیس فتا در گفتگوی برخط سایت فتا، بلاگفا حق حذف وبلاگ هایی که تخلفی ندارند را بصورت دلبخواهی و یا با اهداف شخصی ندارد.
احتمالا بنده از انجایی که با ثبت لینک مشتریان در بخش پیوندها و دریافت مبلغ بابت ان از وبلاگها درامد داشتم متاسفانه با چنین برخوردی مواجه شده ام. کیفیت پایین سرور بلاگفا و حذف تمام پست های یکسال اخیر تمام وبلاگ ها نیز مصیبتی است که بسیاری از کاربران بلاگفا هنوز تلخی ان را فراموش نکرده اند.

hamidrez4
November 30th, 2015, 14:34
سلام دوست عزیز...
اون زمان که تمامی اطلاعات و پست ها پاک شد آب از آب تکون نخورد حتی بلاگفا به خودش جهت ریکاوری هم زحمت نداد...!!!چون هزینه داشت...
پلیس فتا هم قانون رو برای شما شرح داده...حالا اینکه پیگری کنه من بعید میدونم...

Saati
November 30th, 2015, 14:38
وقت خودتونو با شکایت از بلاگفا تلف نکنید، بعیده در اخر به جایی برسید.

mojtaba_gk671
November 30th, 2015, 14:41
وقت خودتونو با شکایت از بلاگفا تلف نکنید، بعیده در اخر به جایی برسید.
وقتی فتا میگه مجاز نیست لاقلش باید بیاد جواب بده به دادگاه

iranian-portal
November 30th, 2015, 14:45
درود بر شما ؛

صرف نظر از موضوع حذف و مشکلاتی که برای شما رخ داده ؛

طبق پاسخ پلیس فتا در گفتگوی برخط سایت فتا، بلاگفا حق حذف وبلاگ هایی که تخلفی ندارند را بصورت دلبخواهی و یا با اهداف شخصی ندارد.

بعید به نظر میرسه چنین موضوعی خیلی مستند باشه!! هر سرویس دهنده بر اساس قوانین ، سیاست ها و خط مش هایی که قبلادر زمان ثبت نام باهاش موافقت کردید ، این امکان را برای خودش ایجاد می کنه که در صورت لزوم از ارائه سرویس به شما خودداری کنند.

پس اینکه گفته شده، حق ندارند ، به نظر خیلی مستند نیست!

vwh
November 30th, 2015, 14:45
شکایت به نتیجه ای نمیرسه
بلاگفا میتونه هزار تا دلیل برای حذف وبلاگ شما بیاره

mojtaba_gk671
November 30th, 2015, 14:48
شکایت به نتیجه ای نمیرسه
بلاگفا میتونه هزار تا دلیل برای حذف وبلاگ شما بیاره

مطمینا وبلاگهای بسیار نابی هم داخلشون هست. مثلا یکی فقط زندگینامه شهداست.

tikweb.ir
November 30th, 2015, 14:50
بلاگفا سرویس رایگان هست
وبلاگ شما رو بی دلیل هم حذف کنه شما کاری نمیتونید بکنید

مثل هاست های رایگان !

خیلی بعیده به نتیجه برسید

mojtaba_gk671
November 30th, 2015, 14:53
درود بر شما ؛

صرف نظر از موضوع حذف و مشکلاتی که برای شما رخ داده ؛

بعید به نظر میرسه چنین موضوعی خیلی مستند باشه!! هر سرویس دهنده بر اساس قوانین ، سیاست ها و خط مش هایی که قبلادر زمان ثبت نام باهاش موافقت کردید ، این امکان را برای خودش ایجاد می کنه که در صورت لزوم از ارائه سرویس به شما خودداری کنند.

پس اینکه گفته شده، حق ندارند ، به نظر خیلی مستند نیست!

قوانین بلاگفا
قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت

1.مدیریت سایت blogfa.com ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران و کانادا را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای وب سایت و یا وبلاگ نویسنده مشکلی بوجود نیاید.
2-بلاگفا یک سایت خصوصی است و ممکن است جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در وبلاگها کند.
3.اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.
4.وبلاگهایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد.
5.وبلاگ کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهد شد.
6.در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده وبلاگهای آزمایشی و وبلاگهای غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد.

GOD
November 30th, 2015, 14:56
شما تشریف ببرید شکایت کنید انشالله که حق رو به شما بدهند

takpar7
November 30th, 2015, 15:33
وقتی فتا میگه مجاز نیست لاقلش باید بیاد جواب بده به دادگاه

سلام

پلیس فتا گفته حذف بی دلیل مجاز نیست
بلاگفا حتی میتونه با باین اینکه لینک تبلیغی گذاشته بودین برنده دادگاه بشه و حق هم با اونه
درسته من کلا اشتباه میدونم اینکه وبلاگدهی ها نمیذارن مدیر وبلاگ تبلیغ داشته باشه توش چون بالاخره مدیر وبلاگها هم زحمت کشیدن و بازدید پیدا کردن ولی طبق قانونشون امکان حذف رو داشتن

و اصلا هم شاید مشکلی پیش اومده و بلاگفا حذف نکرده مثلا هک شدید یا اشتباهی شده تو سروراشون و... من قبلا به مشکل خورده بودم دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم با ارسال 3-4 تا پیام تبعد یک هفته رسیدگی کردن
عجله نکنید شما هم انشالله برطرف میشه

محمد محمدیی
November 30th, 2015, 15:34
سلام بنظرم کار زیاد داره تا شکایت و دادگاه خودتون رو به زحمت نندازین

mojtaba_gk671
November 30th, 2015, 15:46
سلام

پلیس فتا گفته حذف بی دلیل مجاز نیست
بلاگفا حتی میتونه با باین اینکه لینک تبلیغی گذاشته بودین برنده دادگاه بشه و حق هم با اونه
درسته من کلا اشتباه میدونم اینکه وبلاگدهی ها نمیذارن مدیر وبلاگ تبلیغ داشته باشه توش چون بالاخره مدیر وبلاگها هم زحمت کشیدن و بازدید پیدا کردن ولی طبق قانونشون امکان حذف رو داشتن

و اصلا هم شاید مشکلی پیش اومده و بلاگفا حذف نکرده مثلا هک شدید یا اشتباهی شده تو سروراشون و... من قبلا به مشکل خورده بودم دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم با ارسال 3-4 تا پیام تبعد یک هفته رسیدگی کردن
عجله نکنید شما هم انشالله برطرف میشه
لینک ها شاید لینک های سایت های خودم باشه. اون رو چه حساب حذف کرده. حالا بالفرض واقعا بتونه ثابت کنه تبلیغاتی بوده. هیچ کدوم از قوانینش نقض نشده.
در مورد حذف اتفاقی هم بهتون بگم هیچ وبلاگ بلاگفایی با ایمیل من رو سرورشون پیدا نمی تونم بکنم! تا الان 11 تاشون حذف شدن!! اتفاقیه؟ اتفاقی هم باشه باید جواب بده.

- - - Updated - - -

سلام بنظرم کار زیاد داره تا شکایت و دادگاه خودتون رو به زحمت نندازین

برای من حدود 7 میلیون سالانه خسارت داره نداشتن این وبلاگ ها. با مستندات دقیق و معتبر می تونم ثابت کنم. البته گرچه هفت تومن هم مبلغ بالایی نیست ولی اگه روال خیلی پردردسر نبود حتما پیگیر خواهم بود به وقتش. همین روحیه ناامیدی بین مردم باعث میشه که اینقدر تخلفات اینتنرتی این مدلی زیاد شه. حالا این که چیزی نیست. همکاری در فروش هایی که مبالغ بسیار بالا بالامی کشن و چون پیگیر نیستیم دوباره با اسم دیگه میان سر همه رو کلاه می ذارن. من می دونم فتا توان ایجاد محیط امن در ایران رو واقعا داره همونطور که سایر نیروهای امنیتی ما واقعا ایران رو امن کردن.

takpar7
November 30th, 2015, 15:56
لینک ها شاید لینک های سایت های خودم باشه. اون رو چه حساب حذف کرده. حالا بالفرض واقعا بتونه ثابت کنه تبلیغاتی بوده. هیچ کدوم از قوانینش نقض نشده.
در مورد حذف اتفاقی هم بهتون بگم هیچ وبلاگ بلاگفایی با ایمیل من رو سرورشون پیدا نمی تونم بکنم! تا الان 11 تاشون حذف شدن!! اتفاقیه؟ اتفاقی هم باشه باید جواب بده.

در مورد لینک ها شما فرمودین لینک های تبلیغاتی بودن و من احساس کردم که مثل اون نوشته هایی داشتید که مینویسن تبلیغات شما در این مکان ماهیانه x تومن اگه اونجور نبوده و پاپ آپ هم نداشتید حق با شماست

درباره حذف هم درسته سیستم وبلاگدهی رایگانه ولی باید پاسخگو باشن

در کل اگه تبلیغات نداشتید و تا یکهفته جواب ندادن و درست نکردن برید شکایت کنید.البته قبلش باید مستندات جمع کنید که اصلا وبلاگ داشتید تو بلاگفا و تبلیغ نداشتن و... موفق باشید.

- - - Updated - - -

برای من حدود 7 میلیون سالانه خسارت داره نداشتن این وبلاگ ها. با مستندات دقیق و معتبر می تونم ثابت کنم. البته گرچه هفت تومن هم مبلغ بالایی نیست ولی اگه روال خیلی پردردسر نبود حتما پیگیر خواهم بود به وقتش. همین روحیه ناامیدی بین مردم باعث میشه که اینقدر تخلفات اینتنرتی این مدلی زیاد شه. حالا این که چیزی نیست. همکاری در فروش هایی که مبالغ بسیار بالا بالامی کشن و چون پیگیر نیستیم دوباره با اسم دیگه میان سر همه رو کلاه می ذارن. من می دونم فتا توان ایجاد محیط امن در ایران رو واقعا داره همونطور که سایر نیروهای امنیتی ما واقعا ایران رو امن کردن.

دلیل عدم شکایت اکثرا مربوط میشه به روال طولانی بررسی و حل مشکل که خیلی هزینه بر تر از اصل هزینه از دست رفته میشه و هم وقت آدم تلف میشه و هم باید با کلی آدم کم فهم تو ادارات مختلف سرو کله بزنه آخرشم معلوم نیست به حقش برسه یا نه بالاخره ادارات ما شدن پارتی بازی پارتی ماهم شده خدا مظلوم عالمیم.

درباره همکاری در فروش ها من خودم با یک سیستم همکاری داشتم دو سال خیلی خوش حساب بودن طی دو سال مبلغی که به حساب من اومد نزدیک 40 میلیون بود.پرداخت آخر به تاخیر افتاد دیگه نه جواب دادن نه سفارشات رو ارسال کردن و نه مبلغ آخری رو واریز کردن مبلغ دو تومن هستش ولی بیش از 6 ماهه هم با کس دیگه ای همکاری نکردم و هرماه دو تومن میشه 12 میلیون خب به نظرتون من باید برم شکایت کنم؟40میلیون سود داشته همکاریمون برام حالا دو تومن اینور اونور بشه اصلا شاید مشکلی برا طرف مقابل پیش اومده که جواب نمیده چون کلاهبردار از اول کلاهبردار میشد
الآنم من باید دو تومن هزینه کنم برم پیداکنم طرفو شکایت کنم برم دادگاه و.... میبینم ارزش نداره ول میکنم

zambi
November 30th, 2015, 16:10
دلیل عدم شکایت اکثرا مربوط میشه به روال طولانی بررسی و حل مشکل که خیلی هزینه بر تر از اصل هزینه از دست رفته میشه و هم وقت آدم تلف میشه و هم باید با کلی آدم کم فهم تو ادارات مختلف سرو کله بزنه آخرشم معلوم نیست به حقش برسه یا نه بالاخره ادارات ما شدن پارتی بازی پارتی ماهم شده خدا مظلوم عالمیم.

درباره همکاری در فروش ها من خودم با یک سیستم همکاری داشتم دو سال خیلی خوش حساب بودن طی دو سال مبلغی که به حساب من اومد نزدیک 40 میلیون بود.پرداخت آخر به تاخیر افتاد دیگه نه جواب دادن نه سفارشات رو ارسال کردن و نه مبلغ آخری رو واریز کردن مبلغ دو تومن هستش ولی بیش از 6 ماهه هم با کس دیگه ای همکاری نکردم و هرماه دو تومن میشه 12 میلیون خب به نظرتون من باید برم شکایت کنم؟40میلیون سود داشته همکاریمون برام حالا دو تومن اینور اونور بشه اصلا شاید مشکلی برا طرف مقابل پیش اومده که جواب نمیده چون کلاهبردار از اول کلاهبردار میشد
الآنم من باید دو تومن هزینه کنم برم پیداکنم طرفو شکایت کنم برم دادگاه و.... میبینم ارزش نداره ول میکنم

دقیقا همینه
الان من سایتم *****ه میخوام از ***** در بیارم
25 روزه درگیرش هستم
معلوم نیست چقدر دیگه هم طول میکشه
داسنان شما هم که از مال من بد تره
هر روز تو راه رفت و امد دادگاه و ....

taksis
November 30th, 2015, 16:56
شرکت بیان برنامه ای طراحی کردن که آدرس وبلاگ حذف شده بلاگفا رو میدید،مطالبتون رو از داخل دیتابیس گوگل میکشه بیرون داخل وبلاگی که تو blog.ir ساختید انتقال میده
اینجوری لاقل مطالبتون از دست نمیره.......چون بار اول نیست بلاگفا اینکارو کرده،این برنامه رو طراحی کردن
شکایت فایده نداره

mojtaba_gk671
December 1st, 2015, 15:16
شرکت بیان برنامه ای طراحی کردن که آدرس وبلاگ حذف شده بلاگفا رو میدید،مطالبتون رو از داخل دیتابیس گوگل میکشه بیرون داخل وبلاگی که تو blog.ir ساختید انتقال میده
اینجوری لاقل مطالبتون از دست نمیره.......چون بار اول نیست بلاگفا اینکارو کرده،این برنامه رو طراحی کردن
شکایت فایده نداره

وبلاگها به علت داشتن رنک مورد استفاده بودن و مطالب خیلی حیاتی نبودن جز یکی دوتا

Netfollower
December 1st, 2015, 15:33
سلام دوستان متاسفانه مدیر بلاگفا در اقدامی غیر حرفه ای بیش از 10 وبلاگ بنده در موضوعات مختلف رو بدون اطلاع قبلی و تذکر حذف کرده و پاسخگویی ایمیل اعتراضی بنده نیز تا کنون نبوده.
با توجه به مشاهده سابقه بد اینترنتی بلاگفا در موارد اینچنینی از کلیه دوستانی که بطور مشابه بدون علت وبلاگهایشان حذف شده است در صورتی که مایلند درخواست دارم با بنده در زمینه طرح شکایت همکاری کنند. طبق پاسخ پلیس فتا در گفتگوی برخط سایت فتا، بلاگفا حق حذف وبلاگ هایی که تخلفی ندارند را بصورت دلبخواهی و یا با اهداف شخصی ندارد.
احتمالا بنده از انجایی که با ثبت لینک مشتریان در بخش پیوندها و دریافت مبلغ بابت ان از وبلاگها درامد داشتم متاسفانه با چنین برخوردی مواجه شده ام. کیفیت پایین سرور بلاگفا و حذف تمام پست های یکسال اخیر تمام وبلاگ ها نیز مصیبتی است که بسیاری از کاربران بلاگفا هنوز تلخی ان را فراموش نکرده اند.

عرض ادب
کار کردن روی وبلاگ
ان هم سیستم های بی کفایت
اشتباه محض است !

مدرکی برای اثبات پاک کردنشان اگر دارید
حتما شکایت کنید

mojtaba_gk671
December 1st, 2015, 15:44
عرض ادب
کار کردن روی وبلاگ
ان هم سیستم های بی کفایت
اشتباه محض است !

مدرکی برای اثبات پاک کردنشان اگر دارید
حتما شکایت کنید

فقط بخشی از کار ما وبلاگ بلاگفا بوده و دارای سایت های متعدد هستیم. بله شما ادرس بسیاری از سایتها و وبلاگها رو می تونید تو web.archive.org بزنید و سابقشو ببینید. به علاوه برخی از اون ها رو تو ساماندهی به نام خودمون مالکیم.

FNS4565
December 5th, 2015, 18:46
بدتر از اون اینه که آدرس وبلاگ ات رو بزنی ببینی شده وبلاگ یه نفر دیگه . شما زحمت بکشی رتبه وبلاگ رو بیاری بالا بعد وبلاگ ات حذف بشه و یکی دیگه بیاد از این موقعیت استفاده کنه !!!

navid2zp
December 5th, 2015, 19:00
متاسفانه در طی چند سال فعالیت همیشه بلاگفا از سرویس دهنده هایی بوده که ادعای بسیار داشتند ولی هیچوقت حتی نزدیک به ادعا های خودشون نبودند.
سیستمی که ادعای اولین و بهترین بودن در سرویسی رو می کنه ولی حتی شرایط اخلاقی اولیه اون رو هم نداره.

برنده شدن چنین پرونده ای بدون شک سخت هست ولی اگر بشه واقعا با ارزش هست چون واقعا نحوه رفتار این سرویس با کاربران خوب نیست و با وجود این که خودشون رو حرفه ای (حتی حرفه ای ترین) سرویس میدونن حتی در نزدیکی این مورد هم نیست و به خاطر شرایط مختلف بالا اومدن.

به نظر بنده شما شاکی های دیگه ای رو جمع کنید. حتی اگر میشه با سرویس دهنده های مشابه مثل blog.ir که به یک سری از کاربرانشون خسارت زدند هم ارتباط برقرار کنید تا بتونید قویتر جلو برید.
بنده که بدون شک خوشحال میشم تا فردی با این همه ادعا زمین بخوره تا هم نحوه فعالیت درست چه از لحاظ حرفه ای و چه اخلاقی رو یاد بگیرند و هم درس عبرتی برای سایر سرویس دهنده های مشابه میشه که فقط برای سود خودشون دست به هر کاری نزنند.
نمونه دیگه ای هم رزبلاگ بود که وبلاگ های اسپمر رو برای حفظ رتبه خودش حذف نمی کرد و خسارات بسیاری به سایر وبمستر ها وارد کرد.

bmi
December 5th, 2015, 21:12
با سلام و درود

به جایی نمیرسید ، پس تلاش نکنید ، با بخش فنی بلاگقا مکاتبه کنید.
شکایت از سرویس های رایگان میزبانی چه هاست رایگان چه وبلاگ رایگان ، مفهومی ندارد.
ایشالا با مکاتبه، وبلاگ هایتان restore شوند.

موفق و سربلند باشید

dr18
December 6th, 2015, 19:01
موفق باشید و ایشالا به حق خودتون برسید .

AHF-victory
December 6th, 2015, 20:03
والا مردم پول میگیرند ,اطلاعات پاک میشه ,هیچ کاری نمیشه کرد بعد شما از بلاگفا میخوای شکایت کنی!!