PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از مودم به عنوان اکسس پوینت

n4ser
November 30th, 2015, 00:08
من یک سیستم دارم که مودم E3372 بهش وصله حالا این سیستم نت داره میخوام با کابل وصلش به مودم بسیم که دارم که به صورت بسیم نت رو پخش کنه ایا همچین چیزی ممکنه؟ چون تو 4تا جای کابل RJ45 که همون کابل LAN هست داره رو یکی از درگاه ها نوشته lan/wan ایا همچین چیزی امکان پذیره؟

xwoman2
December 4th, 2015, 23:55
این طور که بنده فهمیدم منظور شما این هست که شما با این مودم lte که دارید به اینترنت ایرانسل متصل هستید.حالا می خواید این اینترنت رو از طریق یک مودم وایرلس دیگه شیر کنید
درسته؟
این مورد امکان پذیر هست ولی بسته به نوع مودم شما تنظیمات مختلفی خواهد داشت و سناریو های متفاوت
لطفا مدل مودم وایرلسی که استفاده میکنید رو ذکر کنید
موفق باشید.

n4ser
December 5th, 2015, 13:41
این طور که بنده فهمیدم منظور شما این هست که شما با این مودم lte که دارید به اینترنت ایرانسل متصل هستید.حالا می خواید این اینترنت رو از طریق یک مودم وایرلس دیگه شیر کنید
درسته؟
این مورد امکان پذیر هست ولی بسته به نوع مودم شما تنظیمات مختلفی خواهد داشت و سناریو های متفاوت
لطفا مدل مودم وایرلسی که استفاده میکنید رو ذکر کنید
موفق باشید.
مودم به شکل فلش usb هست و الان نت به صورت lan داده به کامپیوتر و الان کامپیوترم نت داره و میخوام این نت به مودم منتقل کنم با کابل که از یسیستمم که نت داره نت بره تو مودم ک مودم به صورت وایرلس پخشش کنه مشکلم این هست که مودم نت نمیگیره از سیستمم

xwoman2
December 5th, 2015, 15:09
یعنی الان شما یه مودم داری فقط؟ که هم باهاش به نت وصلی هم میخوای به عنوان اکسس پوینت ازش استفاده کنی؟ اون وقت مودمت این قابلیت رو داره؟ همینی که ذکر کردینه ؟

hoka
December 5th, 2015, 18:09
برنامه ی hotspot کارتون رو انجام میده

n4ser
December 5th, 2015, 21:29
برنامه ی hotspot کارتون رو انجام میده

هات اسپات هدایت به مسیر شبکه بسیم هست ربطی به اکسس چوین نداره لطفا اگر تخصص ندارید اسپم نکنید

hoka
December 5th, 2015, 23:25
هات اسپات هدایت به مسیر شبکه بسیم هست ربطی به اکسس چوین نداره لطفا اگر تخصص ندارید اسپم نکنید

بله به دنبال 100 پسته شدن یا افزایش پست بودم که در تاپیک شما پست گذاشتم

مردم طلب دارن از کسایی که راهنمایی میکنن . هات اسپات قابلیت کاری رو که میخواید انجام بدید داره حالا اگر شما بلد نیستید باهاش کار کنید و تخصص ندارید بحثش جدا هست

n4ser
December 6th, 2015, 00:32
بله به دنبال 100 پسته شدن یا افزایش پست بودم که در تاپیک شما پست گذاشتم

مردم طلب دارن از کسایی که راهنمایی میکنن . هات اسپات قابلیت کاری رو که میخواید انجام بدید داره حالا اگر شما بلد نیستید باهاش کار کنید و تخصص ندارید بحثش جدا هست

شما که تخصص داری اموزشش رو بزار؟ بعدشم من طلب ندارم من تا جای که میدونم هات اسپات واسه share کردن کانکشن نیست هات اسپات مسیر هدایت به شبکه وایرلس هست

hoka
December 6th, 2015, 01:48
هر دو مودم رو با لن یا یو اس بی متصل کنید به رایانه . از طریق برنامه ی Hotspot اینترنت رو از طریق وایرلس مودم بدون اینترنت شیر کنید . آموزش دقیق تر هم بخواید میتونم تصویری بهتون بگم

n4ser
December 6th, 2015, 12:35
هر دو مودم رو با لن یا یو اس بی متصل کنید به رایانه . از طریق برنامه ی Hotspot اینترنت رو از طریق وایرلس مودم بدون اینترنت شیر کنید . آموزش دقیق تر هم بخواید میتونم تصویری بهتون بگم

من الان یک مودمم usb هست که به سیستمم زدم شسبکه lan ایجاد کرده نت رو داده به سیستم الان میخوام سیستم که نت داره وقتی به روتر میزنم نت نمیاد تو روتر مشکلم این هست

xwoman2
December 7th, 2015, 23:22
دوست عزیز شما تنظیمات dhcp ‌روتر رو غیر فعال کن.به صورت دستی ای پی بده.بعد اینترنت رو روی کارت شبکه ای که به روتر متصل هست شیر کن.بعد با حالا هر دیوایسی که میخوای به روتر وصل شی به صورت دستی داخلش ای پی بده
دیفالت گیت وی رو ای پی کارت شبکه ای که روش اینترنت شیر کردی رو بزن.
البته این احتمال هم هست که روترتون مثل مودم dlink 2730 u
قسمت وایرلس و لن از هم جدا باشن و شبکه نباشن حتی با اینکه از یک رنج ای پی دارن
اون وقت همین مراحلی که گفتم فقط به جای اینکه با لن به روتر وصل شید با یه کارت شبکه وایرلس وصل شید.
مشکل خل میشه
موفق باشید

artuore
December 8th, 2015, 11:27
راحت 100 تومن بده اکسس پوینت بخر !!

این کار رو مودم ای دی اس الت انجام نمیده !! اگر انجام میداد اسمش مودم نبود ! اکسس پوینت بود

واسه 100 پسته شدن راهای بهتری هم هست !! موفق باشید