PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بارگذاری پست ها بدون رفرش سایت

miladhassanzade1
November 29th, 2015, 17:27
سلام . . .
من پست هامو به صورت افقی گذاشتم و نمیخوام کاربر برای رفتن به صفحه بعد کل صفحه اون لود بشه تا الان چند نمونه امتحان کردم ولی هیچ کدوم کار نمیکنند ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
با تشکر .

Sent from my HTC Desire 820s dual sim using Tapatalk

arc1o0
November 29th, 2015, 18:44
ما که نفهمیدیم چی گفتید!

miladhassanzade1
November 29th, 2015, 19:18
منظورم اینکه وقتی کاربر روی صفحه بعدی کلیک میکنه پست های صفحه بعد در همان صفحه اصلی نمایش داده شوند

iHSG
November 29th, 2015, 20:10
سلام
خب اگه پست ها به صورت افقی همه توی یه صفحه هستند با ScrollBar افقی میشه همه پست ها رو دید دیگه نه؟
ScrollBar هم می تونید با کد هایی که در اینترنت هست زیبا و شخصی سازیش کنید.

miladhassanzade1
November 29th, 2015, 20:19
سلام
خب اگه پست ها به صورت افقی همه توی یه صفحه هستند با ScrollBar افقی میشه همه پست ها رو دید دیگه نه؟
ScrollBar هم می تونید با کد هایی که در اینترنت هست زیبا و شخصی سازیش کنید.
سلام ممنون از راهنمایی شما ولی منظورم این نبود اصلا جمله ای که نوشتمو فراموش کنید دوباره سوالمو براتون مینویسم :
من میخوام وقتی روی صفحات بعدی کلیک میکنم پست های صفحه بعد در همون صفحه اصلی نمایش داده بشه اصلا فکر کنید پست های من به صورت ستونیه
با تشکر . . .[emoji4]

blackz
November 29th, 2015, 20:46
ما که نفهمیدیم چی گفتید!
اسپم ممنون گزارش شدید !

iHSG
November 29th, 2015, 21:33
سلام ممنون از راهنمایی شما ولی منظورم این نبود اصلا جمله ای که نوشتمو فراموش کنید دوباره سوالمو براتون مینویسم :
من میخوام وقتی روی صفحات بعدی کلیک میکنم پست های صفحه بعد در همون صفحه اصلی نمایش داده بشه اصلا فکر کنید پست های من به صورت ستونیه
با تشکر . . .[emoji4]

ببینید پس ما با افقی، عمودی، ستونی و... بودن پست های شما کاری ندارم.
شما به این سوال جواب بده: آیا همه پست های شما در HTML همون صفحه اول لود میشن یا برای هر پست لود HTML جداگونه ای دارید؟
اگر همه پست ها در HTML صفحه لود میشن که براحتی با چند خط جاوا اسکریپت ساده میشه درستش کرد اما اگر هر پست در آدرسی جدا و HTML جدا لود میشه باید از فناوری Ajax برای این کار استفاده کنید که بسته به سیستم سایت شما کدنویسیش متفاوته.
اگر سایتتون وردپرس هست برای Ajax کردن سایت براحتی افزونه هایی وجود داره فقط در مخزن افزونه ها کلمه Ajax رو سرچ کنید تا پیداشون کنید اما اگر سایت کدنویسی اختصاصی هست باید Ajax هم به صورت اختصاصی براش نوشته بشه.