PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ایده در آمد زا

ambo77
November 29th, 2015, 01:01
سلام خدمت همه دوستان

از دوستان عزیز میخواستم بدونم کسی ایده ی خاصی داره برای درآمد زایی چه تو نت و چه خارج از نت ایده جالب باشه ممنون

filmbazz
November 29th, 2015, 01:17
چی به ما میرسه ؟

زیرساخت
November 29th, 2015, 01:22
سلام خدمت همه دوستان

از دوستان عزیز میخواستم بدونم کسی ایده ی خاصی داره برای درآمد زایی چه تو نت و چه خارج از نت ایده جالب باشه ممنون

با توجه به اینکه ظاهرا از تبریز هستید این روزها در تبریز اکثرا دنبال یا مشغول کار سلف سرویس هستند. 8-|

mha1368
November 29th, 2015, 07:39
شما یه فروشگاه کفش بزن...یا کفش به صورت عمده بفروش
یه دست فروش بود از تبریز کفش میگرفت..اینجا 15 می فروخت..بعضی ها رو هم 30 ...
جنساش خوب بود و راستِ قیمت هم کار می کرد..بلکه بیشتر !
حالا چند می خرید دیگه بماند!
اونجا چون دم مرز هستید ، پخش عمده و فروشگاه اینترنتی بزنید
لباس های زنونه ی ترک هم که فعلا خوب بازاری داره

delta
November 29th, 2015, 09:49
از تبریزی؟من برادرم و بعضی فامیلام تبریز زندگی میکنه..منو برد یک پاساژ نمیدونم اب رسان بود کجا بود گفت اینجا معدن لوازم کامپیوتر و.. هست..اقا رفتم مغازه طرف بهش گفتم بازی جدید چی امده گفت ایناهاش!!نگاه کردم دیدم بازی رو ماه قبل تو شهرمون پخش کردم.کل پاساژ و شهرو گشتم اوضاع بهتر از این نبود..
تو موبایل فروشیها اصلا نمیدونستند گوشی مایکروسافت چیه و نشنیده بودند همچین گوشی امده.واسشون سریع اوردن یک جنس زیاد مهم نیست.به داداشم میگفتم من اگه اینجا بودم شهرو فتح میکردم..
شما هم فرقی نمیکنه چی میخوای کنی..بروز بتونی باشی تو شهرت بردی!! یک شهر به ان بزرگی و کلی جمعیت..فقط بروز باش شهرو فتح میکنی

زیرساخت
November 29th, 2015, 10:04
از تبریزی؟من برادرم و بعضی فامیلام تبریز زندگی میکنه..منو برد یک پاساژ نمیدونم اب رسان بود کجا بود گفت اینجا معدن لوازم کامپیوتر و.. هست..اقا رفتم مغازه طرف بهش گفتم بازی جدید چی امده گفت ایناهاش!!نگاه کردم دیدم بازی رو ماه قبل تو شهرمون پخش کردم.کل پاساژ و شهرو گشتم اوضاع بهتر از این نبود..
تو موبایل فروشیها اصلا نمیدونستند گوشی مایکروسافت چیه و نشنیده بودند همچین گوشی امده.واسشون سریع اوردن یک جنس زیاد مهم نیست.به داداشم میگفتم من اگه اینجا بودم شهرو فتح میکردم..
شما هم فرقی نمیکنه چی میخوای کنی..بروز بتونی باشی تو شهرت بردی!! یک شهر به ان بزرگی و کلی جمعیت..فقط بروز باش شهرو فتح میکنی

من به عنوان شخصی که در شهرهای بزرگی چون تهران ، شیراز ، مشهد و رشت بیش از چند ماه زندگی کردم و اهل تبریز هستم وقتی خیلی از موارد رو با هم مقایسه می کنم به هیچ عنوان نظر شما رو تایید نمی کنم.
نظر و شناخت شما در مورد شهر تبریز کاملا سطحی است.

Abolijoon
November 29th, 2015, 10:34

سلام خدمت شما
تاجایی که بنده اطلاع دارم پاساژ سهند واقع در طالقانی معدن نرم افزار و سخت افزار می باشد.
راهتون افتاد سری بزنید و ببینید اونجا چی هست و چی پیدا میشه !!
----
کدوم موبایل فروشی ؟ میتونید اسمشو ذکر کنید؟!!

چنین چیزی تا به حال به چشمم بر نخورده و نشنیدم !!

noa_takotnaha
November 29th, 2015, 11:59
اگه تبریز هستید و میتونید یه خدمات کامپیوتری تو محل ما باز کنید.
اینجا یه کارگذار بیمه تامین اجتماعی هست. روبروش یه خدمات کامپیوتری زده حدود 5 ماه پیش که دو نفر توش کار می کنن و بیشتر مواقع فقط کارهای بیمه رو انجام میدن. بیشتر روزای هفته داخل مغازه پره و حدود 15 تا مشتری صف وایستادن. در حدی که مثل بانک ها، مشتری ها موقع ورود یه شماره ( نوبت) میگیرن و میرن تو صف. نزدیکش یه خدمات کامپیوتری دیگه هم زدن چند هفته پیش که اونم اوضاعش مثل همینه. نمیدونم تو این کارگذازی بیمه چیکار می کنن که اینقدر اشتغال زایی می کنه. فکر کنم 3-4 تا خدمات کامپیوتری دیگه جاداره هنوز :دی
خلاصه خواستی بگو آدرسشو بدم تحقیق کن.

p30nama
November 29th, 2015, 12:09
سلام

بهترین ایده های در لایف تارگتس

لینک دوم امضام را مشاهده کنید

ambo77
November 29th, 2015, 16:06
با توجه به اینکه ظاهرا از تبریز هستید این روزها در تبریز اکثرا دنبال یا مشغول کار سلف سرویس هستند. 8-|

سلام ممنون از پیشنهادتون ولی دو تا شعبه دارن فامیلامون و دیگه بازارش زیاد جالب نیست پر شده هر ی قدم 10تا سلف سرویس زدن

محمد محمدیی
November 29th, 2015, 16:52
سلام هر کی هم ایده خوب داشته باشه واسه خودش میزاره
:)

ولی الان از همه چی ماشالا زیاده باید یکم بیشتر فکر کرد