PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس دایرکت ادمین برای سرور اختصاصی

far-zad
November 28th, 2015, 23:16
سلام من قصد دارم لایسنس ماهانه برای دایرکت ادمین خریداری کنم سرور اختصاصی هم هست چه سایتی رو پیشنهاد می کنید هم اینکه قیمتش پایین تر باشه و هم اینکه معتبر باشه ممنون

pardazit.net
November 29th, 2015, 01:48
لایسنس دایرکت ادمین ماهانه 25 تومان

دوست من اینجا بخش سوالات و مشکلات هست نباید آفر بزنید.

- - - Updated - - -

سلام من قصد دارم لایسنس ماهانه برای دایرکت ادمین خریداری کنم سرور اختصاصی هم هست چه سایتی رو پیشنهاد می کنید هم اینکه قیمتش پایین تر باشه و هم اینکه معتبر باشه ممنون

برای شما سایت زیر پیشنهاد می شود :

http://licenseha.com/

ThCWEB co
November 29th, 2015, 01:50
دوست من اینجا بخش سوالات و مشکلات هست نباید آفر بزنید.
درود
دوسته عزیز این سرویس مال من نیست که آفر بدم من قیمت معمول و درستبرای لایسنس دایرکت ادمین اختصاصی رو خدمتشون عرص کردم که خودشون گفتن قیمت مناسب --- اگر آفر بود احساس نمیکنید که زیرش لینکی یا راه ارتباطی ای بود؟
لطفا جوانب رو بسنجین
سپاس

arc1o0
November 29th, 2015, 10:37
سلام

لایسنس دایرکت ادمین برای سرور مجازی و اختصاصی یکسان هست و تفاوتی نداره، شما که سرور اختصاصی دارید، بنده پیشنهاد می کنم از لایسنس لایف تایم استفاده کنید.

s0NY
November 29th, 2015, 10:57
لایسنس دایرکت ادمین ماهانه 25 تومان

افر در بخش اموزشی ممنوع است
شما با این پست باعث میشوید استارتر قیمت ببیند به شما پیام دهد :| که این یعنی فروش در بخش اموزشی ربطی ندارد بازاریابی است یا فرونده ای :|