PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضع ناامید کننده اینترنت ایران در هفته های گذشته

xphost
November 27th, 2015, 21:01
درود بر تمام همکاران و کاربران انجمن
متاسفانه هفته هاست وضع نت در خیلی از شهر های ایران ناامید کننده شده و هدف از ثبت این پست برای اطلاع از شهرستان ها و استان های دیگه کشور هستش که ببینیم آیا سراسری هستش یا فقط در شهر های خاص مشکل داریم
سرعت نت کلیه خطوط های اینترنت ما که از دو شرکت مطرح در تهران هستش واقعا ناامید کننده شده
روی خطی که حداقل 1 مگ بر ثانیه سرعت دانلود ما بود الان به 300 کیلو بایت رسیده و علاوه بر کندی عدم باز شدن سایت های داخلی و خارجی به صورت انی(همین انجمن برای ثبت مطلب 3 بار کلیک کردم تا باز شه صفحه ثبت مطلب)
حتی سایت های میهن دانلود که ادعا میکنند تست کیفیت سرعت باید از این سایت ها صورت بگیره با 3 بار رفرش ،بالاخره برای ما باز شد و سرعت دانلود از سرور های ایران به 70 کیلو بایت رسیده که متاسفانه افتضا هستش
دوستان اگر اطلاعاتی از این مشکل دارند در اختیار عموم قرار بدهند که مسئله روشن بشه
موفق باشید
بدرود

Statyab
November 27th, 2015, 21:06
سلام
از آسیاتک استفاده میکنم
مشکلی نیست

xphost
November 27th, 2015, 21:09
سلام
از آسیاتک استفاده میکنم
مشکلی نیست
دو تا خطوط ما اسیاتک هستش که وقتی تماس گرفتیم فکر کردن با بچه طرفند میگند مطمئنید سیم تلفن به مودم وصله
واقعا پشت تلفن باید چه نوع برخوردی با این افراد کرد

Statyab
November 27th, 2015, 21:13
دو تا خطوط ما اسیاتک هستش که وقتی تماس گرفتیم فکر کردن با بچه طرفند میگند مطمئنید سیم تلفن به مودم وصله
واقعا پشت تلفن باید چه نوع برخوردی با این افراد کرد

در تمام این سالها اسیاتک تنها isp بود که از کیفیت و برخورد راضی بودم
این در نظر داشته باشید بخش پشتیبان باید از شما سوال بپرسه تا مشکلتون رفع بشه
توهین به شخصیت و دانش شما نیست :53:

navid2zp
November 27th, 2015, 21:15
مخابرات استان گیلان هم مشکلات زیادی داره
وسط کار یهو میبینید اینترنت قطع نیست ولی هیچ سایتی رو هم باز نمیکنه یا سرعت 100 بایت کار می کنه.

پشتیبانی رو که اصلا حرفش رو نزنید.
عملا فقط به شعور آدم توهین می کنن که واقعا سخت هست آدم جلوی خودش رو بگیره و چیزی نگه.

mhiizadi
November 27th, 2015, 21:16
سلام
از آسیاتک استفاده میکنم
مشکلی نیست
از اسیا تک استفاده میکنم .
ب کل مشکل داره .

xphost
November 27th, 2015, 21:20
از اسیا تک استفاده میکنم .
ب کل مشکل داره .
خدا خیرت بده همکار حقیقت رو میگی دقیقا 4 روزه برای باز کردن سایت همین انجمن باید 3 تا 4 بار رفرش بزنم
سایت میهن دانلود با سرعت بسیار ناامید کننده ای باز میشه
تنها نتی که فعلا دیدم خوبه رایتل هستش که اونم واقعا به کار ما نمیاد چون نوسان سرعت زیادی داره

persianws
November 27th, 2015, 21:23
در یکی از بخش های خبری علت را افزایش کاربران adsl عنوان کردن ... :-$
در بارگذاری سایت هایی که در خارج از کشور میزبانی می شوند و اپلیکیشن های موبایل هم افت سرعت مشاهده می شود !!! سایت های که در ایران میزبانی میشوند وضعیت بهتر است !

bmi
November 27th, 2015, 21:23
آسیاتک
تبریز
پینگ 8.8.8.8 رو 120 ms

سرعت دانلود تا 1mb از سایت p30download.com
بعضی اوقات کاهش 30% سرعت اتفاق می افته
در کل راضی هستیم

موفق باشید

Netfollower
November 27th, 2015, 21:34
شاتل از همه بهتره
فقط درصورتی قطعه که مشکل از
اختلالات کشوری باشه

Hostpolis
November 27th, 2015, 21:36
ما توی شبکمون کاهش ترافیک از ایران داشتیم طی 2 هفته گذشته.

و بصورت رندوم مساله هست. مشکل ظاهرا شهر به شهر هست تا isp به isp.

joomla2
November 27th, 2015, 21:37
سلام.

شیراز نابود هست. واسه من تقریبا یه دو هفته ای اصلا سایت هایی که روی هاست خارج کشور بودند باز نمی شد. سایت های روی سرور های داخل هم خیلی کند لود می شدند.

هنوزم سرعت افتضاح هست (اینترنت آسیا تک)

RoobinaServer
November 27th, 2015, 21:39
ما توی شبکمون کاهش ترافیک از ایران داشتیم طی 2 هفته گذشته.

و بصورت رندوم مساله هست. مشکل ظاهرا شهر به شهر هست تا isp به isp.

با سلام و احترام

مهندس حال شما - دلمون برای شما تنگ شده :105:

--------------------------------

همانطور که همکار گرامی ذکر کردند مشکلات شهر به شهر هست چون مشکل از زیرساخت کشور و زیرساخت ارتباطی استان ها یا بهتر بگم مشکل از ترافیک ixp هست.

که این مشکل بعد از مشکلات پهنای باند بین المللی باعث بیشتر شدن مشکلات شده است که حتی باعث از دسترس خارج شدن سرویس های دیتاسنتری نیز و عدم مشاهده یا ریموت سرورها در برخی شهر ها برای مدتی یا بهتر بگم ساعتی میشود.

یک سری مسائل ریزتری هم هست که نگفتن آن بهتر هست اما در کل مشکل از زیرساخت کشور هست و با این موضوع بسیار مشکل داریم و در حال کلنجار هستیم اما فقط باید منتظر ماند تا ببینیم مسئولین چه تصمیم خواهند گرفت.

ارادتمند
یاحق

iHSG
November 27th, 2015, 21:42
سلام
معلوم نیست تو این کشور به کدوم isp میشه اعتماد کرد.
من 4 - 5 تا isp عوض کردم همه شون مشکلاتی داشتن الانم که به خاطر قیمت ارزون روی مخابرات هستم و به قول دوست گیلانیمون همش قطعی داره.
آسیاتک هم قبلاً داشتم حجمیش که نمی دونم چرا الکی حجمم تموم میشد یعنی استفاده هم نمی کردم حجمم تموم میشد.
نامحدودش هم که از مخابرات هم بد تر بود من 512 نامحدود طلاییش رو داشتم 80 هزار ماهانه میدادم اما سرعتم روی 32 کیلوبایت ثابت بود اما الان 512 مخابرات نامحدود با قیمت 45 هزار تازه دو ماهه دارم سرعتم 64 کیلوبایت ثابت هست.
آسیاتک هر چیزش خوب باشه نامحدودش واقعاً بدرد نخوره.به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم از نامحدود آسیاتک استفاده کنه.
تو نامحدود ها مخابرات با اینکه شرکت رتبه خیلی پایینی است اما حرف اول رو میزنه بعدش هم نامحدود پارس آنلاین و شاتل فقط.

smhnw
November 27th, 2015, 21:46
خدا خیرت بده همکار حقیقت رو میگی دقیقا 4 روزه برای باز کردن سایت همین انجمن باید 3 تا 4 بار رفرش بزنم
تنها نتی که فعلا دیدم خوبه رایتل هستش که اونم واقعا به کار ما نمیاد چون نوسان سرعت زیادی داره

سلام !
:)) شما تازه نتتون اینطوری شده ؟ مال ما یک سالی هست اینطوریه و هر وقتم میگیم بهشون میگن مرکزتون مشکل داره و حقیقتم میگن همه همینطورن !

مرگ بر امریکا همش تقصیر امریکا هست

- - - Updated - - -

سلام !
:)) شما تازه نتتون اینطوری شده ؟ مال ما یک سالی هست اینطوریه و هر وقتم میگیم بهشون میگن مرکزتون مشکل داره و حقیقتم میگن همه همینطورن !

menalgeya
November 27th, 2015, 22:06
درود بر تمام همکاران و کاربران انجمن
متاسفانه هفته هاست وضع نت در خیلی از شهر های ایران ناامید کننده شده و هدف از ثبت این پست برای اطلاع از شهرستان ها و استان های دیگه کشور هستش که ببینیم آیا سراسری هستش یا فقط در شهر های خاص مشکل داریم
سرعت نت کلیه خطوط های اینترنت ما که از دو شرکت مطرح در تهران هستش واقعا ناامید کننده شده
روی خطی که حداقل 1 مگ بر ثانیه سرعت دانلود ما بود الان به 300 کیلو بایت رسیده و علاوه بر کندی عدم باز شدن سایت های داخلی و خارجی به صورت انی(همین انجمن برای ثبت مطلب 3 بار کلیک کردم تا باز شه صفحه ثبت مطلب)
حتی سایت های میهن دانلود که ادعا میکنند تست کیفیت سرعت باید از این سایت ها صورت بگیره با 3 بار رفرش ،بالاخره برای ما باز شد و سرعت دانلود از سرور های ایران به 70 کیلو بایت رسیده که متاسفانه افتضا هستش
دوستان اگر اطلاعاتی از این مشکل دارند در اختیار عموم قرار بدهند که مسئله روشن بشه
موفق باشید
بدرود

از های وب استفاده میکنم داغون شده زنگ هم میزنی میگه سایت اسان دانلود رو باز کنید

پشتیبانی داغون

کیفیت نابود

Yas-Host
November 27th, 2015, 22:07
سلام.

فکر میکنم سرعت اینترنت هم به تحریم ها ربط داشته باشد!

آب خوردنمان به تحریم ها ربط داشته چه برسد به سرعت اینترنت!

xphost
November 27th, 2015, 22:07
سلام !

- - - Updated - - -

سلام !

والا ماله من 4 روزه داره اذیت میکنه ولی بگم قبلا واقعا راضی بودم جز یک دوره 10 روزه که آخر کار به دعوا کشید و سریع حل کردند مشکل رو (انگاری تا صدا مشتری در نیاد پیگیری نمیکنند)

mohammadkia
November 27th, 2015, 22:09
صبا نت دارم تهرانم
واقعا دارم روانی میشم
نامحدودشونو آوردن رو 30 کیلوبایت و هی قطع میشه :|

alirezabk
November 27th, 2015, 22:38
صبانت دارم سرعت مناسب هست و دانلود 1 مگ میده اما با لوکیشن آلمان مشکل داره

mamadzm
November 27th, 2015, 22:42
یه بارم ما شانس آوردیم مشکل نداریم!

taksis
November 27th, 2015, 23:29
به گزارش خبرنگار مهر، موضوع کندی ارتباطات اینترنت کاربران ایرانی، طی دو هفته اخیر شدت بیشتری یافته و این درحالی است که کاربران در تماس با اپراتورهای ارائه دهنده این خدمات، برای حل این مشکل راه به جایی نمی برند.

سه شنبه هفته گذشته و در پی بروز اختلال در شبکه اینترنت کشور، شرکت ارتباطات زیرساخت، دلیل کندی اینترنت را قطع شدن دو مسیر ارتباطی ترکیه و باب المندب به صورت همزمان اعلام کرد که باعث شد بخشی از ارتباطات بین الملل کشورهای منطقه از جمله ایران دچار کندی شود.

اما یک روز پس از این اطلاعیه، شرکت ارتباطات زیرساخت از تلاش برای حل این مشکل و برقراری مسیرهای پشتیبان و جایگزین خبر داد و اعلام کرد: « حدود ۳۵ درصد ظرفیت اینترنت کشور از این دو مسیر تامین می شد که این مشکل قطعی رفع شده و اوضاع به حالت عادی برگشته است. مشکلی در دسترسی کاربران به اینترنت وجود ندارد.»

با این وجود و با گذشت حدود یک هفته از این اختلال، کاربران ایرانی همچنان در دسترسی به برخی سایتهای اینترنتی خارجی مشکل دارند و سرعت اینترنتشان در ساعات مختلف شبانه روز با کندی همراه است.

این درحالی است که طی تماس کاربران با اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت در کشور، بسیاری از این خدمات دهندگان، همچنان قطعی لینک های ارتباطی از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت را، دلیل این مشکل اعلام می کنند.

اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت در کشور، به جای حل مشکل، از عدم اطلاع کاربران استفاده کرده و با وجود رفع قطعی لینکهای بین الملل از یک هفته گذشته تاکنون، اما همچنان این موضوع را دلیل کندی ارتباطات اینترنت اعلام می کنند.

noa_takotnaha
November 28th, 2015, 00:09
شاتل نامحدود تبریز. چند روزه مشکلاتی هست. امروز هم حدود 6 ساعت، سرعت در حد چند بایت بود.

HPxf
November 28th, 2015, 00:20
شاتل سرعتش از نصف هم پایین تر اومده :-|

wapmaster
November 28th, 2015, 00:21
خدایی سرعت اونقد پایین بود برام که نمیشد phpmyadmin هاست رو باز کرد
سرعت دانلودمم 2مگ بوده الان بزور میشه دانلود کرد

delta
November 28th, 2015, 00:39
پریروز اینترنت نداشتیم...رفتم امارشو گرفتم گفت از صبح تا شب 278 بار قطع و وصلی داشتیم...اینجا گیلان ...i love u wht ...:67:

saeed1988m
November 28th, 2015, 00:57
بنده آسیاتک دارم و متاسفانه چند روزی میشه با قطعی های مکرر روبرو هستم سرعت دانلود نیز به شدت کاهش یافته البته مقطعی بوده و دائمی خیر حقیقتا به هر حال امیدواریم مشکلات را پایانی باشد یا تسلایی متاسفانه وضعیت اینترنت مملکت ما همین هست دیگه شاید بچه ک.و.سه ای ناپرهیزی کرده گازی نثار سیم اینترنت کرده دوستان

ourweb
November 28th, 2015, 01:00
ما اینجا ارتباط مان با فیبر هست و یکم این چند روزه ارتباط مان بد شده

noa_takotnaha
November 28th, 2015, 01:12
دیگه اونقدر گفتیم "به امید رفع مشکلات اینترنت کشور" که تکراری شده و قطع امید کردم.
الان میگم به امید دسترسی هرچه سریع تر به اینترنت ماهواره ای گوگل و خلاص شدن از اینترنت ایران

number one
November 28th, 2015, 01:29
پارس آنلاین دارم
داغونه!!