PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با نمایش لودر قبل از بارگذاری کامل سایت ، موافق هستید !؟

-farzin-
November 27th, 2015, 19:28
با سلام ، در حال طراحی یک سایت خدماتی هستم ...

با ورود به سایت ، تا بارگذاری کامل سایت ، پیغام : لطفا صبر کنید سایت در حال بارگذاری است + لوگوی سایت + گزینه بستن لودر نمایش داده میشود

که هنگامی که سایت به صورت کامل بارگذاری شد ، لودر به صورت خودکار کاربر را به محتوای اصلی سایت راهنمایی میکند

همچنین اگر کاربر تمایلی به مشاهده لودر نداشته باشد ، میتواند نمایش آن را متوقف کند و به محتوای اصلی راهنمایی شود !

شما با لودر موافق هستید ؟ و فکر میکنید روی جذب بازدیدکننده تاثیر منفی یا مثبت میگذارد ؟

محمد محمدیی
November 27th, 2015, 20:04
سلام

چرا مستقیم به سایت هدایت نمیشه؟طراحیش باید اینطوری باشه؟

shivahost
November 27th, 2015, 20:07
بنظر من هم روی سئو اثر منفی دارد و هم روی بازدید کننده ها...

mohammadkia
November 27th, 2015, 20:18
نزار به شخصه نظرم اینکه چیز مزخرفیه

persianws
November 27th, 2015, 21:16
یه زمانی بسیار طرفدار داشت ... اما بسیار مزاحم و نا امید کننده بنظر میرسه ! و نمیدونم چرا هنوزم در بعضی سایت ها و بیشتر وبلاگ ها میبینمشون ...
در حال حاضر با وجود سبک های جدید طراحی نیازی به این مورد نیست .

Netfollower
November 27th, 2015, 21:24
به عنوانی کسی که کارش 8 سال طراحی وب است
به نظرم تاثیر منفی دارد
حداقل در ایران که بازدید کننده خسته اس عدمتا : )))

روی سئو هم به8 نظرم تاثیر منفی دارد

fireserver
November 28th, 2015, 00:10
با سلام ، در حال طراحی یک سایت خدماتی هستم ...

با ورود به سایت ، تا بارگذاری کامل سایت ، پیغام : لطفا صبر کنید سایت در حال بارگذاری است + لوگوی سایت + گزینه بستن لودر نمایش داده میشود

که هنگامی که سایت به صورت کامل بارگذاری شد ، لودر به صورت خودکار کاربر را به محتوای اصلی سایت راهنمایی میکند

همچنین اگر کاربر تمایلی به مشاهده لودر نداشته باشد ، میتواند نمایش آن را متوقف کند و به محتوای اصلی راهنمایی شود !

شما با لودر موافق هستید ؟ و فکر میکنید روی جذب بازدیدکننده تاثیر منفی یا مثبت میگذارد ؟

با سلام

به نظر بنده برای کاربران ایرانی که به دنبال هدف نهایی در سایت هستند مناسب نمی باشد

از لحاظ سئو نیز تاثیر خوبی نخواهد داشت