PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : keywords باید در کجا قرار بگیرد و چند تا؟

jpmo02
November 26th, 2015, 14:40
سلا م عرض خسته نباشید به همه اساتید ودوستان عزیز
من با CMS وردپرس یک سایت راه اندازی کردم و تقریبا میشه گفت قالب از نظر کدنویسی و سرعت کاملا بهینه هست.
ولی متاسفانه بیش از یکسال هست که جایگاه مناسب و درخور اون مقدار توجهی که بهش میشه رو درموتورهای جستجو بدست نیاورده.
یک مورد برای من سوال شده:
من در قالب و در head بعد از یه سری متاهای اصلی meta name="keywords" را قرار داده ام
با استفاده از افزونه all in one seo هم روی مطالب کار میکنم ولی meta name="keywords" تعریف شده توسط این پلاگین چندین خط بعد از متاتک کیورد قبلی است. (بعد از یه تعداد لود CSS و JS)
سایت روی عنوان دقیق مطالب تقریبا (تقریبا نه کاملا!!) اول هست ولی در کلمات کلیدی ای که در پلاگین all in one seo برای هر مطلب تعیین میکنم حتی تا صفحه 10 15 گوگل هم نیست!!

-> سوال من اینجاست که ایا باید متاهای تعریف شده توسط پلاگین قبل از متاهای اصلی صفحه بیاد؟
یعنی اینکه موتور جستجو فقط یکی از متاها رو بررسی میکنه و دیگری رو نگاه نمیکنه؟
یا اینکه خلاف این مورد هست و به تمام متاتگ ها و کلمات کلیدی تعریف شده در هر صفحه اهمیت یکسان میده؟

کلا چه پیشنهاداتی برای افزایش رتبم در حد معمولی و کلمات کلیدی نه چندان پر حریف دارید؟
متون مطالب پر محتوا و در حدود 200 300 کلمه هست و روی تگ گذاری و بولد کردن و... توجه شده
فایل روبوت دارم و نقشه دارم در وبمستر ثبت شده حجم صفحات کم و مورد تایید هست و...

سپاس فراوان

shivahost
November 26th, 2015, 14:45
گوگل مدت زیادیه که دیگه به متای keywords توجه نمی کنه و اون رو از الگوریتشم حذف کرده چون افراد با دادن کلمات کلیدی بی ربط به متن صفحه سعی در فریب گوگل داشتند. در سیستم جدید گوگل خودش متن های صفحه شما را می خواند و آنالیز می کند و کلمات کلیدی آن را تعیین و رتبه بندی می کند.

بقول معروف : محتوی پادشاه است!

یعنی شما باید از کلمات کلیدی مورد نظرتون در متن صفحه بصورت حساب شده استفاده کنید. تکرار این کلمات، استفاده از آنها در title ها و alt های تصاویر و لینک ها هم می تونه کمک کنه.

iranian-portal
November 26th, 2015, 14:48
درود بر شما ؛

در مورد متا کلمات کلیدی ، تقریبا این متا هم اکنون تاثیر و کارایی خاصی نداره ، سئو ؛ عنوان و توضیحات سایت (http://www.anatajj.com/494/%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/) رو مطالعه کنید

و در مورد نحوه انتخاب کلمات کلیدی ، انتخاب کلمات کلیدی مناسب در سئو (http://www.anatajj.com/556/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8/)رو مطالعه کنید.

با مطالعه این دو مطلب ، پاسخ اکثر سوالاتتون رو پیدا می کنید.

پیروز باشید

سیدرضا بازیار
November 26th, 2015, 20:21
متاتگ کلمات کلیدی (Keyword) :

یکی از متاتگ ها برای موتورهای جستجوگر این تگ Meta می باشد. استفاده ی درست از آن در رتبه ی موتورجستجوگر گوگل و یاهو و ... تاثیر گزار است.

نکات مهم در استفاده از کلمات کلیدی :
1- محتوای Content این متاتگ نباید در حالت حروف فارسی از 200 کاراکتر و در حالت حروف انگلیسی از 400 تجاوز کند .
2- توصیه می شود که حداکثر از 10 کلمه ی کلیدی مرتبط با متن که فکر میکنید کاربران بیشتر آنها را در موتورهای جستجوگر سرچ میکنند ، استفاده نمایید .
3- کلمات کلیدی را با ویرگول انگلیسی (,) بدون هیچ فاصله ای (Space) از هم جدا نمایید.
4- در الگوریتم های جدید گوگل ، تاثیر این تگ meta ، بسیار کم و حتی نادیده گرفته شده است. ولی موتورهای جستجوگر دیگر این Meta Tag را هنوز در نظر میگیرند.

<meta name="keyword" content="کلمه1,کلمه2,کلمه3,..." >