PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه سایت آپلود

ghomeishi
November 25th, 2015, 10:21
امروز به سایت اپلودبوی سر زدم
این اطلاعیه را زده بود

http://uploadboy.com/n20--.html (http://uploadboy.com/n20--.html)

menalgeya
November 25th, 2015, 10:40
پلیس فتا داره تمام سایت های اینترنتی رو ساماندهی میکنه

ghomeishi
November 25th, 2015, 10:49
پلیس فتا داره تمام سایت های اینترنتی رو ساماندهی میکنه
این سایت هم بسیار محدود میشه

Saati
November 25th, 2015, 12:00
اسکریپت آپلود بوی چی هست؟

ghomeishi
November 25th, 2015, 17:41
اسکریپت آپلود بوی چی هست؟
فکر کنم xfile sharing

- - - Updated - - -

سایت های عکس هم سخت شده کارشون

ehsanyeganeh
November 25th, 2015, 19:28
تازه یادشون افتاده اینا؟
کلا دنیا فیلم رو اپلودکنی دو سه روز نمیکشه برمیدارن که نتونن دانلود کنن به علت کپی رایت (فقط جاهای محدودی هست که میزارن بمونه)
بنظر من باید اینجوری بشه!
باتشکر

navid2zp
November 25th, 2015, 19:45
کلا جدیدا به همه چی گیر میدن
حتی بازی های کامپیوتری هم یکی پس از دیگری حذف می شند
نرم افزار های آنلاین هم همینطور

خیلی از مدیران سایت های به اشتراک گذاری فایل و سایت های دانلود دل زده شدند به دلیل این که هر کاری می کنن 2 روز بعد اخطار میاد براشون.

007007
November 25th, 2015, 19:57
در ایران هرکس آپلودسنتر راه اندازی کنه ، چه بخواهد چه نخواهد فیلم و سریال و عکس های ناخواسته در سرورش اپلود خواهد شد. هیچ راه حل خاصی برای حذف کلی اینگونه فایلها وجود ندارد جز دانستن نام فایل که این هم 100درصد نیست و نظارت کلی هم ممکن نیست. بنابراین با این محدودیت هایی که تو ایران وجود دارد بهترین کار اینه که کلا سرور اپلودسنتر تو ایران نباشد و یکبار برای همیشه *****ینگ را به جان بخرید و کلا آزادانه با خارجی ها کار کنید.

irangroup110
November 25th, 2015, 20:30
یکی میره دکتر بعد دکتر میگه : غذاب چرب ، غذایی شور ، عذای شیرین و ............. را نباید بخوری بعد نیم ساعت که دکتر مشغول بود همینطور حرف میزد و میگفت این و اون را نخور مریض حوصله اش سر رفت گفت : آقای دکتر ببخشید شما که همه چی را گفتی پس لطفا بگو چی بخورم ؟

من سوالی که دارم اینه که پس چی باید آپلود کرد ؟
چیزی مانده که ننوشته باشن ؟

loveisover
November 25th, 2015, 20:43
عزیز نقشه راهبردی هست زمانی خارج ایران لیمیت شد همه بیاد روی سرور ایران الان هم به همین صورت همه سرور های ایران پالایش می شه

فکر کنم فقط نوحه حاج محمود مجاز باشه طبق این لیست

Majiiid
November 25th, 2015, 21:26
اگر آپلودبوی بصورت جدی بخواد این گفته هارو عملی کنه دیگه باید درشو تخته بگیره یا به نحوی با دست خودش داره گورشو میکنه چون فایل های که رو سرورشون هست دقیقا همه این چیزایی که میگه باید پالایش و حذف بشه و بغیر از اینا چیز دیگه ای رو سروراشون نیست که عامل بقای این آپلود سنتر بشه...

007007
November 25th, 2015, 21:57
ما ایرانی ها بلد نیستیم اَدای آدم های قانونمند را دربیاوریم. اینجا میگویند فلان نرم افزار نباید تو سرور مثلا آپلودبوی باشه درحالیکه می بینی همان نرم افزار تو سرور یک سایت معروف نرم افزاری ایرانی هستش ف ی ل ت ر م نیست. کلا مسئولان ما هیچوقت ادم نمیشوند فقط اَدای آدمیزاد ها رو در میاورند.
http://www.fastpic.jp/images.php?file=9389494055.gif

nima73
November 25th, 2015, 22:01
اگر آپلودبوی بصورت جدی بخواد این گفته هارو عملی کنه دیگه باید درشو تخته بگیره یا به نحوی با دست خودش داره گورشو میکنه چون فایل های که رو سرورشون هست دقیقا همه این چیزایی که میگه باید پالایش و حذف بشه و بغیر از اینا چیز دیگه ای رو سروراشون نیست که عامل بقای این آپلود سنتر بشه...

تو چند تا سایت دیدم عملی کرده و تمام فایلهای اونها را حذف کرده
نمونه لینک از یکی از همان سایت ها که گفتم
http://uploadboy.com/xwmjplca3ece.html/

navid2zp
November 25th, 2015, 23:01
اون زمانی که سرور ایران میدادند با پهنای باند نامحدود ما هم سایت دانلودی داشتیم که بیش از 20-30 ترابایت در ماه مصرفش بود که از همین سرور ها گرفتیم.
کم کم این سرور ها زیاد شد و سایر سایت ها مثل همین آپلودسنتر ها هم روی این سرور ها اومدن.
در نهایت هم به جایی رسید که ملت ایران عادت کردن به دانلود از سرور ایران. کم کم محدودیت موجود در دانلود از سرور های خارج از کشور رو ندیدند. دیگه کیفیت پایین سرویس های اینترنت رو ندیدن.
حالا کم کم داره روزی میرسه که تمامی محتویات، سرویس های اینترنت و ... محدود بشه تا کاربرا باز هم متوجه بشن که مسئولان ما اگر کاری هم برای پیشرفت کشور می کنن نقشه ای برای اون دارن.

بعد نکته جالب اینجاست مسئولان شاکی هستن که چرا کاربران از سرویس های داخلی استفاده نمی کنن!!!

کم کم کاربران ایران هم یاد میگیرن که از سرویس های خارجی در همه زمینه ها استفاده کنند و در نتیجه فروش ***** شکن ها افزایش پیدا می کنه، ترافیک خروجی ایران بسیار بالاتر میره، ارز به شکل وحشتناکی از کشور خارج میشه و به جیب سرویس های خارجی میره، سرویس دهنده های ایرانی به دلیل وجود قوانین خنده دار در کشور از بین خواهند رفت و در نهایت آقایان تقصیر رو به گردن بقیه میندازن.

درسته که سطح سواد در کشور پایین هست و به همین دلیل تا الان تونستند کنترل بالایی داشته باشند ولی هر چقدر هم کند، سواد جوانا بیشتر میشه و به سمت سرویس های خارجی میرند تا استفاده از سرویس های ایرانی با شرایط و کیفیت خنده دار!!

smhnw
November 25th, 2015, 23:02

ظاهرا اینا همه کشکه ! مثلا سایت ایران فیلم (http://iranfilm.net/) سرور دانلودشون ایرانه ۲ سال هم دست نخورده ای پیشون ! از ( هاست دی ال هستش ــ‌اسیاتک ) اگر قرار به از بین بردن باشه این و بقیه رو میتونن در ۵ دقیقه کلا از ریشه خشک کنن !

007007
November 25th, 2015, 23:48
یکی میره دکتر بعد دکتر میگه : غذاب چرب ، غذایی شور ، عذای شیرین و ............. را نباید بخوری بعد نیم ساعت که دکتر مشغول بود همینطور حرف میزد و میگفت این و اون را نخور مریض حوصله اش سر رفت گفت : آقای دکتر ببخشید شما که همه چی را گفتی پس لطفا بگو چی بخورم ؟

من سوالی که دارم اینه که پس چی باید آپلود کرد ؟
چیزی مانده که ننوشته باشن ؟

برای فایلهای صوتی فکر کنم ملودی ترانه های اونور آبی را بدهند حاج محمود کریمی بخواند طوریکه ندانی باید برقصی یا سینه بزنی ، مجاز باشد http://s5.picofile.com/file/8127302292/35706_22.gif

ghomeishi
November 26th, 2015, 00:08
ظاهرا اینا همه کشکه ! مثلا سایت ایران فیلم (http://iranfilm.net/) سرور دانلودشون ایرانه ۲ سال هم دست نخورده ای پیشون ! از ( هاست دی ال هستش ــ‌اسیاتک ) اگر قرار به از بین بردن باشه این و بقیه رو میتونن در ۵ دقیقه کلا از ریشه خشک کنن !
کاملا جدیه
مطمئن باشید اگر اینطور نبود مدیر اپلودبوی اینکار را نمیکرد

007007
November 26th, 2015, 01:25
مدیریت محترم Ramin

یک تاپیک در بخش آموزشی ssl زدم و پرسیدم: "از لحاظ کیفی چه فرقی بین ssl های پوزیتیو و ویلدکارد ، رپیدسویچ ، کومودو هست؟" که تاپیک حذف شد. ایا باید حذف می شد و یا به بخش مورد نظر انتقال داده می شد؟ اگر باید انتقال داده می شد ، بخش مربوطش کجاست؟ مباحث دیگر؟!!! :39: این چندمین بار شماست. یک تاپیک هم درباره ioncube دیکودر PHP زدم که اون هم پاک شد ، درحالیکه نسخه 8.2 اش تو همین سایت موجوده.

خوبه الان گفتم ما ایرانی ها بلد نیستیم ادای ادم های قانونمند را دربیاوریم اینم نمونش.:71:

ghomeishi
November 26th, 2015, 09:15
مدیریت محترم Ramin

یک تاپیک در بخش آموزشی ssl زدم و پرسیدم: "از لحاظ کیفی چه فرقی بین ssl های پوزیتیو و ویلدکارد ، رپیدسویچ ، کومودو هست؟" که تاپیک حذف شد. ایا باید حذف می شد و یا به بخش مورد نظر انتقال داده می شد؟ اگر باید انتقال داده می شد ، بخش مربوطش کجاست؟ مباحث دیگر؟!!! :39: این چندمین بار شماست. یک تاپیک هم درباره ioncube دیکودر PHP زدم که اون هم پاک شد ، درحالیکه نسخه 8.2 اش تو همین سایت موجوده.

خوبه الان گفتم ما ایرانی ها بلد نیستیم ادای ادم های قانونمند را دربیاوریم اینم نمونش.:71:
چه ربطی به این تاپیک داره؟

sadecohost
November 26th, 2015, 09:24
چه ربطی به این تاپیک داره؟
منظورشون همون جمله "خوبه الان گفتم ما ایرانی ها بلد نیستیم ادای ادم های قانونمند را دربیاوریم اینم نمونش" بود حتما =...

نه خدایی چطوری میخوان اینهمه فایل رو چک کنن؟ حالا بگذریم!
همین ایرانفیلم رو مثال زدیم... میان iranfilm260.com رو هیتلر میکنن نمیان چک کنن 261 شو !! واقعا خجالت آوره!! با این سیاست میخوان چک کنن فایلارو حتما :)) بعد به سرویس های خارجی مثل تلگرام گیر میدن که چرا محتوای غیر اخلاقی یا فندق شکن یا ... میزارن بمونه ...
یادآوری شه پلیس فتا حواسش به همه چیز هست !!! :78:

باز دعا کنید سرنوشتی مثل نت چین در انتظارمون نباشه !!

ghomeishi
November 26th, 2015, 10:36
منظورشون همون جمله "خوبه الان گفتم ما ایرانی ها بلد نیستیم ادای ادم های قانونمند را دربیاوریم اینم نمونش" بود حتما =...

نه خدایی چطوری میخوان اینهمه فایل رو چک کنن؟ حالا بگذریم!
همین ایرانفیلم رو مثال زدیم... میان iranfilm260.com رو هیتلر میکنن نمیان چک کنن 261 شو !! واقعا خجالت آوره!! با این سیاست میخوان چک کنن فایلارو حتما :)) بعد به سرویس های خارجی مثل تلگرام گیر میدن که چرا محتوای غیر اخلاقی یا فندق شکن یا ... میزارن بمونه ...
یادآوری شه پلیس فتا حواسش به همه چیز هست !!! :78:

باز دعا کنید سرنوشتی مثل نت چین در انتظارمون نباشه !!
ممنون
در انتظارمون نیست داریم حرکت می کنیم