PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور hp

pardishosting
November 25th, 2015, 09:54
با سلام

لطفا این سرور رو برای تحویل در ایران قیمت بدید. و نو و دسته دوم بودنش هم مشخص کنید.

HP Proliant DL360 G7
2 x Intel X5675
24Gb of RAM
2x300GB HD

با تشکر

SixthElement
November 25th, 2015, 22:48
با سلام

۳ عدد از سرور ذکر شده موجود است ولی با پردازنده ضعیف تر با مشخصات زیر

HP dl360 g7
Intel xeon 5620
32gb Ram
2x300 10m sas
همراه با riser دوم برای پشتیبانی از ۸ هارد دیسک
P410i Raid controller
512mb battery backedup
2x460 watt power supply
Original rail kit

قیمت ۶.۵ میلیون تومان
تصویر سرور ها پیوست می گردد.

- - - Updated - - -

28955

- - - Updated - - -

28955

pardishosting
November 25th, 2015, 23:38
قیمتتون بالا نیست ؟
4.5 قیمت دادند ...

SixthElement
November 25th, 2015, 23:58
به نظر قیمتی که به شما دادند غیر منطقی میاد چون فقط سی پی یو های ۵۶۷۵ حدود ۴ میلیون تومن در میاد. اگر سرور سالم بود قیمت بسیار خوبی دارن میدن.

فقط با توجه به قیمت و دست دوم بودن، اگر قصد خرید داشتید چند نکته فراموش نشه.اول اینکه قطعات واقعا مربوط به یک سرور باشند. مثلا مادربورد تعویضی نباشه. میتونید با چک کردن در سایت hp از اصالت سرور مطمئن بشید. راه دیگه برچسب های اطراف سرور هستش. که همه باید یک سرور رو نشون بدن. مورد بعدی پسورد پیش فرض ilo هست که باید با برچسب همخوانی داشته باشه. همینطور مک آدرس کارتهای شبکه مادر بورد باید با استیکر جلو سرور یکی باشه. دقت کنید سرور refurbished نگیرید. من یک بار این بلا به سرم اومده و تقریبا سرور غیر قابل استفاده شده. سروری که ما دست دوم گرفتیم مادر بوردش عوض شده بود و در هر بار ریست کردن ۳ یا ۴ بار باید برقش قطع میشد تا بالا میومد.

اگر می تونید حداقل گارانتی چند ماهه هم شده بگیرید. اگر سرور کارکرده می گیرید حتما چک کنید ضربه نخورده باشه. چون وقتی سرور رو تو رک جا میزنید یا بیرون میارید پوستتون رو خواهد کند. از سلامت ریل کیت هم مطمئن بشید.
با توجه به کارکرده بودن سرور یک فن بکاپ هم اگر داشته باشید برای روز مبادا بد نیست.

سوء تفاهم نشه در مورد موارد احتیاطی. قصد فقط خرید خوب تر برای شما هست و نه بازار گرمی جنس موجود ما. اگر سرور پیشنهادی به قیمت ۴.۵ میلیون سالم باشه انتخاب بسیار خوبیه.

قیمت تمام شده سرور های ما بالاتر بوده ولی چون قصد داریم سوییچ کنیم روی نسل ۹ اچ پی تقریبا به ۴۰ درصد مبلغ خریداری شده برای فروش گذاشتیم.

پیروز باشید

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

pardishosting
November 26th, 2015, 08:31
بسیار ممنون از راهنمایی ...
با توجه به قیمت بالا و قدیمی بودن ... به نظرتون به صرفه نیست خودمون سرور رو دستی اسمبل کنیم ؟ سرور بروزتری خواهیم داشت.
البته خودم تجربه مشابه دیدم محصولات شرکتی بهتر است. بهرحال تمایل دارم نظرات افراد با تجربه هم بدونم.

SixthElement
November 26th, 2015, 08:44
سلام.

این نسل سرور ها اسمشون قدیمیه. ولی قدرت پردازششون عالیه. از نسل ۶ hp یا نسل ۱۱ دل به بعد هنوز سرورهای خوبی هستن. البته بستگی به استفاده شما داره.

همین الان روی dl380 های g7 ما با مشخصات تقریبا برابر سایت هایی داریم که روزی ۳۰ میلیون هیت دارن و آخ نمیگن.

علتی که قصد تعویض داریم اینه که مشتری هزینه رو پرداخت می کنه و عملا برای ما بی دردسر و بی هزینه هستش وگرنه این سرورها هنوز بسیار سرورهای خوب و با کیفیتی هستن. در مورد جمع کردن سرور اصلا پیشنهاد نمی کنم. چون بالاخره شرکتهای معتبر کلی فکر کردن روی بحث عمر ماشینها. یه سرور مارک دار بی اغراق ۱۰ سال ۲۴ ساعت روشن می مونه و کار می کنه. همین الان اگر برین تو دیتاسنتر های ایران خودمون سرورهای نسل ۴ و ۵ hp هنوز به وفور پیدا میشن و دارن سرویس میدن. حتی چندین مورد سرور هایی دیدم که هنوز فلاپی درایو دارن.

به نظر من هیچ چیزی از سرورهای مارک دار مهم نباشه بحث خنک کردن رو خوب بهش فکر کردن. گرما هم که قاتل خاموشه. من خودم هیچ سرور غیر برندی نخریدم تا به حال.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

RoobinaServer
November 26th, 2015, 11:32
بسیار ممنون از راهنمایی ...
با توجه به قیمت بالا و قدیمی بودن ... به نظرتون به صرفه نیست خودمون سرور رو دستی اسمبل کنیم ؟ سرور بروزتری خواهیم داشت.
البته خودم تجربه مشابه دیدم محصولات شرکتی بهتر است. بهرحال تمایل دارم نظرات افراد با تجربه هم بدونم.

سلام

در تکمیل صحبت SixthElement (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=88615) باید خدمتتون ذکر کنیم که موارد غیر برند مشکلاتی مانند بالک بودن - تقلبی بودن - تعمیری بودن - و .... را بدتر از مواردی که کاربر SixthElement (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=88615) د مورد hp ذکر کرد خواهند داشت، بارها کاربرانی بودند که از ما قصد خرید داشتند وقتی صحبت میشه ذکر میکردند قطعات اصلی میخواهند و قیمت مهم نیست اما وقتی قیمت داده میشد بعدا ذکر میکردند که از مکان دیگری مثلا 3 میلیون ارزانتر خرید کرده اند. واقعا 3 میلیون میشه روی یک سرور به صورت عرف بازار سود کرد ؟ مشخص هست که قیمت داده شده قطعات oem ,قطعات غیر اورجینال به جای اورجینال بوده است که اکثر همین کاربران که بعد از خرید پیش ما کلو دارند بعد از مشاهده قطعات تمام این موارد خدمت خودشون نیز مشخص گردیده است اما خب چه میشه کرد دیگر خرید انجام شده بود و جالبتر این که به بهانه گارانتی در سرور توسط ارائه کننده پلمپ میشده و بعد از یک سال که در سرور باز میشه تازه کاربر متوجه دست دوم بودن برخی قطعات نیز میشه.

پس دو نکته :

1.سعی کنید روی قیمت 100% تمرکز نکنید که در ایران بدجوری قسم خدا پیغمر سر قطعات اصلی و با قیمت کمتر خواهند خورد.(جهت دید رقابتی خوبه به قیمت توجه کرد اما ملاک اصلی خیر)
2.از افراد معتبر خرید کنید.

در حد 1-3 یا 4 میلیون هزینه بیشتر و خرید قطعه مطمئن بهتر از خرید قطعه غیر مطمئن و دردسر های اتی هست.

موفق باشید

pardishosting
November 27th, 2015, 01:38
از هر دو همکار گرامی بابت نظرات ممنون هستم.
واقعا سیستم و سرورهای مارک کیفیت بهتری دارند ، این مورد رو در pc شخصی به وضوح مشاهده کردم.

asrhosting
November 27th, 2015, 09:06
با سلام

لطفا این سرور رو برای تحویل در ایران قیمت بدید. و نو و دسته دوم بودنش هم مشخص کنید.

HP Proliant DL360 G7
2 x Intel X5675
24Gb of RAM
2x300GB HD

با تشکر

سلام پردیس جان .
با سی پی یو e5645 ( دو سی پی یو ) و رم 32 گیگ ( دو ماژول 16 گیگی hp ارجینال ) . با دو هارد 256 گیگ SSDPro ( سامسونگ ) + به همراه دو پاور :

قیمت : شش میلیون .

* سرور دو ماه در دیتاسنتر بوده و بعد اون استفاده ای نشده . از نظر ظاهری تشخیص اینکه نو هست خیلی مشکل هست . و میشه اسم نو رو روی اون گذاشت .
* در صورت قرار دادن در رک ما در زیر ساخت لایسنس سی پنل . پلسک 12 و 11 و یا دایرکت ادمین رایگان ارائه می شود .

naghavi18
December 3rd, 2015, 22:19
تعدادی سرور با مشخصات زیر موجوده:

HP DL-380 G6
CPU: 2*Xeon E5520
RAM: 16GB DDR3
H.D.D: 1*146GB 15K
Power: 2*750W
Price: 3500
تعداد: ۱۱۰ دستگاه

سرور HP DL 360 G7
CPU 5640*2
RAM 32GB
POWER 460W*2
DVD R/W
H.D.D: 1*146GB 15K
Rail Kit
Price: 4200
تعداد: ۲۰ دستگاه

سرور HP DL 360 G6
CPU 5504*1
RAM 16GB
POWER 460W*1
DVD
Rail Kit
Price: 2500
تعداد: ۴۴ دستگاه

سرور HP DL 380 G7
CPU 5640*2
RAM 16GB
POWER 460W*2
DVD
Rail Kit
Price: 4800
تعداد: ۶ دستگاه

تلفن:
۰۹۳۵۶۱۱۰۰۰۴
۰۹۱۶۶۱۱۰۵۶۸

aligoli
December 6th, 2015, 11:05
با سلام

HP Proliant DL360 G7
2 x Intel X5675
24Gb of RAM
2x300GB HD

با تشکر

فقط g9 موجود هست.
البته اگر هنوز نیاز دارید.