PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا سود رسانی فارکس واقعیت داره؟

nasa_de
September 29th, 2010, 16:45
آیا سود رسانی فارکس واقعیت داره؟
از دوستان ایا با این بازار کار کردن؟

SabaData
September 29th, 2010, 19:17
100% واقعیت داره!
طرف یا کلا خوشبخت میشه یا کلا بدبخت :دی

nasa_de
September 29th, 2010, 19:19
شم اقتصادیم بد نیست / اما اصلا نمیدونم چجوری و کجا باید ثبت نام کنم و ...

radium
September 29th, 2010, 19:47
اگه با دانش و اطلاعات وارد این کار بشی حسابی سود داره واست.
این سایت رو ببین
سرمایه: سایت آموزشی در حوزه بازارهای مالی (http://www.sarmaye.com/)

CYB3R
September 29th, 2010, 20:24
من الان 4 ماه هست پولم خوابیده ، کارت های اعتباری مسدود شدن :دی
به قول دوستمون یا کلا خوشبخت میشی یا کلا بدبخت !

SabaData
September 29th, 2010, 20:36
شم اقتصادیم بد نیست / اما اصلا نمیدونم چجوری و کجا باید ثبت نام کنم و ...

اگه خواستی همکار من میتونه برات آموزش بده و حساب باز کنه واست!

nasa_de
September 29th, 2010, 20:39
من الان 4 ماه هست پولم خوابیده ، کارت های اعتباری مسدود شدن :دی
به قول دوستمون یا کلا خوشبخت میشی یا کلا بدبخت !

متاسفم :(
چقدر خوابونده بودید ؟

میشه تجربه تون رو بفرمایید که چه طور شد شکست خوردید ؟

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

اگه خواستی همکار من میتونه برات آموزش بده و حساب باز کنه واست!

منظور از حساب , حساب ویزا و مستر هست؟ ویا حساب داخل شبکه فارکس در یکی از یروکرها ؟

CYB3R
September 29th, 2010, 21:36
دفعه اول 100 هزار گذاشتیم تو 1 حساب جدا .
60 تومان تو 1 ماه سود کردیم برداشتیم گذاتیم تو جیب ، چند روز بعد آمریکا ییهو $ رو کشید بالا ما هم 100 $ ضرر کردیم :دی
الانی 250 $ فعلان خوابیده تو حساب ، کاریش هم نمیشه کرد فعلا !

vPsPersia.COM
September 29th, 2010, 21:51
من یک یوزر دارم که رنج بالا 2000 دلار داره کار می کنه و کلی یوزر داره .

هر ماه هم سرویس رو تمدید می کنه :d . نظر شما چیه ؟

کسی اطلاعات کامل داره ؟؟

J4vad
September 29th, 2010, 21:54
10% کسانی که در فارکس وارد می شوند موفق خواهند بود .

اما سود دهی کاملا واقعی است و یک بازار بین المللی است که بر اساس علم ، دانش و آگاهی در آن فعالیت می شود .

موفق باشید .

nasa_de
September 29th, 2010, 22:05
دفعه اول 100 هزار گذاشتیم تو 1 حساب جدا .
60 تومان تو 1 ماه سود کردیم برداشتیم گذاتیم تو جیب ، چند روز بعد آمریکا ییهو $ رو کشید بالا ما هم 100 $ ضرر کردیم :دی
الانی 250 $ فعلان خوابیده تو حساب ، کاریش هم نمیشه کرد فعلا !

آموزش ها رو از کجا شروع کردید؟ / برای این کار باید ویزا , مستر و یا یک حساب بانکی خارجی داشت ؟

آیا طبق معمول با هویت ایرانی میشه فعالیت کرد ؟

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

10% کسانی که در فارکس وارد می شوند موفق خواهند بود .

اما سود دهی کاملا واقعی است و یک بازار بین المللی است که بر اساس علم ، دانش و آگاهی در آن فعالیت می شود .

موفق باشید .

به قول پدرم , این بازار ها نان و اخبار میخورند / هر خبر خوب و بد 100 تاثیر داره در بازار /

J4vad
September 29th, 2010, 22:07
با سلام ،

برای شروع به شما http://fxfuture.ir را پیشنهاد می کنم .

در http://www.webtransfer.org نیز می توانید بدون هیچ کامزدی مستقیم حساب خود در IFCMarkets و یا Alpari را شارژ کنید که نماینده رسمی این دو شرکت در ایران نیز هستند .

پول خود را نیز در همین سایت می توانید نقد و به ریال تبدیل کنید .

موفق باشید .

nasa_de
September 29th, 2010, 22:07
من یک یوزر دارم که رنج بالا 2000 دلار داره کار می کنه و کلی یوزر داره .

هر ماه هم سرویس رو تمدید می کنه :d . نظر شما چیه ؟

کسی اطلاعات کامل داره ؟؟

یعنی برای شروع یک vps سرویس میگیرند ؟

اصلا این vps هایی که میگن " اگر برای فارکس و ... میخواهید اطلاع دهید و ... " منظورشون چی هست چرا باید اطلاع بدن ؟

iacbook
September 29th, 2010, 22:30
برای آموزش ها میتونید با مبالغ خیلی کم از این شرکت هم در تهران استفاده کنید: کانون اقتصاد ایران (http://www.kfx.ir)

من امروز شرکتشون بودم و کارشون واقعا" تایید میشه ...........
( البته ما براشون کار طراحی وب انجام دادیم که بزودی طرح وبسایت جدیدشون جایگزین وبسایت فعلیشون میشه )

vPsPersia.COM
September 29th, 2010, 23:07
یعنی برای شروع یک vps سرویس میگیرند ؟

آره !

نتیجه کلی :

1- حداقل 1000 دلار نیاز هست
2- باید به تنظیمات تخصص داشته باشید و میزان ریسک را پایین بیارید
3- از همه مهم تر کمی در اقتصاد و در تجزیه تحلیل میانگین ها و باالا و پایین رفتن ها متخصص باشید

تنها 5 یا 10 درصد افراد در این زمینه موفق خواهند شد !

nasa_de
September 29th, 2010, 23:10
VPS برای چی هست ؟ اگه به خاطر |p هست که حله ؟

iacbook
September 29th, 2010, 23:23
نحوه کار اینجوریه که مثلا" شما اون مبلغتون رو برای خرید و فروش دلار و یورو بصورت آنلاین هزینه می کنید و با توجه به نوسانات نرخ ها که بصورت ثانیه ای دارای نمودارهایی هست شما خرید یا فروش انجام میدید .......
در کلاس های فارکس هم به شما آموزش میدن که نوسانات و نمودارها رو بشناسید و چه جایی خرید کنید و چه جایی فروش انجام بدید ...

برای کار هم میتونید با کسانی که فعال هستند و آمار فعالیتشون در سایت های مربوطه بصورت نمودار مشخص شده لینک بشید و هر خرید یا فروشی که اونا انجام بدن برای شما هم انجام میشه و شما هم با اونا در بازار سود می کنید و یا ضرر می کنید! البته یک درصدی از سود شما به اونا تعلق میگیره و ...

J4vad
September 29th, 2010, 23:35
VPS برای چی هست ؟ اگه به خاطر |p هست که حله ؟

خیر برای اجرای Expert هست و کسانی که Expert نویس هستند از آن استفاده می کنند .

اصلا نیازی به VPS برای فعالیت در بازار بورس نیست ، اما برنامه هایی هستند که روش و تحلیل های شما را در قالب یک برنامه جامع در می آورند که به آن Expert می گویند Expert ها باید همیشه اجرا باشند و به اینترنت متصل تا به صورت اتوماتیک بر مبنای روش و تحلیل شما خرید و فروش را در بازار انجام دهند که این ارتباط پایدار با اینترنت را VPS مهیا می کند .

برخی افراد اصلا از Expert استفاده نمی کنند و VPS هم ندارند و فقط به صورت دستی و تحلیل های شخصی خرید و فروش انجام می دهند و سقف سود و ضرر را دستی تنظیم می کنند .

موفق باشید .

nasa_de
September 29th, 2010, 23:56
خیر برای اجرای Expert هست و کسانی که Expert نویس هستند از آن استفاده می کنند .

اصلا نیازی به VPS برای فعالیت در بازار بورس نیست ، اما برنامه هایی هستند که روش و تحلیل های شما را در قالب یک برنامه جامع در می آورند که به آن Expert می گویند Expert ها باید همیشه اجرا باشند و به اینترنت متصل تا به صورت اتوماتیک بر مبنای روش و تحلیل شما خرید و فروش را در بازار انجام دهند که این ارتباط پایدار با اینترنت را VPS مهیا می کند .

برخی افراد اصلا از Expert استفاده نمی کنند و VPS هم ندارند و فقط به صورت دستی و تحلیل های شخصی خرید و فروش انجام می دهند و سقف سود و ضرر را دستی تنظیم می کنند .

موفق باشید .

این برنامه جامع که به آن اصطلاحا Expert میگن به صورت اسکریپت هست یا فایل اجرایی ویندوز و ...

رایگان هست یا هزینه داره؟

J4vad
September 30th, 2010, 00:07
Expert توسط یک زبان برنامه نویسی به نام MQL4 و MQL5 نوشته می شود که در محیط MetaEditor قابل Compile است و می توانید آن را در محیط Trade Terminal بر روی هر جفت ارزی که نیاز است Set کنید .

Expert های رایگان زیاد است ! اما مطمئنا 100% سود ده نیستند ، کسانی در دفتر http://fxfuture.ir وجود دارند که استراتژی های شما را به Expert تبدیل یا برای شما اکسپرت می نویسند و به شما می فروشند ، برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت به دفتر این شرکت تماس حاصل کنید . (آقای فراهانی در این شرکت و در زمینه تخصص بالایی دارند)

به عنوان مثال در به سايت ForexIran خوش آمديد :: اخبار (http://forexiran.org) که یکی از سایت های همین شرکت است امروز مسابقات Expert شروع شد که نفر اول 3000 دلار و نفر دوم 2000 دلار و نفر سوم 1000 دلار جایزه می گیرد .

موفق باشید .

all
September 30th, 2010, 00:26
سلام بروکر زیاد هست ولی من با این کار کردم قبرسی هست و نسبتا خوبه و زبان فارسی هم داره ساپورتش هم بهتر از روسی هاست
FX | Currency | CFDs | Futures OTC | Online Trading - Windsor Brokers (http://www.windsorbrokers.biz/)
برو اکانت رایگان بساز و فعلا باهاش کار کن با اکانت رایگان نه پول میدی و نه پول میگیری اما واقعیه ها تا سیستم دستت بیاد
من یه دوره کلاس هم برای فارکس رفتم که استاده میگفت:
"فارکس , کار 100 درصد قانونی نیست و بلاخره روزی این بروکرها میرند و پشت سرشون هم نگاه نمیکنند مانند ارایه کنندگان پولهای الکترونیکی مثل وب مونی و الرت پی و... چون اینها برای پولشویی استفاده میشند و 80 درصد پولهایی کثیفی که از خون ادم ها بوجود میاد ! بدین وسیله وارد اقتصاد میشه"
در هر صورت من 2 سالی فارکس کار کردم این کار 60 درصد ریسکه و 40 به خود طرف بستگی داره
اگه جایی مشکلی داشتی بپرس تا جایی که بتونم کمکت میکنم

J4vad
September 30th, 2010, 00:32
البته فارکس , کار 100 درصد قانونی نیست و بلاخره روزی این بروکرها میرند و پشت سرشون هم نگاه نمیکنند مانند ارایه کنندگان پولهای الکترونیکی مثل وب مونی و الرت پی و... چون اینها برای پولشویی استفاده میشند و 80 درصد پولهایی کثیفی که از خون ادم ها بوجود میاد ! بدین وسیله وارد اقتصاد میشه

نمی دونم که چه کسی مغز شما را شستوشو داده ، اما باید عرض کنم فارکس یک بازار بین المللی کاملا قانونی است . ، پول های الکترونیکی مانند وب مانی که شهرت جهانی دارند هیچ گاه جمع نمی شوند مانند این است که بگویید روزی بانک ملی جمع می شود ، یا بانک صادرات جمع می شود که احتمال 99 به 1 دارد .

سعی کنید هر حرفی را ترویج ندهید و هر چیزی را بیان نکنید ، همه سیستم های پول الکترونیکی از قبیل وب مانی ، پی پال ، مانی بوکرز و ... از مکانیزم های مبارزه با پول شویی بهره می برند .

سیستم های پول الکترونیکی موجب شده اند تا به راحتی هر کسی در هر جای جهان خرید فروش خود را از انواع سایت ها با کمترین زمان انجام دهد ! و حال شما شده اید افرادی که با تکنولوژی مبارزه می کنند و به عصر حجر فکر می کنند .

موفق باشید .

nasa_de
September 30th, 2010, 00:32
سلام بروکر زیاد هست ولی من با این کار کردم قبرسی هست و نسبتا خوبه و زبان فارسی هم داره ساپورتش هم بهتر از روسی هاست
FX | Currency | CFDs | Futures OTC | Online Trading - Windsor Brokers (http://www.windsorbrokers.biz/)
برو اکانت رایگان بساز و فعلا باهاش کار کن با اکانت رایگان نه پول میدی و نه پول میگیری اما واقعیه ها تا سیستم دستت بیاد
من یه دوره کلاس هم برای فارکس رفتم که استاده میگفت:
"فارکس , کار 100 درصد قانونی نیست و بلاخره روزی این بروکرها میرند و پشت سرشون هم نگاه نمیکنند مانند ارایه کنندگان پولهای الکترونیکی مثل وب مونی و الرت پی و... چون اینها برای پولشویی استفاده میشند و 80 درصد پولهایی کثیفی که از خون ادم ها بوجود میاد ! بدین وسیله وارد اقتصاد میشه"
در هر صورت من 2 سالی فارکس کار کردم این کار 60 درصد ریسکه و 40 به خود طرف بستگی داره
اگه جایی مشکلی داشتی بپرس تا جایی که بتونم کمکت میکنم

اینجا عضو بشم , بعدا میتونم به طور واقعی کار کنم ؟

all
September 30th, 2010, 00:55
مغز چیه دوست عزیز غیر از پی پال کار همه غیر قانونیه وگرنه قبرس و چین و روسیه و پاناما برای این کار انتخاب نمیشدند
پی پال هم قضیش جداست اون وریفای میخواد با یه حساب معتبر و بنام یه شخص حقیقی معتبر ولی وب مونی و... اینطور نیست
در مورد سوال دوستمون بله شما میتونید فعلا با دمو کار کنید و بعد ارتقا دهید
ضمنا من کلاس این کار رو زمان دانشجوییم در خارج از کشور دیدم دروغ که ندارم براتون بگم که اون استاده همچین چیزی گفت

J4vad
September 30th, 2010, 01:22
از زننده تاپیک عذر می خواهم و آخرین پستم را در این مورد می دهم .

پی پال هم قضیش جداست اون وریفای میخواد با یه حساب معتبر و بنام یه شخص حقیقی معتبر ولی وب مونی و... اینطور نیست

وب مانی و مانی بوکرز نیز Verify دارند که برای مبالغ بالا نیاز است . شرکت آوا کیش به آدرس http://www.webtransfer.org عملیات وریفای و صدور Passport وب مانی را انجام می دهند و این فقط از عدم دانش کافی شماست پس لطفا اطلاعات ناقص خود را به دیگران انتقال ندهید . (با عرض پوزش)

استاده کاملا بی سواد بوده ، فارکس یک بازار بین المللی و کاملا قانونی است . برای دیروز و امروز هم نیست به 40 سال قبل (حداقل) بر می گرده ، اگر کتاب John Morphy که تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه است را بخوانید از اعتبار بازار فارکس مطلع خواهید شد .

موفق باشید .

nasa_de
September 30th, 2010, 01:30
از همه دوستان تشکر میکنم و میخوام که اجازه بدند این روند حاشیه نره چون دارم واقعا استفاده میکنم از خدمت شما عزیزان و کلاس درستون / :)

FX | Currency | CFDs | Futures OTC | Online Trading - Windsor Brokers

من ثبت نام کردم الان دارم نرم افزارش رو دانلود میکنم / بعد از دانلود چه باید انجام بدم /

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

فارسی هم هست / نام و نام کاربری رو وارد کردم / به اندازه یک هواپیما دکمه دارد دی :

all
October 1st, 2010, 14:12
سلام متاسفانه من مشکلاتی داشتم نتونستم دیروز بیام
بعد از دانلود متا تریدر یه پنجره باز میشه و مشخصاتی وارد میکنید بعد به شما یوزر با پسورد + یه کد میده اینارو یادداشت میکنید و برای یادگیری متا تریدر اینو دان کنید(ضمیمه کردم)
خوب این یوزر J4vad یه چیزهایی گفته که باید روشنش کنم شاید بدرد بقیه هم بخوره
ایشون به من میگند با تکنو لوژِی مخالفی در صورتی که خود من از لایبرتی ریزرو برای خرید چیز چی ان استفاده میکنم و خدا پدر سازندگان پولهای الکترونیکی را هم بیامرزه
من گفتم 100 درصد قانونی نیستند چون ایگولد را دیدم و اینو دیدم که هیچ شرکت معتبری اینها را قبول نداره
و شاخصه مهم دیگه اینا این هست که 1 سنت مالیات نمیدهند!!! اصولا تو اقتصاد شرکتی که مالیات نده شرکت نیست!! بعد هم همه میدونیم چرا در روسیه و پاناما و کاستاریکا و از این قبیل کشورهایی که قانون درست حسابی ندارند تشکیل شده اند
و اما در مورد فارکس: فارکس کار قانونی هست و ولی دیگه اعتباری مثل قبل نداره و زده جاده خاکی دلیلش هم باندهایی که تشکیل شده هستند باندهایی که سرمایه زیادی در این بازار دارند و با تبانی یه شب ملتو بدبخت میکنند
یه سرچ بزنید در این مورد چیزهای زیادی بدست میارید

J4vad
October 1st, 2010, 15:29
با سلام ،

صحبت های شما من را قانع نکرد (چون فقط برداشت شما بوده نه یک مدرک حقیقی) به همین دلیل همان جست و جوی توسط خود دوستان و بررسی این موضوع توسط خودشان را پیشنهاد می کنم ، تا بیش از این تاپیک به بیراه نرود .

موفق باشید .

SabaData
October 1st, 2010, 18:34
متاسفم :(
چقدر خوابونده بودید ؟

میشه تجربه تون رو بفرمایید که چه طور شد شکست خوردید ؟

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

منظور از حساب , حساب ویزا و مستر هست؟ ویا حساب داخل شبکه فارکس در یکی از یروکرها ؟

حساب در داخل شبکه فارکس!
اگه هم ما آموزش بدیم بهتون تو افتتاح حساب تخفیف خیلی خوبی میدیم! (برای حساب 200 دلاری 100 دلار میگیریم)

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

آره !

نتیجه کلی :

1- حداقل 1000 دلار نیاز هست

شما با 50$ هم میتونید شروع کنید!

nasa_de
October 5th, 2010, 20:51
@ all
من عضو شدم اما الان هرچی وارد اکانتم میشم , لاگین نمیکنه ظاهرا اکانتم رو پاک کردن /
شماره تلفنتون رو برام پ.خ میکنید؟