PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان غیرفعال کردن سرویس ایمیل برای یک کاربر خاص

fr_sr
November 24th, 2015, 14:36
با سلام خدمت اساتید

بنده قصد دارم در پنل دایرکت ادمین برای یک کاربر خاص که ارسال اسپم دارد سرویس ایمیل را کلا غیر فعال کنم (هدفم تعیین محدودیت در تعداد ارسال ایمیل نیست)

متاسفانه با سرچ در گوگل به نتیجه ای نرسیدم.

دوستان متخصص راهنمایی بفرمایند.

a.e
November 25th, 2015, 05:52
ابتدا بر روی نام یوزر مورد نظر کلیک کرده و سپس به بخش modify user رفته و تعداد ارسال ایمیل در روز را برای یوزر مورد نظر بر روی 1 قرار دهید.

fr_sr
November 25th, 2015, 08:16
ابتدا بر روی نام یوزر مورد نظر کلیک کرده و سپس به بخش modify user رفته و تعداد ارسال ایمیل در روز را برای یوزر مورد نظر بر روی 1 قرار دهید.

اینکار کمکی نمیکنه و باز هم ایمیل اسپم ارسال میسه

دنبال راهی هستم که smtp برای این کاربر غیرفعال بشه

a.e
November 25th, 2015, 08:28
امکان بستن یک پورت خاص برای یک کاربر در دایرکت ادمین میسر نمی باشد و راهی که خدمتتان عنوان شد تنها راه موجود می باشد که فقط از کاربر مورد نظر در صورت ارسال اسپم یک ایمیل در روز ارسال شود.

fr_sr
November 25th, 2015, 08:48
امکان بستن یک پورت خاص برای یک کاربر در دایرکت ادمین میسر نمی باشد و راهی که خدمتتان عنوان شد تنها راه موجود می باشد که فقط از کاربر مورد نظر در صورت ارسال اسپم یک ایمیل در روز ارسال شود.

یعنی این امکان وجود ندارد که از طریق csf برای کاربر smtp block انجام بدم.

و در مجموع میخوام بدونم دوستان متخصص در برخورد با مشکل مشابه چه کاری رو انجام میدن؟

چون limit کردن تعداد ایمیل ارسالی جلوی ارسال رو نمی گیره و چند برابر تعداد limit ایمیل ارسال میشه.

a.e
November 25th, 2015, 08:49
امکان شخصی سازی در دایرکت ادمین برای یک کاربر از نظر مسدود سازی پورت وجود ندارد؛ راه حلی که خدمتتان عنوان شد راه حل عملی و اجرایی می باشد و در صورت انجام و در صورتی که دایرکت ادمین شما مشکل نداشته باشد اجازه ارسال کاربر بیش از تعداد تعریف شده را نخواهد داد.

kool
November 25th, 2015, 10:27
چون limit کردن تعداد ایمیل ارسالی جلوی ارسال رو نمی گیره و چند برابر تعداد limit ایمیل ارسال میشه.

البته ممکنه نتیجه مقداری بعد مشخص شود و به صورت لحظه ای عمل نکند. یعنی شما وقتی روی 5 لیمیت میکنید فردای آن روز نیز تغییری حاصل نمیشود؟

fr_sr
November 25th, 2015, 11:16
البته ممکنه نتیجه مقداری بعد مشخص شود و به صورت لحظه ای عمل نکند. یعنی شما وقتی روی 5 لیمیت میکنید فردای آن روز نیز تغییری حاصل نمیشود؟
لیمیت اعمال می شود. به عنوان مثال من لیمیت را روی 1 قرار می دهم اما کاربر قادر است 10 ایمیل اسپم یا بیشتر در طی روز ارسال کند

iHSG
November 25th, 2015, 11:42
سلام
من بلد نیستم اما نت افراز می تونه برای هر یوزرش توابع php رو به دلخواه فعال و غیرفعال کنه.
شما هم اگر بتونید تابع mail رو برای یوزر مورد نظر غیرفعال کنید دیگه نمی تونه به هیچ وجه اسپم ارسال کنه.

aligoli
November 28th, 2015, 08:51
اون رو روی 1 بذارید. وارد هاست بشید با لاگ ها رد فایل شلی که داره ارسال میکنه رو ردیابی کنید.
اگر هم شل نیست و کاربر خودش داره میفرسته عذرش رو بخوایید.

لقمه رو دور سر نپیچید.