PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور اختصاصی

shadecute
November 24th, 2015, 12:41
سلام دوستان من تصمیم دارم برای کار شخصی خودم یک سرور اختصاصی بگیرم
با توجه به اینکه من برنامه نویس هستم و برای اینکه سورس کارهام برداشته نشه دارم سرور اختصاصی میگیرم چند سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنیید

1- سرور داخل ایران بگیرم یا خارج ازکشور؟

2- از کدام سرویس دهنده بگیرم ؟ پارس آنلاین یا افرانت و یا آسیا تک . در تبلیغات آسیا تک خیلی تبلیغات خوبی داره نمی دونم واقعیه یا نه شایدم فقط تبلیغاته ... ولی زده 600% سرعت بیشتر و 80% هزینه کمتر

(http://www.asiatech.ir/%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7)3- و سوال آخر اگر به هر دلیلی بخوام سرور بفروشم این امکان هست کسی بخره؟ با همون قیمت خرید یا کمی کمتر

ممنون از راهنماییتون

jaheshserver
November 24th, 2015, 12:52
در داخل ایران یک سرور کولو کنید که در اینده هم برای فروشش مشتری زیاده جای نگرانی نیست

یا اینکه یک سرور اختصاصی از المان با ماهانه حدود 130 تومان اجاره کنید

kool
November 24th, 2015, 13:32
سلام دوستان من تصمیم دارم برای کار شخصی خودم یک سرور اختصاصی بگیرم
با توجه به اینکه من برنامه نویس هستم و برای اینکه سورس کارهام برداشته نشه دارم سرور اختصاصی میگیرم چند سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنیید

1- سرور داخل ایران بگیرم یا خارج ازکشور؟

2- از کدام سرویس دهنده بگیرم ؟ پارس آنلاین یا افرانت و یا آسیا تک . در تبلیغات آسیا تک خیلی تبلیغات خوبی داره نمی دونم واقعیه یا نه شایدم فقط تبلیغاته ... ولی زده 600% سرعت بیشتر و 80% هزینه کمتر

(http://www.asiatech.ir/%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7)3- و سوال آخر اگر به هر دلیلی بخوام سرور بفروشم این امکان هست کسی بخره؟ با همون قیمت خرید یا کمی کمتر

ممنون از راهنماییتون
1- در هر دو مورد دیتاسنتر دسترسی میتونه داشته باشه! که البته بعید هست چنین کاری کنن. اگه پهنای باند بالایی نیاز دارید از خارج مثلا هتزنر آلمان تهیه کنید.
2- نظری ندارم
3- بله مشتری پیدا میشه ولی نه به قیمت خرید! مثل سیستم خانگی که چند درصد پایینتر میشه فروخت، سرور هم همین شرایط رو داره.

a.e
November 25th, 2015, 05:49
1- بستگی به کار شما دارد اما پیشنهاد میشود از دیتاسنترهای خارج تهیه شود تا هزینه اقتصادی تر باشدو

2- هر یک از سرویس دهندگان مزیت ها و معایبی خواهند داشت که این موارد را میتوانید از تجربه اشخاص در زمینه کاری خود بدست آوردید (اشخاصی که با این دیتاسنترها در حال کار باشند)

3- بستگی به بازار و زمان فروش شما دارد و پاسخ صد درصدی به این سوال نمیتوان داد.