PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد پرداخت های هتزنر

abc
November 24th, 2015, 12:21
سلام و خسته نباشید دوستان
در مورد هتزنر من برای اینکه خیالم راحت بشه با مشخصات یکی از دوستان که کار فروش دلار اینترنتی انجام میدن ثبت نام کردم تو هتزنر و الان چند ساله پرداخت های هتزنر رو میدم فقط به ایشان انجام بدهند
ولی از همون ابتدا هم قیمت ایشان نسبت به جاهای دیگر خیلی گرانتر بوده که الان با اضافه شدند چند سرور قیمت کل خیلی داره برام سنگین تمام میشه پول گران تر و اضافه تری که دارم میدم

آیا در هتزنر مشکلی پیش میاد که به غیر از پیپالی که همیشه پرداخت میکنم و ثبت نام هم با اون انجام شده پرداخت کنم؟
یا اصلا لاگ نمیشه و ایجاد مشکل نمیکنه؟
لطفا راهنمایی کنید
company_hosting
November 24th, 2015, 12:34
سلام

لاگ میشه

اما اگر مشکل مالی نداشته باشید (پیپال جدید )مشکلی نیست از پیپال دیگری استفاده کنید

jaheshserver
November 24th, 2015, 12:34
خیر هیچ مشکلی نداره فقط بسیار دقت کنید پیش پرداخت کننده معتبری برید

ehsanyeganeh
November 24th, 2015, 13:12
به نظر من بدید پیمنت 24 کارشون حرف نداره
(نظر کاملا شخصی)

kool
November 24th, 2015, 13:37
اگه حساب ها معتبر باشند در حال حاضر مشکلی نیست.

abc
November 24th, 2015, 16:48
به نظر من بدید پیمنت 24 کارشون حرف نداره
(نظر کاملا شخصی)

من خودم از پیش اینا دارم فرار میکنم غیر از کارمزدشون هر دلاری بین 100الی 150تومان از بازار گرانتر هست

ehsanyeganeh
November 24th, 2015, 17:35
من خودم از پیش اینا دارم فرار میکنم غیر از کارمزدشون هر دلاری بین 100الی 150تومان از بازار گرانتر هست

خوب جای بهتر گیر آوردید به ما هم بگید لطفا
جای دوری نمیره

om!d-D
November 24th, 2015, 17:49
میهن پی رو هم تست کنید خوبه و ارزون
mihanpay.ir

abc
November 24th, 2015, 17:52
پس با خیال راحت شخص معتبر دیگر بگم پرداخت کنه مشکلی وجود نداره؟

AbtinServer
November 24th, 2015, 18:59
بله هیچ مشکلی نیست . این مورد که نگران هستید در فرانسه امکان پذیر نیست ولی برای آلمان موردی ندارد.

kool
November 24th, 2015, 19:19
پس با خیال راحت شخص معتبر دیگر بگم پرداخت کنه مشکلی وجود نداره؟

بله فعلا مشکلی نداره. ولی ممکنه در هر زمان تغییرات بدن قوانینشون رو که البته مورد قبلی هم در این صورت مشکلدار میشد!

websazha
January 7th, 2016, 14:03
با سلام

مشکلی پیش نمیاد ولی اگر 1% شارژ بک بد میشه / سورس های مطمئن هیچ موقع تعویض نکنید از دوستانی که مشکل خوردن و پنلشون با مشکل پرداخت مستقیم به حساب فقط انجام بدن.
در 1000 یورو 100 تومان اختلاف چیز خاصی نمیشه.
از طرفی سورس بانکی تکلیفش معلوم هست 200-400 تومان اختلاف وجود داره که ارزش داره.

موفق باشید.

ra3ou1
January 7th, 2016, 15:25
سلام و خسته نباشید دوستان
در مورد هتزنر من برای اینکه خیالم راحت بشه با مشخصات یکی از دوستان که کار فروش دلار اینترنتی انجام میدن ثبت نام کردم تو هتزنر و الان چند ساله پرداخت های هتزنر رو میدم فقط به ایشان انجام بدهند
ولی از همون ابتدا هم قیمت ایشان نسبت به جاهای دیگر خیلی گرانتر بوده که الان با اضافه شدند چند سرور قیمت کل خیلی داره برام سنگین تمام میشه پول گران تر و اضافه تری که دارم میدم

آیا در هتزنر مشکلی پیش میاد که به غیر از پیپالی که همیشه پرداخت میکنم و ثبت نام هم با اون انجام شده پرداخت کنم؟
یا اصلا لاگ نمیشه و ایجاد مشکل نمیکنه؟
لطفا راهنمایی کنید
سورس مطمعن باشه مشکلی نداره

mr_server
January 7th, 2016, 17:03
به نظرم safteh.com از همه جا منصفانه تر هست

OmidX
February 3rd, 2016, 17:20

چندین سال هست ک برای شارژ پی پال از پی منت ۲۴ استفاده میکنم ، حرف شما درباره کارمزد بالاتر کاملا درست هست ، ولی ب این موضوع هم توجه داشته باشید ک حداقل از بابت سورس ارزی و نبود مشکل ، خیال شما راحت هست.

در همین هفته گذشته سرور های یکی از همکاران در دیتاسنتر Hetzner ب دلیل استفاده از سورس ارزی مشکل دار (ک خودشون هم ظاهرا در جریان نبودن و از شخصی در همین انجمن خرید داشتن) ، ب مشکل خورد و دیتاسنتر کلا پی پال رو برای پرداخت هاشون غیر فعال کرد.

ب نظر من ، قیمت در پرداخت های ارزی ، مخصوصا پرداخت های پی پال در درجه دوم هست و در درجه اول اعتبار و سابقه فروشنده ارز اهمیت دارد.

با تشکر ...