PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازاریابی شبکه ای؟ (خوب یا بد؟)

سیدرضا بازیار
November 23rd, 2015, 23:49
اگه اطلاع داشته باشید شرکت هایی هستن که به صورت شبکه ای (هرمی!) با مجوز وزارت صنعت و معدن (http://www.iranhoshdar.ir/Default.aspx?PageNAme=Page&ID=43) فعالیت میکنن و فقط یکی از شرکت ها تا حالا ۵۰۰۰۰ کار افرین رو جذب کرده (به شدت در دانشگاه ها داره عضو میگیره)
به نظر شما این شغل ها آخر عاقبت خوبی دارن یا نه؟
کلکی توی کارشون نیست؟
واقعا میتونه این همه دانشجو رو پولدار کنه؟ (همه از درآمد میلیاردی صحبت میکنن)

لطفا بدون اینکه نام شرکتی رو به زبان بیارید (به صورت کلی) در این زمینه توضیح بدید تا ما هم اگاه بشیم.

shivahost
November 23rd, 2015, 23:53
تحقیقاتی که من کردم اینها که مجوز گرفتن دیگه خبری از آن درآمدهای رویایی توشون نیست و بسیار محدود هستند. البته در تبلیغاتشون اینها رو بیان نمی کنند. در کل رفتن توی این شبکه ها و فروش اجنال آشغال به نزدیکان و عزیزانمون کمی هم بی وجدانی لازم داره....

abolfazlll
November 24th, 2015, 00:20
اگه اطلاع داشته باشید شرکت هایی هستن که به صورت شبکه ای (هرمی!) با مجوز وزارت صنعت و معدن (http://www.iranhoshdar.ir/Default.aspx?PageNAme=Page&ID=43) فعالیت میکنن و فقط یکی از شرکت ها تا حالا ۵۰۰۰۰ کار افرین رو جذب کرده (به شدت در دانشگاه ها داره عضو میگیره)
به نظر شما این شغل ها آخر عاقبت خوبی دارن یا نه؟
کلکی توی کارشون نیست؟
واقعا میتونه این همه دانشجو رو پولدار کنه؟ (همه از درآمد میلیاردی صحبت میکنن)
لطفا بدون اینکه نام شرکتی رو به زبان بیارید (به صورت کلی) در این زمینه توضیح بدید تا ما هم اگاه بشیم.
سلام دوست عزیز
متاسفانه این مدل شرکت ها با سوء استفاده از قشر جوان و دست گذاشتن بر روی نقطه ضعف آن ها یعنی آرزو هایشان که در حال حاضر بیشتر با پول بهشون میرسن در حال جذب نیرو هستن...
اما اونچه که به نظر بنده خیلی جذابه این هست که بازار هدف این مدل شرکت ها خود بازاریابانشون هستن... (یعنی خود بازاریابان بازار هدف هستن) = این نشون میده یه اتاق فکر پشت این قضیه هست (من اصلا به این جور شرکت ها خوشبین نیستم)و اینکه درآمد میلیونی اونم خیلی میلیونی ممکن هست، اما برای افراد خیلی کم وانگشت شمار...
به نظر بنده یه حرفه رو یاد بگیرید و به صورت تخصصی بر روی آن سرمایه گذاری کنید

delta
November 24th, 2015, 01:33
از نظر من مشکلی نداره اینگونه شغلها..یکی بانک میزنه وام میده به مردم سود خداتومانی میگیره( از نزول بالاتر) مردم به خاک سیاه مینشونه مردم رو اسمشم میزارند بانکداری اسلامی!!! یکی دیگه پراید 5 میلیونی رو 25 میلیون وام میده بهش 40 میلیون پس میگیره از طرف همه هورا میکشند براش و صف!! همشونم مجوز دارند...***ی ***ی هست فزق نداره با مجوز بی مجوز..بزار خوش باشن چیکارشون داری؟ =;

poriya_hashie
November 24th, 2015, 05:31
وافعا این سایت ها پوچ هستن مثل تبلیغات شبکه های قارچی ماهواره ای جنس بنجل + هزینه بالاتر

شما میری 600 ت خرید میکنی مثلا سودت میشه 100 ت میگی واو 100 تومن سود کردم اما نمیدونی قیمت اصلی اجناس همین بوده و حتی بیشتر از نیاز خودت خرید کردی
من 3 تا از صمیمی ترین دوستان خودم عضو اینها شدن و هرچه قدر بااشون صحبت کردم گوش نمی دادن

یا یک سری کلمه های ساختگی مثلا fb کردن یا همون عضو گرفتن و اینا کلاس کاذب میدن به کارشون

واقعا روی مخشون کار میشه

وپیش همشون بری صحبت از در امد میلیونی و .... می کنن

اما دوستان واقعا پوچ هست در امد اصلی برای کسان دیگه ای هست
اگر نگاه کنید مخاطب همه جوانان هستن توی رنج 20-25 سال ارزوی پولدار شدن

اگر در امد میلیونی یا میلیاردی داشت الان همه پولدارا به این سمت بودن توروخدا وقتتون رو با این چیزها از دست ندید برین یک حرفه درست یاد بگیرید جایی مشغول بشید

به این حرف هام دقت نکنید

سیدرضا بازیار
November 24th, 2015, 06:45
منمم وقیقا مثل شما فکر میکنم:
۱- مگه میشه همه جوانان میلیاردر بشن؟؟؟ (اونم با کاری شبیه دست فروشی)
۲- درآمدی که هرمی باشه از نظر شرعی مشکل نداشت؟
۳- مگه این کار واسه حمایت از کالای ایرانی نبوذ؟ پی چرا جنس خارجی میفروشن؟
۴- مگه فروش کالا های ج.ن.س.ی (که برخی از انها در داروخانه ها هست) اینقدر فروششون راحت و قانونیه که همه میتونن از طریق این شرکت ها وارد کنن و بفروشن؟
۵- اگه ریر مجموعه نداشته باشی که سود نمیکنی!
۶- چرا مجلس این کار رو تایید نمیکنه؟
۷- چرا پلیس فتا با وجود تایید صلاحیت این شرکت ها؛ نحوه فعالیت انها را تایید نکرد؟ (رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گلستان تاكید كرد:برابر اعلام سایت ایران هشدار اعطای مجوز به شرکت های بازاریابی شبکه ای به معنی تایید نحوه فعالیت آنها نمی باشد.)

۸- چرا نمیشه اونا رو قانع کرد که این کار سود میلیاردی نداره و کلک خوردن؟ (بهم میگن اگه ثابت کنی از شرکت میایم بیرون اما اگه ثابت نکردی باید عضو بشی!)

حالا چطوری اونا رو قانع کنیم؟

جالبه بدونید: اونا فکر میکنن علی دایی با این روش پولدار شده! فکر میکنن همه درآمد های دنیا هرمی هست (البته شبیه هرم خودشون)! فکر میکنن همه مغازه ها تا سال اینده بسته میشه و همه از خودشون خرید میکنن (اتفاقی که در پیشرفته ترین کشور های دنیا نیفتاد)! تصورات عجیبی دارن که اگه نیم ساعت پای حرفاشون بشینید دیوونه میشید!!! شستشوی مغز تا چه حد؟؟؟!!!

Abolijoon
November 24th, 2015, 09:26
سلام و درود
اینجور کار مانند مثل ترکی میمونه که میگه
اسب کار میکنه و خر میخوره.
قرار باشه بدون سرمایه و ایده پولدار بشی باید منتظر معجزه باشی!!
برای خودتون کار کنید و آقای خودتون باشید .

ehsanyeganeh
November 24th, 2015, 09:57
کاملا مشخص ه که سود عمدش میره جیب سرمایه گذار و نه دانشجویی که همه وقتش رومیزاره بلکه یه چند تومنی گیرش بیاد
اگه بخواین سرمایه گذاری کنین و خودتون چنین سایتی بزنید خوبه سودش ولی بخواین واسه اونا کارکنن خیر توصیه نمیشه

sergio
November 24th, 2015, 10:54
سلام
ممکنه این روش هایی که استفاده میکنن توی بقیه ی جاهای دنیا هم استفاده بشه ،بالاخره اینا مخترع این روش ها نیستن ، دارن تقلید میکنن، چیزی که خرابش میکنه اینه که من چندین شرکت رو دیدم ، همه جنسای بنجل و آشغال بود با برند های ساختگی ،قیمت ها رو چندین برابر میکنن

DJ_2015
November 24th, 2015, 12:17
سلام
من یه مدت فعالیت کردم بعدش اومدم بیرون...
اولش میگن این کار پاره وقته و وقتتون نمیگیره زیاد...ولی بعد از یه مدت میبینی که داره کل وقت و زندگیتو میگیره.
رویاپردازی های زیادی هم داشتن و اصلا از جوشون خوشم نیومد.

ehsanyeganeh
November 24th, 2015, 13:33
سلام
من یه مدت فعالیت کردم بعدش اومدم بیرون...
اولش میگن این کار پاره وقته و وقتتون نمیگیره زیاد...ولی بعد از یه مدت میبینی که داره کل وقت و زندگیتو میگیره.
رویاپردازی های زیادی هم داشتن و اصلا از جوشون خوشم نیومد.

حالا چقدر پول گیرتون میومد؟ (البته دوست داشتین جواب بدین) محض کنجکاوی پرسیدم

n4ser
November 25th, 2015, 18:12
رفیقم منو دعوت کرد تو یک شرکت دقیقا 4 ساعت حرف زدن باهام هر دفعه یک کارشناس میامد حرف میزد همچین حرف میزن ادم کشیده میشد سمته اینکار مغز ادم متلاشی میشد هر کی ندونه فک میکنه چه خبر هست ایا.....
با حرفاشون جای که من رفتم از دانشگاه یا روز عاشورا شلوغتر بود بعد اینکه 4ساعت وقتمو گداشتم اومدم خونه با یم حساب سر انگشتی دیدم اینکارا سودی نداره علاوه بر این اجناسشون کیفیت نداره الان دوستم تو این شرکت ...... هست همش به من میگه بیا تو این کار مغز جوان هارو طوری شستشو میدن هرکی ساده باشه باور میکنه ولی بازاریابی شبکه ای رو به شخصه قبول ندارم چون اصولش رعایت نمیشه