PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جشنواره پاییزی سرور های سالانه - تخفیف 50 % به همراه یک نوت بوک دل استودیو 1558 به عنوان جایزه - سرور های 24 هسته ای

LordVPS
September 29th, 2010, 12:46
جشنواره پاییزی لرد نیک اغاز شد

http://i.dell.com/images/global/products/laptop_studio/laptop_studio_highlights/laptop-studio-1555-design4.jpg
بنا بر تصمیم گرفته شده جشنواره پاییزی لرد نیک به همراه یک نوت بوک دل استو دیو 1558
مشخصات کلی نوت بوک :
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.6 کیلوگرم
پردازنده: Intel 1.6 Core i7 2.8 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 5470 DDR3 1024 MB UpTo 3579 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - مودم اکسترنال - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 9 سلولی

قیمت سرور ها به صورت سالانه هست

مشخصات سرور های این سری از جشنواره
Dual Xeon X5650 (31.2GHz total on 12 cores) 6.4 GT/s QPI 12MB L2 cache
24GB DDR3 ECC Registered RAM
---
محدودیتی در تعداد سرور های مجازی نیست و تاپر شدن 4 سرور از همین نوع ادامه خواهد داشت
--
نام کالا : Special Service 1
شرح کالا : 128 مگ رم 10 گیگ هارد
دیتا سنتر ایکس ال هاست
پردازنده قوی زئون 2x5650
24 هسته ای
تظمین پایداری 99.99%
قیمت : ۶۰۰,۰۰۰ ریال

لرد نبک | میزبانی وب | نمایندگی هاست و دامنه | سرور مجازی| ثبت دامنه | طراحی وبسایت (http://lordnic.com/?cat=shop&item=list&catid=1)

نام کالا : Special Service 2
شرح کالا : 256 مگ رم 20 گیگ هارد
دیتا سنتر ایکس ال هاست
پردازنده قوی زئون 2x5650
تظمین پایداری 99.99%
قیمت : ۱,۰۸۰,۰۰۰ ریال
لرد نبک | میزبانی وب | نمایندگی هاست و دامنه | سرور مجازی| ثبت دامنه | طراحی وبسایت (http://lordnic.com/?cat=shop&item=list&catid=1)

نام کالا : Special Service 3
شرح کالا : 512 مگ رم 30 گیگ هارد
دیتا سنتر ایکس ال هاست
پردازنده قوی زئون 2x5650
تظمین پایداری 99.99%
قیمت : ۱,۳۵۰,۰۰۰ ریال

نام کالا : Special Service 4
شرح کالا : 1 گیگ رم 40 گیگ هارد
دیتا سنتر ایکس ال هاست
پردازنده قوی زئون 2x5650
تظمین پایداری 99.99%
قیمت : ۲,۲۰۰,۰۰۰ ریال

تلفن اطلاعات : 02177744413

amircatalan
September 29th, 2010, 13:35
سلام دوست عزیز من 3 تا VPS میخوام :

دیتا سنتر ایکس ال هاست
پردازنده قوی زئون 2x5650
تظمین پایداری 99.99%

قیمتش با تخفیف چند ؟؟ 3 تا میخوام بخرم برا همین تخفیف میخوام

LordVPS
September 29th, 2010, 13:41
با سلام
قیمت سه سرور مجازی میشه : 405 هزار تومان
با توجه اینکه شما سه سرویس رو همزمان سفارش میخواید بدید
380 هزار تومان برای شما محاسبه خواهد شد

amircatalan
September 29th, 2010, 13:45
ممنون دوست عزیز بابت تخفیف کی تحویل میدین ؟؟ تحویل آنی دارین ؟؟ یعنی پرداخت آنلاین و بعد از پرداخت تحویل vps ها ؟

LordVPS
September 29th, 2010, 13:55
بعد از پرداخت که به صورت انلاین و یا کارت به کارت خواهد بود !
هر وی پی ای به صورت میانگین 1 ساعت وقت میگیره

amircatalan
September 29th, 2010, 14:05
آقای خطیبی من مبلغ 405 هزار تومان کارت به کارت کردم 7125 چهار رقم آخر کارتم اگه خواستید چک کنید

من 4 ساعت بعد بیام 4تاشم تحویل میدید دیگه ؟؟

میشه یه آیدی یاهو بهم لطف کنید که در ارتباط باشیم ؟؟

LordVPS
September 29th, 2010, 14:07
جان 4 تا ؟
پول 3 تارو دادی ! 4 تا میخوای ؟
جایی نگفته بودم 3 تا بخر 4 تا ببر !
بقیه موارد رو در پیغام خصوصی پیگیری کنید شما
-
حالا من برات دادم 3 تا وی پی اس رو ستاپ کنن
ولی حالا چرا 3 تا ؟

amircatalan
September 29th, 2010, 14:20
بله اشتباه شد 3 تا یکی هم یکی از دوستان میخوان اما 100% نیست اونم من قاطی 3تایی که برا خودم میخواستم کردم :65:

ممنون از شما

asrhosting
September 29th, 2010, 14:21
سلام هرکسی خرید کرد نوت بوک رو بهش می دید ؟

LordVPS
September 29th, 2010, 14:23
:-o
نه عزیزم
یکی هست !
قرعه کشی میکنیم

Talahost.Com
September 29th, 2010, 15:42
آقای خطیبی من مبلغ 405 هزار تومان کارت به کارت کردم 7125 چهار رقم آخر کارتم اگه خواستید چک کنید
من 4 ساعت بعد بیام 4تاشم تحویل میدید دیگه ؟؟
میشه یه آیدی یاهو بهم لطف کنید که در ارتباط باشیم ؟؟

یادت نره بقیه پولتو پس بگیری :d چون گفتند با تخفیف 380

با سلام
قیمت سه سرور مجازی میشه : 405 هزار تومان
با توجه اینکه شما سه سرویس رو همزمان سفارش میخواید بدید
380 هزار تومان برای شما محاسبه خواهد شد

LordVPS
September 29th, 2010, 16:15
:)
من تاحالا ندیده بودم کسی 3 تا با هم بخره

LordVPS
September 29th, 2010, 16:17
یک نکته ای رو بنده اضافه کنم و اون اینکه، در صورتیکه کسی قصد بازاریابی داشته باشه و یا اینکه برای مشتری های خودش از سرویس های ما استفاده بکنه، به تعداد نفراتی که براشون سرور خریداری می کنه، شانس بیشتری در قرعه کشی خواهد داشت. مثلا اگر یک نفر 5 تا مشتری بیاره، 5 امتیاز داره... بدیهی است این قضیه شامل کسانی که چند تا سرور می خرن هم میشه... B-)

موفق باشید :x

LordVPS
September 29th, 2010, 21:17
یک نکته هم اضافه کنم
در صورتی که تعداد فروش از 200 سرور مجازی بالاتر بره
به ازای هر 200 سرور یک نوت بوک به جایزه ها اضافه خواهد شد
بدین صورت که اگه تعداد فروش 201 شد تعداد نوت بوک ها 2 خواهد شد

amircatalan
September 30th, 2010, 17:52
یادت نره بقیه پولتو پس بگیری :d چون گفتند با تخفیف 380

بنده خدا خودش پس داد :d
من که 3 تا گرفتم راضیم ازشون

AftabHosting
September 30th, 2010, 18:19
یک نکته هم اضافه کنم
در صورتی که تعداد فروش از 200 سرور مجازی بالاتر بره
به ازای هر 200 سرور یک نوت بوک به جایزه ها اضافه خواهد شد
بدین صورت که اگه تعداد فروش 201 شد تعداد نوت بوک ها 2 خواهد شد

پس به 200 رسید بگو 201 رو ما بگیریم شاید جایزه رو بردیم :65:

LordVPS
September 30th, 2010, 19:35
شما بخر شاید بردی :)

reza22
October 1st, 2010, 03:27
قیمت cpanel چنده

LordVPS
October 1st, 2010, 09:48
ماهی 18 و سالی 220 هزار تومان

LordVPS
October 7th, 2010, 01:43
سرور های ترکیه هم اضافه شد
- از امکانات این سنتر وارز بودن هست
تمامی امکانات مانند سرور های دیگر جشنواره هستند

trueenzo
October 11th, 2010, 10:47
سلام
خوب ظاهرا جزییات نیومده اینجا

دیتاسنتر؟ یا دیتاسنترها؟
آی اضافه ماهیانه؟
هارد اضافه؟
پهنای باند هر پلان؟ پهنای باند اضافی؟
تورنت؟
وارز؟

ممنون

LordVPS
October 11th, 2010, 10:52
ترکیه دیتا سنتر های زیادی نداره که فرقی داشته باشه
ای اضافه 1000 تومان
قیمت هارد هر 10 گیگ 4000 تومان در ماه یا 15 هزار تومان سالانه
تورنت و وارز ساپورت میشه
پهنای باند نامحدود هست

trueenzo
October 11th, 2010, 10:56
اوکی
پس مثلا این

دیتا سنتر ایکس ال هاست
پردازنده قوی زئون 2x5650
تظمین پایداری 99.99%

مشخصات همینه فقط سرور به جای ایکس ال هاست میشه از ترکیه؟
لینک سرور چی هست؟
مجازی ساز؟

من از ترکیه نگرفتم تا حالا
ماهیانه می تونین بدین اگر خوب بود سالیانشو بگیرم؟

LordVPS
October 11th, 2010, 11:20
لینک سرور 100 مگ هست
در مورد سرور های وارز فقط سالانه هست
چون نه مشکل وارز داریم نه
پینگ هم نسبت به هلند عالیه

P.I.T.A
October 12th, 2010, 11:20
مجازی ساز چی هست؟
پنل ریبوت و ... داره؟
پورت سرور چقدره؟

LordVPS
October 12th, 2010, 16:10
vmware
پنل در ترکیه میدیم
پورت هم 100 هست برای یوزرها

P.I.T.A
October 12th, 2010, 19:45
من یکی از پلن ها رو میخوام چطور باید اقدام کنم؟
از دیتاسنتر xlhost هم میخوام.

LordVPS
October 12th, 2010, 21:10
کدوم پکیج رو میخواهید ؟

P.I.T.A
October 12th, 2010, 21:31
کدوم پکیج رو میخواهید ؟

Special Service 1

آپ تایم واقعا تضمینی هستش؟ چون برای وب سایت میخوام.
مجازی ساز vmware ساده هست؟

LordVPS
October 12th, 2010, 21:57
uptime 99 درصد
مجازی ساز
esxi4 هست

P.I.T.A
October 12th, 2010, 22:37
uptime 99 درصد
مجازی ساز
esxi4 هست

پس لطف شرایط رو برای من ارسال کنید
راستی پشتیبانیتون از طریق اس ام اس هستش؟
تیکتی نیست؟

یک سوال دیگه شما گفتید بعد از پرداخت یکساعته تحویل داده میشه، امکانش هست خودمون با فایل iso ایی که به شما میدیم سیستم عاملمون رو نصب کنیم؟ (امکان اتصال به سرور از طریق کلاینت VMware vSphere هست؟)

LordVPS
October 13th, 2010, 17:23
سلام
براتون پیغام خصوصی شد
فایل مورد نظر براتون اضافه شد

LordVPS
October 13th, 2010, 18:30
به اطلاع کلیه دوستان می رساند که وبسایت جدید LordVPS به آدرس lordvps.com راه اندازی شده است. دوستان می توانند کلیه سفارشات، پرداخت ها و درخواست های پشتیبانی خود را از طریق وبسایت پیگیری نمایند. :55:

LordVPS
October 14th, 2010, 19:18
تعداد فروش از ابتدای فروش 983 میباشد ( از شروع به کار لرد نیک )

با رسیدن به مرز 1000
قیمت های ماهانه با کاهش رو برو شد
هم اکنون شروع قیمت ماهانه از 7000 تومان در ماه

sabz
October 15th, 2010, 12:26
من از سرورهای ایشون خریدم
خیلی خوب هستش
ممنون

LordVPS
October 15th, 2010, 13:47
تیم LordVPS تصمیم گرفته است تا از این پس برای تمامی کاربران خود پنل VMWare را فعال کند. بنابراین کاربران می توانند از طریق VMWare Sphere Client بصورت remote عملیاتی از قبیل نصب سیستم عامل را توسط خودشان انجام دهند.

همچنین به زودی پنل های هاستینگ ویندوز و لینوکس ما روی وبسایت قرار خواهد گرفت.

LordVPS
October 21st, 2010, 19:34
*** توجه ***

دوستان، از این پس برای ارتباط با LordVPS می بایست،

1. برای سوال قبل از خرید (مالی): ارسال تیکت به بخش Sales و یا استفاده از سیستم چت موجود در سایت

2. برای سوال قبل از خرید (فنی): ارسال تیکت به بخش Support و یا استفاده از سیستم چت موجود در سایت

3. برای خرید: ایجاد سفارش در سایت و پرداخت آنلاین و ارسال یک تیکت به بخش Sales به منظور تعیین سیستم عامل و درخواست نصب سرویس ها و نرم افزار های مورد نیاز (در صورت نیاز، صورت حساب هزینه نصب برخی نرم افزار ها و سرویس ها برای کاربر ارسال خواهد شد)

4. برای ارتباط با بخش پشتیبانی: فقط و فقط سیستم تیکت (Ticket) موجود در سایت و ارسال درخواست به بخش Support (مطمئن باشید در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.)

5. برای موارد خیلی خیلی ضروری تماس با شماره 0460-785-253-1+

## دوستان از این پس دیگر با شماره تلفن همراه آقای خطیبی تماس نگیرند!

## دوستان در صورت آفلاین بودن Yahoo! ID آقای خطیبی با ID بنده چت کنند: dirty_boy_sod

## دوستان حتما انتقادات و پیشنهادات خود را به info@lordvps.com بفرستند. مطمئن باشید تمام نظرات شما به دقت مطالعه و بررسی می شوند و ما را در جهت هر چه بهتر کردن ارایه سرویس به شما یاری خواهد نمود.

ارادتمند، تقوی

atmahasan
October 22nd, 2010, 01:19
تیم LordVPS تصمیم گرفته است تا از این پس برای تمامی کاربران خود پنل VMWare را فعال کند. بنابراین کاربران می توانند از طریق VMWare Sphere Client بصورت remote عملیاتی از قبیل نصب سیستم عامل را توسط خودشان انجام دهند.

ایا در این لحظه به تمام خریدارن جدید سرورهای امریکا و بویژه هلند VMWare Sphere Client برای نصب سیستم عامل و خاموش و روشن کردن و ریبوت داده میشه ؟

اگر نه دقیقا از چه روزی داده میشه ؟

LordVPS
October 22nd, 2010, 10:09
سلام
بله داده میشه
سرویس های هلند دیگر ارائه نمیشه
انگلیس و ترکیه هستند که می تونید بگیرید
ترکیه فول وارز هست

LordVPS
October 22nd, 2010, 12:55
ایا در این لحظه به تمام خریدارن جدید سرورهای امریکا و بویژه هلند VMWare Sphere Client برای نصب سیستم عامل و خاموش و روشن کردن و ریبوت داده میشه ؟

اگر نه دقیقا از چه روزی داده میشه ؟

شما یک تیکت به بخش پشتیبانی بدهید تا براتون تنظیم بشود.

andreh
October 25th, 2010, 22:45
سلام
سرورهای من از دیشب ساعت 1 بامداد بالا نمیان و هرچی زنگ هم میزنیم هیچ خبری نیست و یا جواب نمی دین و یا تماس رد می کنین و سایت و پشتیبانی هم که نمی دونم چرا بالا نمیاد .
این هم بگم فقط سرورهای من نیستند که کار نمیکنن دوستمم که منو معرفی کرده بود هم سرورهاش کار نمکینه
میخام فوری یه جواب قابل قبول به من بدین و بگین چرا سرورهای من کار نمی کنن؟

reza22
October 26th, 2010, 03:51
سلام

سرور ما هم دیروز(3 آبان) از صبح تا شب بالا نبود.

مساله مهمتر جوابگو نبودن تیم lordvps بود که نه گوشی رو برمی داشتید و نه جواب sms ها رو میداید. بخش پشتیبانی سایتتون هم که مشکل داشت و نمیشد تیکت فرستاد.

آیا واقعا جواب دادن به مشتری ها و توضیح مشکل بوجود آمده اینقدر سخت و مشکل هست که اینگونه از انجامش شونه خالی میکنید؟

ببینید ما نمیگیم که نباید هیچ مشکلی بوجود بیاد به هر حال مشکلات گاهی اوقات پیش میاد ولی اگر علت بروز مشکل و زمان رفع آنرا به ما میگفتید خیلی خیلی بهتر از این دست به سر کردن ها و جواب ندادن ها بود.

ما هم باید جوابگوی دیگران باشیم.

خواهشا یا وضعیت پشتیبانی خودتون رو مشخص کنید یا اینکه اگر نمیتونید از عهده ی پشتیبانی مشتریاتون بربیاید همین جا اعلام کنید تا ما تکلیف کارمون رو بدونیم.

andreh
October 26th, 2010, 09:00
مثل اینکه کسی نمی خواد جوابی بده و به مشکل ما رسیدگی کنه

آقای محمد خطیبی
هنوز یک ماه از سرویس سالانه که ازتون گرفتم نگذشته و اصلا انتظار این رو نداشتم که بیش تر از 30 ساعت سرور کار نکنه با اینکه نه شما به ما اطلاع دادین و نه خبری ازتون هست
وقتی پول بهتون دادم هم اینجوری رفتار می کردین ؟
نه تلفن جواب میدین نه ایمیل نه اس ام اس
این رسمش نیست برادر محترم

ازتون میخام که سریعتر جوابگو باشید

REXNET
October 26th, 2010, 13:41
سلام، من تقوی هستم. اول از همه باید بگم که من دیگه با LordVPS همکاری نمی کنم، پس لطفا نه زنگ بزنید (نه خط ایرانسل نه شماره آمریکا)، نه SMS بدهید و نه تو یاهو pm بدید...

ثانیا وظیفه خودم دونستم که نه به عنوان یک دوست بلکه حداقل به عنوان کسی که مدتی همکار آقای خطیبی بودم، از شما بخواهم صبور باشید. ایشون واقعا در وضعیت بدی قرار گرفتند و از طرف دیتاسنتر مشکلاتی پیش اومد که باعث بروز این قعطی طولانی شد. کلا این سه چهار روز آخر، مشکل پشت مشکل اومد، اول یکی از کاربران از رنج IP ما بدون اجازه استفاده کرد که منجر به Conflict شدن IP سرور ها با هم و در نتیجه down شدن تعدادی شد که خوشبختانه زود برطرف شد. روز بعدش یکی از VPS رو داشتند DDoS می کردند که منجر به down شدن کل سرور 3 شد (limit نداریم، قرار بود unlimited باشه). باز هم این مسئله پس از تماس بنده با شرکت XLHost با اینکه آخر هفته بود و زمان تعطیلات تو آمریکا، ولی این مشکل هم برطرف شد و سرور ها بالا اومد. مشکل آخر هم این بود که XLHost به دلیل مصرف بیش از حد پهنای باند یکی از سرور ها، همه رو down کرد که مثلا ما بیاییم بدهی مون رو بدهیم و ... .

در هر صورت شخص بنده حدود دو روز کلا نخوابیدم تا مشکلات شما برطرف بشه، ولی دیگه سه چهار تا بدبیاری پشت سر هم از کنترل ما خارج بود. الآن هم آقای خطیبی بدهی رو دادند و سرور ها اومد بالا، در حال حاضر هم دارند دنبال یک جای مطمئن و خوب برای خرید سرور می گردند و احتمال زیاد همین چند روز آینده VPS ها رو منتقل می کنند روی سرور جدید.

با اینکه بنده از تعهدات یک شرکت هاستینگ و خود LordVPS نسبت به شما، آگاه هستم و به خوبی میدونم تعداد قعطی زیاد در کمتر از 4 روز و با بازه های زمانی نسبتا طولانی مدت، چقدر سنگین و نابخشودنی هست ولی خواهش می کنم شما هم کمی کوتاه بیایید و در این وضعیت ایشون رو درک کنید و به ایشون کمک کنید. به هر حال این وضعیت زیاد طول نمی کشه و تا هفته آینده همه چیز حل خواهد شد. و مسلما از آن طرف هم ایشون برای شما جبران می کنند و زمان های تلف شده رو بهتون بر می گردونند و به دوره خرید تون اضافه می کنند.

امیدوارم هر کجا که هستید موفق و پیروز باشید.

andreh
October 26th, 2010, 15:42
*** توجه ***

دوستان، از این پس برای ارتباط با LordVPS می بایست،

1. برای سوال قبل از خرید (مالی): ارسال تیکت به بخش Sales و یا استفاده از سیستم چت موجود در سایت

2. برای سوال قبل از خرید (فنی): ارسال تیکت به بخش Support و یا استفاده از سیستم چت موجود در سایت

3. برای خرید: ایجاد سفارش در سایت و پرداخت آنلاین و ارسال یک تیکت به بخش Sales به منظور تعیین سیستم عامل و درخواست نصب سرویس ها و نرم افزار های مورد نیاز (در صورت نیاز، صورت حساب هزینه نصب برخی نرم افزار ها و سرویس ها برای کاربر ارسال خواهد شد)

4. برای ارتباط با بخش پشتیبانی: فقط و فقط سیستم تیکت (Ticket) موجود در سایت و ارسال درخواست به بخش Support (مطمئن باشید در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.)

5. برای موارد خیلی خیلی ضروری تماس با شماره 0460-785-253-1+

## دوستان از این پس دیگر با شماره تلفن همراه آقای خطیبی تماس نگیرند!

## دوستان در صورت آفلاین بودن Yahoo! ID آقای خطیبی با ID بنده چت کنند: dirty_boy_sod

## دوستان حتما انتقادات و پیشنهادات خود را به info@lordvps.com بفرستند. مطمئن باشید تمام نظرات شما به دقت مطالعه و بررسی می شوند و ما را در جهت هر چه بهتر کردن ارایه سرویس به شما یاری خواهد نمود.

ارادتمند، تقوی
به به !
چه مواردی رو لیست کردین که هنوز 5 روز نگذشت می خواین کنار بزنید
واقعا برای آقای خطیبی متاسفم که همچین شریکی دارند
برای مواقع سخت و بحرانی می زنید کنار و تنها می زارین
این کارو نکنید که خیلی زشته

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

سلام، من تقوی هستم. اول از همه باید بگم که من دیگه با LordVPS همکاری نمی کنم، پس لطفا نه زنگ بزنید (نه خط ایرانسل نه شماره آمریکا)، نه SMS بدهید و نه تو یاهو pm بدید...

ثانیا وظیفه خودم دونستم که نه به عنوان یک دوست بلکه حداقل به عنوان کسی که مدتی همکار آقای خطیبی بودم، از شما بخواهم صبور باشید. ایشون واقعا در وضعیت بدی قرار گرفتند و از طرف دیتاسنتر مشکلاتی پیش اومد که باعث بروز این قعطی طولانی شد. کلا این سه چهار روز آخر، مشکل پشت مشکل اومد، اول یکی از کاربران از رنج IP ما بدون اجازه استفاده کرد که منجر به Conflict شدن IP سرور ها با هم و در نتیجه down شدن تعدادی شد که خوشبختانه زود برطرف شد. روز بعدش یکی از VPS رو داشتند DDoS می کردند که منجر به down شدن کل سرور 3 شد (limit نداریم، قرار بود unlimited باشه). باز هم این مسئله پس از تماس بنده با شرکت XLHost با اینکه آخر هفته بود و زمان تعطیلات تو آمریکا، ولی این مشکل هم برطرف شد و سرور ها بالا اومد. مشکل آخر هم این بود که XLHost به دلیل مصرف بیش از حد پهنای باند یکی از سرور ها، همه رو down کرد که مثلا ما بیاییم بدهی مون رو بدهیم و ... .

در هر صورت شخص بنده حدود دو روز کلا نخوابیدم تا مشکلات شما برطرف بشه، ولی دیگه سه چهار تا بدبیاری پشت سر هم از کنترل ما خارج بود. الآن هم آقای خطیبی بدهی رو دادند و سرور ها اومد بالا، در حال حاضر هم دارند دنبال یک جای مطمئن و خوب برای خرید سرور می گردند و احتمال زیاد همین چند روز آینده VPS ها رو منتقل می کنند روی سرور جدید.

با اینکه بنده از تعهدات یک شرکت هاستینگ و خود LordVPS نسبت به شما، آگاه هستم و به خوبی میدونم تعداد قعطی زیاد در کمتر از 4 روز و با بازه های زمانی نسبتا طولانی مدت، چقدر سنگین و نابخشودنی هست ولی خواهش می کنم شما هم کمی کوتاه بیایید و در این وضعیت ایشون رو درک کنید و به ایشون کمک کنید. به هر حال این وضعیت زیاد طول نمی کشه و تا هفته آینده همه چیز حل خواهد شد. و مسلما از آن طرف هم ایشون برای شما جبران می کنند و زمان های تلف شده رو بهتون بر می گردونند و به دوره خرید تون اضافه می کنند.

امیدوارم هر کجا که هستید موفق و پیروز باشید.
به نظر شما ما باید تاوان این همه مشکل رو بدیم
شما اگه حساب و کتاب درست حسابی داشته باشید که این مشکلات پیش نمیاد
شما وقتی سرور مجازی به اسم نامحدود به مشتری میدهید خوب باید واقعا نامحدود باشد و خودتون کنترل کنید که برای کاربرانتون مشکلاتی از این قبیل پیش نیاد

به هر جهت امیدواریم دیگه از این مشکلات پیش نیاد و یا حداقل تا یک ماه دیگه،بلکه این خاطره تلخ از ذهنمان بپرد

LordVPS
October 26th, 2010, 18:34
با سلام
جناب اندره
بنده اصلا شما رو نمیشناسم
لطف میکنید ای پی رو بدید
- جناب اقای زینالی از شما بعید بود
دیروز که 45 دقیقه بنده با اقال دولابی داشتم صحبت میکردم در مورد سرور

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

مثل اینکه کسی نمی خواد جوابی بده و به مشکل ما رسیدگی کنه

آقای محمد خطیبی
هنوز یک ماه از سرویس سالانه که ازتون گرفتم نگذشته و اصلا انتظار این رو نداشتم که بیش تر از 30 ساعت سرور کار نکنه با اینکه نه شما به ما اطلاع دادین و نه خبری ازتون هست
وقتی پول بهتون دادم هم اینجوری رفتار می کردین ؟
نه تلفن جواب میدین نه ایمیل نه اس ام اس
این رسمش نیست برادر محترم

ازتون میخام که سریعتر جوابگو باشید
اقای محترم لرد وی پی اس شخص نیست که شما بخواید به نام شخص صدا کنید
بی مسئولیت هم نیستم که به فکر کار نباشم
اگز شما یکی از یوزر ها هستید حالا چه سالانه چه ماهانه از لحاظ ما یکسان هستید
و همان لحظه که شما دان بودید 150 60 یوزر دیگه هم دان بود
در مورد تماس تلفنی بنده روزی به نصف تلفن های خط موبایل جواب بدم و 2 دقیقه هم حرف بزنم بالای 5 ساعت باید صحبت کنم
ایمیل که به ساپورت زده اید حتما یه شماره تیکیت داره لطف کنید اونو بدید که من پیگیری کنم
در هر صورت این مشکلاتی هست که در هر جا ممکن پیش بیاد و ما دنبال راه کار هایی هستیم که این مشکلات دیگه پیش نیاد

saeed25
October 26th, 2010, 20:50
با دروود
من هیچ نسبتی با شرکت لرد وی پی اس ندارم و مشتری هم نیستم،اما پرسشی با خواندن این متنها اندیشه مرا درگیر خود کرده است و آن اینکه به راستی چرا اینهمه برای کاربران و شرکت های ایرانی کوشا در این زمینه چه از سوی مرکز های داده و چه از سوی نمایندگان و دیگر واسطه ها دشواری پیش می آید؟و به راستی آیا راهی برای جبران خسارت های وارد شده به مشتریان نیست؟؟!آیا به راستی مرکز داده نیز در این راستا هیچ پاسخی و یا خسارتی یا یک جوری این دشواری های پیش آمده را جبران نمی کند؟؟!
با سپاس

LordVPS
October 26th, 2010, 23:07
با دروود
من هیچ نسبتی با شرکت لرد وی پی اس ندارم و مشتری هم نیستم،اما پرسشی با خواندن این متنها اندیشه مرا درگیر خود کرده است و آن اینکه به راستی چرا اینهمه برای کاربران و شرکت های ایرانی کوشا در این زمینه چه از سوی مرکز های داده و چه از سوی نمایندگان و دیگر واسطه ها دشواری پیش می آید؟و به راستی آیا راهی برای جبران خسارت های وارد شده به مشتریان نیست؟؟!آیا به راستی مرکز داده نیز در این راستا هیچ پاسخی و یا خسارتی یا یک جوری این دشواری های پیش آمده را جبران نمی کند؟؟!
با سپاس
برای همه پیش میاد
فقط ایرانی ها نیستن !
ولی در مورد خسارت در صورتی که بیشتر از 1 ساعت باشه طبق قانون مبلغی رو به عنوان خسارت پرداخت میکنن...

Doublex
October 26th, 2010, 23:26
جناب خطیبی هنوز هم لپ تاپ میدین یا خیر ؟؟؟

REXNET
October 26th, 2010, 23:34
به به !
چه مواردی رو لیست کردین که هنوز 5 روز نگذشت می خواین کنار بزنید
واقعا برای آقای خطیبی متاسفم که همچین شریکی دارند
برای مواقع سخت و بحرانی می زنید کنار و تنها می زارین
این کارو نکنید که خیلی زشته

رفتن من هیچ ربطی به وضعیت پیش آمده نداشت و اگر خوب دقت کنید، بنده دقیقا بعد از برطرف شدن کامل مشکل، خداحافظی کردم، زمانی که سرور ها up شدند و دیگر نیاز مبرمی به وجود من نبود، ضمن اینکه لردنیک فقط منو نداره...

بنده یک عاشق کامپیوتر هستم و در ضمینه های مختلفی از اون تسلط و تخصص دارم، از این بین برنامه نویسی چیزی هست که بیش از هر چیزی دوستش دارم و بهش اهمیت میدم. در حال حاضر هم یکی دو پروژه بزرگ دستم هست که می خواهم روی آن ها تمرکز کنم. رفتن من با آقای خطیبی از پیش هماهنگ شده بوده و چیزی نبوده که تو این یکی دو روزه بیان بشه.

یکسری از افراد با آقای خطیبی تماس گرفتند و چیزهایی گفتند که باعث خنده من شد: "آقای خطیبی چرا با علی تقوی بهم زدید؟ چرا با هم دعوا کردید؟ چه مشکل بزرگی هست که ما ازش بی خبریم؟!! نکنه دارید کلاه برداری می کنید؟ ... " من همینجا تمام این بیانات رو تکذیب می کنم و همانطور هم که توضیح داده بودم، به دلایل شخصی خودم از لردنیک رفتم. آقای خطیبی همچنان از دوستان صمیمی بنده هستند و ممکن است در آینده نه چندان دور باز هم در کنار هم باشیم.

موفق و پیروز باشید

reza22
October 27th, 2010, 04:19
با سلام
- جناب اقای زینالی از شما بعید بود
دیروز که 45 دقیقه بنده با اقال دولابی داشتم صحبت میکردم در مورد سرور

بنده زینلی هستم آقای خطیبی و فکر هم نمیکنم حرف بدی زده باشم.

اتفاقا آقای دولابی به من گفتند که چگونه با شما تماس گرفته اند.
من همه ی تلاشم به این خاطر بود که جلوی اینگونه برخوردها رو بگیرم ولی متاسفانه شما خودتان باعثش شدید.
شما به من گفتید 20 دقیقه دیگه با شما تماس میگیریم ولی نه تماس گرفتید و نه جواب تماس های من را دادید.

آقای خطیبی من در پست قبلیم هم اشاره کردم که به شخصه اینگونه مشکلاتی که برای سرورها میافتد را درک میکنم و اصلا انتقاد من بابت down شدن سرور نیست بلکه پاسخگو نبودن شما و نبود پشتیبانی دلیل اصلی بروز این مشکلات و انتقادات است.

در هنگام بروز اینگونه مشکلات، اگر شما حتی یک ایمیل به من و سایر مشتریاتون بزنید و ما را از مشکلات بوجود اومده آگاه کنید، بهتون قول میدم همه این موضوع رو می پذیرند و دیگه هم کسی از دست شما ناراحت و شاکی نمی شود.

یکی پیشنهاد دیگری هم براتون داشتم.
با افزایش حجم کار آدم هر چقدر هم که تخصص داشته باشد و وقت و انرژی بگذارد باز هم نمی تواند کارها را به خوبی انجام دهد. با توجه به موردی که دیروز اتفاق افتاد، گویا شما به هر دلیلی نیروی کافی برای انجام کارهاتون ندارید پس بهتر است هر چه زودتر نیروی انسانی کاریتون رو افزایش بدید. البته این فقط یک پیشنهاد دوستانه است و تصمیم با خودتان است.

موفق باشید

saeed25
October 27th, 2010, 09:49
برای همه پیش میاد
فقط ایرانی ها نیستن !
ولی در مورد خسارت در صورتی که بیشتر از 1 ساعت باشه طبق قانون مبلغی رو به عنوان خسارت پرداخت میکنن...

با دروود
اين قانون فراگير است يعني براي همه مركز هاي داده يكسان است يا خير؟
(روي سخن من با هرك سي است كه در اين زمينه كوشندگي دارد و آگاهي داد و نه تنها شما)

LordVPS
October 27th, 2010, 10:00
بنده زینلی هستم آقای خطیبی و فکر هم نمیکنم حرف بدی زده باشم.

اتفاقا آقای دولابی به من گفتند که چگونه با شما تماس گرفته اند.
من همه ی تلاشم به این خاطر بود که جلوی اینگونه برخوردها رو بگیرم ولی متاسفانه شما خودتان باعثش شدید.
شما به من گفتید 20 دقیقه دیگه با شما تماس میگیریم ولی نه تماس گرفتید و نه جواب تماس های من را دادید.

آقای خطیبی من در پست قبلیم هم اشاره کردم که به شخصه اینگونه مشکلاتی که برای سرورها میافتد را درک میکنم و اصلا انتقاد من بابت down شدن سرور نیست بلکه پاسخگو نبودن شما و نبود پشتیبانی دلیل اصلی بروز این مشکلات و انتقادات است.

در هنگام بروز اینگونه مشکلات، اگر شما حتی یک ایمیل به من و سایر مشتریاتون بزنید و ما را از مشکلات بوجود اومده آگاه کنید، بهتون قول میدم همه این موضوع رو می پذیرند و دیگه هم کسی از دست شما ناراحت و شاکی نمی شود.

یکی پیشنهاد دیگری هم براتون داشتم.
با افزایش حجم کار آدم هر چقدر هم که تخصص داشته باشد و وقت و انرژی بگذارد باز هم نمی تواند کارها را به خوبی انجام دهد. با توجه به موردی که دیروز اتفاق افتاد، گویا شما به هر دلیلی نیروی کافی برای انجام کارهاتون ندارید پس بهتر است هر چه زودتر نیروی انسانی کاریتون رو افزایش بدید. البته این فقط یک پیشنهاد دوستانه است و تصمیم با خودتان است.

موفق باشید

ما در حال اضافه کردن هستیم ولی دوستان که اضافه میشن گاهن بجای اینکه کمک یار باشن ورنه میشن
تو این مدت به غیر از اقای تقوی بقیه دویتان زباد وارد نبودند و تلاشی هم برای یاد گیری انجام نمیدادند !
-- شما پست قبلی رو بخونید سرور های امریکا که مت روش بودویم هم دان بو د و دسترسی به یوزر ها نداشتیم
--

---------- Post added at 08:56 AM ---------- Previous post was at 08:54 AM ----------

سلام بلع هنوز هم نوت بوک داده میشه :)

---------- Post added at 09:00 AM ---------- Previous post was at 08:56 AM ----------

با دروود
اين قانون فراگير است يعني براي همه مركز هاي داده يكسان است يا خير؟
(روي سخن من با هرك سي است كه در اين زمينه كوشندگي دارد و آگاهي داد و نه تنها شما)

یه تاپیک جدید بزن حتما به جواب میرسی

LordVPS
October 27th, 2010, 12:02
قابل توجه دوستان این افر به دلیل ارئه سرور با پورت 10 گیگ دیگر معتبر نمیباشد

alisc
October 27th, 2010, 12:28

آقا دم شما گرم :)) ، تو این هاگیر واگیر چه نکته بینانه و دقیق ، سوال قابل تاملی پرسیدید :)) ( به نکته حائز اهمیتی اشاره کردید )

Fracture
October 29th, 2010, 10:50
سلام
آقای خطیبی vps من دوباره داون شده! من باید چیکار کنم؟! یعنی اشتباه کردم یک ساله خریدم؟ تو یاهو هرچی PM میدم جوابی نمیگیرم، لطفا وضعیت رو مشخص بفرمائید.
ممنون

LordVPS
October 29th, 2010, 11:20
با سلام
وی پی اس شما 6 تا ای پی استفاده کرده
و به حالت تعلیق در امده

Fracture
October 29th, 2010, 11:31
با سلام
وی پی اس شما 6 تا ای پی استفاده کرده
و به حالت تعلیق در امده
سلام
این رسل شده، چطور میتونم جلوی این کار رو بگیرم؟

LordVPS
October 29th, 2010, 12:34
مشکل شما از طریق سیستم پشتیبانی در حال بررسی میباشد

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

سلام
آقای خطیبی vps من دوباره داون شده! من باید چیکار کنم؟! یعنی اشتباه کردم یک ساله خریدم؟ تو یاهو هرچی PM میدم جوابی نمیگیرم، لطفا وضعیت رو مشخص بفرمائید.
ممنون

من فقط یه نکته ای رو اضافه کنم، و اون اینه که دوستان عزیز، ما به هیچ وجه از طریق چت و تلفن Support نمیدیم، فقط کافیه یک تیکت به بخش پشتیبانی بزنید تا کارتون سریعتر انجام بشه.

ارادتمند، علی تقوی

Fracture
October 29th, 2010, 20:31
مشکل شما از طریق سیستم پشتیبانی در حال بررسی میباشد

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

من فقط یه نکته ای رو اضافه کنم، و اون اینه که دوستان عزیز، ما به هیچ وجه از طریق چت و تلفن Support نمیدیم، فقط کافیه یک تیکت به بخش پشتیبانی بزنید تا کارتون سریعتر انجام بشه.

ارادتمند، علی تقوی

ممنونم، تیکت زدم.
لطفا روش پنل بهم بدید که اول با یوزر صحبت کنم و بعد روشنش کنم.
این رو چند ساعت پیش تو تیکت هم گفتم...

shirazlpi
November 1st, 2010, 14:38
LordVPS عزیز لطفا ص.پ.خ رو چک کنید .

با تشکر.

atmahasan
November 1st, 2010, 21:43
سلام سرورتون دوباره داون شده ( سرور امریکا ایکس ال هاست ) وقتی دیگه پشتیبانی با تلفن و چت نیست اقای تقوی هم که دیگه نیست و پشتیبانی با تیکت هم بدلیل داون شدن سرورش در دسترس نیست باید چه کار کرد ؟

P.I.T.A
November 1st, 2010, 21:45

ارادتمند، علی تقوی

مشکل اینجاست بعضی وقتها که مشکل پیش میاد حتی سایتتون هم بالا نمیاد که تیکت بزنیم!
مثل الان که پورتال پشتیبانیتون (http://portal.lordvps.com/) لود نمیشه.

LordVPS
November 1st, 2010, 21:52
سلام
الان دون هستیم
و تا 30 مین دیگه انلاین میشیم

P.I.T.A
November 1st, 2010, 23:13
سلام
الان دون هستیم
و تا 30 مین دیگه انلاین میشیم

سلام

چطور با اینهمه downtime شما تو پست اول نوشتید "تظمین پایداری 99.99%"
من که قبل از اینکه از شما خرید کنم باز در مورد آپتایم پرسیدم شما گفتید 99 درصد

من که الان خیلی پشیمانم...

LordVPS
November 2nd, 2010, 01:16
سلام سروز ها اپ هستند
شما ای پی سرورت رو بده

LordVPS
November 3rd, 2010, 09:02
با سلام
در سرور شماره 2 از ساعت 12 دیشب مشکل شدید سرعت داریم
تیم پشتیبانی در حال پیگیری مشکل بوجود امده هستند
!
اطلاعات بعدی از طریق ایمیل و همین تاپیک به اطلاع خواهد رسید

shirazlpi
November 4th, 2010, 10:14
LordVPS عزیز ، سرور ما حاضر شد ؟

andreh
November 5th, 2010, 10:15
با سلام
در سرور شماره 2 از ساعت 12 دیشب مشکل شدید سرعت داریم
تیم پشتیبانی در حال پیگیری مشکل بوجود امده هستند
!
اطلاعات بعدی از طریق ایمیل و همین تاپیک به اطلاع خواهد رسید
مثل اینکه یادتون رفته که قرار شد بررسی کنید
چند روزی هست که سرعت سرور به 1 مگابایت هم نمیرسه

LordVPS
November 5th, 2010, 11:37
سلام
خیر در جریان هستیم
در حال تغییر دیتا سنتر هستیم !!!!!!!!

reza22
November 6th, 2010, 01:52
عجب وضعیتی شده. من که جرات نمیکنم الان به کسی هاست بدم. مثلا میخواستیم چندتا اکانت بدیم به مشتریهامون تا کلاس کارمون حفظ بشه اما میترسم بدتر باعث آبروریزی بشه. واقعا دلیل اینهمه داون شدن ها چیه؟

land-rover
November 6th, 2010, 16:43
به این علت هست که ما سالیانه پول دادیم.اما آقایون ماهیانه پول میدادند.حالا موندن توش.به نظر من قید پولتون را بزنید لااقل بروید از یک جا بگیرید که اعصابتون راحت باشه.فقط 2 ماه اول خوب بود بعدش دیگه واقعا به درد سطل آشغال هم نمی خوره.دوستانی که vps واقعا خوب دارند در آمریکا با پورت واقعا قوی به من پیام دهند..

spideran
November 6th, 2010, 16:45
این لرد وی پی اس اصلا به تیکتاش سر میزنه؟
آقا مگه شما نگفتی پولو بک میکنی!
الان یه هفته شده که خبری از سرور و پول من نیست!
پس شما چه کار میکنید اونجا؟!
بهتونم که میگیم میگید دارم کشک می سابم!
آخه اینم شد حرف؟

P.I.T.A
November 6th, 2010, 18:50
حالا نوت بوک رو کی برنده شد؟ :d

REXNET
November 6th, 2010, 19:49
حالا نوت بوک رو کی برنده شد؟ :d

برنده خوش شانس، محمد خطیبی =D>

-------

* طنز *

تمام حالات down شدن سرورهای LordVPS :

سرور محض خنده و برای ایجاد تنوع خودش خود بخود down میشه! (دلایل: GHE، کم خوابی)
مدیر سرور خودش سرور ها رو خاموش می کنه! (دلایل: مصرف برق کمتر، ایجاد فرصت برای مردم که از تکنولوژی دور باشند و مدتی رو صرف کارهای شخصی شون بکنند، پیدا کردن یک مگس یا سوسک یا همون Bug که تو یکی از سرور ها مخفی شده، تبدیل خود به قهرمانی که سروری مرده را با زدن دکمه Power احیا می کند آن هم بصورت Remote - جلل خالق!!!)
دیتاسنتر سرورها رو خاموش می کنه! (دلایل: تمام شدن شارژ ایرانسل، عدم پاسخ به ایمیل و تلفنی که توسط دیتاسنتر به عنوان هشدار زده شده بود، برای اینکه دیتاسنتر خودش را بی کفایت جلوه دهد، برای اینکه حال خطیبی را بگیرد)
مشتری سرور را خاموش می کند!!!! (دلایل: کمک به منظور مصرف برق کمتر و هزینه قبض کمتر مخصوصا به خاطر اینکه خارجی ها یارانه نمی دهند، سرعت سرور خسته کننده و کسل کننده شده، سرور هنگ کرده، سرور سیستم عامل ندارد)

تمام حالات تأخیر در تحویل سرور و یا عدم تحویل آن

سفارش سرور داده شده و دیتاسنتر هنوز سرور را تحویل نداده است! (دلایل: مسئول Sales دیتاسنتر منتظر وصول وجه است، وجه فرستاده شده ولی هنوز وصول نشده، اصلا وجهی در کار نیست، قرار است مشتریان به کمک هم وجه را پرداخت کنند)
سرور جا ندارد!! (سرور جاری، تا خرخره پر شده است و جای یک میکروتیک خالی را هم ندارد، لطفا مزاحم نشوید)
مشتری چرت می گوید!!! (دلایل: مشتری چرت می گوید! ، اصلا به من پول نداده! ، سرور رو بهش دادم - بیخود میگه ندادید! ، از قیافش خوشم نیومد بهش نمیدم!)

گزیده ای از کتاب "اسرار LordVPS در سرزمین عجایب" نوشته "پرفسور علی تقوی"

ارادتمند صاحب تاپیک (مزاح بود داداشی، نارحت شدی بزنگ تا پاکش کنم!) :x

n340
November 6th, 2010, 21:54
البته به این بدی هایی که میگی نیست
یعنی جونه تو من اگه مشتریامو از دست بدم تمومه دیگه
میبرنم زندان

atmahasan
November 6th, 2010, 22:27
افتضاحترین سرویسی که گرفتم همین بوده در ابتدی کار بدلیل تاخیری که رخ داد درخواست بازگشت وجه کردم ولی وجه برگشت داده نشد پس از تحویل هم سرور پی در پی داون شده تا امروز

نکته اینجاست چطور همچنان لرد وی پی اس مجازه که تاپیک فروش بزنه چطور تا کنون مدیران انجمن این مورد رو بررسی نکردند و اخطار ندادند .

اینجا یک کلاه برداری بزرگ صورت گرفته فردی که اصلا توانایی مدیریت فنی و یا اقتصادی یک سرور رو نداشته موفق شده دست به فروش بزرگی بزنه و حالا اینجوری بمونه توش و بعدشم هم بهانه های احتمالی شبیه طنز اقای علی تقوی داشته باشه

بدبختانه نه پشتیبانی با چت وجود داره و نه با تلفن حتی اون یک شماره 0937 تو این مواقع مسدود میشه تا کسی نتونه تماس بگیره بخش پشتیبانی با تیکت هم که تعطیل میشه گرچه بودنشم فایده ای نداره چون پشتیبانی لرد وی پی اس عملا تعطیل شده .

وقتی در گذشته نوشتم سرور داون شد اقای خطیبی نوشتند که نیم ساعت دیگه بالا میاد اما چند ساعت بعد اومد چرا ؟

البته بعدش باز هم پی در پی داون میشد چرا ؟

نمیدونم مشگل چیه احتمالا یا روی یک سرور بیش از حد و توانش وی پی اس ساخته شده و یا پول دیتا سنتر ایکس ال هاست پرداخت نشده چون سرورهای اون دیتا سنتر داره با قدرت کار میکنه و این یک مشگل مدیریت داخلی لرد وی پی اس هست احتمالا در ساعات بعدی سرور اپ میشه و باز هم پی در پی داون میشه

فروش و فعالیت لرد وی پی اس بدین شکل غیر قانونی و جرمه

اگر هم اقای خطیبی مشگل مالی و یا فنی رو حل کنن چه کلا و چه موقتا حل بشه باز هم گفتن اپ شد کفایت نمیکنه یا باید به میزان کافی به زمان استفاده کل کاربران افزوده بشه ( گرچه انچنان سرویس از هر نظر افتضاح بوده که احتمالا با افزودن یک ماه به شارژ هر کاربر هم ارزشی نداره ) و یا هزینه رو به کل کاربرانی که روی سرور ایکس ال هاست بودند مسترد کنند .

شخصا تقاضای استرداد وجه خودم رو دارم

موفق باشید

REXNET
November 6th, 2010, 23:01
نظری ندارم! <):)

LordVPS
November 6th, 2010, 23:38
هه هه
اقای تقوی عزیز که معلومه خودشون دارن سرور میگرین و از الان شروع کردن به بازار یابی
اقای من چه میدونم چی چی
شما به چی میگی کلاه برداری ؟؟؟؟؟
جواب ندادم ؟ پولتونو خوردم ؟
وا کزدن دهن خیلی راهته ولی کنترلش خیلی سخته
در هر صورت دشمن هم زیاد داریم و دوستان هم در کنار بقیه وای میستن
در هر صورت الان دان هستیم و این دانی تا 48 ساعت ادامه پیدا خواهد کرد .
سرور های جدید در سافت لیر خریداری شده و در انتقال پیدا خواهند کرد.
ازاین پس تمامی یوزر ها قرار داد رسمی در یافت خواهند کرد( شرکت رایان شبکه الوند )
تمامی دوستانی که سرور دارن
با ذکر ای پی و شماره تلفن
به abtinserver@gmail.com
بفرستن
تا لسیت دقیقی داشته باشیم

Fracture
November 6th, 2010, 23:44
من فرستادم، ببینیم چی میشه :69:

LordVPS
November 6th, 2010, 23:50
امین جان شما که جات محفوظه

--
در مورد این دان تایمی ها هم 2 برابر زمان دان اضافه میشه
--

Fracture
November 6th, 2010, 23:56
امین جان شما که جات محفوظه

--
در مورد این دان تایمی ها هم 2 برابر زمان دان اضافه میشه
--

لطف داری شما، هرجا بری من یه vps باهات دارم، این بنده خدا تقوی هم قصد کمک داره، سخت نگیر، ما ایرانی ها اگه به کار گروهی عادت کنیم و به هم وفادار باشیم، به خیلی چیزا میرسیم :51:

REXNET
November 6th, 2010, 23:57
هه هه
اقای تقوی عزیز که معلومه خودشون دارن سرور میگرین و از الان شروع کردن به بازار یابی
اقای من چه میدونم چی چی
در هر صورت دشمن هم زیاد داریم و دوستان هم در کنار بقیه وای میستن
در هر صورت الان دان هستیم و این دانی تا 48 ساعت ادامه پیدا خواهد کرد .
سرور های جدید در سافت لیر خریداری شده و در انتقال پیدا خواهند کرد.
ازاین پس تمامی یوزر ها قرار داد رسمی در یافت خواهند کرد( شرکت رایان شبکه الوند )
تمامی دوستانی که سرور دارن
با ذکر ای پی و شماره تلفن
به abtinserver@gmail.com
بفرستن
تا لسیت دقیقی داشته باشیم

نخیر داداشی، من به این زودی ها سرور نمی گیرم، برای تو داشتم چاره گشایی می کردم، بشکنه این دست که نمک نداره... 8-|

ضمنا، بله داداشی، جواب که نمیدی به هیچ کس، کدهایی رو می زنی که مدیر ایرانسل هم بلد نیست و تو کفش مونده: "شماره مشترک مورد نظر اشتباه است"، "تلفن مشترک مورد نظر خاموش است"، "مشترک مورد نظر در حال کفن و دفن می باشد و ..." ....... پول مشتریانت رو هم اگر اسمش رو خوردن نگذاریم پس چی بذاریم، هان؟! ;;)

الآن دان هستی ها؟! من با مسئول سرور صحبت کردم، میدونم قضیه چیه... ولی هر چی بهت راهکار میدم، گوش نمیدی، حالا هم نظر من رو بخوای، این راهی که تو میری بیراهه است... خودت خوب میدونی چرا... :-w

تو وقتی به من که خیر سرم شریک ات دروغ میگی، میپیچونی، میذاری تو Black List گوشی ات و ... چطور انتظار داری حرف هات رو باور کنم؟! چطور انتظار داری به شراکتم ادامه بدم؟! /:)

اون سرور 10Gb هم گفتی خریدی، پس کو؟! چرا ندیدمش؟! بعدش گفتی پر شده که مثلا منو دوباره بپیچونی و فکر کردی منم خرم و باور می کنم!! [-( من قبل حرف زدن با تو میدونم چیکاره ای... <):)

اینا رو بیخیال... Support مشتریانت رو چی میگی؟! اصلا قبل این درگیری ها، خوب پشتیبانی میدادی؟

تو باید یاد بگیری مسئولیت پذیر باشی و به کارت اهمیت بدی! باید یاد بگیری کارت رو درست و با حساب کتاب انجام بدی و ... و ... و ... و من نتونستم تو این مدت اینا رو به تو بفهمونم...

باید شیوه کاری ات رو اصلاح کنی و به همه قول بدی که از این به بد هیچ مشکلی پیش نمیاد... :) وگرنه اگر اینطوری پیش بره، کارت زاره... :68:

من هیچ چشمداشتی به یوزر هات ندارم... :-* فقط سعی کردم کمکت کنم، با اینکه همکاری نمی کردی با من...

کسی قهوه میخوره؟! :57:

spideran
November 7th, 2010, 00:25
آقای محترم شما الکی داری واسه خودت دشمن شبیه سازی می کنی!
دشمن کیه؟
الان شما کلا این صفحه رو ببین.
ببین چند نفر ناراضی هستن!
اگه شما سرور رو درست تحویل بدید این مشکلات پیش نمی یاد.
مشکل کار اینه که زیاد دروغ میگید!
الان خود من از 30/10 سفارش دادم پولم پرداخت کردم.
هنوز بعد از یه هفته نه خبری از سرور هست نه خبری از جواب به تیکت ها هست نه خبری از شما!
آقا ما اصلا سرور از لرد وی پی اس نخواستیم!.
حتما شما مشکل دارید که اینقدر مشتری ها نا راضی هستن دیگه!
آخه الکی که نمی شه!
لطفا پول منو برگردونید تا یکی از دشمنای فرضیتون کم بشه!

n340
November 7th, 2010, 00:42
دوستان من بی شک امشب 30% مشتریای اکانتینگم پرید
دوستان اینجا یک فروم عمومی هست پس سعی کنید اونایی رو که همه نباید بدونند تو تاپیک نگید و پ.خ کنید
قراره مشکل حل شه نه

LordVPS
November 7th, 2010, 01:28
الن مشکلی هست که پیش اومده و هم یه سری مشکلات مالی هست که پیش اومده هم یه سری تغیرات اساسی در سیستم فروش و پشتیبانی چون با این وضعیت تحط هیج شرایطی نمیشه ادامه داد
و مستلزم یک سری تغیرات بود که اعمال خواهد شد
علاوه بر تغیرر دیتا سنتر که نه بخاطر سرویس بلکه بخاطر تغیر کلی سیستم فروش ( لغو سیستم سالانه ) خواهد بود
بلکه سیستم فروش دیگر به صورت کلی خواهد بود و سایتی به نام لرد وی پی اس دیگر وجود نخواهد داشت و سایتی جدید با گسترده کاری بیشتر و سیستم فروش متفاوت تر خواهد بود
در مورد سیستم پشتیبانی هم دوستانی به اضاقه شدند و بنده دیگر مسئول یوزر ها نخواهم بود مگر در موارد خواص مانند قطعی ها مشکلاتی از این دست که با امید خوا دیگز پیش نخواهد امد

atmahasan
November 7th, 2010, 01:37
هه هه
اقای من چه میدونم چی چی

درود

1- نیک نیم من ساده هست چی چی نیست !

2- کلاه برداری یعنی دقیقا همین کاری که صورت گرفته یعنی به دروغ سروری با اپتامیم 99 درصدی فروخته شده اما سروری با وضعیت تاسف بار تحویل شده در نتیجه شما هنوز سرور با اپتام 99 درصد تحویل ندادید ( نه بمن نه بقیه مشتریان ) که میاید به مشتریها میگید که در ازای 48 ساعت دو روز اضافه تر شارژ میکنید شما که هنوز سرور با مشخصات و اپتایم گفته شده تحویل ندادید شارژ چیو میخواهید دو روز زیاد کنید ؟ این کار تمسخر مشتریانتون و یک توهینه . شایسته هست بهتر عمل کنید .

3- جواب نداید ؟ بله در زمان داون شدن به ناگهان شماره شما در شبکه اصلا موجود نیست .

4- پولتونو خوردم ؟ بله وقتی به کاربرانتون وعده سروری با مشخصات و اپتیام خاصی میدید ولی چیز دیگری تحویل میدید با اپ تایم افتضاح این قرار داد خود به خود باطل و سمبل کلاه برداری محسوب میشه احتمالا میدونید این کار تو تموم دنیا از جمله سیستم قضایی ایران جرمه

جالبه که با خونسردی میگید 48 ساعت دیگر سرور بالا میاد براتون عادیه نه ؟

وا کردن دهن خیلی راهته ولی کنترلش خیلی سخته

طبیعتا بله سخته پس ارامش خودتون رو حفظ کنید و توی ذهنتون از کاربرهاتون و یا دیگر همکارهاتون و یا دوستتون ، دشمن نسازید هیچکدوم اینها براتون یک تهدید نیستن حتی رقبای نزدیک شما الان بزرگترین تهدید برای شما خودتون هستد که دارید با رفتار همراه با دروغ و مدیریتی غلط تیشه به ریشه خودتون میزنید .

در نهایت تاکید میکنم که مبلغ بنده رو مسترد کنید . بقد کفایت سرور شما رو تحمل کردم . تا همینجاشم به خاطر علی تقوی بوده که قبلا اونجا بود وگرنه احتمالا پیام خصوصی همینجا رو دیدید ( ظاهرا امروز دیدید اونم پس از این مدت همینش جالبه ) که تقاضای استرداد مبلغ داشتم . جهت اطلاع کاربران چون پشتیبانی پاسخی نمیداد به اجبار از طریق پیام خصوصی انجمن درخواست تحویل سرور سرور کرده بودم تا شاید کسی بطور اتفاقی ببینه !

LordVPS
November 7th, 2010, 01:47
عزیز من در هر صورت در پست های قبلی جواب دادم و جوابی برای شما ندارم
و هیچ جوابی هم برای شما ندارم
بنده وقتی ساعت 2 3 شب جواب میدم . کار راه میندازم چیزی نیست ولی الان شما تخته گاز داری میری ترمزم نداری
--
در هر صورت این 48 ساعت دانی خواهد بود
چون کلا سیستم فروش و همه چی در لرد نیک در حال تغییر هست و سرور های سالانه دست یکی از دوستان تا زمان پایان سرویس قرار خواهد گرفت به نوعی سرویس ها از اول استارت زده خواهد شد.
- نه کلاه برداری صورت گرفته و نه چیزی شما هم یهتره از بقیه خط نگیری
ما به فکر حل مشکل هستیم و گر نه با همین وضع ادامه میدادیم !

sharax
November 7th, 2010, 01:58
با سلام
دوستان من حدودا از اول با اين تايپيك در ارتباط بودم و سر كنجكاوي مطالب رو دنبال مي كردم! و من نه خريدي كردم نه با خريداران يا فروشندگان آشنايي دارم!
فقط يك پيشنهاي به شركت يا گروه lordVPS (خودشون گفتندLORDVPS شخص نيست)
شما براي اينكه همش خودتو تبرعه كني و همش جر و بحث كني مشكل رو گردن بگير و سعي كن با همكاري دوستان wht يا متخصصان ديگه رفع اشكال كني
مشكل داشتن كه عار نيست و مشكل براي همه پيش مياد
بهتره كاري نكني كه بعدا آبروي داشته و اسم پر معني lordvps رو خراب كني
هيچ وقت منت كارايي كه مي كني براي مشتري ،منت سرش نذار چون پول ميگيري كه پشتيباني بدي چه 1000 تومان چه 1000000 تومان، خودت قيمت گذاشتي سر محصولاتت و بايد سنگ تموم بزاري اگر ميخواي برد كني
دوست زياده و هيچ كس دوست نداره كه كسي ضرر ببينه
به نظر من و اونجوري كه بچه هاي اينجارو ميشناسم ميدونم 90% بچه ها ميخوان راه حل بگن ولي مي ترسن سكه يك پول شن
پ.ن 1 : wht سايت خريد و فروش نيست، يك مرجع تخصصي هست و مي توني با كمك گرفتن زود تر مشتري رو راه بندازي
پ.ن 2 : بزرگترين مشكل يك سرور آپتايم پايين داشتن آن هست پس 48 ساعت هم براي يوزر زياده
ببخشيد كه زياد حرف زدم شايد بگي به تو ربطي نداره ولي اين چيزا به نظر من لازمه هر تخصصي هست
با تشكر

reza22
November 7th, 2010, 04:28
آقای خطیبی محترم!

این چه وضعی هست که خدا وکیلی برای ما درست کرد؟ آقای دولابی(شریکم) که داره سایتش رو میبره روی یک سرور دیگه و به من هم گفته یا سهمش رو بخرم یا پولو از شما پس بگیریم.

شما به ما میگی ساعت فلان سرورت آمده میشه بعد 48 ساعت از اون قضیه میگذره و شما هم نه جوابی میدی نه اطلاع میدی انگار نه انگار که حرفی زده بودی! بابا آدم حرفش از دهنش در میاد!

شما به من میگی این آی پی جدید رو ست کن جای آی پی قبلی. بعد الان نه سرور قبلی بالا میاد نه آی پی جدیدی که دادی پینگ میده!

اگه بابا سرکاریم بگو تا ما تکلیف کارمون رو بدونیم.

خدا وکیلی داری خیلی آماتور رفتار میکنی. مطمئن باش اگه قضیه پیچوندن و دور زدن و بالا کشیدن پول مردم باشه، من یکی که از یک تومانم هم نمیگذرم، بقیه مشتریهات هم فکر نکنم پول و وقت و اعصابشون رو از سر راه آورده باشند تا بخواهند اینجوری تلف کنند.

اگر هم قضیه این چیزها نیست که هر چه زودتر تکلیف کار ما رو روشن کن. آقا یا میتونی سرویس بدی یا نمیتونی دیگه. ای بابا عجب غلطی کردیم از تو سرویس گرفتیم. هر روز یه برنامه و یه مشکل.

پشتیبانیت هم که بدرد خوددت میخوره البته اگه بشه اسمش رو پشتیبانی گذاشت. پس کجااند اون بچه ها و تیمی که اون اوایل ازش حرف میزدی؟ یعنی یک نفر از اون بچه هایی که ازشون میگفتی نمیتونند جوابگوی مشتری ها باشند؟ یا اینکه چون پولت رو گرفتی مشتری رو دایورت کنی رو در و دیوار؟ یا اینکه اصلا تیمی وجود نداره و همش تو توهمات شما بوده؟! من خدا وکیلی آدم آروم و بی حاشیه ایی هستم اما تو واقعا اعصاب منو خورد کردی. ای بابا

---------- Post added at 04:28 AM ---------- Previous post was at 04:25 AM ----------

از همه ی دوستانی که از سرویس های سایت lordvps خریداری کردند و از آن ناراضی هستند تقاضا میکنم با یکدیگر همفکر و متحد شویم و جمیعا جهت پس گرفتن پول هایی که به آقای خطیبی پرداخت کردیم از طریق روش های قانونی اقدام کرده و شکایت کنیم.

علت اینکار هم متعهد نبودن آقای خطیبی نسبت به ارائه سرور مجازی مناسب، داون شدن های مکرر و بسیار زیاد، نبود پشتیبانی مشخص و جوابگو نبودن این آقا به مشتریانش می باشد.

چون بنده معتقدم وقتی این سایت و این آقا به همین راحتی مشتری هاش رو میپیچونه و زیر بار مسولیتش و اشتباهاتش هم نمیره، این سرور اگر همین فردا هم درست بشه و آقای خطیبی قول هم بده که به خاطر این داون شدن ها و پیچوندن مشتری ها، بهشون چند برابر زمان اضافه تر میده، باز هم اعتماد کردن به سرویسی که هر لحظه امکان داون شدنش وجود داره و از اون مهمتر صاحبش تو اینجور مواقع جواب هیچکسی رو نمیده، حماقت محض هست اونهم برای مدت یکسال!!!

از دوستانی که با اینکار موافق هستند خواهش میکنم در همین تاپیک و یا در تاپیک دیگری اعلام آمادگی کنند تا هرچه سریعتر نسبت به اینکار اقدام کنیم. این مورد رو هم در نظر داشته باشید که هر چقدر تعدادمون بیشتر باشه کارمون سریعتر پیگیری میشه. یاعلی

LordVPS
November 7th, 2010, 08:35
با سلام
دوستان من حدودا از اول با اين تايپيك در ارتباط بودم و سر كنجكاوي مطالب رو دنبال مي كردم! و من نه خريدي كردم نه با خريداران يا فروشندگان آشنايي دارم!
فقط يك پيشنهاي به شركت يا گروه lordVPS (خودشون گفتندLORDVPS شخص نيست)
شما براي اينكه همش خودتو تبرعه كني و همش جر و بحث كني مشكل رو گردن بگير و سعي كن با همكاري دوستان wht يا متخصصان ديگه رفع اشكال كني
مشكل داشتن كه عار نيست و مشكل براي همه پيش مياد
بهتره كاري نكني كه بعدا آبروي داشته و اسم پر معني lordvps رو خراب كني
هيچ وقت منت كارايي كه مي كني براي مشتري ،منت سرش نذار چون پول ميگيري كه پشتيباني بدي چه 1000 تومان چه 1000000 تومان، خودت قيمت گذاشتي سر محصولاتت و بايد سنگ تموم بزاري اگر ميخواي برد كني
دوست زياده و هيچ كس دوست نداره كه كسي ضرر ببينه
به نظر من و اونجوري كه بچه هاي اينجارو ميشناسم ميدونم 90% بچه ها ميخوان راه حل بگن ولي مي ترسن سكه يك پول شن
پ.ن 1 : wht سايت خريد و فروش نيست، يك مرجع تخصصي هست و مي توني با كمك گرفتن زود تر مشتري رو راه بندازي
پ.ن 2 : بزرگترين مشكل يك سرور آپتايم پايين داشتن آن هست پس 48 ساعت هم براي يوزر زياده
ببخشيد كه زياد حرف زدم شايد بگي به تو ربطي نداره ولي اين چيزا به نظر من لازمه هر تخصصي هست
با تشكر
بنده به شخصه مشکل رو قبول کردم
و کلا 48 ساعت که حدود 16 ساعتش گذشته تایم نیاز هست تا مشکلاتی گه پیش امده بررسی کنیم و راه حلی برای مسائل مالی و پشتیبانی به صورت درست پیدا کنیم .

amirHoseein
November 7th, 2010, 12:05
نخیر داداشی، من به این زودی ها سرور نمی گیرم، برای تو داشتم چاره گشایی می کردم، بشکنه این دست که نمک نداره... 8-|

ضمنا، بله داداشی، جواب که نمیدی به هیچ کس، کدهایی رو می زنی که مدیر ایرانسل هم بلد نیست و تو کفش مونده: "شماره مشترک مورد نظر اشتباه است"، "تلفن مشترک مورد نظر خاموش است"، "مشترک مورد نظر در حال کفن و دفن می باشد و ..." ....... پول مشتریانت رو هم اگر اسمش رو خوردن نگذاریم پس چی بذاریم، هان؟! ;;)

الآن دان هستی ها؟! من با مسئول سرور صحبت کردم، میدونم قضیه چیه... ولی هر چی بهت راهکار میدم، گوش نمیدی، حالا هم نظر من رو بخوای، این راهی که تو میری بیراهه است... خودت خوب میدونی چرا... :-w

تو وقتی به من که خیر سرم شریک ات دروغ میگی، میپیچونی، میذاری تو Black List گوشی ات و ... چطور انتظار داری حرف هات رو باور کنم؟! چطور انتظار داری به شراکتم ادامه بدم؟! /:)

اون سرور 10Gb هم گفتی خریدی، پس کو؟! چرا ندیدمش؟! بعدش گفتی پر شده که مثلا منو دوباره بپیچونی و فکر کردی منم خرم و باور می کنم!! [-( من قبل حرف زدن با تو میدونم چیکاره ای... <):)

اینا رو بیخیال... Support مشتریانت رو چی میگی؟! اصلا قبل این درگیری ها، خوب پشتیبانی میدادی؟

تو باید یاد بگیری مسئولیت پذیر باشی و به کارت اهمیت بدی! باید یاد بگیری کارت رو درست و با حساب کتاب انجام بدی و ... و ... و ... و من نتونستم تو این مدت اینا رو به تو بفهمونم...

باید شیوه کاری ات رو اصلاح کنی و به همه قول بدی که از این به بد هیچ مشکلی پیش نمیاد... :) وگرنه اگر اینطوری پیش بره، کارت زاره... :68:

من هیچ چشمداشتی به یوزر هات ندارم... :-* فقط سعی کردم کمکت کنم، با اینکه همکاری نمی کردی با من...

کسی قهوه میخوره؟! :57:
مثل کودکان چرا رفتار می کنید !
سن هاستینگ اینقدر پایین هست ؟

REXNET
November 7th, 2010, 12:20

iNicz.Com
November 7th, 2010, 12:21
مدیران لطفا این تاپیک رو ببندن دیگه !!!
Lord VPS عزیز مشکالات مشتریان رو تو سایت خودت حل و فصل کن .!!
نیازی نیست یک یوزر تازه ثبت نام کننده سریع بیاد دقیقا تو این تاپیک نظر بده ! فکر کنم منظورم واضح بود.

REXNET
November 7th, 2010, 12:28
مدیران لطفا این تاپیک رو ببندن دیگه !!!
Lord VPS عزیز مشکالات مشتریان رو تو سایت خودت حل و فصل کن .!!
نیازی نیست یک یوزر تازه ثبت نام کننده سریع بیاد دقیقا تو این تاپیک نظر بده ! فکر کنم منظورم واضح بود.

کدوم سایت؟! :39: اگر سایت و پشتیبانی داشت که یوزر ها اینجا چیزی نمی گفتند!

iNicz.Com
November 7th, 2010, 12:46
کدوم سایت؟! :39: اگر سایت و پشتیبانی داشت که یوزر ها اینجا چیزی نمی گفتند!

به هر حال اینجا دیگه مسخره بازی شد.

Lord VPS عزیز میخوایی ناراحت شو نمی خواهی هم خود دانی.
یا سرویس خوب بده کسی ناراضی نباشه یا جمع کن !!! با این کار هات اعتبار همه ما سرویس دهنده ها رو زیر سوال می بری :68:
الان یکی میخواد سرویس بگیره هزار تا سوال پیچ میکنه !! واسه اینکه سرویس دهنده هایی داشتیم که بچه مدرسه ای که وقتی مهر ماه میشه دیگه کارو بار رو جمع میکنند و میرند و ....
این کار هم نوعی صنعت هستش که شامل مشتری مداری - سرویس خوب و پاسخ گویی به مشتری هستش . 100% اطلاعات کمی داشته باشید تو مشکلات و دیگه موارد تو سرور گیر می کنی و ....

REXNET
November 7th, 2010, 13:03
من صبرم طاق شده، سرور ها رو از wgb گرفته بعد تو تیکت های اخطار بدهی، با اسم من فحش داده، با اسم خودش قربون صدقه میره!!! آدم دروغ گو و دغل باز که شاخ و دم نداره!!! با 1000 تا دروغ سعی می کنه سر و ته قضیه رو هم بیاره...
(http://s12.aks98.com/images/49536914372347992677.jpg)

reza22
November 7th, 2010, 13:15
از مشتریان ناراضی سایت lordvps که این پست http://www.webhostingtalk.ir/f15/15499/index9.html#post163492 رو خوندون و موافق هستند خواهش میکنم به آدرس ایمیل من ایمیل بزنید و موافقت خودتون رو اعلام کنید تا هرچه زودتر پیگیر قضیه شکایت از آقای خطیبی از طریق قانون جرایم رایانه ایی بشیم. ایمیل من: m.reza.22 [@] gmail.com

sabz
November 7th, 2010, 15:29
دوستان انقدر این بنده خدارو تو فشار نذارین
من هم مثل شما از ایشون سرویس گرفتم ولی به هر حال این مشکلات همه جا پیش میاد
ایشون هر وقت خواستن پول شما رو بخورن برید شکایت معنی نداره هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده دوره افتادید آدم جمع میکنید واسه شکایت
ایشون اگه می خواستن سرویس به شما ندن خیلی راحت تر از این حرفا پول شمارو میخوردن
درک کنید دوستان

P.I.T.A
November 7th, 2010, 16:38
ایشون هر وقت خواستن پول شما رو بخورن برید شکایت معنی نداره هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده دوره افتادید آدم جمع میکنید واسه شکایت
درک کنید دوستان

همه جا این مشکلات پیش نمیاد من وی پی اس داشتم که ۶ ماهی که ازشون سرویس داشتم اصلا دان نشد و قطعی نداشت ، ایشون اگه مطمئن نبود نباید تضمین پایداری ۹۹ درصد رو میکرد.
من که دلم خوش بود گفتم xlhost دیتاسنتر خوبیه حالا سرعتم کم و زیاد بشه اما آپتایم که باید طبق تضمین ایشون باشه اما مرتب قطعی ایجاد میشه. علتش هم معلوم نیست...

reza22
November 7th, 2010, 16:47
درک کنید دوستان
داداش شاید شما پول و هزینه ات برات مهم نباشه ولی ماله ما اینجوری نیست.

پول مردم رو خوردن مگه فقط اینه که کسی پول ها رو برداره و فرار کنه؟! همین که این آقا به هیچکدوم از تعهداتش عمل نکرده و سایت های مردم رو چندین روز از دسترس خارج کرده خودش بزرگترین کلاهبرداریه!
آخه مرد حسابی تو که نمیتونی از عهده چندتا مشتری بربیای بیخود میکنی سرویس میفروشی!

هیچ میدونید هر یک بازدیدی که از یک سایت میشه، پشتش چقدر زحمت و هزینه ی مدیران سایتش بوده؟ بعد حالا یکنفر بیاد به خاطر طمع خودش که بخواد پول بیشتری به جیب بزنه و ندونم کارهاش، تمامی زحمت ها و بازدیدکنندهای یک سایت رو از بین ببره و آبروی طرف رو هم ببره، آب از آب هم ت*** نخوره و هیچکس هم صداش در نیاد؟

درضمن مملکت بی در و پیکر نیست که هر کسی از راه برسه از مردم پول بگیره و بزنه به چاک که شما میگی اگه میخواست پول ما رو بخوره خیلی راحت اینکارو میکرد. ایشون خودش میدونه اگه بخواد اینکارو بکنه ممکنه چه اتفاق هایی سرش بیاد.

من یکی که تا آخرش هستم و یک قدم هم عقب نمیرم. بقیه هم خود دانند.

WGB
November 7th, 2010, 17:16
همه جا این مشکلات پیش نمیاد من وی پی اس داشتم که ۶ ماهی که ازشون سرویس داشتم اصلا دان نشد و قطعی نداشت ، ایشون اگه مطمئن نبود نباید تضمین پایداری ۹۹ درصد رو میکرد.
من که دلم خوش بود گفتم xlhost دیتاسنتر خوبیه حالا سرعتم کم و زیاد بشه اما آپتایم که باید طبق تضمین ایشون باشه اما مرتب قطعی ایجاد میشه. علتش هم معلوم نیست...

لطفا بحث XL رو قاطی نکنید. این مشکل ربطی به XLHost نداره

n340
November 7th, 2010, 17:29
درک کنید دوستان

منم با ایشون موافقم
یکم صبر کنیم ببنیم چی میشه
این سرویس بندا خدا رو هم تحویل بده

1eng.ir
November 7th, 2010, 17:45
پ.ن: توجیح اقتصادی این سرور (https://secure.xlhost.com/moreinfo.php?service=80) برای کاربران و مدیر سرور (ربطی به شخص خاصی نداره!)
این سرور با 12 گیگ رم میشه 400 دلار، با 24 گیگ رم میشه 580 دلار! ایکس ال هاست نه کولو میده که بشه ارزون گرفت و نه تخفیف زیادی میده! حالا میگیم خیلی بخواد تخفیف بده 450 تومن میشه (عمراً)!
رو این سرور بخوای رعایت حال مشتری رو بکنی ماکزیمم 45 تا وی پی اس میشه داد، مراعات حال سرور رو بکنی 50 تا! بخوای به فکر سودت باشی 60 تا! دیگه بیشتر از این سرویس بدی اشک طرفین در میاد (این موارد در صورتیه که رم کم نیاره) / تازه در مورد پورت هم صحبتی نکردیم. (ایکس ال هاست پورت بیشتر از 100 مگابیت نمیده!)
با یه حساب سرانگشتی معلوم میشه که اگه هر وی پی اس رو 10 تومن (مینیمم) بدی، تازه پول سرور در اومده! کمتر از این ببینی غیر از موارد منطقی که ممکنه وجود داشته باشه، عواملی از قبیل "در راه خدا کار کردن"، "پیچوندن"، "عدم رعایت استانداردها" و و و ... میتونه دخیل باشه!
پس بهتره قبل از خرید و فروش حتماً به یه سری موارد توجه کنید تا نه طرف مقابلتون متضرر بشه و نه خودتون! (چه سرویس دهنده، چه سرویس گیرنده) / 3-4 تومن بالاتر پایینتر نه پولدارتون میکنه و نه آواره خیابونا! ...

ریجاردز :67:

sabz
November 7th, 2010, 19:00
عزیزم شما 6 ماه از ایشون سرویس گرفتی ناراضی بودی؟
بد بود؟
من هیچ نسبتی با ایشون ندارم
2 ماه هم هست که سرویس گرفتم
اگه قرار باشه مثل شما باشم الان باید بترکم
یه کم انصاف داشته باشید
6 ماه خوب بود فکر نکنم یه بار هم تشکر کرده باشی حالا 2 روز قطع شده اومدی اینجا داری همه ی اعتبار این بنده خدارو میبری زیر سوال و زمین و زمان و به هم میدوزی
بعضی از این دوستان هم منتظر فرصت هستند که مشتری های بقیه رو ببرن پیش خودشون
رقابت سالم داشته باشید

andreh
November 7th, 2010, 19:50
سلام
متاسفانه سرورها دوباره داون شدند و هجوم ایمیل های کاربران و از همه بدتر متنی که تو محتوی ایمیل ها می بینیم.... شروع شد.
ولی من تا آخرین پست این تاپیک رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که آقای خطیبی شدیدا تحت فشار روحی و روانی هستند و چیزی که مهم هست نباید دیگه به ایشون فشار بیارین
خودش که گفته بود 48 ساعت خب فکر کنم تقریبا نصف این زمان گذشت - بعضی از دوستان اعصاب خودشونو خورد کردن و البته هیچ فایده ای هم نداشت چون نه سرور بالا اومد و نه پولی برگشت داده شد .
به نظر من صبر کنید تا این فرجه که آقای خطیبی خواستند تمام بشه و اگه به وعده وفا نکردند بعد یه فکر درست حسابی می کنیم
پس خواهشا نه اعصاب خودتونو خورد کنید و نه بیش تر از این به آقای خطیبی فشار بیارین چون یهو دیدین خدایی نکرده بنده خدا سکته کرد و افتاد و اونوقت نه سروری هست نه کشکی نه ....

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

لطفا بحث XL رو قاطی نکنید. این مشکل ربطی به XLHost نداره
البته طبق حرف های آقای تقوری توی پست های قبلی و این پست آقای حاجیان یه چیزهایی معلوم میشه
این مشکل هرچی هست بدست آقای حاجیان برطرف میشه ....
متاسفانه هر چی می کشیم از دست خودی هست ....

WGB
November 7th, 2010, 19:53
سلام
متاسفانه سرورها دوباره داون شدند و هجوم ایمیل های کاربران و از همه بدتر متنی که تو محتوی ایمیل ها می بینیم.... شروع شد.
ولی من تا آخرین پست این تاپیک رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که آقای خطیبی شدیدا تحت فشار روحی و روانی هستند و چیزی که مهم هست نباید دیگه به ایشون فشار بیارین
خودش که گفته بود 48 ساعت خب فکر کنم تقریبا نصف این زمان گذشت - بعضی از دوستان اعصاب خودشونو خورد کردن و البته هیچ فایده ای هم نداشت چون نه سرور بالا اومد و نه پولی برگشت داده شد .
به نظر من صبر کنید تا این فرجه که آقای خطیبی خواستند تمام بشه و اگه به وعده وفا نکردند بعد یه فکر درست حسابی می کنیم
پس خواهشا نه اعصاب خودتونو خورد کنید و نه بیش تر از این به آقای خطیبی فشار بیارین چون یهو دیدین خدایی نکرده بنده خدا سکته کرد و افتاد و اونوقت نه سروری هست نه کشکی نه ....

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

البته طبق حرف های آقای تقوری توی پست های قبلی و این پست آقای حاجیان یه چیزهایی معلوم میشه

فکر نکنم این موضوع ربطی به بنده داشته باشه

لطفا کس دیگری رو پیدا کنید

REXNET
November 7th, 2010, 20:01

آقای حاجیانی چه گناهی داره؟!

sabz
November 7th, 2010, 20:26
داداش شاید شما پول و هزینه ات برات مهم نباشه ولی ماله ما اینجوری نیست.

پول مردم رو خوردن مگه فقط اینه که کسی پول ها رو برداره و فرار کنه؟! همین که این آقا به هیچکدوم از تعهداتش عمل نکرده و سایت های مردم رو چندین روز از دسترس خارج کرده خودش بزرگترین کلاهبرداریه!
آخه مرد حسابی تو که نمیتونی از عهده چندتا مشتری بربیای بیخود میکنی سرویس میفروشی!

هیچ میدونید هر یک بازدیدی که از یک سایت میشه، پشتش چقدر زحمت و هزینه ی مدیران سایتش بوده؟ بعد حالا یکنفر بیاد به خاطر طمع خودش که بخواد پول بیشتری به جیب بزنه و ندونم کارهاش، تمامی زحمت ها و بازدیدکنندهای یک سایت رو از بین ببره و آبروی طرف رو هم ببره، آب از آب هم ت*** نخوره و هیچکس هم صداش در نیاد؟

درضمن مملکت بی در و پیکر نیست که هر کسی از راه برسه از مردم پول بگیره و بزنه به چاک که شما میگی اگه میخواست پول ما رو بخوره خیلی راحت اینکارو میکرد. ایشون خودش میدونه اگه بخواد اینکارو بکنه ممکنه چه اتفاق هایی سرش بیاد.

من یکی که تا آخرش هستم و یک قدم هم عقب نمیرم. بقیه هم خود دانند.

پس تا حالا پولتو نخوردن
به هر حال اتفاقیه که پیش اومده
باید صبر کرد

P.I.T.A
November 7th, 2010, 21:24
عزیزم شما 6 ماه از ایشون سرویس گرفتی ناراضی بودی؟
بد بود؟
من هیچ نسبتی با ایشون ندارم
2 ماه هم هست که سرویس گرفتم
اگه قرار باشه مثل شما باشم الان باید بترکم
یه کم انصاف داشته باشید
6 ماه خوب بود فکر نکنم یه بار هم تشکر کرده باشی حالا 2 روز قطع شده اومدی اینجا داری همه ی اعتبار این بنده خدارو میبری زیر سوال و زمین و زمان و به هم میدوزی
بعضی از این دوستان هم منتظر فرصت هستند که مشتری های بقیه رو ببرن پیش خودشون
رقابت سالم داشته باشید

منظورم ایشون نبود که من از جای دیگه ۶ ماهه داشتم من برای بار اول هست که از lordvps خرید کردم و هیچ گونه اطلاعی هم از سابقه ایشون نداشتم.
به نظر من کسی که وارد کار هاستینگ میشه باید با اطلاعات کافی وارد این شغل بشه و مسئولیت پذیر باشه ، هرچی باشه کسب درآمده و باید نسبت به مشتریهاش تعهد داشته باشه نه اینکه به خاطر حساب کتاب غلط وی پی اس ما مرتب به مشکل بخوره.

sabz
November 7th, 2010, 22:28
منظورم ایشون نبود که من از جای دیگه ۶ ماهه داشتم من برای بار اول هست که از lordvps خرید کردم و هیچ گونه اطلاعی هم از سابقه ایشون نداشتم.
به نظر من کسی که وارد کار هاستینگ میشه باید با اطلاعات کافی وارد این شغل بشه و مسئولیت پذیر باشه ، هرچی باشه کسب درآمده و باید نسبت به مشتریهاش تعهد داشته باشه نه اینکه به خاطر حساب کتاب غلط وی پی اس ما مرتب به مشکل بخوره.
هیچ کس تو این فروم نیست که بتونه ادعا کنه هیچ مشکلی واسش پیش نیومده
خود آقای حاجیانی هم که بنده نسبت بهشون خیلی ارادت دارم وقتی ازشون سرویس داشتم یه بار 2 روز داون شد ولی در عوض 1 ماه رایگان اون وی پی اس دو واسم تمدید کردن

reza22
November 8th, 2010, 01:13
پس تا حالا پولتو نخوردن
به هر حال اتفاقیه که پیش اومده
باید صبر کرد
آقا یا خانوم سبز!
شما یا با این خطیبی سر و سری داری یا همون موردی که قبلا بهت گفتم. شما حالا چرا هی کاسه ی داغتر از آش میشی؟ نکنه خطیبی شما رو نماینده ی جوابگویی به مشتریان کرده که ما خبر نداریم؟!

سلام
پس خواهشا نه اعصاب خودتونو خورد کنید و نه بیش تر از این به آقای خطیبی فشار بیارین چون یهو دیدین خدایی نکرده بنده خدا سکته کرد و افتاد و اونوقت نه سروری هست نه کشکی نه ....[COLOR="Silver"]

شما خیالت راحت باشه. این آقا الان نشسته تو خونش داره به ریش منو شما میخنده و اصلا هم عین خیالش نیست. اون ما رو سکته نده...

ما که اینهمه صبر کردیم باشه جهنم و ضرر یه روز دیگه هم روش. اما از این وعده ها این آقا زیاد به من و امثال من دادند. در کل ما که دیگه اگه این سرور از طلا هم باشه نمیخواهیم چون رفتیم از جای دیگه ایی سرور گرفیتم.

فقط زودتر پولمون رو بده خطیبی.

__coma__
November 8th, 2010, 13:27
ویرایش شد

atmahasan
November 8th, 2010, 15:16
منم همچنان منتظر اپ شدن سرور هستم تا بتونم دیتای موجود در سرور رو به جای دیگه منتقل کنم بکاب از سایتم ندارم :( و اگه سرور بالا نیاد همه چیم نابود میشه .
همچنین پولم رو هم میخوام شماره حساب و .. رو دادم ولی هنوز مثل پول بقیه مشتریان چیزی واریز نشده .

reza22
November 8th, 2010, 16:40
دوستان همونطور که در امضاء ام هم نوشتم تنها راه باقی مونده برای کسانی که میخواند پولشون رو از این آقای کلاهبردار بگیرند شکایت کردن است.

اینهمه پست و سوال و انتقاد تو این تاپیک نوشته شده ولی این آقا حتی زحمت جواب دادن به این پست ها رو هم به خودش نمیده چون اصلا براش مهم نیست.

1eng.ir
November 8th, 2010, 16:48
پ.ن:
کسانی که اطلاعاتشون براشون مهمه بهتره قبل از ازبین رفتن، به فکر چاره باشن! تا به سرنوشت وبرنگ و کاربراش دچار نشید! ...

n340
November 8th, 2010, 16:54
فعلا که بالا امده سرور ولی مثله اینکه قرار کلن انتقال بدن جایه دیگه

reza22
November 8th, 2010, 17:14
فقط اطلاعتمون رو برداریم و فرار کنیم.

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

ما که نتونستیم وارد پانلمون بشیم. رمز ورود تغییر کرده.

LordVPS
November 8th, 2010, 17:52
سرور ها on شد

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

جواب تک تک های پست های کلاه برداری و غیره امشب داده میشه !

atmahasan
November 8th, 2010, 19:23
پ.ن:
کسانی که اطلاعاتشون براشون مهمه بهتره قبل از ازبین رفتن، به فکر چاره باشن! تا به سرنوشت وبرنگ و کاربراش دچار نشید! ...

بالاخره بکاپ گرفتم ! اخه اون وقتی که سرور لرد وی پی اس داون شد من نمیدونستم که اینجوری شده چون چند دقیقه قبل بهش وصل بودم اون وقت بی خبر رفتم تو سرور یکی از دوستان اونجا تو سرورش filezilla رو وا کردم که بکاپ بگیرم از سرور لرد وی پی اس دیدم خطای عدم اتصال میده ! اومدم چک کردم دیدم باز هم سرور لرد وی پی اس داون هست :( و بعدشم که اینجا شاهد بودید چی شد .... اما الان بمحض اینکه سرور بالا اومد همه چیز رو منتقل کردم !

amircatalan
November 8th, 2010, 21:31
پ.ن:
دوست عزیز چرا میخوای این شرکتو بکوبی ؟؟
محمد خطیبی یکی از بهترین ساپورتها رو داره اما یه چند وقتیه که به مشکل خورده چون دانشجو شده و یکم وقت کم میاره

reza22
November 9th, 2010, 02:13
محمد خطیبی یکی از بهترین ساپورتها رو داره اما یه چند وقتیه که به مشکل خورده چون دانشجو شده و یکم وقت کم میاره

به ما چه که وقت کم میاره. اونموقع که پول میگرفت حرفی از دانشجو شدن و کمبود وقت نزد؟! :^o

اگه خطیبی بهترین ساپورتها رو داره وای به حال بدترینشون! =))

atmahasan
November 9th, 2010, 03:46

به نظرت ایا مسائل زندگی شخصی یک فروشنده اساسا ارتباطی به مشتریانش داره ؟ مشتری سرویسشو میخواد اگر فرد نمیتونه مدیریت کنه موظفه برای اینکار افرادی رو استخدام کنه اگر نکنه و کل سیستمش بهم بریزه چی ؟ نتیجش میشه امثال این تاپیک
در ضمن چرا شما سعی داری بگی اقای خطیبی دروغ میگه؟ چون ایشون گفتن لرد وی پی اس یک شخص نیست ولی از کلام شما بر میاد که فقط یک شخصه ایا شما هم جز مشتریان ناراضی هستید که دارید بطور غیر مستقیم میگید ایشون دروغگو هست ؟ و یا میخواهید کل فروشنده های این انجمن رو متهم میکنید که وقتی در زندگی شخصی مشگلی براشون میاد بدلیل نداشن همکار در زمان بحران پشتیبانی سرویشون تعطیل میشه ! ؟

سر شب با محمد خطیبی صحبت کردم گفتش که به سرورهای یک ماه 7 روز اضافه شده و همچنین به سرورهای یک ساله فقط 20 روز اضافه شده جهت اطلاع دوستان من هنوز تو پنل مربوطه اضافه شدن اکانت نمیبینم
و اینکه سرورهای سالنه رو همین سرور خواهند ماند و برخی وی پی اسهای ماهانه به سافت لایر منتقل میشن گفتم مال ما هم میشه گفتش اون گرونتره گفتم چه ربطی داشت ؟ ایا برای ما هم از این سرور بهم ریخته و ناپایدار منتقل میشه ؟ گفتش بهم ریخته نیست مشگلات مالی و حساب گردانی داشته که مشگل حل شده بعدا تکرار کردم کی منتقل میکنی جواب ندادن گفتم در صورت انتقال داون میشیم ؟ گفتش نه ؟ گفتم یعنی دیگه از داون شدن خبری نیست ؟ یعنی 99.99 درصد میشه اپ تایم ؟ گفتش اره ( جالبه ) گفتش :
(11:07:03 PM) nitvir2003: va khodam ham mikesham kenar akhar hafte
(11:07:58 PM) nitvir2003: ye site dg miad bala
(11:08:06 PM) nitvir2003: lord vps dg fayde nadare
(11:08:14 PM) nitvir2003: site foroshe englisi mishe
و گفت :
(11:10:04 PM) nitvir2003: man dg masol nistam azizam
گفتم : الان سرورمون دست کیه ؟ پشتیبانی کیه ؟
(11:10:27 PM) nitvir2003: naderi
(11:10:34 PM) nitvir2003: va vahidian
(11:10:35 PM) nitvir2003: :X
گفتم : یعنی اون دو نفر اینقد قوی هستن ؟ که میتونن ادعا کنن چنین سرور بهم ریخته ای رو درست میکنن و یا کردن ؟
(11:14:54 PM) nitvir2003: hamchiinam beham rikhte nist
(11:14:59 PM) nitvir2003: ye list tahiye shode
(11:15:00 PM) nitvir2003: :D
(11:15:02 PM) nitvir2003: hala
(11:15:05 PM) nitvir2003: to in hafte
(11:15:09 PM) nitvir2003: etefagh haye jalebi miofte

و ...

( طبیعتا این صرفا بخشی از مکالمه هست :) )

reza22
November 9th, 2010, 04:16
"(11:08:06 PM) nitvir2003: lord vps dg fayde nadare"
خوب معلومه دیگه فایده نداره. توقع داشتی با این افتضاحی که پیش اومده کسی حاضر میشه خرید کنه؟! باید با یک اسم دیگه بیای بالا و روز از نو روزی از نو. اینهمه مشتری جدید. هیچ اتفاقی هم نیافتاده!

(11:10:04 PM) nitvir2003: man dg masol nistam azizam
مگه تا الان مسولی هم وجود داشته به جز گرفتن پول؟

(11:10:27 PM) nitvir2003: naderi
(11:10:34 PM) nitvir2003: va vahidian
عجب آدم های مهمی! حالا کی هستند اینها؟!

(11:15:05 PM) nitvir2003: to in hafte
(11:15:09 PM) nitvir2003: etefagh haye jalebi miofte
شما اصولا دنبال اتفاق های جالب هستی. ما رو که تا الان خیلی شگفت زده کردی!

این مکالمه بیشتر به یک جوک شبیه!

آقای خطیبی چرا جواب ایمیل های ما رو نمیدی؟ مثل اینکه خودت هم چندان مایل نیستی که این مشکلات رو به روش مسالمت آمیز حل کنیم؟

1eng.ir
November 9th, 2010, 06:47

1. قصد کوبیدن نبود! راهنمایی به کاربران بود که مثه بلاهای قبلی سرشون نیاد!
2. دست کم 80% وبمسترا محصلن!
3. جوک تعریف نکن ;)
4. دوستان یه دور اینو ببینن: http://www.webhostingtalk.ir/search.php?do=finduser&userid=9774&contenttype=vBForum_Post&showposts=1 :دی

MagicVps.Com
November 9th, 2010, 10:14
3. جوک تعریف نکن ;)

4. دوستان یه دور اینو ببینن: http://www.webhostingtalk.ir/search.php?do=finduser&userid=9774&contenttype=vBForum_Post&showposts=1 :دی

4-
1eng.ir تابلو که این طرف داشته این وسط فقط بازار گرمی میکرده براش و نون چاق کنش بوده :71:

amircatalan
November 9th, 2010, 13:42
3. جوک تعریف نکن ;)

1eng.ir تابلو که این طرف داشته این وسط فقط بازار گرمی میکرده براش و نون چاق کنش بوده :71:

واقعا برا شماها متاسفم اگه میخواین آی پی سرور هایی که ازشون گرفتم رو بدم تا خفه شین و دیگه به کسی تهمت نزنید[-(

sharax
November 9th, 2010, 16:15
دوست عزيز لطفا درست صحبت كن
اگه ميتوني حرف محمد (1eng) رو تكذيب كني بسم الله
1) بيشتر هاستينگ هاي بزرگ و كوچيك از بچه هاي راهنمايي گرفته تا كارشناسي و غيره تحصيل مي كنند، دليل نمي شه كه روي پشتيباني كوتاهي انجام بشه
2) افراد زيادي با نامهاي گوناگون اينجا اومدن و كلاه برداري كردن(منظور شما و lordvps نيست) و بگردي ميبيني و بيشتر كساني كه vps ميگيرن اطلاعاتشون مهمه و محمد هم گفت كه بك آپ بگيريد حرف بدي زده؟
3) وقتي مياي مستقيم از كسي تعريف مي كني + فعاليتت تو اين فروم همش تو اين تايپيك بوده بجز 2-3 تا اين حرفت جك نبود؟(درسته لطيفه هم ميشه باشه:ي)
4) كوبيدن به اون ميگن كه ضد يك جا يا كس يا چيزي صحبت كنه نه اينكه پيشنهاد بده به كاربران
اگه نا حساب ميگم بگو نه اينكه توهين كني!
در آخر: همه اينجا دهن دارن بزرگ تر شما اگر بخوان جوري حرف بزنن كه دهن كسي بسته بشه (خفه شه طرف) ديگه به اينجا فروم تخصصي نمي گن!

amircatalan
November 9th, 2010, 16:26
ip دو تا از سورو هارو میدم که همتون خفه بشن
209.190.108.68
95.168.180.65

همه خفه :-$:-$:62:

وفتی من از ایشون سرویس و سرور گرفتم چه لزومی داره تو پست های دیگه مداخله کنم ؟؟ من مثل بغضی ها نخود هر آش نمیشم و تو کارهایی که به خودم مربوط باشه دخالت میکنم 8-|

reza22
November 9th, 2010, 16:31
حالا به دادن یک IP که چیزی ثابت نمیشه به خصوص اینکه با اون آقا سر و سری داشته باشی!
مهم اینه که شما معلوم بود هدفت از نوشتن پست در این تاپیک چی بوده که آقای giga هم اینو بهت گفت.

پس لطفا شما هم خفه شو :-$

sharax
November 9th, 2010, 16:43
دوست عزيز كسي هم از شما نخواست كه دخالت كني جايي ما هم بيجا دخالت نكرديم
وقتي يك بي اشتباهي چه عمدي و چه غير امدي 10-20 تا يوزر فقط براي شكايت و تعريف و تمجيد همچون شما نظم يك فروم رو بهم ريختن
در ضمن و آخر كلام

وفتی من از ایشون سرویس و سرور گرفتم چه لزومی داره تو پست های دیگه مداخله کنم ؟؟ من مثل بغضی ها نخود هر آش نمیشم و تو کارهایی که به خودم مربوط باشه دخالت میکنم

پس به شما مربوط نيست 10-20 تا مشتري دارن چي ميگن و اعضاء اصلي انجمن رسيدگي و راهي براي رفع مشكل ميكنند
شما ميتونيد بگين خوبه،بده و به شما هم ربطي نداره كه چه كسي مي كوبه چه كسي نمي كوبه
ببخشيد صحبت با شما ياد اين كلام مولا افتادم و ديگه ادامه نخواهم داد
"نادان را جواب ندادن،رساترین جواب است" حضرت علي (ع)
با تشكر

REXNET
November 9th, 2010, 17:31

amircatalan
November 9th, 2010, 20:41
دوست عزيز كسي هم از شما نخواست كه دخالت كني جايي ما هم بيجا دخالت نكرديم
وقتي يك بي اشتباهي چه عمدي و چه غير امدي 10-20 تا يوزر فقط براي شكايت و تعريف و تمجيد همچون شما نظم يك فروم رو بهم ريختن
در ضمن و آخر كلام

پس به شما مربوط نيست 10-20 تا مشتري دارن چي ميگن و اعضاء اصلي انجمن رسيدگي و راهي براي رفع مشكل ميكنند
شما ميتونيد بگين خوبه،بده و به شما هم ربطي نداره كه چه كسي مي كوبه چه كسي نمي كوبه
ببخشيد صحبت با شما ياد اين كلام مولا افتادم و ديگه ادامه نخواهم داد
"نادان را جواب ندادن،رساترین جواب است" حضرت علي (ع)
با تشكر
داداش جواب پیدا نکردی چرت و پرت نوشتی ؟؟
خدا شفات بده

MagicVps.Com
November 9th, 2010, 23:11
واقعا برا شماها متاسفم اگه میخواین آی پی سرور هایی که ازشون گرفتم رو بدم تا خفه شین و دیگه به کسی تهمت نزنید[-(

اولا که بهتره که مودب باشی و درست صحبت کنی

ایپی سرور دادن هم کاری نداره خودش میتونه بهت 3 تا ایپی سرور بده و مشخصات
خیلی دوست درای مدرک بده و ثابت کن

یه عکس از فیش واریزی همچنین یه ایمیل و یا تیکت که نشون میده مشخصات 3تا سرور برای شما ارسال شده
بزارید توی سایت عکسش را

reza22
November 10th, 2010, 01:22
آقای تقوی! شما جز اولین کسایی بودی که پس از داون شدن سرورها، خطیبی و lordvps رو به شدت کوبیدی و با ادعای این مورد که حتی به شمایی که همکارش بودی رحم نکرده و به قول شما پیچونده، باعث شدی بدبینی ها و اعتراضات نسبت به خطیبی خیلی خیلی بیشتر بشه.

من نمیخوام از خطیبی هیچگونه حمایتی کنم و هنوز هم خیلی خیلی از دستش عصبانی و ناراحت هستم و قرار شده که پولم رو هم پس بگیرم اما واقعا این حرف شما برای من خیلی شگفت انگیز بود!

لازمه بعضی از پست های شما رو که تو این چند روز در مورد این قضایا نوشته بودید، به شما یادآوری کنم:

مشکل شما چیه؟! به اینجام رسونده... فقط اینا نیست که من روی سرور ایشون خودم VPS دارم چند تا... یوزر های من چه گناهی کردند؟ سایت من چرا باید 48 ساعت down باشه؟! بدتر از همه چرا دروغ میگه به من!! به قول خودش رفیقیم...

من صبرم طاق شده، سرور ها رو از wgb گرفته بعد تو تیکت های اخطار بدهی، با اسم من فحش داده، با اسم خودش قربون صدقه میره!!! آدم دروغ گو و دغل باز که شاخ و دم نداره!!! با 1000 تا دروغ سعی می کنه سر و ته قضیه رو هم بیاره...

حالا چه اتفاقی افتاده که در عرض یک روز نظر شما 180 درجه تغییر کرده و میگی که این حرف ها رو جدی نگیرید و فقط برای درآوردن حرص خطیبی این حرف ها رو زدید!!!

قابل توجه آقایونی که برای سرکوب LordVPS به سخنان من استناد می کنند:

حرف هایی که تو این تاپیک زدم، بین من هست و محمد، هیچ واقعیت یا دروغی هم توشون نیست! فقط میخواستم حرصش رو در بیارم که بهم زنگ بزنه و ... . شما ها هم زیاد جدی نگیرید... ;;) :-*

ضمنا، تو این چند سال فعالیت لردنیک، کی از سرورها و پشتیبانی شرکت ناراضی بوده که حالا سر یکی دو هفته مشکل و 2 روز قطع شدن، این همه حرف براش درآوردین؟! :) الآنم که خودش دیده وقت نمی کنه، راه حلش رو پیدا کرده. شما ها از نصف ماجرای اصلی هم خبر ندارید و فقط دارید یک طرف سکه رو میبینید، این که ایشون چطور تونست VPS های سالیانه رو به دوستش تو شرکت دیگه بفروشه و تازه پول هم بده بابت فروشش (!!!) رو کی میدونه؟!

فعلا محمد تقریبا کشیده کنار و از دو سه تا دوستاش خواسته که LordVPS رو هندل کنند، بعدا سر فرصت بازم بر میگرده...

بدرود...

به نظر من علت اینکار شما از این حالت ها خارج نیست:

1- شما مجددا با خطیبی همکار شدی و قرار شده با هم کار کنید برای همینه که پشتش دراومدی. :64:

2- شما حرف های خودت رو هم قبول نداری و به همه ثابت کردی اصولا نمیشه روی حرفهایی که میزنی حساب باز کرد و ممکنه در کسری از ثانیه حرفت رو عوض کنی. :65:

3- شما سنت خیلی پایینه که به خاطر درآوردن حرص دیگران و اینگونه بچه بازی ها، ممکنه دوستت رو هم دشمنت کنی و آبروش رو ببری.(این مورد رو قبلا هم یکی از دوستان یادآوری کرده بود)

من جا داره که اینجا واقعا دلم برای خطیبی بسوزه که با چه افرادی همکار بوده! خطیبی درکت میکنم! =))

REXNET
November 10th, 2010, 01:40
نظری ندارم!

alireza88
November 10th, 2010, 02:04
آره میدونم! :) خوب بلدم چطور سیلی از افراد رو به سمتی که میخوام هدایت کنم. شما از اینکه توسط من گول خوردی و کلی بیش از همه خودتو به آب و آتیش زدی، ناراحتی؟! :) قضیه شکایتت هم که دیدی چی شد! یک کاسه آب سرد ریختن روت :)) =)) همه چیز رو علیه خودت کرد... رفتی برای 2 روز down بودن شکایت کردی واقعا!! ;;) حال کردم با اون زد حالی که بهت خورد... کلا آدم عصبی و بی تحملی هستی... ;)

نه، اون مدت هم کمکش بودم، همکاری و یا شراکت مالی نداشتیم! بنده کلا شراکت و یا کار زیر دست کس دیگری رو نمیپذیرم در حالی که توانایی علمی و مالی برای شروع کار توسط خودم وجود دارد. :x

من حرفم رو عوض نمی کنم! فقط منو نمیشه شناخت!! من ممکنه کاری بکنم که از نظر شما یک سرکوب باشه ولی از نظر خودم حرف های تحریک آمیز برای اذیت کردن دوستم و شوخی با وی. اعتبار من پیش شخص شما یا چهار نفر دیگه برای من ارزشی نداره، آن جایی که باید اعتبارم حفظ بشه و حرفم سندیت داشته باشه، میدونم چطور برخورد کنم.

آره، من 19 سالم هست. به این سنم هم افتخار می کنم. چون تو همین سن خیلی چیز ها میدونم و خیلی کارها کردم و می کنم.

خطیبی مشکلی با کاری که کردم نداره، میتونی زنگ بزنی ازش بپرسی!

============

من هر زمان هر کاری دلم بخواد می کنم! شما بپا با طناب کسی تو چاه نری، مخصوصا بی اجازه!!

به خدا 19 سال هم واست زياده ..
متاسفم براي هاستينگ ايران با وجود فنچايي مث شما كه اول خودشونو و بعد بقيه رو قهوه اي ميكنن

REXNET
November 10th, 2010, 02:08
نظری ندارم!

reza22
November 10th, 2010, 02:15
دوست عزیز شما فکر میکنی من به خاطر حرف شما میخواستم از خطیبی شکایت کنم و حالا هم که اومدی زدی زیر همه ی حرفهات، من پشیمون شدم که چرا میخواستم شکایت کنم و به قول شما آب سرد روم ریخته شد؟
اگه اینجوری فکر میکنی که دیگه جای بحثی نیست چون معلومه اصلا تو باغ نیستی؛ فقط این ها رو جهت افتادن دوزاریت و بیرون اومدن از توهماتت بهت میگم.;)

اول اینکه داون شدن ها 2 روز نبود و خیلی بیشتر از این حرف ها بود. جوابگو نبودن خطیبی و دایورت کردن مشتری هاش به درودیوار بماند.
دوما من کجا گفتم که از شکایت خطیبی منصرف شدم که شما اینقدر ذوق زده شدی؟<:-P

اگه پست های قبلی من رو ببینی من بارها به این موضوع اشاره کردم. من هیچوقت نگفتم خطیبی پول من رو خورده و فرار کرده بلکه گفتم به این علت که به تعهداتش عمل نکرده و سرورهاش مدام داون میشه، خودش یک نوع کلاهبرداری محسوب میشه.

چندین بار هم چه قبل از بالا اومدن سرور و چه بعد از اون گفتم که این سرور حتی اگه از طلا هم بشه ما دیگه نمیخواهیم و قصد پس گرفتن پولمون رو داریم.

بعد از اینکه سرورها بالا اومد چند نفر از کسانی که قصد داشتند با هم قضیه شکایت رو پیگیری کنیم به من ایمیل زدند و خواستند بدونند که حالا باید چیکار کرد؟ من همون موقع هم به این دوستان گفتم که این سرور دیگه بدرد من یکی نمیخوره و میخوام سرویسم رو کنسل کنم.همچنین بهشون گفتم که ما دنبال پس گرفتن پولمون هستیم اگه به روش مسالمت آمیز شد که هیچی، ما رو به خیر و خطیبی رو به سلامت اما اگر نشد به روش قانونی و طرح شکایت.

پس از بالا اومدن سرورها و دردسترس شدن خطیبی، ما باهاش تماس گرفتیم و طی صحبت هایی که باهاش داشتیم، قرار شد پولمون رو پس بده.

من حتی چهره خطیبی رو تا حالا ندیدم و باهاش هم نه پدرکشتگی دارم و نه آدم شری هستم که بخوام الکی از کسی شکایت کنم و براش دردسر ساز بشم و اصولا تو ذاتم هم نیست، بر عکس بعضی ها که برای منافع خودشون اینکار ها رو زیاد میکنند.

اینو هم باید بگم که الانش هم اگه خطیبی بخواد پول ما رو پس نده و دوباره بخواد بپیچونه، مطمئن باشه که از دستش شکایت میکنیم.

به قول خودت تمامی اینها رو میتونی از خودش هم بپرسی. در ضمن به نظر من دیگه نیازی نیست که اینگونه صحبت ها رو که بیشتر جنبه شخصی داره تو تاپیک بنویسیم. شما اگه باز هم در این مورد دچار توهم شدی میتونی با ایمیلم تماس بگیری. m.reza.22@gmail.com

حالا متوجه قضیه شدی آقای تقوی یا باز هم فکر میکنی تو ما رو تحریک کردی؟ ;)

REXNET
November 10th, 2010, 02:17

reza22
November 10th, 2010, 02:29
شما هم اگر احساس کردی که من آدم مزخرف و عوضی ای هستم که با باد به هر سمتی میره، میتونی یه زنگ بهم بزنی یا با هم یک میتینگ ای بذاریم تا هم بیشتر آشنا بشیم هم در این مورد خصوصی بیشتر حرف بزنیم، مطمئنم نظرت عوض میشه.

موفق باشید :x
من هیچوقت به کسی که باهاش مشکل نداشته باشم بی احترامی نمیکنم. فقط برام این قضایا جالب بود و خواستم از یکسری سوءتفاهمات که برای یکسری از دوستان دیگر هم پیش آمده بود جلوگیری کنم. به هر حال من هم خوشحال میشم با شما آشنا بشم. شما هم موفق باشید.

LordVPS
November 10th, 2010, 10:03
قابل توجه همهی دوستان از ساعتی دیگر تمامی وی پی اس ها شروع به انتقال خواهند کرد
از دیتا سنتر ایکس ال هاست
به دیتا سنتر کارو
تعدادی هم به سافت لیر
--

---------- Post added at 11:03 AM ---------- Previous post was at 09:33 AM ----------

حالا خوبه من نیستم 100 نفر شاکی !
کلی طرفدار و... پیدا کردم
پرونده اقای محمد رضا زینالی که بسته شده و مراحل تسویه حساب ایشون در حال پیگیری هست.
در مورد علی هم مثل دادشم مینونه و اگه چیزی بخوام بگم میشه تف سر بالا
-- طنز
ما ظرف 48 ساعت از عرش به فرش
از سرور خوب به سرویس افتضاح
به شورای انتظامی نظام صنفی
و... رفتیم و اومدیم

اقایونی که سایت خبری دارن و براشون مهم هست سایهاشون و الکسای زیر 1000 کاملا مارو درک کردن و تازه همکاریم کردن تا مشکلاتی که داشتیم حل بشه.

amircatalan
November 10th, 2010, 12:12
اولا که بهتره که مودب باشی و درست صحبت کنی

ایپی سرور دادن هم کاری نداره خودش میتونه بهت 3 تا ایپی سرور بده و مشخصات
خیلی دوست درای مدرک بده و ثابت کن

یه عکس از فیش واریزی همچنین یه ایمیل و یا تیکت که نشون میده مشخصات 3تا سرور برای شما ارسال شده
بزارید توی سایت عکسش را

من همرو با هم واریز نمیکنم که بخوام فیششو بزارم تو سایت
ضمنا لزومی نمیبینم شماهایی که تا قبل up شدن بیچاره محمدو کشتین و ازش شکایت هم کردین و بعد از up شدن دارین قربون صدقش میرینو قانع کنم چون اصلا تعادل روحی ندارین که قانع بشین

mahdi2009
November 10th, 2010, 15:17

من همرو با هم واریز نمیکنم که بخوام فیششو بزارم تو سایت
ضمنا لزومی نمیبینم شماهایی که تا قبل up شدن بیچاره محمدو کشتین و ازش شکایت هم کردین و بعد از up شدن دارین قربون صدقش میرینو قانع کنم چون اصلا تعادل روحی ندارین که قانع بشین

من با جناب 1eng.ir اشناییتی ندارم ولی شما هم لطف کنید ادب رو در یه فروم تخصصی حفظ کنید. مدیران این انجمن اینطوری ادعا ندارن که شما مدعی هستین!!! اینجا مدیر داره ناظم داره ادمین هم خدا رو شکر داره لازم نیست کاربران تازه وارد کسی رو خفه کنن!!!

amirHoseein
November 10th, 2010, 17:03
وب هاستینگ تالک کودکستان هست ! برای همین هم هست هیچ شرکتی اینجا نمی یاد ، خود من برای خرید سرور اومده بودم پشیمون شدم .
گوگل باعث شد بیام و متوجه بشم وضع هاستینگ ایران به چه فلاکتی افتاده

Fracture
November 14th, 2010, 00:35
آی پی 37 دوباره داون شد، کی درست میشه؟

LordVPS
November 14th, 2010, 08:22
همه ی دوستان تا ساعت 14 فردا دو شنبه وقت دارن که با بنده تماس بگیرن و اطلاعات تماسشون رو بدن و ای پی جدیدشون در دیتا سنتر کارو رو تحویل بگیرین -

Fracture
November 14th, 2010, 08:24
ایول، من ایمیل زدم قبلا و شما هم جواب دادی که دریافت شد، آی پی من 37 هست، باید چیکار کنم؟
مرسی=p~

LordVPS
November 14th, 2010, 08:52
امین باهات تماس میگیرم خودم-

Sir.DarKNesS
November 16th, 2010, 19:28
همه ی دوستان تا ساعت 14 فردا دو شنبه وقت دارن که با بنده تماس بگیرن و اطلاعات تماسشون رو بدن و ای پی جدیدشون در دیتا سنتر کارو رو تحویل بگیرین -
:39:

vahidstar
November 26th, 2010, 13:53
این خطیبی نامرد وی پی اس منم پیچوند . خدا ازش نگذره

LordVPS
November 26th, 2010, 14:46
من با اقای خطیبی در مورد سرویس های شما حرف زدم ایشون که فعلا نیست ( ایشون الا در گیر مراسم فوت یکی از بستگان هستن )
اگه شما وحید محدیون هستی که دیشب اون پیغام رو برای اقای خطیبی فرستادی که به مادر و خواهرش توهین کردی .......
اقای خطیبی هم بخواد سرویس شما رو روشن کنه بنده به شخصه تا شما عذر خواهی نکنی تمامی سرویس های شما معلق خواهم گذاشت .
این تاپیک دیگر اعتباری نداره و تمامی سرویس های لرد وی پی اس منتقل شده .

ف. وحیدیان

WGB
November 26th, 2010, 14:47
جالبه

Veria
November 26th, 2010, 15:21
شکایت در بخش مربوطه و با رعایت قوانین و ارائه مدارک باشه.