PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در سی پنل

msitman
November 23rd, 2015, 18:46
سلام
من روی هاست اشتراکی که گرفتم وردپرس نصب کردم.
نیاز به ویرایش فایل css دارم اما مشکلی که هست وقتی فایل css مربوط به قالب رو ویرایش میکنم و بعد Save Changes رو میزنم تغییرات روی سایت اعمال نمیشه.
ضمن اینکه بعد از چند لحظه اگر Reload رو بزنم و مجددا فایل رو ادیت کنم محتویات قدیمی نمایش داده میشه.
حتی فایل رو Delete کردم اما مجددا با زدن Reload باز فایل میاد!!
این مشکل ظاهرا مربوط به فایل های موجود در فولدری به اسم css هست. چون وقتی یه فولدر به بالا بر میگردم و فایلی رو ادیت میکنم (مثلا header.php) تغییرات ذخیره میشه.
پرمیشن فایل css و فولدر css رو برای حالت تست حتی روی 777 گذاشتم. تاثیری نداشت (مجددا برگردوندم).
با FileZilla فایل رو دانلود کردم و ادیت کردم و آپلود کردم باز هم فرقی نکرد.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

ThCWEB co
November 23rd, 2015, 18:56
قالبتونو عوض کنید بعد رو قالب مد نطرتون تغییراتو انجام بدید بعذ قالب رو برگردونید

msitman
November 24th, 2015, 00:55
همین کار رو کردم فقط رنگ Background رو تغییر دادم برای تست.
اما وقتی پوسته رو مجددا فعال میکنم باز همون وضع پیش میاد. (فایل css قدیمی overwrite میشه روی جدیده).
اصلا نمیدونم این فایل ها از کجا overwrite میشن!؟ چرا فقط این فولدر این مشکل رو داره!؟ تا حالا همچین چیزی ندیده بودم.
من سایت فروشگاهی دارم برای واردات محصولات hp و باید رنگ و لعاب سایت تغییر کنه به رنگ hp اما گیر کردم...