PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پی لاین برای تغییرات جدید ، نیازمند اطلاعات بیشتر!

iranian-portal
November 23rd, 2015, 16:48
درود ،

امروز برای تسویه حساب وارد حساب پی لاین شدم ، جالب بود دسترسی به حسار کاربری مسدود شده و این پیغام نمایش داده می شود.

28936

با توجه به اینکه ، یکبار هنگام ثبت نام و ارتقاء حساب به سطح تجاری ، برخی اطلاعات و اسکن مدارک ؛ با توجه به قوانین و سیاست های خوانده شده ، برای پی لاین ارسال می شود :

این به روز رسانی اطلاعاتی ، ضمن درخواست اطلاعات بیشتر را چگونه ارزیابی می کنید؟

- - - Updated - - -

پی نوشت ؛ گویا مدیر یا نماینده مجموعه پی لاین ، در انجمن صاحب نام کاربری هستند. خوشحال میشم در صورت امکان ، توضیحات بیشتری توسط خود عزیزان ارائه بشه.

Yas-Host
November 23rd, 2015, 16:50
سلام.

همانطور که اطلاع دارید هر وب سایتی سیاست کاری خود را دارد و هر زمان بفهمد در سیاست کاری خود کوتاهی انجام شده است اقدام به تغییر آن خواهد زد.

با توجه به اینکه شما قبلا یک فرم را پر کرده اید و کارت شناسایی ارسال کردید درخواست این اطلاعات مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد و اطلاعات اضافه ای نخواسته اند.

فکر میکنم درخواست این اطلاعات مبنی بر این بوده که این اطلاعات در دیتابیس سایت خودشان نیز وجود داشته باشد + اسکن و پرینت دستی اطلاعات.

Computer
November 23rd, 2015, 17:49
با سلام
با توجه به تغییراتی که کلیه درگاه ها باید انجام دهند و سیاست های سایت پی لاین
این تغییرات باید برای کلیه درگاه های پرداخت انجام شود
و کلیه کاربران از این پس باید کلیه اطلاعات خود را وارد نمایند
با تشکر از همکار عزیز که شروع کننده و استارتر این امر بودند
موفق باشید

kool
November 23rd, 2015, 18:51
از جهت وجود این گزینه ها: (استان و شهر و آدرس دقیق محل فعالیت)
شاید یکی از طرح های جانبی جمع آوری اطلاعات برای اداراتی چون مالیات نیز استفاده شود.

iHSG
November 23rd, 2015, 18:58
سلام
فکر کنم دیتابیسشون پاک شده که دارن دوباره اطلاعات میگیرن.
پی لاین سیستمش خوبه ها اما پشتیبانیش افتضاحه 10 بار تا حالا برای موضوعی که در پایین گفتم ایمیل دادم اصلاً پاسخ ندادن.
من یه اشتباهی کردم می خواستم ایمیل حسابم رو تغییر بدم یه حساب دیگه با ایمیل جدید ساختم حالا حساب جدید رو مسدود کردن نمیشه ایمیل حساب قبلی هم به ایمیلی که در حساب جدید نوشتم تغییر داد چون میگه قبلاً کاربری با این ایمیل ساخته شده.الان یکی از دلایلم که نمی خوام دیگه از پی لاین استفاده کنم همینه.
واقعاً پشیبانی خوابی دارن من که اصلاً از پشتیبانیشون راضی نیستم.

kool
November 23rd, 2015, 19:11
سلام
فکر کنم دیتابیسشون پاک شده که دارن دوباره اطلاعات میگیرن.

نه عزیز اینطوری که جمع کنن بهتره. یعنی بکاپ از چند روز پیش هم ندارد. بدون شک این مورد نیست و این گونه سایت ها حساس روزانه چند بار بکاپ تهیه می کنن.

Neo2
November 23rd, 2015, 20:11
دوستان بزرگوار، بهتره راجب هر مسئله ای بیشتر فکر کنیم و عاقلانه صحبت کنیم.
بنده فراموش کرده بودم که زمانی عضو این انجمن بودیم و از زمان آخرین ورود بنده به سیستم حدود یک سالی میگذره.
مانند میلیاردها وب سایتی که درحال حاضر مشغول فعالیت هستند پی لاین هم هر روز در حال توسعه هست.
با توجه به اینکه این اطلاعات قبلا در قالب فرم قرارداد ( عکس ) گرفته شده بود،در راستای تدوین قوانین جدید پرداخت الکترونیک توسط سازمان های مربوطه، نیاز هست که این دیتا ها به صورت تکست هم وجود داشته باشه و موضوع عجیبی نیست.
نکته جالب که باعث شد بنده بعد از حدود یک سال این پست رو ارسال کنم اینه که، مشابه اینکار رو سایت های بزرگ مثل Yahoo, Google, AOL, Hotmail , facebook, twitter, Linkedin و صدها وب سایت دیگه انجام میدن و هر روز هم شما بزرگواران با این موارد سروکار دارید و خیلی از دیتاهای شخصی تون رو در این سیستم ها ثبت میکنید که ممکنه لزومی به انجام اینکار نباشه، اما وقتی یک وب سایت فارسی زبان مثل پی لاین همون دیتاهایی که قبلا ارسال کردید رو به فرمت تکست دریافت میکنه، ار نظر شما کار عجیبیه!
لطفا سطحی نگر نباشیم و بجای صحبت های عجیبی مثل دیتابیس پاک شدن و ... بیشتر تامل کنیم.
خدمت همکار بزرگواری هم که فرمودند پشتیبانی مناسب نیست باید عرض کنم که پشتیبانی تلفنی در تایم اداری وجود داره، قطعا اگر تماس میگرفتید پاسخ هم میگرفتید. مضاف بر اینکه از طریق ارسال تیکت هم اگر اقدام کنید پاسخ تون رو دریافت میکنید و مانند خیلی از کاربران مشکل تون حل میشه.
بدترین راه اینه که یک ایمیل ارسال کنید و انتظار داشته باشید مانند کسی که تماس تلفنی میگیره مشکل تون حل بشه.

iranian-portal
November 23rd, 2015, 21:18
دوستان بزرگوار، بهتره راجب هر مسئله ای بیشتر فکر کنیم و عاقلانه صحبت کنیم.
بنده فراموش کرده بودم که زمانی عضو این انجمن بودیم و از زمان آخرین ورود بنده به سیستم حدود یک سالی میگذره.
مانند میلیاردها وب سایتی که درحال حاضر مشغول فعالیت هستند پی لاین هم هر روز در حال توسعه هست.
با توجه به اینکه این اطلاعات قبلا در قالب فرم قرارداد ( عکس ) گرفته شده بود،در راستای تدوین قوانین جدید پرداخت الکترونیک توسط سازمان های مربوطه، نیاز هست که این دیتا ها به صورت تکست هم وجود داشته باشه و موضوع عجیبی نیست.
نکته جالب که باعث شد بنده بعد از حدود یک سال این پست رو ارسال کنم اینه که، مشابه اینکار رو سایت های بزرگ مثل Yahoo, Google, AOL, Hotmail , facebook, twitter, Linkedin و صدها وب سایت دیگه انجام میدن و هر روز هم شما بزرگواران با این موارد سروکار دارید و خیلی از دیتاهای شخصی تون رو در این سیستم ها ثبت میکنید که ممکنه لزومی به انجام اینکار نباشه، اما وقتی یک وب سایت فارسی زبان مثل پی لاین همون دیتاهایی که قبلا ارسال کردید رو به فرمت تکست دریافت میکنه، ار نظر شما کار عجیبیه!

درود بر شما ؛

گرامی ، بنده در هیچ قسمتی ، درخواست اطلاعات و ... رو عجیب خطاب نکردم!!

اما به عنوان یک کاربر در حوزه تجارت الکترونیک ، این حق طبیعی رو دارم ، که هنگام ارائه اطلاعات نه تنها به شما ، بلکه حتی به دیگر سایت هایی که مثال زدید ، علت درخواست این اطلاعات رو بدونم یا حداقل کنجکاو به دونستن علت باشم!! یعنی واقعا کاربر چنین حقی نداره؟!

به هر شکل ، فکر نمی کردم ، این موضوع باعث رنجش خاطر شما بشه ، و بازهم از اینکه وقتتون رو گذاشتید وارد انجمن شدید برای پاسخگویی ممنون.

پیروز باشید.

Neo2
November 23rd, 2015, 22:25
درود بر شما ؛

گرامی ، بنده در هیچ قسمتی ، درخواست اطلاعات و ... رو عجیب خطاب نکردم!!

اما به عنوان یک کاربر در حوزه تجارت الکترونیک ، این حق طبیعی رو دارم ، که هنگام ارائه اطلاعات نه تنها به شما ، بلکه حتی به دیگر سایت هایی که مثال زدید ، علت درخواست این اطلاعات رو بدونم یا حداقل کنجکاو به دونستن علت باشم!! یعنی واقعا کاربر چنین حقی نداره؟!

به هر شکل ، فکر نمی کردم ، این موضوع باعث رنجش خاطر شما بشه ، و بازهم از اینکه وقتتون رو گذاشتید وارد انجمن شدید برای پاسخگویی ممنون.

پیروز باشید.

از پاسخ شما سپاسگزارم.
خیر به هیچ وجه این موضوعات باعث رنجش بنده یا هیچکدام از اعضای تیم نمیشه. اتفاقا عکس العمل طبیعی شما و سایر کاربران برای ما فوق العاده مهم و با ارزشه و به ما کمک میکنه بتونیم تعامل بهتری با کاربران داشته باشیم و نقاط قوت و ضعف رو بهتر بشناسیم تا بتونیم سرویس های بهتری ارائه کنیم.
از وقتی که برای ایجاد موضوع صرف کردید و از ریزبینی شما سپاسگذاریم.

m2n
November 23rd, 2015, 22:34
والله برای همه اومده، دیگه تاپیک باز کردن نیاز نداره اگر کسب کار شما قانونی هست بهتر اطلاعات خودتون و وارد کنید.

mhiizadi
November 23rd, 2015, 22:43
اگر کاره پی لاین رو بخوایم عجیب بدونیم ؛ باید پی پال که هر چند وقتی مدارک خیلی زیاد واطلاعات بالایی میخواد رو می بایست خیلی خیلی عجیب تر بدونیم .
چیزه خاصی نبود .

iranian-portal
November 23rd, 2015, 23:20
درود مجدد ؛

از پاسخ شما سپاسگزارم.
خیر به هیچ وجه این موضوعات باعث رنجش بنده یا هیچکدام از اعضای تیم نمیشه. اتفاقا عکس العمل طبیعی شما و سایر کاربران برای ما فوق العاده مهم و با ارزشه و به ما کمک میکنه بتونیم تعامل بهتری با کاربران داشته باشیم و نقاط قوت و ضعف رو بهتر بشناسیم تا بتونیم سرویس های بهتری ارائه کنیم.
از وقتی که برای ایجاد موضوع صرف کردید و از ریزبینی شما سپاسگذاریم.

تقریبا از سال 1391 با مجموعه شما همکاری رو آغاز کردم ، بعد از 3 سال همکاری با پی لاین که تجربیات مطلوب و رضایت بخشی بوده ، این که همواره برندی در تعامل با رضایت کاربران هستید ، بسیار نیکو است.

پیروز باشید.

kool
November 24th, 2015, 00:57

با عرض سلام
البته توضیحات بنده این نبود که شرکت شما این اطلاعات را برای خودش دریافت میکند و یا مورد مشکوکی دارد. خیر، منظور من همین قوانین سراسری جدید است که همواره با سرعت در حال رشد است که احتمالا پایان خوشی برای برخی کسبه نداشته باشد.
(البته اینکه اطلاعات دقیق و کامل و صحیح در اختیار مراجع رسمی قانونی قرار بگیرد، خیلی خیلی خوب است ولی به شرطی که در صورت استفاده و اقدام به دریافت مالیات و ... صحیح و با انصاف و با حساب و کتاب عمل کنند نه به صورت کیلویی!)
(وگرنه هرچی صندوق مالیات کشور پر شود به نفع همه ایرانیان است و در این شکی نیست و من و شما خوشحال خواهیم شد.)
موفق باشید

ehsanyeganeh
November 24th, 2015, 10:06
والله برای همه اومده، دیگه تاپیک باز کردن نیاز نداره اگر کسب کار شما قانونی هست بهتر اطلاعات خودتون و وارد کنید.

دقیقا حق با دوست عزیزمون هست