PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر نیم سرور از دات کام به آی آر

davood1156
November 21st, 2015, 21:45
با سلام
مدتیه میخام نیم سرور هام رو از .com به .ir تغییر بدم
دامنه دات کام که نیم سرور ها روش ست شده اصلا ربطی به میزبانی وب و هاستینگ نداره ودامنه آی آر سایت اصلی میزبانی وب من هم هست که تو امضاء هم هست الان میخام روی آی آر ست کنم نیم سرور ها رو
به نظر شما این کار بکنم بهتره یا نه چون دات کام به جهت تحریمات بهتر از
دامنه ir میباشد
ممنون میشم اساتید محترم نظرات خودشون رو درج کنن

a.e
November 21st, 2015, 22:01
تفاوت عمده دامنه های آی آر و دامنه های بین المللی در ست شدن دی ان اس ها و تغییرات می باشد که سرعت اعمال این تغییرات در دامنه های بین المللی بسیار بیشتر و بهتر می باشد به همین دلیل پیشنهاد میشود از دامنه های بین المللی استفاده نمایید.

davood1156
November 21st, 2015, 22:16
تفاوت عمده دامنه های آی آر و دامنه های بین المللی در ست شدن دی ان اس ها و تغییرات می باشد که سرعت اعمال این تغییرات در دامنه های بین المللی بسیار بیشتر و بهتر می باشد به همین دلیل پیشنهاد میشود از دامنه های بین المللی استفاده نمایید.

ممنون از پاسخنون دوست عزیز
تو پست اول هم یادآور شدم تنها مشکلم با دامین دات کامی که دارم اینه که اون دامنه هم فعاله و هم تو زمینه سازه های استیله که اصلا ربطی به هاستینگ نداره.
حالا شما اگه جای من بودید از کدام استفاده میکردید با توجه به اینکه قراره اون نیم سرور برای یوزر ها نمایش داده بشه.
دامنه آی آر : www.mitaweb.ir که به کار هاستینگ مرتبطه ؟
دامنه دات کام : www.m-dsteelco.com که در چندین کلمه رتبطه اول در رابطه سازه های استیل رو داره ؟
میبینید که مثلا اگر به صورت ns1.m-dsteelco.com نوشته بشه جدا از بی ربط بودن تو ذهن مشتری این فکر رو بوجود میاره که فلان سایت اینکاره نیست که اسم استیل روشه
ممنون میشم هر کی میتونه نظر بده<:-)

a.e
November 21st, 2015, 22:29
بهترین پیشنهاد تهیه دامنه جدید با موضوع مرتبط و با پسوند بین المللی می باشد، البته هاستینگ هایی نیز وجود دارد که از دامنه های نامرتبط جهت تعریف dns های خود استفاده می نمایند.

kool
November 21st, 2015, 23:27
به نظرم از ir استفاده نکنید جدا از مورد تحریم و ... تغییرات دی ان اس نیز دیر اعمال میشه و برخی تنظیمات رو نیز در دامین های ملی نمیشه اعمال کرد و ممکنه بعدا اذیت هایی داشته باشه
یک دامین مرتبط و .com ثبت و استفاده کنید

aligoli
November 23rd, 2015, 22:11
با سلام
دامنه دات کام که نیم سرور ها روش ست شده اصلا ربطی به میزبانی وب و هاستینگ نداره ودامنه آی آر سایت اصلی میزبانی وب من هم هست که تو امضاء هم هست الان میخام روی آی آر ست کنم نیم سرور ها رو
دامنه ir میباشد

متوجه نمیشم منظورتون از اینکه تحریم و .. هست چه ارتباطی به این موضوع داره !! بیشتر توضیح بدید ؟

AbtinServer
November 23rd, 2015, 23:47
با سلام
دامنه ir میباشد

استفاده از ir علاوه بر زمان بر بودن تغییرات ایجاد شده مشکلات تحریمی نیز به همراه دارد چه بسا پنل هاست شما سی پنل باشد این امر دیده خواهد شد.