PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : giga یا hetzner؟

pooya_pitbull
September 28th, 2010, 22:45
با سلام
یه راهنمایی می خواستم.من میخوام vps بگیرم. به نظر شما از بین giga و hetzner کدوم بهتره؟؟

واسه من
1- آپ تایم بالا
2- سرعت بالا

خیلی مهمه..نظر دوستان و استادان در این ضمینه چیه؟

با تشکر

rn4j1m1
September 28th, 2010, 22:48
گیگا رو بیخیال شو
هتزنر خوبه
نت دایرکت هم خوبه

HugeServer
September 28th, 2010, 22:56
Hetzner بهتراز Giga هست.
بهتر بودن منظور بین این 2 دیتاسنتر است نه کلی...

persianwhois
September 28th, 2010, 23:04
گیگا رو بیخیال شو
هتزنر خوبه
نت دایرکت هم خوبه

Netdirekt را بیخیال شو
هتزنر خوبه
گیگا هم خوبه

mamali5
September 28th, 2010, 23:06
hetzener و netdirect خوب
giga [-(

taghikhani
September 28th, 2010, 23:12
بین این سه تا که بحث شد + ovh کسی میتونه یه رتبه بندی بکنه؟ واقعی

LordVPS
September 28th, 2010, 23:13
هیچ کدوم :113:

NiceIran.net
September 28th, 2010, 23:19
دوست گرامي براي سنجيدن يك ديتاسنتر به گفته هاي هيچ كس نميشه اكتفا كرد چون خوب بودن تعريف ها و مشخصه هاي متفاوتي توي نظر ها ميتونه داشته باشه. شما نياز و شرايطتون رو بايد در نظر بگيريد و با اون فاكتورها دست به انتخاب صحيح بزنيد
پيروز باشيد

RezaFH
September 29th, 2010, 00:01
دوست گرامي براي سنجيدن يك ديتاسنتر به گفته هاي هيچ كس نميشه اكتفا كرد چون خوب بودن تعريف ها و مشخصه هاي متفاوتي توي نظر ها ميتونه داشته باشه. شما نياز و شرايطتون رو بايد در نظر بگيريد و با اون فاكتورها دست به انتخاب صحيح بزنيد
پيروز باشيد

ایشون فاکتور های مد نظر خودشون رو گفتند !

با سلام
یه راهنمایی می خواستم.من میخوام vps بگیرم. به نظر شما از بین giga و hetzner کدوم بهتره؟؟

واسه من
1- آپ تایم بالا
2- سرعت بالا

با تشکر

گیگا از لحاظ آپتایم اصلا خوب عمل نمیکنه !
هتزنر وضعیتش بهتر هست.

mr.he3am
September 29th, 2010, 00:36
صد در صد hetzner

AftabHosting
September 29th, 2010, 00:48
Hetzner و Netdirect ولی GIga رو پیشنهاد نمی کنم .
الام از 2 تا دیتاسنتر هم سرور موجوده مشکلی هم نبوده.

NovinServer
September 29th, 2010, 01:53
این همه شایعه بست نیست در مورد گیگا ؟
الله اکبر ! من خودم از گیگا سرور دارم اون هم نوع کولکشن !
همه چیز تمام هست چرا بیخود میگید بدرد نمیخوره ؟ پینگ گیگا از هتزنر هم بهتره ! از لحاظ برای موارد سخت ابزاری هم گیگا بهتره !
برای دادن وی پی اس به نظر من Hetzner بهتر هست اما هر کس میگه گیگا بد هست باید دلیل منطقی با مدرک بیاره تا من هم قانع شوم که بعد از 6 ماه بدون یک مشکل دارم با سرعت بالا کار می کنم !

rn4j1m1
September 29th, 2010, 02:15
همه چیز تمام هست چرا بیخود میگید بدرد نمیخوره ؟ پینگ گیگا از هتزنر هم بهتره ! از لحاظ برای موارد سخت ابزاری هم گیگا بهتره !
برای دادن وی پی اس به نظر من Hetzner بهتر هست اما هر کس میگه گیگا بد هست باید دلیل منطقی با مدرک بیاره تا من هم قانع شوم که بعد از 6 ماه بدون یک مشکل دارم با سرعت بالا کار می کنم !

من وقتی از گیگا وی پی اس داشتم شما خودتون گفتید زیاد به پورتش فشار نیارم چون ممکنه مشکلاتی پیش بیاد و ....

NovinServer
September 29th, 2010, 02:39
من وقتی از گیگا وی پی اس داشتم شما خودتون گفتید زیاد به پورتش فشار نیارم چون ممکنه مشکلاتی پیش بیاد و ....
بلی ، ما هم به همین دلیل به شما VMware ESXI دادیم !
دیتاسنتر معتبر گیگا پورت 100Mbit اختصاصی ارائه میدهید و بیشتر از این هم پورت ندارد !
VMware ESXI هم قابلیت محدود سازی پورت و پهنای باند هم ندارد ! به همین دلیل به شما گفتیم به پورت فشار وارد نکنید !
و اگر نه اگر پهنای باند را میشد محدود کرد ما طبق سایت پهنای باند شما را 100 گیگابایت می گذاشتیم و اگر فشار کارتون هم بالا بود نهایتا یک هفته ای سرویس شما بدلیل کمبود پهنای باند قطع میشد و باید هزینه بیشتر می دادید ! پس نتیجه حرف ما این نیست که پورت بده ...

mamali5
September 29th, 2010, 03:20
فکر کنم بنده خدا دیگه از vps خریدن پشیمون شد :76:
هر کس دیگه بود واقعآ گیج میشد از کجا بگیره.
ولی مناسب نبودن گیگا یه جورایی انگار داره ثابت میشه (با توجه به نظر اکثریت):-|

MagicVps.Com
September 29th, 2010, 03:49
شما یه سرچی توی همین انجمن کنید ببنید چند تا تاپیک در مورد مشکل داشتن و بد بودن دیتا سنتر گیگا زده شده
قضیه محدودیت پورتش واقعا مشکل ساز هستش

بجای یانکه این دیتا سنتر بیاد بگه نامحدوده وبعد یه قانونی بزاره که فلانقدر سرعت و مصرف رد بشه پورت محدود میکنم همون اول مثل کل دیتا سنترهای دنیا بیاد بگه فلان قدر پهنای باند که مشتری حساب کار دستش بیاد نه اینکه بلا بسرش بیاد و گرفتار بشه و تازه بفهمه که قضیه چیه

radium
September 29th, 2010, 04:11
از گیگا سرور نداشتم ولی هتزنر رو از نظر آپتایم کاملا تایید میکنم;)

mdf092
September 29th, 2010, 09:43
به نظر من فقط باید رفت سراغ هتزنر
یه کم هزینه اولیه بالا داره اما اگر بخواهید برای دراز مدت اونجا باشید کاملا توجیه داره

pooya_pitbull
September 29th, 2010, 10:06
مرسی تا الان هرتز با اکثریت ارا تایید شد.
من الان از نت دایرکت استفاده می کردم که خداوکیلی آپت تایمش افتضاح بود.شاید تو 1 ماهی که ازش استفاده کردم 10 روز قطعی داشته.روزهای دیگه هم در بعضی از ساعت ها قطع میشده.

یه سئوال دیگه هم داشتم و اون اینه که اگه بخوایم سرور از آمریکا بگیریم بهترین کدوم هست؟

باز هم آپ تام و سرعت بالا مهمه و اینکه قیمت حداکثر رو 30 هزار تومان میتونیم بدیم.

اینم اگه میشه راهنمایی کنید

PoshtibanCo
September 29th, 2010, 10:18
فقط سرور شما قطعی داشته لابد که اون هم نزدیک در اطاق آبدارچیشون بوده لابد !
و الا ما که قطعی نداشتیم تا الان !

آمریکا رو بیخیال . فقط iweb

pooya_pitbull
September 29th, 2010, 10:23
فقط سرور شما قطعی داشته لابد که اون هم نزدیک در اطاق آبدارچیشون بوده لابد !
و الا ما که قطعی نداشتیم تا الان !

آمریکا رو بیخیال . فقط iweb

ما از pershe میگرفتیم vps .ازشون پرسیدیم گفت نت دایرکت هست.اگه دقت کرده باشین سایت پرشه هم رو همین نت دایرکته و همیشه قطعی داره
یه توضیح در مورد iweb میدین؟

RezaFH
September 29th, 2010, 10:30
مرسی تا الان هرتز با اکثریت ارا تایید شد.
من الان از نت دایرکت استفاده می کردم که خداوکیلی آپت تایمش افتضاح بود.شاید تو 1 ماهی که ازش استفاده کردم 10 روز قطعی داشته.روزهای دیگه هم در بعضی از ساعت ها قطع میشده.

یه سئوال دیگه هم داشتم و اون اینه که اگه بخوایم سرور از آمریکا بگیریم بهترین کدوم هست؟

باز هم آپ تام و سرعت بالا مهمه و اینکه قیمت حداکثر رو 30 هزار تومان میتونیم بدیم.

اینم اگه میشه راهنمایی کنید

آپتایم اکثر دیتاسنتر های آمریکایی ، برعکس اروپا خیلی خوب هست و میشه گفت خیلی کم مشکل پیدا میکنند
theplanet , singlehop , xlhost , softlayer و ... که زیاد هستند
در صورت درخواست سرور مجازی میتونید یه تاپیک توی بخش خرید ایجاد کنید و درخواست خودتون رو بفرمایید تا آفر بگیرید

موفق باشید

PoshtibanCo
September 29th, 2010, 10:52
ما از pershe میگرفتیم vps .ازشون پرسیدیم گفت نت دایرکت هست.اگه دقت کرده باشین سایت پرشه هم رو همین نت دایرکته و همیشه قطعی داره

دیتا سنتر آی وب کانادا ، نیازی به تعریف نداره. هر کسی که سرو کله داشته باشه با سرور های اختصاصی این دیتا سنتر رو میشناسه
ولی به دلیل قیمت های فوق العاده بالای اون ، کسی زیاد سمتشون نمیره !
کیفیت شبکه اونها در حد تیم ملی هست ! پشتیبانی فوق العاده . آپتایم 100 درصد و یک نکته دیگر اینکه اصلا به فایل هاستینگ کاری ندارند و تنها مشکلی که ایرانی هارو از این دیتا سنتر زده کرد این بود که با سی پنل دستشون توی یک کاسست ، زمانی ایرانی هارو سی پنل تحریم کرد و آی وب هم این اجازه رو به سی پنل داد که کلیه سرور های کاربر هارو زیرو رو کنه و هر کجا دامین آی آر بود رو لایسنسش رو غیر فعال کنند.

الانه خود من یکی از سرور های فایل هاستینگم روی این دیتا سنتر هستش. نمایندگانی هم در ایران داره که Dreamdata یکی از اونهاست و مشکلی با ایرانی ها نداره در کل. Freedownload رو هم می دونم بر روی این دیتا سنتر هست فایل هاستینگش !

ضمنا. توجه داشته باشید که خبری از پورت 1 گیگابیت و اینها نیست بر روی این دیتا سنتر ! فقط 100 مگابیت ولی به معنای واقعی
و اسکریپت های نال شده رو هم نباید استفاده کنید !

---------- Post added at 09:52 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

:39: این رو هم درست میگید. چون من این سایت رو چند بار خواستم ببینم پینگی نداشت و باز نمیشد ! به هر حال ما شاید سمت اطاق رئیس این دیتا سنتر هستیم که مشکلی نداشتیم تا حالا :71:

pooya_pitbull
September 29th, 2010, 11:10
خب دوستان ممنون بابت همه راهنماییا

میخوام نتیجه گیری پایانی رو بکنم
یه شرکت پیدا کردم که از hertzner سرویس میده و رم 512 با پهنای باد نا محدود را به قیمت 30 تومن میدن.

الان هم یه جا پیدا کردم از i-web که قیمتاش اینه :
ParsDev.Ir - (http://parsdev.ir/page-winvps.html)

من کدم از اینارو بخرم ؟؟ زیادم میخوام پول بدم

asrhosting
September 29th, 2010, 11:24
سلام تو اروپا من هنوز دیتا سنتری به خوبی ovh ندیدم
آفر ویژه : http://www.webhostingtalk.ir/f11/15408/#post151346

برای آمریکا هم اکثر دیتا سنتر هاش بهتر از اروپایی ها هستند .
برای بقالی giga آلمان بگم که واقعا اگر از بحث کیفیت افتضاء سرور هاش بگذریم باید به ساپورتشون توجه کنیم که بد ترین ساپورت دنیا رو دارن !

با تشکر

iNicz.Com
September 29th, 2010, 11:27
من از همشون سرور دارم و مثل بعضی ها به نفع خودم نمیگم.
1
Hetzner = Ovh
---------------
2
netdirect = giga

PoshtibanCo
September 29th, 2010, 12:14
به نظر من اگر کیفیت رو میخواید برید سمت Iweb و همون Parsdev
چون همه این رو می دونند کیفیت اروپا هیچ وقت به آمریکا و کانادا نمیرسه ! خصوصا به Iweb. چو مسئله ی انکار ناپذیری هست !

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:11 AM ----------

سلام تو اروپا من هنوز دیتا سنتری به خوبی ovh ندیدم
آفر ویژه : http://www.webhostingtalk.ir/f11/15408/#post151346

برای آمریکا هم اکثر دیتا سنتر هاش بهتر از اروپایی ها هستند .
برای بقالی giga آلمان بگم که واقعا اگر از بحث کیفیت افتضاء سرور هاش بگذریم باید به ساپورتشون توجه کنیم که بد ترین ساپورت دنیا رو دارن !

با تشکر

دوست عزیز ، من از گیگا آلمان و در رک آقای یار محمدی هم سرور دارم . هیچ گونه مشکلی توی این چند ماهه نداشتم. یک طرفه قضاوت نکنید. هر وقت سرویس گرفتید و دیدید مشکلی داره اون موقع بیاید با دلیل نظر بدید .

iNicz.Com
September 29th, 2010, 12:19
به نظر من اگر کیفیت رو میخواید برید سمت Iweb و همون Parsdev
چون همه این رو می دونند کیفیت اروپا هیچ وقت به آمریکا و کانادا نمیرسه ! خصوصا به Iweb. چو مسئله ی انکار ناپذیری هست !

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:11 AM ----------

دوست عزیز ، من از گیگا آلمان و در رک آقای یار محمدی هم سرور دارم . هیچ گونه مشکلی توی این چند ماهه نداشتم. یک طرفه قضاوت نکنید. هر وقت سرویس گرفتید و دیدید مشکلی داره اون موقع بیاید با دلیل نظر بدید .
خوب میشه بگید Hetzner , Ovh از iweb چی کم دارن !! در صورتی که iweb پورت 1gb هم نمیده و اینکه اروپا به ما نزدیکتره پینگ بهتری از آمیکا به ما میده.:78:

irlogo
September 29th, 2010, 12:30
یادمه یکی 2 سال پیش همه می گفتننن giga خیلی خفنه، خیلی خوبه، قیمتاش توپه و ...
حالا هم hetzner اله و بله

نمی خام بگن hetzner بده و البته تصور می کنم دیتاسنتر level بالایی باشه اما چیزی که منظورم هست اینه

به عمل آید >> بگذارید یکی 2 سال از استفاده شما از این دیتاسنتر بگذره، چون هر دیتاسنتری مشکلات و معایب خودشو داره

یا علی

asrhosting
September 29th, 2010, 13:47

عزیز یه ماه ازش سرور داشتم افتضاء بود ... سرعتش 100 مگش بیشتره 7 یا نهایت 8 مگ نمی شد
6 بار دانی داشتیم ( کمترینش 30 دقیقه و بیشترینش به 5 ساعت هم رسید ). برای هر کاری هم ازمون در خواست وجه می کردند [-(
هی هم می گفتند ما معتبرترین دیتا سنتریم و حق با ماست :))
یه هفته اول هم همش مشکل رید هارد رو داشتیم که گویا بلد نبودن درستش کنند از خیرش گذشتیم !
20 روز نشد سررو رو ول دادیم یکی از ovh گرفتیم .

:53:

NovinServer
September 29th, 2010, 14:05
شما را نمی دانم اما محمد ( 1eng ) شاهد هست و خودش برای من تست گرفت !
روز اول که سرور را گرفتم یکم نا وارد بودم با VMware ESXI و محمد تست سرعت گرفت و سرعت پورت گیگا برای بنده 13MB تمام بود و الان هم هست !
بیخود حرف درنیارید برای دیتاسنتر ! همین گذرگاه داره کلی از سایت های ایران را روی گیگا ارائه میدهد که معروف ترین اونها پرشین اسکریپت هست ! سایت خودشون و زیر مجموعه هاشون هست !
همین Hetzner فکر کردید پهنای باند نامحدود میدهد ! خیر این طور نیست ... اون هم مانند گیگا قانون دارد و می گویید 5 ترابایت پهنای باند شما روی پورت 100mbit هست اگر از این حد تجاورز کردید پورت شما را میکنه 10mbit و باید دوباره پول بدهید ! گیگا هم همین قانون را داره اما یک جور دیگه ... گیگا میگه اگر از فلان ساعت تا فلان ساعت ترافیک شما بسیار شدید باید فلان قدر پورت شما به 10mbit می شود ! من زیاد در جریان نیستم باید از اقای یار محمدی بپرسید !
مشکل شما نخواندن قانون دیتاسنتر هست ! همین طوری میرید سرور میخرید بعد دچار مشکل میشود می گویید گیگا فلان است !
گفتم مدرک درست بیارید من هم قانع شوم ! منی که سرویس دارم و راضی راضی هستم هم قانع بشوم شما دارید راست می گویید ...

salambye
September 29th, 2010, 15:05
سلام به هم

من دیتاسنتر i-web & hertzer رو انتخاب کردم. انگاری دوتاشون خوبه ولی اون i-web خوب تر :D
یه سروری بخوام که سرعتش خوب باشه و همیشه نخواد down بشه کدوم رو انتخاب کنم ؟
فقط دلایل علمی هم بیارید اگه امکانش هست

SPAM
September 29th, 2010, 15:46
وی پی اس ارزون میخوای از burst بگیر 5 دلار با رم 512 گارانتی و پشتیبانی نسبتا خوب
ارزون تر هم میخوای من با رم 256 گارانتی 2.5 دلار هم سراغ دارم .

هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه . :69:

pooya_pitbull
September 29th, 2010, 16:45
سلام به هم

من دیتاسنتر i-web & hertzer رو انتخاب کردم. انگاری دوتاشون خوبه ولی اون i-web خوب تر :D
یه سروری بخوام که سرعتش خوب باشه و همیشه نخواد down بشه کدوم رو انتخاب کنم ؟
فقط دلایل علمی هم بیارید اگه امکانش هست

دوستان کسی جواب این سئوال رو میده.چون دقیقا منم مثل ایشون گلچین کردم و میخوام انتخاب کنم
مرسی

persianwhois
September 29th, 2010, 17:43
شما از ما سرویس گرفته بودید؟!

all
September 29th, 2010, 17:43
اقا جدا راسته میگند شبکه نت دایرکت خیلی داون میشه و پورتشون هم خیلی کم و زیاد میشه سرعتش ؟؟؟
ولی جدا هیچی سرور نمیشه اخه یعنی چی اینا pc را میزارند برای میزبانی 1000 تا سایت!!
سرور باید بالای 12 گیگ رم (اونم ddr3 ) + سیپیو xeon داشته باشه (این نظر منه و اگه بخوام سرور بگیرم هیچوقت دسکتاپ نمیگیرم ! که البته سلایق و نیازها فرق میکنه)

pooya_pitbull
September 29th, 2010, 17:58
بهتره اینجور مسائل از طریق پیغام خصوصی سوال کنید

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

فکر نمیکنم آفر خواسته باشند سوال کردند کدام بهتر هست ;)

اره میخوام بدونم کدوم بهتره... بعد همچین آفری که گفتن با 2gb و بقیه چیزا 35تومان عجیب نیست؟

بلاخره i-web یا hertzner? فردا میخوام بخرم آخه

1- سرعت بالا
2- آپ تایم بالا

mr.he3am
September 29th, 2010, 18:09
اره میخوام بدونم کدوم بهتره... بعد همچین آفری که گفتن با 2gb و بقیه چیزا 35تومان عجیب نیست؟

بلاخره i-web یا hertzner? فردا میخوام بخرم آخه

1- سرعت بالا
2- آپ تایم بالا
iweb بهتر از hetzner هست
hetzner هم بهتر از گیگا

PoshtibanCo
September 29th, 2010, 18:18
فقط و فقط iweb !
اصلا درنگ و شکی نداشته باشید

mr.he3am
September 29th, 2010, 18:22
:78:
تو که سرور نداری ، از اینو اون میگیری، لطفا تواین جور مبحث ها به بچه ها اجاره ندید پست بدن. اونایی که سرور فروش هستند نظر بدن.
تو Ovh کم ویندوز کرک شده نصب میکردی ، که این بالا ها سرت نیاد.
i-web فکر کردی واسه celeron راک میزاره =)) به سرور های بالای 200ت راک میزارن عزیز من.

چه ربطی به این داره که سرور از کسی بخری یا مستقیم بخری‌؟‌؟
این چیز ها تجربی هست
iweb برای سرور های celeron هر کاری میکنه سرور های خیلی خوبی برای دانلود هستند
کلا همه سرور های iweb عالی هستند مثل ساعت کار میکنه
به نظر بنده اصلا قابل مقایسه با دیتا سنتر هایی مثل hetzner نیست
hetzner نسبت به قیمتی که میده کیفیت خوب هست نه چیز دیگری ;)

salambye
September 29th, 2010, 23:18
دوستان برای خرید یه vps با رم 256 و پهنای باند 400 گیگ از دیتا سنتر i-web کسی رو سراغ دارید ؟
پشتیبانی + تضمین کیفیت رو هم میخوام

irlogo
September 29th, 2010, 23:26
parsdev

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

احتمالا درخواست بدید انجام می دن

salambye
September 29th, 2010, 23:29
parsdev

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

بجز این شرکت

ممنون

SPAM
September 29th, 2010, 23:31
پیدا کنید پرتغال فروش را :107:
این فروشنده های ایرانی زیادی باحال هستند . از من میشنوی از شرکت خارجی بگیر خیال خودت رو راحت کن:^o

pooya_pitbull
September 29th, 2010, 23:34
parsdev

آقا ما به همینparsdev درخواست دادیم اما مثل اینکه زیادی کلفت هستند گفتند سرور نمیدن

جایی در حد همین parsdev سراغ ندارین راحت سرور بده؟؟؟؟

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

این فروشنده های ایرانی زیادی باحال هستند . از من میشنوی از شرکت خارجی بگیر خیال خودت رو راحت کن:^o

آقا ما تو ریال خودمون موندیم دیگه به دلار حساب کنیم و مشکلی که خارجی ها دارن اینه که فارسی بلد نیستن:دی مشکل پیدا کنیم نمیشه حالیشون کرد.زبانشون ضعیفه

SPAM
September 29th, 2010, 23:37
آقا ما به همینparsdev درخواست دادیم اما مثل اینکه زیادی کلفت هستند گفتند سرور نمیذن

جایی در حد همین parsdev سراغ ندارین راحت سرور بده؟؟؟؟

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

آقا ما تو ریال خودمون موندیم دیگه به دلار حساب کنیم و مشکلی که خارجی ها دارن اینه که فارسی بلد نیستن:دی مشکل پیدا کنیم نمیشه حالیشون کرد.زبانشون ضعیفه

parspack.com
persianwhois.com

iNicz.Com
September 29th, 2010, 23:48
اصلا واسه من که فرقی نمیکنه.
از هر کجا که بخوایی واست میخرم.

asrhosting
September 30th, 2010, 00:00
اصلا واسه من که فرقی نمیکنه.
از هر کجا که بخوایی واست میخرم.

آره . دوستان از هر جا بخوایین براتون می گیره ... یکی هم برا ما گرفت آنقدر صبحش زوق زده شدم که چقدر زود آماده شده ه o:-)

PoshtibanCo
September 30th, 2010, 00:08

وقتی که میتونه از یک شرکت ایرانی معتبر تهیه کنه چرا بره از جای دیگه !
آقای دیتا سنتر corenetworks هم بسیار قدرتمند هست و در حد همین آی وب !
میتونید سری به سایت irPowerWeb - (http://www.irpowerweb.com) بزنید ! خدا وکیلی سروریس های فوق العاده ای رو میده آقا حمید !
من 4 سال هست با این شرکت دارم کار میکنم و حتی یک مشکل کوچیک هم نبوده !

salambye
September 30th, 2010, 00:30
دعوا ؟ :D

من الان چیکار بکنم ؟؟؟ vps رو از کجا بخرم ؟
سایت parspack رو دیدم ولی فکر نکنم مثل اکثر سایتا ساپورت خوب بده...

بهم بگین چیکار کنم ؟ میخوام i-web بخرم

mr.he3am
September 30th, 2010, 00:43
از iweb خواستی پیغام خصوصی بده

rn4j1m1
September 30th, 2010, 00:45
من تایید میکنم جناب PoshtibanCo حداقل از نت دایرکت سرور دارن

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

این بچه بازیا چیه ؟
این مدعیان در طلبش بی خبرانند | آن را که خبر شد خبری باز نیامد
اونی که واقعا کارش درسته هی نمیاد بگه من اینجوریم یا اونجوریم n تا سرور دارم و ازین حرفا

NovinServer
September 30th, 2010, 02:38
iweb بهتر از hetzner هست
hetzner هم بهتر از گیگا

لطف بفرمایید دلایل خود را برایمان شرح بدهید !
چرا IWeb نسبت به Hetzner برتری دارد ؟
چرا Hetzner نسبت به Giga برتری دارد ؟

salambye
September 30th, 2010, 19:38
دوستان عزیز چندتا هاستینگ معتبر خارجی معرفی کنید که iweb میده. تصمیم گرفتم مستقیم از خارج بگیرم...

Techno Pars
October 1st, 2010, 00:20
لطف بفرمایید دلایل خود را برایمان شرح بدهید !
چرا IWeb نسبت به Hetzner برتری دارد ؟
چرا Hetzner نسبت به Giga برتری دارد ؟

عذر می خوام در تاپیک نامربوط این بحث را می کنم اما کدوم یکی از این 4 تا شرکت سرور به مشتری می دهند و نه PC !
تا اونجایی که من میدونم این چهار شرکت اکثر سرورهاشون PC هستند.بالاخره یک فرقی بین یک سرور و پی سی هست که قیمت یک سرور رکمونت چندین برابر یک PC هست !
من از Hetzner و giga سرور نداشتم اما خب از iweb داشتم.
در مورد iweb هم باید بگم صدای دهل از دور خوش است.یه جورایی سرورهای iweb شانسی هستند.بعضی وقت ها عالی و بعضی وقت ها افتضاح !
آلمان دیتاسنترهای دیگه ای هم داره که به یقین از این ها بهتر هستند.کمی جست و جو کنید.

amirizadi
October 1st, 2010, 14:29
عذر می خوام در تاپیک نامربوط این بحث را می کنم اما کدوم یکی از این 4 تا شرکت سرور به مشتری می دهند و نه PC !
تا اونجایی که من میدونم این چهار شرکت اکثر سرورهاشون PC هستند.بالاخره یک فرقی بین یک سرور و پی سی هست که قیمت یک سرور رکمونت چندین برابر یک PC هست !
من از Hetzner و giga سرور نداشتم اما خب از iweb داشتم.
در مورد iweb هم باید بگم صدای دهل از دور خوش است.یه جورایی سرورهای iweb شانسی هستند.بعضی وقت ها عالی و بعضی وقت ها افتضاح !
آلمان دیتاسنترهای دیگه ای هم داره که به یقین از این ها بهتر هستند.کمی جست و جو کنید.

درسته گیگا تمام سرور هاش pc هستند

MbjHosting
December 2nd, 2010, 00:03
با سلام

واسه من
1- آپ تایم بالا
2- سرعت بالا

با تشکر
اگه میخوای Hetzner بگیری حتما حتما EQ بگیر....... و رو پهنای باند نامحدود هم حساب نکن.....

Amir.Mansoury
December 2nd, 2010, 00:40

ما چند ساله در گیگا سرور داریم. چندین سرور اختصاصی هم از گیگا به کابران دادیم. والا ما تاحالا مشکلی باهاش نداشتیم. نمیدونم چرا اینقدر پشت سر گیگا حرف است؟؟؟؟؟

فکر کنم بسته بو نوع کار و تخصص و دانش هر فرد این دیتاسنتر خوب و بد میشه. ما که تاحالا ازش چیزی ندیدیم. ممکنه بعضی جاها پول بگیره ولی نسبت به سرویسش میرزه