PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود 50 گیگا اطلاعات

nilkooh
September 28th, 2010, 22:00
سلام دوستان

برای یک پایان نامه دانشگاهی نیاز به دانلود یک نرم افزار خاص از سایت ناسا nasa میباشد. اطلاعات کاملا مجاز و آزاد بوده و هیچ مشکلی نیست جز دانلود این حجم دیتا.
کسی از دوستان نظری واسه انجام این کار داره؟ تحویل تهران میخوام . 1-2 هفته هم وقت بیشتر نیست.

mr.he3am
September 28th, 2010, 22:19
شما اگه روزی 2 گیگ دانلود کنی که اصلا فکر روزی 2 گیگ با اینترنت ایران نکن
هر 2هفته میشه 30 گیگ بازم 20 گیگ میمونه
پارت پارت هست ؟‌

nilkooh
September 28th, 2010, 22:26
شما اگه روزی 2 گیگ دانلود کنی که اصلا فکر روزی 2 گیگ با اینترنت ایران نکن
هر 2هفته میشه 30 گیگ بازم 20 گیگ میمونه
پارت پارت هست ؟‌

بله پارت پارت هست.
با اینترنت معمولی که نمیشه. گفتم شاید کسی تو isp ها آشنا داشته باشه. هزینه اش رو هم یه جوری توافق میشه کرد.

nasa_de
September 28th, 2010, 22:28
سلام
من میتونم کمکتون کنم ؟ / میشه بدونم چه نرم افزاری هست / حداقل در پیغام خصوصی /

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

البته ناسا نرم افزرا های سنجش از راه دور و ... داره و حتی پروژه هایی مانند تلسکوپ رادیوئی اما واقعیتش اسم این ناسا که میاد بنده فضولی ام گل میکند / دی:

nilkooh
September 28th, 2010, 22:32
سلام
من میتونم کمکتون کنم ؟ / میشه بدونم چه نرم افزاری هست / حداقل در پیغام خصوصی /

نرم افزار که راجع به اطلاعات کهکشان راه شیریه. با چه هزینه ای میتونین این کارو انجام بدین ؟

Rezash
September 28th, 2010, 22:33
يك سايت بود كه براتون دانلود مي كرد و سي دي/دي وي دي رو پست مي كرد.
الان مي گردم پيدا مي كنم ;)
فكر كنم تو خود فروم هم معرفي شده بود.

nasa_de
September 28th, 2010, 22:37
من تو یکی از isp های تبریز آشنا دارم / فردا باید ازشون بپرسم / چند پارت هست کلا؟

روی هارد میخواهید یا dvd

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

اگه نتیجه نهاییش براتون مهمه و یا اینکه یک اطلاعاتی ازش میخواهید میتونید از یک vps از دوستان بگیرید تست کنید / البته نیازهاش رو هم باید بدونید /
بنده هاست یا سرور ارائه نمیدم , برای راحتی شما عرض کردم.

Rezash
September 28th, 2010, 22:37
گشتم نيافتم ! (الگوي سرچش رو پيدا نكردم)
قبلا بنر سايتش رو فكر كنم توي rapidfa.com ديده بودم ، مدير رپيدفا تو انجمن هم عضو هست مي تونيد از ايشون آدرس سايت رو سوال كنيد احتمالا بايد بدونند.

tmfar
September 28th, 2010, 22:46
یکی رو پیدا کنی با سرعت یک مگابایت در ثانیه دانلود کنه روزی یه 4 - 5 ساعت وقت بزاره دو سه روزه کلاً دانلود میکنه چیزی هم نیست .

یکی رو پیدا کن که سرعت 8 مگ گرفته الان به خونه ها یک مگ هم میدند ولی 8 مگ سرعت بخواهی فقط می تونی به isp ها مراجعه کنی و بهشون بگی شب که خط خالیه و خلوت بزارند دانلود

nilkooh
September 28th, 2010, 22:47
من تو یکی از isp های تبریز آشنا دارم / فردا باید ازشون بپرسم / چند پارت هست کلا؟

روی هارد میخواهید یا dvd

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

اگه نتیجه نهاییش براتون مهمه و یا اینکه یک اطلاعاتی ازش میخواهید میتونید از یک vps از دوستان بگیرید تست کنید / البته نیازهاش رو هم باید بدونید /
بنده هاست یا سرور ارائه نمیدم , برای راحتی شما عرض کردم.

حدود 500 پارت هست. من خودم سرور دارم ولی مهم اینه که اطلاعات تهران دستم برسه.
ممنون که پیگیری میکنین

nasa_de
September 28th, 2010, 22:52
حدود 500 پارت هست. من خودم سرور دارم ولی مهم اینه که اطلاعات تهران دستم برسه.
ممنون که پیگیری میکنین

خواهش میکنم / منم به نجوم علاقه دارم / من میپرسم تا فردا اگه نتیجه ای حاصل نشد از این طریق میتونم کمک کنم و فایل ها رو بفرستم براتون تهران /

AftabHosting
September 29th, 2010, 00:31
سلام اگر اطلاعات رو رویه یک vps بگیرید من برای شما دانلود می منم سرعت من بالاست چند نفر از دوستان در انجمن خبر دارن :65: . پ.خ بده بین 2 روز تا یک هفته برات دانلود میکنم تهران هم هستم ولی باید لینک مستقیم بدی حال ندارم 500 پارت رو دانلود کنم (قیمت هم کنار میام با شما ) . :65:

nasa_de
September 29th, 2010, 00:57
سلام اگر اطلاعات رو رویه یک vps بگیرید من برای شما دانلود می منم سرعت من بالاست چند نفر از دوستان در انجمن خبر دارن :65: . پ.خ بده بین 2 روز تا یک هفته برات دانلود میکنم تهران هم هستم ولی باید لینک مستقیم بدی حال ندارم 500 پارت رو دانلود کنم (قیمت هم کنار میام با شما ) . :65:

پ.خ رو چک بفرمایید.

radium
September 29th, 2010, 04:19
اگه هنوز اکی نشده. یه سر به بازارچه پرشین تولز بزن. n تا تاپیک هست.
هرگیگ از 300 تا 500 واست دانلود میکنن. اکثرا هم با اکانت ماهپاره میگیرن با سرعت بالا. معمولا زود تحویل میدن.

amirizadi
September 29th, 2010, 06:28
میتونم انجام بدم
اما شاید سره 2 هفته نتونم تحویل بدم
پیغام خصوصی بدید

mdf092
September 29th, 2010, 09:14
یه بنده خدایی رو میشناختم که ظاهرا در یکی از ارگانهای یکی از شهرستانها بود و دسترسی به اینترنت داشت
کل پک جاوا رو که خواسیتم و چندین گیگ بود چند فکر کنم یه روزه دانلود کرد
اگر خواستید میتونم اطلاعاتش رو براتون بفرستم