PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار اسکریپت خبرخوان

khunires
November 21st, 2015, 00:57
سلام، همونطور که از عنوان پیداست خریدار اسکریپت خبرخوان هستم، البته با این قابلیت که پست های "سایت های وبلاگدهی" رو کاملا بگیره و یک ساب دامنه به اسم همون وبلاگ درست کنه و اونو پست کنه توی مسیر روی دامنه من. برای مثال آدرس saeid.blogfa.com رو بیاره رو دامنه ما کلا به آدرس saeid.mydomain.ir کپی کنه.
همچنین قابلیت اینو داشته باشه بهش سایت هم بدیم و اون سایت رو بیاره روی یک ساب دامنه کپی کنه به این شکل که مثلا سایت carsforme.com رو بیاره روی ساب دامنه carsforme.mydomain.ir کپی کنه.

+ قیمت مناسب باشه و فضایی نباشه!
+ افرادی که در پرشین تولز هستند کاربریشون رو هم بگن.
+ قابلیت ها + اسکرین شات + هاست مورد نیاز + دمو انلاین مورد نیاز هست.
+ عیناً نیاز داریم که چنین قابلیتی که در بالا گفتیم رو داشته باشه و نه بیشتر یا کمتر.
+ اسکریپت به صورت سورس باز ارائه بشه.
+ به هیچ عنوان کارکرد اسکریپت ایفرم نباشه و کپی پیست مستقیم باشه.
+ باگ و شل به هیچ عنوان نداشته باشه.
+ تضمین ایندکس بالای مطالب در گوگل و موتورهای جستجو
+ تضمین داشتن سئوی صفحات بالا
+ اعتبار فروشنده حداقل بالا باشه چون بنده تازه ثبت نام کردم.
+ در مورد بودجه سوال نفرمایید، هزینه خرید اسکریپت آماده است،شما قیمت معقولانه خودتون رو اعلام کنید بر اساس امکانات به توافق میرسیم.

بعد از توافق نهایی در پـــ.ـــخ خرید انجام میشه،مطمئن باشید خریدار 100% واقعی هستم و مبلغ هم آماده هست جهت خرید.

smhnw
November 21st, 2015, 01:43
اگر وبلاگ حتما مورد نظرتون که هیچی !

اما اگر خبرخوان خوب میخواین که آنلاین و ورودی گوگلتون رو خیلی خوب بالا ببره در خدمتیم .

واستون نصب میکنیم و تحویلتون میدیم اما دسترسی به هاست بهتون داده نمیشه ! ( جلوگیری کپی برداری )

کاملا اختصاصی هستش و ازین بابت که بخواد شناسایی بشه و بلاک بشه هم خیالتون راحت ...

قیمت هم 200 ت میتونم بدم خدمتتون . ( قیمت خوبی دادم نسبت به چیزی که تحویل میگیرید ! )

در صورتی میخواین در ارتباط باشید .

khunires
November 21st, 2015, 01:59
اگر وبلاگ حتما مورد نظرتون که هیچی !

اما اگر خبرخوان خوب میخواین که آنلاین و ورودی گوگلتون رو خیلی خوب بالا ببره در خدمتیم .

واستون نصب میکنیم و تحویلتون میدیم اما دسترسی به هاست بهتون داده نمیشه ! ( جلوگیری کپی برداری )

کاملا اختصاصی هستش و ازین بابت که بخواد شناسایی بشه و بلاک بشه هم خیالتون راحت ...

قیمت هم 200 ت میتونم بدم خدمتتون . ( قیمت خوبی دادم نسبت به چیزی که تحویل میگیرید ! )

در صورتی میخواین در ارتباط باشید .

سلام،شبتون بخیر باشه...

متسفانه اسکریپت رو به صورت سورس باز نیاز داریم...
و اینکه عیناً قابلیت گرفتن و کپی پیست دقیق از وبلاگ ها و سایت هارو به صورت درج در ساب دمین داشته باشه...

smhnw
November 21st, 2015, 02:22
سلام همچنین .

خوب اگر این رو میخواین بنده دارم میدم خدمتتون متن باز ولی اون چیزی که توضحات بالا رو دادم بهتون نیستا ! قبلانا تستش کردم بعد از یک ماه الکاسارو رسوند به 4 هزار و ورودی بالایی هم نداشت !! ...

اگر اینطوری به کارتون میاد میدم خدمتتون ... قیمت مناسب در ارتباط باشید

wapmaster
November 21st, 2015, 08:27
سلام ,خوب از اسکریپت هستی بلاگ استفاده کنید ! کافیه سئو کنید

lizard.tiny
November 21st, 2015, 19:12
سلام

اسکریپت و افزونه های رایج میان از فید rss متن رو کپی میکنن و اکثراً یک مشکل خیلی بزرگ دارن اینکه اگه توی فید متن کامل نباشه مطالب سایت ناقص میشه

پیشنها میکنم از افزونه نویسنده هوشمند ما استفاده کنید که :

مطالب رو کامل کپی میکنه
امکان تغییر در محتوی رو داره
تصاویر رو روی هاست شما آپلود میکنه
لینک های مطالب رو حذف میکنه یا به دلخواه شما به لینک سایت شما تغییر میده
واسه هر فید میتونید دسته بندی و نویسنده مشخص کنید
سورس باز هست
آپدیت رایگان
به هاست فشار نمیاره و روی هر هاست لینوکسی قابل استفاده هست
تحت وردپرس هست و با هر قالبی سازگار هست
برای افزودن امکانات نیازی به هزینه نیست چون تحت وردپرس هست و براحتی میتونید با افزنه امکانات دلخواه رو اضاف کنید
از نظر سئو وردپرس توسعه پذیری بالایی داره
مطالب رو میتونه تغییر بده بنابر این مطالب شما کپی کامل نیست و تاثیر زیادی برای گوگل داره
و امکانات فراوون دیگه که میتونید از اینجا ببینید : http://ziprl.ir/?ref=11&p=545

قالب اول پیشنهادی من برای این افزونه : http://ziprl.ir/?ref=11&p=530

قالب دوم و خبری با بروزرسانی هفتگی مشابه شهر خبر : http://ziprl.ir/?ref=11&p=2756

در صورت نیاز در ارتباط باشید

نصب و راه اندازی رایگان

AhrimanSefid
November 21st, 2015, 22:09
من هم دنبال همچین چیزی هستم اما می خوام بجای rss یا atom مطالب بصورت کامل کپی کند برای وردپرس.

- - - Updated - - -

من هم دنبال همچین چیزی هستم اما می خوام بجای RSS یا ATOM مطالب بصورت کامل کپی کند برای وردپرس.

lizard.tiny
November 21st, 2015, 22:45
من هم دنبال همچین چیزی هستم اما می خوام بجای rss یا atom مطالب بصورت کامل کپی کند برای وردپرس.

- - - Updated - - -

من هم دنبال همچین چیزی هستم اما می خوام بجای RSS یا ATOM مطالب بصورت کامل کپی کند برای وردپرس.

اگر سایت منبع فید داشته باشید این فزونه : http://ziprl.ir/?ref=11&p=545 میتونه متن کامل رو کپی کنه, حتی اگه توی فید متن کامل نباشه

AhrimanSefid
November 21st, 2015, 23:12
بدون rss یا atom مطالب بصورت کامل کپی کند

- - - Updated - - -

اگر دمو فیلم دارید قرار بدید ممنون

lizard.tiny
November 21st, 2015, 23:25
بدون rss یا atom مطالب بصورت کامل کپی کند

- - - Updated - - -

اگر دمو فیلم دارید قرار بدید ممنون

برای ارسال بدون فید میتونم بصورت اختصاصی بنویسم, هزینه برای هر سایت 50.000 تومان

majid rostami
November 22nd, 2015, 00:17
سلام

اسکریپت و افزونه های رایج میان از فید rss متن رو کپی میکنن و اکثراً یک مشکل خیلی بزرگ دارن اینکه اگه توی فید متن کامل نباشه مطالب سایت ناقص میشه

پیشنها میکنم از افزونه نویسنده هوشمند ما استفاده کنید که :

مطالب رو کامل کپی میکنه
امکان تغییر در محتوی رو داره
تصاویر رو روی هاست شما آپلود میکنه
لینک های مطالب رو حذف میکنه یا به دلخواه شما به لینک سایت شما تغییر میده
واسه هر فید میتونید دسته بندی و نویسنده مشخص کنید
سورس باز هست
آپدیت رایگان
به هاست فشار نمیاره و روی هر هاست لینوکسی قابل استفاده هست
تحت وردپرس هست و با هر قالبی سازگار هست
برای افزودن امکانات نیازی به هزینه نیست چون تحت وردپرس هست و براحتی میتونید با افزنه امکانات دلخواه رو اضاف کنید
از نظر سئو وردپرس توسعه پذیری بالایی داره
مطالب رو میتونه تغییر بده بنابر این مطالب شما کپی کامل نیست و تاثیر زیادی برای گوگل داره
و امکانات فراوون دیگه که میتونید از اینجا ببینید : http://ziprl.ir/?ref=11&p=545

قالب اول پیشنهادی من برای این افزونه : http://ziprl.ir/?ref=11&p=530

قالب دوم و خبری با بروزرسانی هفتگی مشابه شهر خبر : http://ziprl.ir/?ref=11&p=2756

در صورت نیاز در ارتباط باشید

نصب و راه اندازی رایگان

امکان ارائه دمو هست ؟
خرید افزونه و قالب با هم شامل تخفیف میشه ؟

lizard.tiny
November 22nd, 2015, 00:21
امکان ارائه دمو هست ؟
خرید افزونه و قالب با هم شامل تخفیف میشه ؟

سلام

تصاویر افزونه توی لینک ارائه شده هست,

نمونه سایتی که مطالبش توسط این افزونه ارسال میشه : http://parsitop.ir

توجه داشته باشید سایت پارسی تاپ یک سایت دمو هست که برای اطمینان از صحت کارکرد افزونه راه اندازی شده

امکان تخفیف به صورت جزیی هست

AhrimanSefid
November 22nd, 2015, 00:40
این دمو کامل کنید.
ممنون اخبار از کدوم سایت بر می دارد + اینکه چند مدلی از پستها رو که از سایت های مختلف کپی می کند را نمایش دهید.

lizard.tiny
November 22nd, 2015, 00:52
این دمو کامل کنید.
ممنون اخبار از کدوم سایت بر می دارد + اینکه چند مدلی از پستها رو که از سایت های مختلف کپی می کند را نمایش دهید.

سایت پارسی تاپ که به عنوان دمو معرفی شده از سایت های زیر مطالب رو دریافت میکنه :

banifilm.ir
gamefa.com
mag.digikala.com
isna.ir
farsnews.com

این افزوهه از هر سایتی که فید داشته باشه میتونه مطالب رو دریافت کنه, همچنین برای سایت هایی که توی فیدشتون یک یا دو خط از مطلب رو بصورت خلاصه قرار میدن این افزونه تنظیماتی داره که میتونه مطالب رو بصورت کامل پیگیری و کپی کنه, در در صورت نیاز تصاویر رو هم به هاست شما منتقل میکنه

در مورد اینکه مطالب به چه شکل کپی میشه : مطالب از طریق فید و rss فراخوانی میشه و اگه خروجی فید اون سایت کامل نباشه با تنظیمات موجود در افزونه برای هر کمپین میشه مشخص کرد که مطالب مربوط به اون سایت رو پیگیری کنه و مطالب رو به صورت کامل انتقال بده

مثلا در سایت های : banifilm.ir - gamefa.com - isna.ir و farsnews.com مطالب موجود در فید کمتر از یک یا دو خط هستند اما اگه سایت پارسی تاپ رو برسی کنید متوجه میشید تمام مطالبی که از این سایت ها دریافت شده به صورت کامل هستند

AhrimanSefid
November 22nd, 2015, 01:00
بله ممنون
اما سایتی که فید نداره چی؟

lizard.tiny
November 22nd, 2015, 01:02
بله ممنون
اما سایتی که فید نداره چی؟

هیر این افزونه برای سایت هایی که فید ندارن مناسب نیست

این افزونه برای تمام سایت هایی که فید دارن + موارد زیر مناسب هست :

ارسال پست خودکار
ارسال پست از RSS FEED
ارسال پست از Facebook
ارسال پست از Youtube
ارسال پست از توییتر
ارسال پست از آپارات
ارسال پست از کلوب
ارسال پست از فیسنما
ارسال پست از کلیه شبکه های اجتمایی
ارسال پست از سایت های خبری فارسی
ارسال پست خودکار از Flicker
ارسال پست خودکار از Pinterest
ارسال پست خودکار از اینستاگرام
کسب درآمد راحت با ارسال پست از فروشگاه های همکاری در فروش خارجی
دریافت و ارسال خودکار برچسب های پست ها
دریافت و ارسال خودکار دسته بندی پست ها
دریافت و تنظیم خودکار تصویر شاخص هر پست
ذخیره تصاویر هر پست در سرور شما
ذخیره تصویر شاخص در سرور های دیگر و نمایش در پست شما!
ترجمه پست ها قبل از انتشار
پیشنهاد کلمات کلیدی برای هر پست
پشتیبانی از ******
پشتیبانی از قالب TrueMag برای ویدئو های یوتیوب

aligoli
November 23rd, 2015, 21:46
سلام، همونطور که از عنوان پیداست خریدار اسکریپت خبرخوان هستم، البته با این قابلیت که پست های "سایت های وبلاگدهی" رو کاملا بگیره و یک ساب دامنه به اسم همون وبلاگ درست کنه و اونو پست کنه توی مسیر روی دامنه من. برای مثال آدرس saeid.blogfa.com رو بیاره رو دامنه ما کلا به آدرس saeid.mydomain.ir کپی کنه.
همچنین قابلیت اینو داشته باشه بهش سایت هم بدیم و اون سایت رو بیاره روی یک ساب دامنه کپی کنه به این شکل که مثلا سایت carsforme.com رو بیاره روی ساب دامنه carsforme.mydomain.ir کپی کنه.

+ قیمت مناسب باشه و فضایی نباشه!
+ افرادی که در پرشین تولز هستند کاربریشون رو هم بگن.
+ قابلیت ها + اسکرین شات + هاست مورد نیاز + دمو انلاین مورد نیاز هست.
+ عیناً نیاز داریم که چنین قابلیتی که در بالا گفتیم رو داشته باشه و نه بیشتر یا کمتر.
+ اسکریپت به صورت سورس باز ارائه بشه.
+ به هیچ عنوان کارکرد اسکریپت ایفرم نباشه و کپی پیست مستقیم باشه.
+ باگ و شل به هیچ عنوان نداشته باشه.
+ تضمین ایندکس بالای مطالب در گوگل و موتورهای جستجو
+ تضمین داشتن سئوی صفحات بالا
+ اعتبار فروشنده حداقل بالا باشه چون بنده تازه ثبت نام کردم.
+ در مورد بودجه سوال نفرمایید، هزینه خرید اسکریپت آماده است،شما قیمت معقولانه خودتون رو اعلام کنید بر اساس امکانات به توافق میرسیم.

بعد از توافق نهایی در پـــ.ـــخ خرید انجام میشه،مطمئن باشید خریدار 100% واقعی هستم و مبلغ هم آماده هست جهت خرید.

دمو آنلاین ارایه نمیشه.
قیمت 1.250
تیکت بزنید : www.my.hezarnevis.ir

khunires
December 20th, 2015, 05:04
دمو آنلاین ارایه نمیشه.
قیمت 1.250
تیکت بزنید : www.my.hezarnevis.ir (http://www.my.hezarnevis.ir)

سلام، برادر! خیلی سربسته و مبهم همون اول رفتید سر قیمت!؟
مهم نیست اصلا قیمتش! چیزی باشه کارایی داشته باشه و درست عین چیزی که خواستم باشه، در مورد دمو آنلاین مسلما برای یک چیز 1 میلیون و 250 هزار تومانی نیاز هست که دموی اونو ببینم و حداقل اسکرین شات از تمامی بخش ها.

20shop
December 21st, 2015, 20:03
افزونه اتوماتیک ارسال پست هر 5دقیقه
دمو سایت زیر همه امکانات با قالب و افزونه حرفه ای فارسی فقط 50تومن خواهستید در خدمتم
josar21.ir