PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در خرید لپ تاپ

besthosti.com
November 20th, 2015, 20:27
با سلام دوستان
من میواستم بدونم تا بودجه 3 میلیون 400 هزار تومان چه لپ تاپی رو پیشنهاد میدین؟
من خودم یه 2 تا لپ تاپ رو انتخاب کردم ولی می خواستم نظر شما رو هم بدونم که چی هست. همچنین بحث گارانتی چطور هست.
تشکر فراوان

p30nama
November 20th, 2015, 20:33
سلام
برای چه کاری میخواید؟

CYCLONER
November 20th, 2015, 20:41
با سلام دوستان
من میواستم بدونم تا بودجه 3 میلیون 400 هزار تومان چه لپ تاپی رو پیشنهاد میدین؟
من خودم یه 2 تا لپ تاپ رو انتخاب کردم ولی می خواستم نظر شما رو هم بدونم که چی هست. همچنین بحث گارانتی چطور هست.
تشکر فراوان

با سلام

در امکان هست نوع استفاده خود و لپ تاپ هایی که انتخاب کردید بهم بدید

البته از سایت های آنلاین خرید نکنید قیمت زیاد می دن

persianws
November 20th, 2015, 21:10
لپ تاپ های سری N شرکت asus پیشنهاد میکنم ولی قیمتشون یکم بالاست ...

hamidrez4
November 20th, 2015, 21:39
من بهتون Asus یا Lenovo رو پیشنهاد میکنم البته بازم بستگی به کار شما داره...من خودم Lenovo دارم تا الان راضیم ازش به نسبت سیستمی که میخوای هزینه میکنی یعنی پول برند نمیدی

p30nama
November 20th, 2015, 21:59
من بهتون Asus یا Lenovo رو پیشنهاد میکنم البته بازم بستگی به کار شما داره...من خودم Lenovo دارم تا الان راضیم ازش به نسبت سیستمی که میخوای هزینه میکنی یعنی پول برند نمیدی

Lenovo ارزونتر از Asus هست و مناسبه و میتونی با مقدارپولی که باهاش asus خرید لپ تاپ lenovo قوی تری خرید

ولی خب هیچکدوم به پا Asus نمیرسن

ولی از نظر هزینه لنوو خیلی بصرفه تره

- - - Updated - - -

LENOVO IDEAPAD Z5170 i7 16GB 1TB 4GB

16 گیگ رم
ال سی دیش مات نیست
3 میلیون

besthosti.com
November 20th, 2015, 22:54
مصرف دانشجويي هست و براي كارهاي خانگي و دانشجويي و همچنين كارهايي كه بيشتر يه دانضجو انجام ميده.

CloudSupport.ir
November 21st, 2015, 00:12
مصرف دانشجويي هست و براي كارهاي خانگي و دانشجويي و همچنين كارهايي كه بيشتر يه دانضجو انجام ميده.
برید برای surface pro 4 با کانفیگ i5
ببینید شاید خوشتون بیاد
http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Surface-Pro-4/productID.325711500
اینم ببینید دلتون آب شه
http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Surface-Book/productID.325716000

besthosti.com
November 21st, 2015, 02:13
برید برای surface pro 4 با کانفیگ i5
ببینید شاید خوشتون بیاد
http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Surface-Pro-4/productID.325711500
اینم ببینید دلتون آب شه
http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Surface-Book/productID.325716000
تشکر ولی surface ها رو زیاد خوشم نیومد. خودمم نظرم بیشتر بر روی ایسوس هست.
ولی خوب نظر دوستان مهمه و میخوام بهترین انتخاب ممکمن را با توچه به بودجه ام داشته باشم.

Saati
November 21st, 2015, 10:58
Asus در رنج قیمتی که گفتید لپتاپ های واقعا خوبی داره. من ایسوس رو پیشنهاد میکنم.

klax0n
November 21st, 2015, 11:12
دوست عزیز پیشنهاد من به شما انتخاب یکی از مدل های asus k555 یا asus k556 با کانفیگ دلخواه در رنج قیمت 2 تا 3 ملیون هست
و اینکه اگر خواستی یه هارد ssd هم بندازی روشون
این لپتاپ ها تمام نیازهای دانشجویی رو برآورده میکنه و خیلی هم شیک و با کیفیت هستن

ehsanyeganeh
November 21st, 2015, 11:38
برای مصارف دانشجویی چه نیازی هست 3 میلیون بدید به لپ تاپ!؟
بهترین برند asus هست
با core i5 و ترجیحا 8 گیگ (البته بازم زیاده ولی اینده نگری داری) میتونی یه لپ تاپ مناسب بگیری
سعی کن سیپسو رو بدونی چی میگیری بسیاری سیستمها هستند که core i7 هستند منتهی سی پی شون نسلش پایین تر از بعضی core i5 های قدرتمنده!
اگر زیاد برای دانلود و... بخوای سعی کن ice cool شو بگیری
باتشکر

iHSG
November 21st, 2015, 11:55
سلام
مگه یه دانشجو با لپ تاپش چی کار میکنه؟
فوقش یه AutoCad باز میکنه یا با Visual Studio کار میکنه که اینا رو توی لپ تاپ 1 میلیونی هم میشه انجام داد.
به نظر من اگر دنبال گیم نیستید هرگز سراغ لپ تاپ های گرون قیمت نرید چون فقط پول ریختن دوره.
از نظر من که اصلاً لپ تاپ به هیچ دردی نمی خوره PC خیلی بهتره چون تا حالا دو تا لپ تاپ یکی Dell و یکی Acer داشتم هر دو تاشم (جداً میگما هر دو تاشم) هم مشکل شارژر گرفتن و شارژ نمیشدن هم دی وی دی خونشون خراب شد و دلبخواهی هر چی دلش می خواست می خوند.می تونم قسم بخورم با این که دو تا برند جدا خریدم اما هر دو تاش این اتفاق براش افتاد از یه کارشناس پرسیدم گفت این اتفاق ها برای لپ تاپ ها شایع است و برای اکثر لپ تاپ ها اتفاق میفته.الانم چون PC ندارم یه کابل SATA به USB گرفتم و یه دی وی دی رایتر Internal که داشت خاک می خورد رو به لپ تاپ وصل کردم و به جای دی وی دی رایتر خودش ازش استفاده میکنم.
چون من دو بار تجربه تلخ از لپ تاپ داشتم دیگه تا آخر عمرم هیچ وقت قصد خرید لپ تاپ ندارم.
به نظرم حداقل اگه خیلی اصرار دارید این قیمت رو خرج کنید Surface رو بخرید که کیفیتش خیلی بهتر از لپ تاپ های عادی است اما بازم میگم اگر فقط کارتون یه AutoCAD باز کردن و... است به خدا با لپ تاپ 1 میلیونی هم میشه انجامشون داد.