PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره CodeCanyon

sitetheme
November 20th, 2015, 16:02
درود بر دوستان وب هاستینگ تاک
قصد خرید یک اسکریپت از وبسایت CodeCanyon که زیر مجموعه Envato هست(فکر میکنم) رو داریم.
اما از اونجایی که کشور ایران تو لیست کشور هاش نیست میخواستم بدونم آیا خرید از این وبسایت برای ایرانیان مشکل ساز هست؟ و ممکنه مشکلی ایجاد بشه؟ آیا ما تحریم هستیم برای این وبسایت؟
اگر با ملیت دیگری خرید کنیم بعد برای استفاده یا ورود به پنل مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا دوستانی که کلا تجربه خرید از این وبسایت رو دارن توضیحاتی بدند
ممنون

mojtaba05
November 20th, 2015, 16:19
سلام، اون طور که من در یکی از انجمن ها مطالعه کردم، به تازگی ایران در لیست تحریم این شرکت قرار گرفته و به کاربران ایرانیش هم طی ایمیلی اطلاع رسانی کرده:
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=81714

kool
November 20th, 2015, 17:49
درود بر دوستان وب هاستینگ تاک
قصد خرید یک اسکریپت از وبسایت CodeCanyon که زیر مجموعه Envato هست(فکر میکنم) رو داریم.
اما از اونجایی که کشور ایران تو لیست کشور هاش نیست میخواستم بدونم آیا خرید از این وبسایت برای ایرانیان مشکل ساز هست؟ و ممکنه مشکلی ایجاد بشه؟ آیا ما تحریم هستیم برای این وبسایت؟
اگر با ملیت دیگری خرید کنیم بعد برای استفاده یا ورود به پنل مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا دوستانی که کلا تجربه خرید از این وبسایت رو دارن توضیحاتی بدند
ممنون

بله ایران رو جدیدا تحریم کرده و به زودی آی پی ایران نیز مسدود خواهد شد/
با اطلاعات و آی پی های کشورهای تحریم نشده میتونید استفاده کنید.

* دوستانی هم که آدرس ایران برای اکانتشون قرار دادن هر چه سریعتر اقدام به تغییر کنن وگرنه دسترسی خودشون رو از دست خواهند داد!

sitetheme
November 20th, 2015, 19:05
ممنون از دوستان!
پس میفرمایید ار بابت بهره مندی از پشتیبانی و همچنین استفاده از محصولات خریداری شده با تغییر آی پی و مشخصات خارجی مشکلی پیش نمیاد؟

sami-00
November 20th, 2015, 19:27
ببخشید این چه نرم افزاری هستش میشه توضیح بدید ؟

kool
November 20th, 2015, 19:29
نه اصولا مشکلی نیست. چون فعلا برای خریداران آدرس و ... وری فای نمی کنند. بحث برنامه نویس ها و طراح ها البته جدا هست و مشکلات زیادی برای اونا پیش میاد.
پشتیبانی هم 6 ماه شده و بعدا با هزینه میتونید برای 12 ماه تمدید کنید.
(البته برای پشتیبانی خاص نیز اصولا نباید لینک از سایت فارسی یا با دامین ملی یا با مشخصات ایران ارسال کنید.) حال این بسته به سرویس دریافتی شما داره که فقط نیاز به دریافت اپدیت ها دارید و یا ممکنه بررسی توسط ارائه دهنده نیاز باشه.

Hi Data
November 20th, 2015, 19:29
ببخشید این چه نرم افزاری هستش میشه توضیح بدید ؟

نرم افزار نیست، یک وبسایت فروش اسکریپت و کدهایی مانند جاوا و .. هست. البته محصولات رو خود کاربران میسازند و برای فروش میزارند

smhnw
November 20th, 2015, 20:07
بعدا بیاین بگین نال بده و فلان بسار

همینکارارو میکنن ایرانیا همش دنبال نالن دیگه :d ( خیلیم خوبه ما که راضی ایم ... )

___.Hrs.___
November 20th, 2015, 20:14
با یاهو بنده در ارتباط باشید برای خرید

p30nama
November 20th, 2015, 20:45
سلام

وقتی مارو تحریم کردند از نسخه نال شده اسکریپتاشون استفاده کنیم و تا با خرید قانونی از ما سود نکنند.

با یک سرچ نسخه ی نال شده تمام اسکریپت های این سایت به رایگان یافت میشه ! البته در سایت های خارجی