PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کار نکردن فایل اچ تی اکسس

pctak
November 19th, 2015, 22:15
سلام فایل اچ تی اکسس اصلی سایت من اصلا کار نمیکنه؟؟؟

و لطفا نگید من از کجا میدونم؟؟؟؟ چون هیچ کدی توش کار نمیکنه و کلافه کردش ما رو؟

حتی کلا فایل اچ تی اکسس رو پاک میکنم هیچ اتفاق خاصی نمیوفته؟؟؟

لطفا بگید چیکار باید بکنم تا فایل اچ تی اکسس بکار بیوفته؟

و اگر به مدیره سرور مروبط هستش پس لطفا یک دلیل محکم برام بیارید وگرنه به هیچ عنوان قبول نمیکنن و میگن: سرور هیچ مشکلی ندارم مشکل از طرف شماست.0_o

peym@n
November 19th, 2015, 22:22
درود
وب سرور شما nginx میباشد؟
موفق باشید

pctak
November 19th, 2015, 22:26
درود
موفق باشید

بله nginx هستش...

مگه توی سرور nginx فایل اچ تی اکسس کار نمیکنه!!!

- - - Updated - - -

درود
موفق باشید

بله nginx هستش...

OmidX
November 19th, 2015, 22:31
بله nginx هستش...

اچ تی اکسس مربوط ب آپاچی هست ، معلومه ک در nginxیی ک بصورت stand alone نصب شده کار نمکینه ...

شما باید nginx رو بصورت p-roxy reverse در کنار آپاچی نصب کنید تا بتونید از رول های آپاچی در اچ تی اکسس استفاده کنید .

peym@n
November 19th, 2015, 22:35
درود
نخیر این امکان موجود نیست که در وب سرور nginx اچتی اکسس ران شه
موفق باشید

- - - Updated - - -

همان طور که دوست عزیزم فرمودند
nginx رو بصورت p-roxy reverse در کنار آپاچی نصب کنید

pctak
November 19th, 2015, 23:23
اچ تی اکسس مربوط ب آپاچی هست ، معلومه ک در nginxیی ک بصورت stand alone نصب شده کار نمکینه ...

شما باید nginx رو بصورت p-roxy reverse در کنار آپاچی نصب کنید تا بتونید از رول های آپاچی در اچ تی اکسس استفاده کنید .

درود
نخیر این امکان موجود نیست که در وب سرور nginx اچتی اکسس ران شه
موفق باشید

- - - Updated - - -

همان طور که دوست عزیزم فرمودند
nginx رو بصورت p-roxy reverse در کنار آپاچی نصب کنید

یعنی هیچ راهیی نیستش که مدیره هاست یکاری کنه که فایل اچ تی اکسس روی سرور nginx کار کنه؟؟؟

خو کدهای فایل اچ تی اکسس برام خیلی مهم هستن و کار نمیکنن؟؟؟ حالا من باید چیکار کنم تا کدهاش کار کنن؟ راه حل چیه؟؟؟

OmidX
November 19th, 2015, 23:56
یعنی هیچ راهیی نیستش که مدیره هاست یکاری کنه که فایل اچ تی اکسس روی سرور nginx کار کنه؟؟؟

خو کدهای فایل اچ تی اکسس برام خیلی مهم هستن و کار نمیکنن؟؟؟ حالا من باید چیکار کنم تا کدهاش کار کنن؟ راه حل چیه؟؟؟

در پست قبل عرض کردم ، nginx رو باید بصورت p-roxy reverse در کنار آپاچی نصب کنید تا بتونید از رول های اچ تی اکسس استفاده کنید .

کنترل پنل هاست شما چیه ؟ دسترسی روت ب سرور دارید ؟

pardazit.net
November 20th, 2015, 02:54

باید هاستینگ شما برایتان ****** در کنار انجینکس نصب کنند که اصولا چنین کاری نمیکنند در نتیجه مجبور هستید هاستتان را تغییر دهید و یا با همین مورد بسازید.

pctak
November 20th, 2015, 08:11
در پست قبل عرض کردم ، nginx رو باید بصورت p-roxy reverse در کنار آپاچی نصب کنید تا بتونید از رول های اچ تی اکسس استفاده کنید .

کنترل پنل هاست شما چیه ؟ دسترسی روت ب سرور دارید ؟

سلام. من خودم باید اینکار رو بکنم با مدیره سرور؟؟؟ اگه خودم باید اینکار رو بکنم لطفا بگید بهم چطور باید اینکار رو انجام بدم و اگر هم هزنیه داره بگید پرداخت کنم...

کنترل پنل دایرکت ادمین هستش... نمیدونم که دسترسی دارم یا نه؟ اگه قبول میکنید دسترسی بدم خودتون چک کنید شاید حل شدش مشکلم.. سرور اختصاصی هستش شاید بشه درسته؟

باید هاستینگ شما برایتان ****** در کنار انجینکس نصب کنند که اصولا چنین کاری نمیکنند در نتیجه مجبور هستید هاستتان را تغییر دهید و یا با همین مورد بسازید.

سلام. این واقعا خیلی ضده حاله بزرگی برامون هستش... چطور اینکار رو با ما کردن که فایل اچ تی اکسس کار نمیکنه و یعنی نمیدونن این فایل برامون خیلی مهمه مثلا؟؟؟

این همه ملت دایرکت ادمین دارن توی سرورnginx اختصاصی پس چیکار میکنن اونا؟ یعنی ملت هم همین مشکل منو دارن و هیچ کاریی نمیشه کردش؟؟؟

مدیره هاست هم که نه جواب اس رو میده نه جواب ایمیل رو میده؟ سایتشو هم که از بین برده و خدا بداده ما برسه با این روال کارییی...

smhnw
November 20th, 2015, 14:21
اگر نمیتونین در کنار هم نصب کنین خوب کدهارو تبدیل کنین : http://winginx.com/en/htaccess

shivahost
November 20th, 2015, 14:26
معمولا از nginx برای هاست های دانلود استفاده میشه و شما هم احتمالا هاست دانلود تهیه کردید! بسیاری از سایت های دانلود از دو هاست جدا یکی برای سایت و دیگری برای لینک دانلودها استفاده می کنند که این مشکل را نداشته باشند.

CYCLONER
November 20th, 2015, 14:29
سلام. من خودم باید اینکار رو بکنم با مدیره سرور؟؟؟ اگه خودم باید اینکار رو بکنم لطفا بگید بهم چطور باید اینکار رو انجام بدم و اگر هم هزنیه داره بگید پرداخت کنم...

کنترل پنل دایرکت ادمین هستش... نمیدونم که دسترسی دارم یا نه؟ اگه قبول میکنید دسترسی بدم خودتون چک کنید شاید حل شدش مشکلم.. سرور اختصاصی هستش شاید بشه درسته؟

سلام. این واقعا خیلی ضده حاله بزرگی برامون هستش... چطور اینکار رو با ما کردن که فایل اچ تی اکسس کار نمیکنه و یعنی نمیدونن این فایل برامون خیلی مهمه مثلا؟؟؟

این همه ملت دایرکت ادمین دارن توی سرورnginx اختصاصی پس چیکار میکنن اونا؟ یعنی ملت هم همین مشکل منو دارن و هیچ کاریی نمیشه کردش؟؟؟

مدیره هاست هم که نه جواب اس رو میده نه جواب ایمیل رو میده؟ سایتشو هم که از بین برده و خدا بداده ما برسه با این روال کارییی...

با سلام

بیشتر مردم از nginx به صورت یک وب سرور استفاده نمی کنند و آن را کنار Apache نصب می کنند

OmidX
November 20th, 2015, 17:29

دسترسی روت ، یعنی شما مدیر سرور هستید و سرور مال شماست ، اگر شما فقط یک اکانت هاستینگ دارید ک نمیتونید کاری انجام بدید !