PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیران سایت های موزیک مواظب باشند !!!!

SaMaN0861
September 28th, 2010, 16:15
با سلام دوستان من اینو دیدم الان کف کردم حتما اطلاع رسانی کنید :-s

مدیر كل مركز مبارزه با جرايم رايانه اي و سايبري جمهوري اسلامي ايران :

با مديران سايت هاي موزيك به شدت برخورد مي كنيم

تا پايان هفته جاري تمامي سايت هاي موزيك مسدود و مديران آنها تحت پيگرد قانوني ميگردند.
بنا به اظهار مدیر كل مرکز مبارزه با جرايم رايانه اي و سايبري جمهوري اسلامي ايران (وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي) ، پيرو گزارشات مكرر واصله از بازرسين اين مركز مبني بر قانون شكني مديران سايت هاي غير مجاز ( فيلم هاي غير اخلاقي و موزيك هاي غير مجاز ) در مورد تخطي از اعمال ******** و اقدام به ايجاد آدرس هاي جديد فيلتر نشده و اعلام آن به كاربران خود لزوم برخورد جدي با مصوبين اصلي اين قانون شكني ها ضروري مي باشد. لذا با توجه به مصوبه مورخه ۱۳۸۹/۳/۱ قانون جرايم اينترنتي و سايبري از اين پس اين مركز به كمك سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات اقدام به پيگردي و بازداشت مديران سايت هاي قانون شكن خواهد نمود.

اين سايت ها توسط مركز بررسي جرايم رايانه اي سازمان يافته مسدود میگردد.

و مديران آن ها تحت پيگرد قانوني مي باشند.

لینک منبع : ورود (http://azadi.nega.ir/?p=5171)

Ali-718
September 28th, 2010, 16:23
کار خیلی خوبی میکنن واقعا همه هنرمندا دارن بیچاره میشن البوم ها و فیلم های ایرانی که در حال فروش هستند رو میزارن برای دانلود با افتخار هم میگن ما این البوم رو رایگان برای شما گذاشتیم کاربراشون هم میگنن ممنون که رایگان گذشتیت i love yoursite :|

1eng.ir
September 28th, 2010, 16:25
استقبال میشه :53:

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

خبر جعلیه!
Google (http://www.google.com/#sclient=psy&hl=en&site=&source=hp&q=%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86+%D8%B3%D8%A 7%DB%8C%D8%AA+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D9%85%D9%88%D8%B 2%DB%8C%DA%A9+%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B8%D8%A8+%D8%A 8%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%AF+&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=fa151da40c6c8a2a)

mehrdadiranmusic
September 28th, 2010, 16:27
شما فک کنم از مدیران سایت موزیک خبر ندارید که نظر ها را زود تعیید میکنید ؟
کدوم آلبوما گزاشتن قبل فروش ؟
شما نام ببرید ؟
اجب خوبه

newspub
September 28th, 2010, 16:30
اگه خبر راست باشه واقعا کار خوبیه الان همه هنرمندا بخاطر این کار اینا دارن بدبخت میشن.

mr.he3am
September 28th, 2010, 16:30
معلومه که جعلیه اگه واقعیت داشت الان این خیر صفحه اول سایت های گرداب و تابناک بود

mehrdadiranmusic
September 28th, 2010, 16:36
من ادمین سایت ایران موزیک هستم بزا هر کاری میخواهن کنند - فقط آلبوم محسن یگانه بود که در مصاحبه با ایران موزیک فرمودند : من در این تاریخ به همه سایتها آلبوم را میدم اما بد قولی شد و لجو لجبازی .
سایت های موزیک فک نکنم خوانندهگان مجاز ایرانی بزارند خیلی کم پیش میاد - زنده باد هر کس در سایت های موزیک تلاش میکنه

شما هم شرمندهها اولین کساهی که دنبال موزیک هستند خود شما هستید . یا حق

mamali5
September 28th, 2010, 16:38
اگه واقعیت داشته باشه بازار هاستینگ ها میخوابه(تا حدودی) :))

mehrdadiranmusic
September 28th, 2010, 16:43
داداشم روزی 1000 سایت خبر دروق انتشار میکنند بر علیه سایت های موزیک و ... اینا سیاست وب مسترها برای امار گیری
دیروز بوشهر - کازرون - شیراز زلزله زده - بی بی سی اومده میگه بوشهر اتم های خود را دارد تست میکنه . اخه لامسب من بوشهر زندگی میکنم یه لرزه کوچک بوده و سایت های مقیاس زمین گفته شده که زلزله کازرون بوده . اینجا نتیجه میگیریم که هر کس دنبال منفعت خودش میگرده

اینم مقیاس زلزله دیروز : Magnitude 5.5 - SOUTHERN IRAN (http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/us2010bsa3.php)

یا حق

Ali-718
September 28th, 2010, 16:54
شما فک کنم از مدیران سایت موزیک خبر ندارید که نظر ها را زود تعیید میکنید ؟
کدوم آلبوما گزاشتن قبل فروش ؟
شما نام ببرید ؟
اجب خوبه

الان البوم جدید خواجه امیری در حال فروشه - سریال قهوه تلخ در حال فروشه و خیلی های دیگه و شما تو گوگل اسمشونو بنویس دانلود رایگانش بالا میاد چرا باید این هنرمندا رو دلسرد کرد ؟ البته بعضی ها واقعا رعایت میکنند که مشکلی نداره و حتی با گذاشتن دمو باعث پیشترفت موزیک ایران میشن

mehrdadiranmusic
September 28th, 2010, 16:59
الان البوم جدید خواجه امیری در حال فروشه - سریال قهوه تلخ در حال فروشه و خیلی های دیگه چرا باید این هنرمندا رو دلسرد کرد ؟ البته بعضی ها واقعا رعایت میکنند که مشکلی نداره

آقای احسان خواجه امیری با کاری که داده بیرون فک کنم زیاد دانلودی نداشته چون کاراش واقآ بد شده به قول بچه های موزیک خیلی معزرت میخاما دستمال باز شده . سریال قهوه تلخ هم داستان داره اما اکثر سایتها قسمت 1.2.3 به سورت دمو گزاشتن و ذکر شده : این سریال صرفا جهت معرفی اثر با کیفیت معمولی در سایت قرار می گیرد.
برای حمایت از فیلم و عوامل آن ، سریال را به صورت اورجینال از سایت ghahvetalkh.com خریداری نمایید.

delta
September 28th, 2010, 17:04
متاسفانه دروغ نیست.. بنده برای رفع فیل در ارشاد حظور داشتم. رییس ارشاد حرف خوبی زد.. بهش گفتم چرا با اینکه تو سایت اهنگهای وطنی مثل خواجه امیری اینا گزاشتم بازم بهم گیر دادند؟ یک حرف خوبی زد.. گفت این اهنگها رو گزاشتیم فقط برای اینکه خودتون گوش بدید نه اینکه پخشش کنید. اگر صدا سیما میزاره مجوز داره. شما چی؟ کلی سی دی نشونم داد گت نگاه اینا همه مال ماشین هست گرفتیم!! گفت خودشون اگر تو ماشین گوش بدن مشکلی نیست اما وقتی صدا زیاد میکنند بقیه بشنوند جرمه...
در ضمن خود ساماندهی هم بهم گفت دارند تغییراتی تو ساماندهی سایتها میدهند و خود من 5 روز منتظر بودم فقط تا تغییرات انجام بشه.. برای داشتن یک آی پی اختصاصی هم کم مونده بود تشکیل پرونده برام ایجاد بشه بعد شما میگید سایت موزیک مشکلی نیست؟
در کل بگم عزیزانی که فکر میکنند سایت میزنند و هر کاری دلشون میخواد انجام میدهند اشتباه میکنند. کاری ندارن کاری ندارن هیچی نمیگن اما یکدفعه خونه زندگیتو ........ به غلط کردن میفتی بدجوری!! سایت من نرم افزاری بود 20 روز زندگی و... بنده شد ارشاد..حالا بماند سایت موزیک و فیلم چه ها شود!!

tmfar
September 28th, 2010, 17:07
این خبردر هیچ خبرگزاری رسمی انتشار نکرده بود من سرچ کردم از گوگل پیدا نکردم

mehrdadiranmusic
September 28th, 2010, 17:12
خوبه حرف زیاده . الان فارس کیدذ 5 ساله داره کار میکنه و ندیدم مشکلی براشون پیش اومده باشه

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

ما برای پیشرفت موسقی های زیر زمینی ایران فعالیت میکنیم . هنوز هنرمندانی هست که شماها تو خواب هم ندیدید ما بریم خدا حافظ کاری داشتید در خدمتم iranmusic@rogers.com یاهو ایدی

delta
September 28th, 2010, 17:20
خوبه حرف زیاده . الان فارس کیدذ 5 ساله داره کار میکنه و ندیدم مشکلی براشون پیش اومده باشه

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

ما برای پیشرفت موسقی های زیر زمینی ایران فعالیت میکنیم . هنوز هنرمندانی هست که شماها تو خواب هم ندیدید ما بریم خدا حافظ کاری داشتید در خدمتم iranmusic@rogers.com یاهو ایدی
منم نگفتم حرفه.. گفتم که 5 روز پیش اعمال شده.. به زودی هم اجرا میشه..

amirizadi
September 28th, 2010, 17:57
عرض کنم که این عنوان هر چند وقت یکبار منتشر میشه دقیقا با همین متن و بعدش چیزی مشاهده نمیشه بنده توی این 3-4 ماه اخیر 3 بار در 3 بازه زمانی مختلف این خبر را دریافت کردم ولی چیزی مشاهده نکردم

newspub
September 28th, 2010, 18:02
آقای احسان خواجه امیری با کاری که داده بیرون فک کنم زیاد دانلودی نداشته چون کاراش واقآ بد شده به قول بچه های موزیک خیلی معزرت میخاما دستمال باز شده . سریال قهوه تلخ هم داستان داره اما اکثر سایتها قسمت 1.2.3 به سورت دمو گزاشتن و ذکر شده : این سریال صرفا جهت معرفی اثر با کیفیت معمولی در سایت قرار می گیرد.
برای حمایت از فیلم و عوامل آن ، سریال را به صورت اورجینال از سایت ghahvetalkh.com خریداری نمایید.
اینا تا حالا جالب ترین حرفایی بود که شنیدم اگه خواجه امیری و بقیه کاراشون داره خراب میشه بخاطر اینه که یه عده ..... میان کاری که براش چند میلیون خرج شده رو میزارن برای دانلود اینا بعد یه مدت نه میتونن \ول استودیو جور کنن نه شاعر نه آهنگساز و .....
درمورد قهوه تلخم از این مسخره تر نشنیده بودم=d> شما میخوای یه اثر رو معرفی کنید باید خلاصه داستانشو بعلاوه تریلر رسمی که خود سازنده اش داده بیرون بزاری نه کل فیلمو:114:

M.S.R
September 28th, 2010, 18:20

ghahvetalkh.net

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:20 PM ----------

ghahvetalkh.net

all
September 28th, 2010, 18:57
داداشم روزی 1000 سایت خبر دروق انتشار میکنند بر علیه سایت های موزیک و ... اینا سیاست وب مسترها برای امار گیری
دیروز بوشهر - کازرون - شیراز زلزله زده - بی بی سی اومده میگه بوشهر اتم های خود را دارد تست میکنه . اخه لامسب من بوشهر زندگی میکنم یه لرزه کوچک بوده و سایت های مقیاس زمین گفته شده که زلزله کازرون بوده . اینجا نتیجه میگیریم که هر کس دنبال منفعت خودش میگرده

اینم مقیاس زلزله دیروز : magnitude 5.5 - southern iran (http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/quakes/us2010bsa3.php)

یا حق

چرا شایعه سازی میکنید من 24 ساعته دارم ب ی ب ی 30 میبینم همچین چیزی نشنیدم!!
چرا خودمون را گول میزنیم اینجا یه کشور جهان سومیه و همه میدونیم کپی رایتی درکار نیست و همه سازندگان اثار هم اینو میدونند و اگه خیلی دوست دارند کپی رایت رعایت بشه باید تشریف ببرند usa چون تویه اروپا هم کپی رایت بخوبی رعایت نمیشه دیگه ایران که...
هر وقت همه چیزمون مثل آمریکا شد مطمعن باشید کپی رایت هم بخوبی رعایت میشه این یه حقیقته که مثل قهوه تلخه!!(ولی باید سعی کنیم اثاری که هنرمنداش دستمال حکومت نیستند را ازشون حمایت کنیم مثل قهوه تلخ و اثار استاد شجریان و...)

radium
September 28th, 2010, 19:01
اینا که بیشتر آهنگ های به اصلاح غیرمجاز رو واسه دانلود میزارن . چکارشون به کپی رایت وطنی

goldstar
September 28th, 2010, 19:36
متاسفانه دروغ نیست.. بنده برای رفع فیل در ارشاد حظور داشتم. رییس ارشاد حرف خوبی زد.. بهش گفتم چرا با اینکه تو سایت اهنگهای وطنی مثل خواجه امیری اینا گزاشتم بازم بهم گیر دادند؟ یک حرف خوبی زد.. گفت این اهنگها رو گزاشتیم فقط برای اینکه خودتون گوش بدید نه اینکه پخشش کنید. اگر صدا سیما میزاره مجوز داره. شما چی؟ کلی سی دی نشونم داد گت نگاه اینا همه مال ماشین هست گرفتیم!! گفت خودشون اگر تو ماشین گوش بدن مشکلی نیست اما وقتی صدا زیاد میکنند بقیه بشنوند جرمه...

سلام
ببخشید من این قسمت رو اینطور برداشت کردم که ایشون گفته اگر موسیقی رو فرد دیگری بشنوه (از داخل اتومبیل) یک خلاف کپی رایتی مرتکب شده! اگر چنین چیزی منظورش بوده واقعا حرف خنده داری زده و چنین چیزی وجود نداره. نه فقط ایران که از نظر کپی رایت تعطیله!
تنهای چیزی که خلافه آلودگی صوتی هست.
گوشهای شما مجازات نمیشه!

SPAM
September 28th, 2010, 20:12
باحاله سریال قهوه تلخ رو گذاشتن برای دانلود بعدش زیرش نوشتن برای حمایت از تولید کننده اورجینال بخرید همه این سایت ها رو باید تخته کنند تا یاد بگیرن که به کپی رایت احترام بزارن .
تو یکی از سایت ها هم نوشته بود ما دانلود رو گذاشتم برای اونهایی که در شهرستان های دور زندگی میکنند و نمیتونن سی دی رو بخرن یا اونهایی که خارج زندگی میکنند .

اخه مدیر سایت موزیک و فیلم گرامی چهار قسمتش میشه در حدود 2 گیگ و در حدود 3 گیگ هم ترافیک مصرف میکنه 3 گیگ ترافیک هم به عبارتی میشه 13 هزار تومان بعدش اونی که تو شهرستان دور دست هست مگه فیبر نوری داره که بتونه دانلود کنه .

من خ.دئم فیلم خارجی زیاد دانلود میکنم اون هم به دلیل تحریم و اینجور چیز ها هست مگرنه اگه تو سینما یا دی وی دی بود حتما میخریدم ( بازم کار خوبی نمیکنم )
ولی هیچ موقع نرم افزار و اسکریپ و اهنگ هایی که برای فروش و سریال های برای فروش هست دانلود نمیکنم .

nimapendar
September 28th, 2010, 20:22
ما که سایت موزیک داریم می گیم ترا خدا جون هر کی دوست داری دانلود نکن برای کسی هایی میزاریم که خارج از کشورند
این هم دیگه بستگی به وژدان دانلود کننده داره مگه فقط از راه دانلود به هنرمندان صدمه وارد میشه این همه کپی کن هست

mr.bahram
September 28th, 2010, 20:32
واقعا داره اینترنت به گند کشیده میشه
همه داریم با هم می سوزیم !! کاش میشد خود ما که درون اینترنت هستیم یه ابزاری داشتیم برای این کنترل ها ، از دیشب موج فی لتر شروع شده
بعضی ها فقط اسمشون گنده هست و بزرگی داره
از نظر معرفت و غیره هیچی حالیشون نمیشه و همین بزرگی رو مدیون اون نامعرفتی هستن
کاری به خواه امیر و غیره نداره ، فقط دلم به حال مهران مدیری میسوزه که امد خواهش کرد کپی نشه ، اونی که معرفت داشت نکرد !!!

tmfar
September 28th, 2010, 22:55
قهوه تلخ در اولین پخشش یک میلیارد و خورده ای فروش داشته پول کمی نیست ، ولی خوب کار درستی نیست لینک ها به دانلود گذاشته شوند وباید اصلاح گردن

goldstar
September 28th, 2010, 23:06
ما که سایت موزیک داریم می گیم ترا خدا جون هر کی دوست داری دانلود نکن برای کسی هایی میزاریم که خارج از کشورند
این هم دیگه بستگی به وژدان دانلود کننده داره مگه فقط از راه دانلود به هنرمندان صدمه وارد میشه این همه کپی کن هست
سلام
شما آی پی ایران رو ببندین که ایرانی ها نتونند دانلود کنند. البته باز هم دور میزنند ولی خیلی تاثیر داره.

behrooz_iri
September 28th, 2010, 23:18
سلام
شما آی پی ایران رو ببندین که ایرانی ها نتونند دانلود کنند. البته باز هم دور میزنند ولی خیلی تاثیر داره.

حرف حق :67:

radium
September 28th, 2010, 23:48
از اونجایی که اکثرا این سایتا مسدود هستند.
پس هرکس بهش دسترسی داره ایرانی شناخته نمیشه :d

SPAM
September 28th, 2010, 23:56
قهوه تلخ در اولین پخشش یک میلیارد و خورده ای فروش داشته پول کمی نیست ، ولی خوب کار درستی نیست لینک ها به دانلود گذاشته شوند وباید اصلاح گردن
200 میلیارد فروش داشته باشه باید این فرهنگ رو جا بندازیم که کپی کردن خوب نیست بغیه فلیم های ایرانی که در پیتی هستند اصلا ارزش دانلود کردن ندارند ولی اینطور سریال ها که هزینه زیادی براش شده واقعا هم ارزش دانلود کردن نداره . ایرانی و خارجی نشین هم نداره . من حساب کردم دیدم برای 2 گیگ ترافیک با 512 ماهی 15 تومن میدم بخوام قسمت اولش رو دانلود کنم کل حجمم تموم شده کلی هم وقتم گرفته میشه کلی انرژی و برق هم مصرف میشه مثل ادم رفتم 2500 تومن دادم ارجینالش رو خریدم که خودم رو مچل نکنم و احساس زرنگ بودن بهم دست نده شاید هم یه جایزه بردم . یدونه از اون خونه های مهران مدیری=p~

mr.bahram
September 29th, 2010, 00:07
200 میلیارد فروش داشته باشه باید این فرهنگ رو جا بندازیم که کپی کردن خوب نیست بغیه فلیم های ایرانی که در پیتی هستند اصلا ارزش دانلود کردن ندارند ولی اینطور سریال ها که هزینه زیادی براش شده واقعا هم ارزش دانلود کردن نداره . ایرانی و خارجی نشین هم نداره . من حساب کردم دیدم برای 2 گیگ ترافیک با 512 ماهی 15 تومن میدم بخوام قسمت اولش رو دانلود کنم کل حجمم تموم شده کلی هم وقتم گرفته میشه کلی انرژی و برق هم مصرف میشه مثل ادم رفتم 2500 تومن دادم ارجینالش رو خریدم که خودم رو مچل نکنم و احساس زرنگ بودن بهم دست نده شاید هم یه جایزه بردم . یدونه از اون خونه های مهران مدیری=p~

والا من که راحت دارم روزی 1 گیگ دانلود میزنم در خصوص سریال ، شرم داشتم که بخوام این رو دانلود بکنم ، چرا ؟ چون یک مرد فهمیده و بزرگ که تا الان هیچ گونه مشکلی با مردم نداشته ازمون خواهش کرده و ادم باید خواهش بزرگان رو قبول بکنه تا بشه در ردیف اونها

ولی در کل می خوام خودمونیم این موزیک های ایرانی که البوم دادن بیرون چیز مالی هم نیستن که ادم بخواد دانلود بزنه
باز البوم اخری لینک پارک رو ادم دان بزنه یه چیزی llooll

delta
September 29th, 2010, 00:44
سلام
ببخشید من این قسمت رو اینطور برداشت کردم که ایشون گفته اگر موسیقی رو فرد دیگری بشنوه (از داخل اتومبیل) یک خلاف کپی رایتی مرتکب شده! اگر چنین چیزی منظورش بوده واقعا حرف خنده داری زده و چنین چیزی وجود نداره. نه فقط ایران که از نظر کپی رایت تعطیله!
تنهای چیزی که خلافه آلودگی صوتی هست.
گوشهای شما مجازات نمیشه!

ببین عزیز میخوای بخند یا گریه کن..برای شما و همه میگم..زیاد هم حرف نمیزنم چون دیگه واقعا حوصله ندارم راجب این جور مسائل حرف بزنم..هنوز نفهمیدی دنیا دست کی هست.چه تو و چه همه فکر میکنند مملکت بی صاحاب هست و وقتی سایت زدی کسی نمیبینه.یک سایت موزیک میزنید یا فیلم یک ssl میندازی پاش میگی کسی کنترل نمیکنه.پیش خودت فکر میکنی کی با تو کار داره! میگی بزار بفروشم. بزار کارم رو کنم.بزار معروف شم.کاری نمیکنم که کسی هم گیر نمیده!! مشکلی نیست.از قدیم گفتند تا 3 نشه بازی نشه.. من یکبار فیل شدم 15 ساعته رفع فیل شدم.. دفعه دوم 20 روز طول کشید همراه با بی خوابی..سر گیجگی.. اعصاب خورد شدن بیش از حد..گیر دادن های بیخودی.تهدید به تشکیل پرونده.احظار به ارشاد برای توضیحات.تعهد 5 انگشتی..تهدید به زندان.. تهدی به جریمه 5 میلیونی!! و... که نمیگم .هر وقت قسمتت شد بیا همین تاپیک توضیح بده خودم مطمعن باش درکت میکنم..
اینا رو برای کسانی گفتم که فکر میکنند کسی کاریشون نداره.. خیر همه زیر نظریم.هر مطلبی که میزاریم زیر نظریم.. منتهی سر وقتش نوبتتون میشه!!

behrooz_iri
September 29th, 2010, 01:34
نتیجه صحبت های مدیری در سی دی اول سریال قهوه تلخ

http://www.01.bandar-music.com/modules/Forums/files/gahveh-01_129.gif

NovinServer
September 29th, 2010, 01:48
فکر می کنید راحته این همه مدیر سایت را بگیرید ؟
ایا همه مدیران سایت موزیک فیلم در ایران زندگی میکنند ؟

delta
September 29th, 2010, 02:02
فکر می کنید راحته این همه مدیر سایت را بگیرید ؟
ایا همه مدیران سایت موزیک فیلم در ایران زندگی میکنند ؟

کی گفته همه رو میگیرند؟ مگر چند تا سایت موزیک معروف داریم؟ سر هم 20 تا شاید!! بقیه کشک هستند.اینا رو جمع کنند بقیه حساب دستشون میاد.. از قدیم گفتند سردسته رو بگیر بقیه میزنن بیرون!!

tmfar
September 29th, 2010, 02:19
من شنیدم هر سایت موزیکی یا هر سایت دیگری ssl خریداری کنه غیرمجازه و پیگرد قانونی داره درسته ؟ اگر درسته منبع ؟

NovinServer
September 29th, 2010, 02:24
کی گفته همه رو میگیرند؟ مگر چند تا سایت موزیک معروف داریم؟ سر هم 20 تا شاید!! بقیه کشک هستند.اینا رو جمع کنند بقیه حساب دستشون میاد.. از قدیم گفتند سردسته رو بگیر بقیه میزنن بیرون!!
مدیران سایت های بزرگ موزیک یا فیلم از نظر شما همه در ایران زندگی می کنند ؟

nasa_de
September 29th, 2010, 02:34
کاش یک جایی بود قبل از کاری ازشون میپرسیدی انجام بدیم یا نه / من ایده هایی تو سرم هست اما نمیدونم با این کار چی به سرم میاد خلاف قوانین هست یا نه , البته 100 % اهداف تخصصی آموزشی در زمینه های دانشگاهی هست نه 30 ی| 30 و .... / اما میترسم حتی برای بوکمارک های فیس /// هم میترسیدم قرار بدم اما چون اکثر مطالب رو زود بوکمارک میکنم که در قیس ب//// هم بیوفته گذاشتم باشه و حذف نکردم / بخش فیل آموزشی میخوام راه بندازم , از طرفی اگه پهنای خودم باشه کلی هزینه داره و از طرفی اگه یو ت *** رو ازش لینک باشه میترسم گیر بدن و ... /
جایی هست که قبل از کاری ازشون بپرسیم؟

radium
September 29th, 2010, 03:16
من شنیدم هر سایت موزیکی یا هر سایت دیگری ssl خریداری کنه غیرمجازه و پیگرد قانونی داره درسته ؟ اگر درسته منبع ؟

منم منبع موثق ندیدم.
ازین خبراست که فعلا دهن به دهن میچرخه فقط

all
September 29th, 2010, 12:16
نترسید نترسید ما همه با هم هستیم :d

delta
September 29th, 2010, 12:19
مدیران سایت های بزرگ موزیک یا فیلم از نظر شما همه در ایران زندگی می کنند ؟

نه..نیستند.اما همون چند نفر که هستند کافیه

asrhosting
September 29th, 2010, 12:27
ای کاش زود تر این کار رو بکنن ! سایت فیلمی رو مقایسه کردم حدود 60% فیلم هاش غیر اخلاقی بود !!!
یا مثلا یه سایت موزیک که همه شاید بشناسنش موزیک های رپ سیاسی می زاره ! و کلا همه طرفی دارن به اعتقادات مردم حمله می کنند چه آگاهانه و چه غیر آگاهانه

فقط من موندم اینها بسته بشه نصفه کاربرای من که می پرن :-s