PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک کردن ایمیل هایی که به صورت اسپم ارسال شده اند

webpa90
November 19th, 2015, 09:06
با سلام
تعدادی از حسابهای کاربری دایرکت ادمینم به خاطر فایلهایی که هکر با دسترسی که گرفته بود آپلود کرده

یک سری ایمیل ارسال کردند و فضای مصرفی این کاربرها حدود 500 مگ افزایش پیدا کرده که مربوط به ایمیلهای اونها هست.

بنده فایلهای آپلود شده را پاک کردم
اما نمیدونم این فضای مصرفی رو چه جوری میتونم آزاد کنم؟

aligoli
November 19th, 2015, 17:54
با سلام
تعدادی از حسابهای کاربری دایرکت ادمینم به خاطر فایلهایی که هکر با دسترسی که گرفته بود آپلود کرده

یک سری ایمیل ارسال کردند و فضای مصرفی این کاربرها حدود 500 مگ افزایش پیدا کرده که مربوط به ایمیلهای اونها هست.

بعد از حذف، چند دقیقه زمان می برند تا در نمودار نشون داده بشن ctrl f5 تست کنید.

Woshka
November 19th, 2015, 23:13
با سلام

با دستور df -h آیا حجم مصرفی کمتر نشده است؟

shivahost
November 20th, 2015, 02:04
در دایرکت ادمین وارد اکانت هاست مورد نظر بشید و به صفحه اکانت های ایمیل بروید حجم مصرفی اکانت ها را ببینید و در صورت لزوم اکانت مورد نظر را purge کنید.

webpa90
November 22nd, 2015, 08:42
در دایرکت ادمین وارد اکانت هاست مورد نظر بشید و به صفحه اکانت های ایمیل بروید حجم مصرفی اکانت ها را ببینید و در صورت لزوم اکانت مورد نظر را purge کنید.

ارسال ایمیل توسط هکرها از طریق اکانت های ایمیل فعلی نیست . با اسکریپتی که آپلود می کنند به یه طریقی ایمیل ارسال می کنند و ازفضای کاربر استفاده می کنند.
حالا من نمیدونم اون فضا رو چه جوری میتونم ببینم و آزادش کنم.

- - - Updated - - -

دوستان متخصص نظری ندارند؟