PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن وی پی اس

demonvictor
November 19th, 2015, 01:58
عرض سلام و خسته نباشید

من یه وی پی اس دایرکت ادمین اوکی کردم بعدش اومدم بکاپام رو روش فرستادم و بعدش مشکلی که پیش اومد این بودش که وقتی که ریستارتش کردم دیگه بالا نیومدش و بعد از اون وقتی که خاموشش کردم خواستم دوباره روشنش کنم اصلا دیگه روشن نمیشدش.
مینوشت که فضا نداره.
من فضای رمش رو زیاد کردم مشکل حل نشدش.
من الان یه هارد هم بهش ادد کردم ولی بازم روشن نمیشه.
من چطور باید اون هارد رو بهش ادد کنم که روشن بشه وی پی اس؟
ممنون میشم که راهنماییم کنین.

تشکر !!!

- - - Updated - - -

دوستان فقط اگه امکانش هستش یه مقدار سریعتر.

fireserver
November 19th, 2015, 02:12
عرض سلام و خسته نباشید

من یه وی پی اس دایرکت ادمین اوکی کردم بعدش اومدم بکاپام رو روش فرستادم و بعدش مشکلی که پیش اومد این بودش که وقتی که ریستارتش کردم دیگه بالا نیومدش و بعد از اون وقتی که خاموشش کردم خواستم دوباره روشنش کنم اصلا دیگه روشن نمیشدش.
مینوشت که فضا نداره.
من فضای رمش رو زیاد کردم مشکل حل نشدش.
من الان یه هارد هم بهش ادد کردم ولی بازم روشن نمیشه.
من چطور باید اون هارد رو بهش ادد کنم که روشن بشه وی پی اس؟
ممنون میشم که راهنماییم کنین.

تشکر !!!

- - - Updated - - -

دوستان فقط اگه امکانش هستش یه مقدار سریعتر.

سلام

الآن ماشین مجازی روشن نمیشه یا روشن میشه بالا نمیاد؟

demonvictor
November 19th, 2015, 02:18
سلام

الآن ماشین مجازی روشن نمیشه یا روشن میشه بالا نمیاد؟
نه .کلیک راست میکنم روش میزنم روی گزینه power on اررور میده و روشن نمیکنتش.

fireserver
November 19th, 2015, 02:31
یک راه پیشنهاد می کنم دوست عزیز لطفاْ امتحان کرده و به بنده نتیجه را اعلام کنید

هارد سرور مجازی مورد نظر را در یک پوشه دیگر کپی کرده و نام آن را عوض کنید

شما یک ماشین مجازی دیگر به صورت کاستوم بسازید و در قسمت تنظیمات هارد گزینه ی Existing... را انتخاب کنید و از Browse فایلی که کپی کرده بودید را انتخاب کنید و بقیه مراحل را نیز رد کنید و ماشین مجازی را روشن کنید.

kool
November 19th, 2015, 02:58
سلام
یک تصویر از ارور یا متن ارور را درج کنید بررسی شود

demonvictor
November 19th, 2015, 13:38
سلام
یک تصویر از ارور یا متن ارور را درج کنید بررسی شود

http://8pic.ir/images/q3zzx6i3a08168uc5wtv.png

اون هم تصویری از ارروری که دریافت میکنم.

yourhosting
November 19th, 2015, 13:55

از حداکثر فضای هارد استفاده کردید و فضای برای swap باقی نزاشتید هارد رو خالی کنید اوکی میشه

kool
November 19th, 2015, 14:52

به مقدار رم سرور مجازی خود فضای خالی در هارد باید داشته باشید و یا از قسمت تنظیمات سرور مجازی هارد دیگری را جهت ایجاد فایل swap انتخاب کنید.

demonvictor
November 19th, 2015, 18:59
به مقدار رم سرور مجازی خود فضای خالی در هارد باید داشته باشید و یا از قسمت تنظیمات سرور مجازی هارد دیگری را جهت ایجاد فایل swap انتخاب کنید.

چطوری وقتی که سیستم مجازی روشن نمیشه محتویاتش رو خالی کنم؟
چطوری روی یه هارد دیگه بهش فضای swap بدم؟
ممنون میشم که توضیحات آموزشی بدین.

kool
November 19th, 2015, 19:45
چطوری وقتی که سیستم مجازی روشن نمیشه محتویاتش رو خالی کنم؟
چطوری روی یه هارد دیگه بهش فضای swap بدم؟
ممنون میشم که توضیحات آموزشی بدین.

خودش رو که نمیشه تغییر حجم داد مگر با حذف و ایجاد دوباره با حجم کمتر. مجازی ساز دست خودتون هست؟ بر روی همون هارد فضا خالی کنید.
اگه هارد دیگری دارید در تنظیمات سرور مجازی در تب Options آخرین مورد Swapfile Location
(البته باید قبلش در تنظیمات مجازی ساز تنظیمات مربوطه اش را انجام بدید و مسیر و فضای مورد نظر رو بهش تعریف کنید.)

sssoheil
November 19th, 2015, 20:06
درود

میزان فضای خالی باقی مانده بر روی هارد سرور چه قدر است ؟

demonvictor
November 20th, 2015, 12:37
درود

میزان فضای خالی باقی مانده بر روی هارد سرور چه قدر است ؟

روی یه هاردی هستش که دیگه فضای ازاد نداره.اما یه هارد دیگه هستش که روش فضای ازاد دارم.فقط نمیدونم چطوری باید از هارد دیگه بهش بدم که بشه روشنش کرد.

Woshka
November 20th, 2015, 12:55
یکی دیگر از وی پی اس هاتون یا همین وی پی اس را به هارد دیگری که حداقل 40 گیگ پس از انتقال به اون خالی بماند منتقل کنید تا فضای خالی بیشتر بشود و سپس وی پی استون را راوشن کنید مشکلتون حل خواهد شد

sssoheil
November 20th, 2015, 12:57
روی یه هاردی هستش که دیگه فضای ازاد نداره.اما یه هارد دیگه هستش که روش فضای ازاد دارم.فقط نمیدونم چطوری باید از هارد دیگه بهش بدم که بشه روشنش کرد.

درود

ظاهرا منظور بنده رو دقیقا متوجه نشدید.لطفا میزان دقیق فضای باقی مانده روی هارد مورد نظر را اعلام بفرمایید.قاعدتا 0 نباید باشد.

kool
November 20th, 2015, 13:24

هیچوقت کل هارد رو استفاده نکنید چرا که موجب مشکلات و حتی از دسترس خارج شدن هارد می شود. یعنی شما یک سرور مجازی ساختید و کل فضای یک هارد رو به اون دادید؟
اون موردی که برای هارد دوم قبلا گفتم میتونید در تنظیمات اصلی (مجازی ساز vmware) انجام بدید. برید تنظیمات کمی دقت کنید مشخص هست.