PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Remote MySQL

sohrab.khan
September 28th, 2010, 14:58
لطفا یکی نحوه استفاده از Remote MySQL در سی پانل رو تشریح قدم به قدم بکنه .
این یکی از بهترین قابلیت ها در سی پانل هست که متاسفانه ما ایرانی ها ازش غافلیم !

S4n470n
September 28th, 2010, 15:13
برای دسترسی ریموت به SQL Server هست که روی 99.99% سرور ها بسته هست (به دلایل امنیتی)

Metalik
September 28th, 2010, 16:12
باید برای آی پی های مجاز که می تونند از remote mysql استفاده کنند فعالش کنید. فکر کنم فعالسازی به صورت کلی وجود نداشته باشه.

sohrab.khan
October 7th, 2010, 14:54
ممنون از پاسخ شما فکر کنم اشکال از همین باشه و در سرور هاست من غیر فعال هست

برای دسترسی ریموت به SQL Server هست که روی 99.99% سرور ها بسته هست (به دلایل امنیتی)

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

آی پی رو اد می کنم ولی به دلیلی که دوستمون گفتند فکر کنم کلا در سرور هاست من بسته هست این موضوع !

باید برای آی پی های مجاز که می تونند از remote mysql استفاده کنند فعالش کنید. فکر کنم فعالسازی به صورت کلی وجود نداشته باشه.

---------- Post added at 02:24 AM ---------- Previous post was at 02:22 AM ----------

تو تاپیک زیر این موضوع قبلا قید شده بود ولی نتیجه ای از این تاپیک گرفته نشده :
remote access (http://www.webhostingtalk.ir/f55/9798)

IFACO.Net
October 7th, 2010, 15:10
ممنون از پاسخ شما فکر کنم اشکال از همین باشه و در سرور هاست من غیر فعال هست

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

آی پی رو اد می کنم ولی به دلیلی که دوستمون گفتند فکر کنم کلا در سرور هاست من بسته هست این موضوع !

---------- Post added at 02:24 AM ---------- Previous post was at 02:22 AM ----------

تو تاپیک زیر این موضوع قبلا قید شده بود ولی نتیجه ای از این تاپیک گرفته نشده :
remote access (http://www.webhostingtalk.ir/f55/9798)

در سرورهای هاست اشتراکی این کار امکانپذیر نیست، چون امنیت کل سرور به خطر میافته.

pyaz
July 2nd, 2011, 11:49
لطفا توضیح دهید چگونه این کار را انجام دهیم و remote mysql را در سرور باز کنیم ؟