PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت بسیار کم در ارسال ایمیل

demonvictor
November 18th, 2015, 15:47
عرض سلام و خسته نباشید

من چند وقت پیش یه سرور مجازی خریدم برای یه سایت فیلم و سریال.روش دایرکت ادمین زدم و بعد سایت رو روش بالا اوردم.حالا میخوام که به اکثریت کسایی که ایمیل هاشون رو دارم ایمیل ارسال کنم ولی متاسفانه مشکلی که پیش میاد این هستش که وقتی که وارد وب میل میشم و بعد از نوشتن ایمیل رو دکمه ارسال ایمیل که کلیک میکنم نزدیک به بیست ثانیه طول میکشه تا ایمیل ارسال بشه.
هم از راندکوب استفاده کردم این مشکل بود و هم از اسکوار میل.

ممنون میشم که راهنماییم کنین که مشکل از کجاست و به چه شکل میتونم مشکلم رو برطرف کنم.

تشکر.

- - - Updated - - -

ممنون میشم یکی از دوستان راهنمایی کنه.

aligoli
November 18th, 2015, 22:38
عرض سلام و خسته نباشید

من چند وقت پیش یه سرور مجازی خریدم برای یه سایت فیلم و سریال.روش دایرکت ادمین زدم و بعد سایت رو روش بالا اوردم.حالا میخوام که به اکثریت کسایی که ایمیل هاشون رو دارم ایمیل ارسال کنم ولی متاسفانه مشکلی که پیش میاد این هستش که وقتی که وارد وب میل میشم و بعد از نوشتن ایمیل رو دکمه ارسال ایمیل که کلیک میکنم نزدیک به بیست ثانیه طول میکشه تا ایمیل ارسال بشه.
هم از راندکوب استفاده کردم این مشکل بود و هم از اسکوار میل.

ممنون میشم که راهنماییم کنین که مشکل از کجاست و به چه شکل میتونم مشکلم رو برطرف کنم.

تشکر.

- - - Updated - - -

ممنون میشم یکی از دوستان راهنمایی کنه.

شما باید از اسکریپت های ارسال ایمیل استفاده کنید که باز هم تمام سورس های موجود در اینترنت اساسا مشکل دارند یا تنظیمات و اصول خاصی دارند.
به همین دلیل توصیه میکنم، شدیدا و اکیدا، با 90% افرادی که بهتون پیشنهاد آسان ارسال ایمیل inbox 100% رو میدند کار نکنید.

فقط از سایت هایی که پلن ایمیل مارکتینگ ارایه می دهند و ترجیحا خارجی هستند استفاده کنید.

demonvictor
November 19th, 2015, 01:36
من اصلا در مورد اسکریپت ارسال ایمیل صحبت نمیکنم.
من دارم میگم که راندکوب وب میلم رو باز کردم و میخوام که یه ایمیل ارسال کنم خیلی هنگ هستم.
سرعت فوق العاده پایینه.
وقتی که متن ایمیل رو مینویسم و بعد دکمه ارسال رو میزنم نزدیک به بیست ثانیه طول میکشه تا ایمیل رو ارسال کنه/.

aligoli
November 19th, 2015, 03:04
من اصلا در مورد اسکریپت ارسال ایمیل صحبت نمیکنم.
من دارم میگم که راندکوب وب میلم رو باز کردم و میخوام که یه ایمیل ارسال کنم خیلی هنگ هستم.
سرعت فوق العاده پایینه.
وقتی که متن ایمیل رو مینویسم و بعد دکمه ارسال رو میزنم نزدیک به بیست ثانیه طول میکشه تا ایمیل رو ارسال کنه/.

بله، اما مکانیزم این فرآیند مثل خودرو هست، همه چیز به چیزهای دیگر بستگی دارد.
بنده پیچش را می بینم چون شما اطلاعات کافی درج نفرمودید.

ایمیل هایی که دارید چند عدد یا چه حجمی دارند ؟
آیا دارید از بانک ایمیل استفاده می کنید یا ایمیل ها محدود هستند ؟

اگر ایمیل ها محدود باشند با اون سیستم نباید مشکلی داشته باشد اگر بانک ایمیل استفاده می کنید قطعا اون میل تحت وب هنگ می کند چون حجم ایمیل ها بالا هست.

demonvictor
November 19th, 2015, 11:49
بله، اما مکانیزم این فرآیند مثل خودرو هست، همه چیز به چیزهای دیگر بستگی دارد.
بنده پیچش را می بینم چون شما اطلاعات کافی درج نفرمودید.

ایمیل هایی که دارید چند عدد یا چه حجمی دارند ؟
آیا دارید از بانک ایمیل استفاده می کنید یا ایمیل ها محدود هستند ؟

اگر ایمیل ها محدود باشند با اون سیستم نباید مشکلی داشته باشد اگر بانک ایمیل استفاده می کنید قطعا اون میل تحت وب هنگ می کند چون حجم ایمیل ها بالا هست.
من کلا یه کلمه ی تست مینویسم و برای خودم میخوام ارسالش کنم.ارسالش خیلی هنگ میکنه.نه بانک ایمیلی هست و نه نوشته هاش زیاده.!!!

aligoli
November 19th, 2015, 17:55
من کلا یه کلمه ی تست مینویسم و برای خودم میخوام ارسالش کنم.ارسالش خیلی هنگ میکنه.نه بانک ایمیلی هست و نه نوشته هاش زیاده.!!!

سه نرم افزار هست از کدومش استفاده می کنید ؟

demonvictor
November 20th, 2015, 12:41
سه نرم افزار هست از کدومش استفاده می کنید ؟

کلا همه شون این مشکل رو دارن.

Woshka
November 20th, 2015, 13:07
اگر دسترسی SSH دارید
با SSH یک ایمیل به صورت تست ارسال کنید بیبینی آیا باز هم طول می کشد؟
DNS Resolver خود را تغییر دهید شاید دلیل تاخییر این باشد
در /var/log/exim_mainlog بعد از فشردن ارسال ایمیل چک کنید چه لاگ هایی نمایش داده می شود و اینکه چقدر طول می کشد تا لاگ ها نمایش داده شود که در صورت تاخییر در نمایش لاگ نشاند دهنده این است که کلا تاخیر در ارسال ایمیل به سمت میل سرور داخلی هست