PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گول زدن الکسا

بهار خانوم
November 17th, 2015, 13:36
سـایت الـکـسـا کـه مـتـعـلـق بـه شـرکت آمـازون است، بـر اساس نـوار ابزاری که کاربران اینترنت روی مرورگـر خود نصب می کنند کار می کند.
گول زدن الکسا الکسا (http://www.webgardha.com/16982/%D9%88%D9%82%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B3%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%DA%AF%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%B2%D9%86%D8%AF) هر روز رتـبـه سـایت های اینـترنـتی را بـا توجـه به مـقایسـه آن ها با یکـدیگـر مـنتشـر می کـند. مهم ترین عـامل کسب امتیاز در سایت الـکسا تعـدا بازدید کننده است...با توجـه به اینکه به غیر از سایت الکسا هیچ معیار دیگـری دردنیا برای رتبه بندی سایت های اینترنتی از نظر بازدید وجود ندارد، اکثر افـرادی که تمایل به تبلیغات اینترنتی در سایت ها دارند بر اساس رتبه الکسای آن ها می توانند تعداد بازدید را تخمین بزنند و اقدام به تصمیم گیری جهت درج گهی کنند.این موضوع باعث شـده تا سایت های اینترنتی بتوانند بهبود رتبه خود در سایت الکسا باشند تا بتوانند از این طریق درآمد مناسبی کسب کنندمتاسفـانه روش های بسیار زیادی برای فریب دادن رتبه الکسا وجود دارد و بسیاری از مدیران سایت های فارسی از این روش ها استفاده می کنند.درواقع مدیران این سایت ها به جای این که به دنبال حفظ منافع اگهی دهنده باشند و دید دراز مدت نسبت به کسب و کار اینترنتی خود داشته باشند به دنبال کسب سود در کوتاه مدت از این روش ها هستند.
شاید یکی از مهم ترین دلایل این موضوع نیز عدم وجود اطلاعات لازم نزد مخاطب سیستم های تبلیغاتی باشد.
اوایل تابستان امسال مدیر یکی از سایت های اینترنتی که رتبه الکسای زیر 300 در ایران را داشت با من تماس گرفت و از من خواست تا در افزایش ورودی گوگل برای سایت شان کمک کنم.
من پس از بررسی وضعیت سایت به ایشان اعلام کردم که مشکلات ساختاری در سایت وجود دارد و باید آن ها را برطرف شود و بعد از این مرحله تولید محتوای مناسب صورت بگیرد. متاسفانه رتبه این سایت نه بر اساس ورودی مستقیم و نه ورودی گوگل بود، بلکه با استفاده از تکنیک های متقلبانه و فریب آمیز برای بهبود رتبه الکسا به دست آمده بود. بر طرف کردن مشکلات ساختاری سایت معمولا سخت ترین کاری است که در وب سایت های اینترنتی انجام می شود، در برخی موارد برنامه نویس ها مقاومت می کنند و از تغییرات استقبال نمی کنند و در برخی مواقع نیز کار به طور کل به صورت اشتباه انجام می شود. از طرف دیگر تولید محتوا، نیروی مناسب می خواهد و قطعا هزینه بالایی خواهد داشت، همین موضوع باعث شد که روند انجام کار مناسب نباشد و نهایتا اتفاق خاصی در ورودی گوگل سایت نیفتاد.
مدیر این سایت پس از مدتی متوجه شد که درآمد قابل توجهی از تبلیغ اینترنتی ندارد و این درآمد حتی کفاف هزینه تبلیغات الکسای او را هم نمی دهد و به همین جهت این تبلیغات متوقف شد. رتبه این سایت در حال حاضر از نظر بازدید در ایران بیش از 7000 است
متاسفانه اکثر مدیران سایت ها با این تصور که با داشتن رتبه الکسای مناسب می توانند درآمد مناسبی از طریق تبلیغات اینترنتی کسب کنند اقدام به خریداری پاپ آپ (تبلیغات ناخواسته) و نرم افزارهای فریب دهنده و ... می کنند و پس از مدتی متوجه می شوند که حتی با داشتن رتبه الکسای زیر 500 در ایران نیز نمی توانند به درآمد مناسب برسند.
ریشه اصلی این موضوع در این تصور غلط نهفته است که ما می توانیم با فریب دادن افراد از اینترنت در آمد کسب کنیم.
یک سیستم تبلیغاتی در گرو موفقیت مشتریانش است. یک سیستم تبلیغاتی هرگز موفق نخواهد شد مگر این که بتواند منافع تبلیغ دهنده را حفظ کند و برای او مفید باشد. بنابراین اگر یک تبلیغ دهنده متوجه شود که هزینه ای که بابت تبلیغ انجام داده برگشتی برای او ندارد قطعا دیگر تبلیغات را ادامه نخواهد داد و سیستم تبلیغاتی با شکست مواجه خواهد شد.
دلیل موفقیت گوگل و سایر وب سایت های تبلیغاتی موفق دقیقا در این موضوع نهفته است که تبلیغ دهنده بابت هزینه ای انجام می دهد نتیجه لازم را به دست خواهد آورد. هرگز فراموش نکنیم که هزینه به دست آوردن یک مشتری جدید 10 برابر هزینه حفظ مشتریان قبلی است، سیستمی موفق خواهد بود که بتواند به تمام طرف های درگیر سود لازم را برساند. قطعا افرادی که با چنین تصوراتی حرکت می کنند هرگز موفق نخواهند بود.

منبع : مجله خلاقیت_رضا شیرازی

محمد محمدیی
November 17th, 2015, 13:45
سلام ,جالب بود

ehsanyeganeh
November 18th, 2015, 00:26
امیدوارم روزی برسه در دنیای مجازی شاهد عدل و انصاف باشیم

takpar7
November 18th, 2015, 01:15
ممنون بابت پست
به قول معروف هرچه کنی به خود کنی مدیران این سایت ها بهتره همین اول کار با شکست مواجه بشن و برن کنار تا اینکه بعد از پیشرفت از راه های دیگه کلاه مردم رو بردارن
من خودم تا حالا بیش از 10 سایت تبلیغ گذاشتم برا چند تا از سایتها فقط سه تا سایت ورودی استاندارد از تبلیغات داشتن به سایت ها!

afshinnp
November 18th, 2015, 14:15
سـایت الـکـسـا کـه مـتـعـلـق بـه شـرکت آمـازون است، بـر اساس نـوار ابزاری که کاربران اینترنت روی مرورگـر خود نصب می کنند کار می کند.
گول زدن الکسا

الکسا (http://www.webgardha.com/16982/%D9%88%D9%82%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B3%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%DA%AF%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%B2%D9%86%D8%AF) هر روز رتـبـه سـایت های اینـترنـتی را بـا توجـه به مـقایسـه آن ها با یکـدیگـر مـنتشـر می کـند. مهم ترین عـامل کسب امتیاز در سایت الـکسا تعـدا بازدید کننده است...با توجـه به اینکه به غیر از سایت الکسا هیچ معیار دیگـری دردنیا برای رتبه بندی سایت های اینترنتی از نظر بازدید وجود ندارد، اکثر افـرادی که تمایل به تبلیغات اینترنتی در سایت ها دارند بر اساس رتبه الکسای آن ها می توانند تعداد بازدید را تخمین بزنند و اقدام به تصمیم گیری جهت درج گهی کنند.این موضوع باعث شـده تا سایت های اینترنتی بتوانند بهبود رتبه خود در سایت الکسا باشند تا بتوانند از این طریق درآمد مناسبی کسب کنندمتاسفـانه روش های بسیار زیادی برای فریب دادن رتبه الکسا وجود دارد و بسیاری از مدیران سایت های فارسی از این روش ها استفاده می کنند.درواقع مدیران این سایت ها به جای این که به دنبال حفظ منافع اگهی دهنده باشند و دید دراز مدت نسبت به کسب و کار اینترنتی خود داشته باشند به دنبال کسب سود در کوتاه مدت از این روش ها هستند.
شاید یکی از مهم ترین دلایل این موضوع نیز عدم وجود اطلاعات لازم نزد مخاطب سیستم های تبلیغاتی باشد.
اوایل تابستان امسال مدیر یکی از سایت های اینترنتی که رتبه الکسای زیر 300 در ایران را داشت با من تماس گرفت و از من خواست تا در افزایش ورودی گوگل برای سایت شان کمک کنم.
من پس از بررسی وضعیت سایت به ایشان اعلام کردم که مشکلات ساختاری در سایت وجود دارد و باید آن ها را برطرف شود و بعد از این مرحله تولید محتوای مناسب صورت بگیرد. متاسفانه رتبه این سایت نه بر اساس ورودی مستقیم و نه ورودی گوگل بود، بلکه با استفاده از تکنیک های متقلبانه و فریب آمیز برای بهبود رتبه الکسا به دست آمده بود. بر طرف کردن مشکلات ساختاری سایت معمولا سخت ترین کاری است که در وب سایت های اینترنتی انجام می شود، در برخی موارد برنامه نویس ها مقاومت می کنند و از تغییرات استقبال نمی کنند و در برخی مواقع نیز کار به طور کل به صورت اشتباه انجام می شود. از طرف دیگر تولید محتوا، نیروی مناسب می خواهد و قطعا هزینه بالایی خواهد داشت، همین موضوع باعث شد که روند انجام کار مناسب نباشد و نهایتا اتفاق خاصی در ورودی گوگل سایت نیفتاد.
مدیر این سایت پس از مدتی متوجه شد که درآمد قابل توجهی از تبلیغ اینترنتی ندارد و این درآمد حتی کفاف هزینه تبلیغات الکسای او را هم نمی دهد و به همین جهت این تبلیغات متوقف شد. رتبه این سایت در حال حاضر از نظر بازدید در ایران بیش از 7000 است
متاسفانه اکثر مدیران سایت ها با این تصور که با داشتن رتبه الکسای مناسب می توانند درآمد مناسبی از طریق تبلیغات اینترنتی کسب کنند اقدام به خریداری پاپ آپ (تبلیغات ناخواسته) و نرم افزارهای فریب دهنده و ... می کنند و پس از مدتی متوجه می شوند که حتی با داشتن رتبه الکسای زیر 500 در ایران نیز نمی توانند به درآمد مناسب برسند.
ریشه اصلی این موضوع در این تصور غلط نهفته است که ما می توانیم با فریب دادن افراد از اینترنت در آمد کسب کنیم.
یک سیستم تبلیغاتی در گرو موفقیت مشتریانش است. یک سیستم تبلیغاتی هرگز موفق نخواهد شد مگر این که بتواند منافع تبلیغ دهنده را حفظ کند و برای او مفید باشد. بنابراین اگر یک تبلیغ دهنده متوجه شود که هزینه ای که بابت تبلیغ انجام داده برگشتی برای او ندارد قطعا دیگر تبلیغات را ادامه نخواهد داد و سیستم تبلیغاتی با شکست مواجه خواهد شد.
دلیل موفقیت گوگل و سایر وب سایت های تبلیغاتی موفق دقیقا در این موضوع نهفته است که تبلیغ دهنده بابت هزینه ای انجام می دهد نتیجه لازم را به دست خواهد آورد. هرگز فراموش نکنیم که هزینه به دست آوردن یک مشتری جدید 10 برابر هزینه حفظ مشتریان قبلی است، سیستمی موفق خواهد بود که بتواند به تمام طرف های درگیر سود لازم را برساند. قطعا افرادی که با چنین تصوراتی حرکت می کنند هرگز موفق نخواهند بود.

منبع : مجله خلاقیت_رضا شیرازی

سلام، امکانش هست بفرمایید این وب سایت با رتبه 7000 چند بازدید در روز دارد؟

محمد محمدیی
November 18th, 2015, 14:23
فک کنم حدود 5 هزار در روز

spsgorgan
November 18th, 2015, 15:10
روزی 1200 تا 2000 داشته باشید حدود 7 تا 9 هزار هستید.

گروه مایان
November 18th, 2015, 16:14
رتبه الکسا فریب دهنده نیست فقط آنالیز دقیق اون رو تولبار و وبمسترها هستش

محمد محمدیی
November 18th, 2015, 16:39
روزی 1200 تا 2000 داشته باشید حدود 7 تا 9 هزار هستید.

یک سایت دارم روزی هزار و اندکی بازدید داره رتبش 20 هزاره

spsgorgan
November 18th, 2015, 19:20
توی الکسا claim کردید ؟

rezaonline.net
November 20th, 2015, 18:37
منبع : مجله خلاقیت_رضا شیرازی علیرضا شیرازی بلاگفا نیست ؟