PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای راه اندازی سایت فیلم + هاست و دامین ارزان قیمت

Moshtaba
November 16th, 2015, 23:04
سلام دوستان
همونطور که از عنوان تاپیک معلومه قصد راه اندازی یه وب سایت دانلود فیلم رو دارم ولی متاسفانه تخصصی در این زمینه ندارم ، اون چیزی که مد نظرم هست هم چیز زیاد شاخی نیست و میخوام با یه کار ساده شروع کنم !
دوستانی که تخصصی دارن در این امر و میتونن کمکی کنن لطفا راهنمایی کنند
بودجه م هم چندان زیاد نیست !

خواهشا پست های در راستای منصرف کردنم ارسال نکنید چون واقعا مصمم هستم ، قبلا سایت فروش و سایت ورزشی هم فعالیت هایی داشتم و با سختی هاش آشنا هستم !

pardazit.net
November 16th, 2015, 23:50
سلام دوستان
همونطور که از عنوان تاپیک معلومه قصد راه اندازی یه وب سایت دانلود فیلم رو دارم ولی متاسفانه تخصصی در این زمینه ندارم ، اون چیزی که مد نظرم هست هم چیز زیاد شاخی نیست و میخوام با یه کار ساده شروع کنم !

خواهشا پست های در راستای منصرف کردنم ارسال نکنید چون واقعا مصمم هستم ، قبلا سایت فروش و سایت ورزشی هم فعالیت هایی داشتم و با سختی هاش آشنا هستم !

با سلام و عرض ارادت

میتوانید از مشاوره رایگان پرداز IT بصورت 24 ساعته بهره ببرید.

https://pardazit.net

goldenhost.org
November 17th, 2015, 13:07
سلام دوستان

سلام
این دوسایت فیلم بفروش میرسه
در صورت تمایل به خرید به بنده اطلاع بدین
گلدن مووی www.goldenmovie.ir
جم مووی www.gemmovie.ir

Amir.Mansoury
November 17th, 2015, 13:18
با سلام

سوالتان را بپرسید.
از طریق این تاپیک، پیغام خصوصی و یا سایت پاسخگوی شما هستیم

- - - Updated - - -

جهت راه اندازی سایت فیلم نیاز به موارد زیر هستید:
میتونید سایت اشتراکی مانند تاینی راه اندازی کنید که نیاز به اسکریپت اختصاصی است جهت تهیه اشتراک و ...
میتونید از اسکریپت های معمول استفاده که در هر صورت نیاز به یک هاست خوب قدرتمند برای نمایش سایت اصلی دارید.

مورد بعدی تهیه یک ریموت یا VPS ویندوزی است برای دانلود ، آپلود و ... فیلم ها و فایل ها

نیازمندی بعدی شما نیاز به هاست دانلود جهت آپلود فیلم ها است.

البته سایت و فیلم ها را میتونید بر روی یک سرور یا VPS قرار بدید.

برای شروع کار میتونید دو عدد VPS تهیه کنید. یکی برای ریموت و دیگری برای سایت و فایل ها.