PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد پیپال

mahdi66
November 16th, 2015, 16:44
درود
دوستان جند تا سوال در مورد پیپال دارم ممنون میشم جواب بدید
یکی از دوستان من در آمریکا زندگی می کنه بهش گفتم به پیپال برای من باز کنه که اونم اینکارو کرده
فقط می خوام بدونم من از پیپال استفاده می کنم برای اون مالیات نمیاد؟
و اینکه مثلا من از شرکتها و دیتا سنتر هایی مثل ovh یا hetzner خرید می کنم و مشخصات اون رو میدم براش مالیات میاد یا نه؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند به منم خبر بدن

besthosti.com
November 16th, 2015, 19:39
در صورتی که با ایپی امریکا وارد شوید می تونید بدون مالیات بخرید ولی متاسفانه هتزنر نیاز به اسکن کارت اغتباری داره پس اگر میتونید به دوستتون بگید که براتون این مورد رو هم تهیه کنند. آیپی امریکا رو هم می تونید با خرید وی پی اس از دیتاسنتر های امریکایی برطرف کنید.

Meistero
November 17th, 2015, 16:56
درود
دوستان جند تا سوال در مورد پیپال دارم ممنون میشم جواب بدید
یکی از دوستان من در آمریکا زندگی می کنه بهش گفتم به پیپال برای من باز کنه که اونم اینکارو کرده
فقط می خوام بدونم من از پیپال استفاده می کنم برای اون مالیات نمیاد؟
و اینکه مثلا من از شرکتها و دیتا سنتر هایی مثل ovh یا hetzner خرید می کنم و مشخصات اون رو میدم براش مالیات میاد یا نه؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند به منم خبر بدن
خیر

یعنی شما خرید کردین یا هنوز خریدی نکردین!شرکتهای خارجی فروش سرور و...از برنامه ای برای امنیت پرداخت استفاده میکنن و در هنگام پرداخت با paypal اگر نشونی شما با IP تون نخونه یا از پرا کسی یا V PN استفاده کرده باشین قطعا خرید رو رد میکنن!