PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارور لینک 404 Not Found nginx در وبمستر تولز

pctak
November 15th, 2015, 07:07
سلام خسته نباشید.

من یک مشکله خیلی بزرگی دارم که کلافه کرده منو این مشکل؟

بعد از کلی ماجراهای هک بازی آخر مجبور شدیم وی بی سئو رو پاک کنیم و آماره گوگل ما صفر شدش و همه چیز نابود شدش؟؟؟

خلاصه الان ن وی بی سئو دارم ن دی بی سئو دارم و لینک های سایت همه پیش فرض هستن ولیییییییی توی این وبمستر تولز آمار خیلی وضعش خرابه و روز ب روز داره بدتر میشه و توی مرجع های وی بی که اعلام کردم گفتن به مروره زمان کم کم لینک های پیش فرض جایزگزین لینک ها خراب میشن و و و و

ولی سوالم اینکه چرا این درست نمیشه بعد از گذشت 3 ماه هنوز ادامه داره و کسی راه حلی برای این مشکل نداره؟؟؟

یک فایل با اسم

404.htmll

درست کردم و توش این کد رو گذاشتم

<meta http-equiv="REFRESH" content="0;url=http://webhostingtalk.ir">

و داخل فایل .htaccess کد زیر رو گذاشتم

ErrorDocument 404 /404.html

که شاید این کد بتونه لینک هایی که بصورت thread31982.html هستن که ارور

404 Not Found

nginx

میدن رو برطرف کنه ولی حتی این کد هم کار نمیکنه؟ یعنی فقط باید جلوی آدرس سایت تایپ کنم

404.html

خودکار هدایت بشه به صفحه ای اول سایت همین؟؟؟

این کل مشکله منه دوستان که چیکار کنم که دیگه ارورهایی 404 Not Found nginx که لینک هاشون به این صورت thread31982.html هستش خودکار هدایت بشن به صفحه ای اول سایت تا ما نجات پیدا کنیم از نابودی که روز به روز ما رو بیشتر کلافه میکنه؟

حتی اگر کسی راه چاره ای داره که همراه با هزینه انجام میده بگه بهم اوکی؟ چون سایتم هم الان چک میکردم رفته توی لیست سیاه گوگل و واقعا خدا لعنت کنه هر چی هکره کلاه سیاه رو که ما رو بدبخت کردن با این بچه بازی هاشون...

ممنون و منتظره جوابتون هستم.:63:

pardazit.net
November 15th, 2015, 10:35
عملا ریدایرکت صفحاتی که حذف شدن به صفحه ایندکس کار صحیحی نیست

بنده اومدم راهنمایی کنم که دیدم آخرش زدین آدرس پنالتی شده و رفته لیست سیاه گوگل ...

اگر واقعا بررسی کردید و پنالتی شده دیگه از خیر این آدرس بگذرید.

وقت و هزینه ای که میخواهید برای بازگرداندن این آدرس کنید خیلی بیشتر این هست که یک آدرس جدید رو بیارید بالا

البته نظر بنده هست نظر دیگر دوستان هم محترم هست.

pctak
November 17th, 2015, 00:53
عملا ریدایرکت صفحاتی که حذف شدن به صفحه ایندکس کار صحیحی نیست

بنده اومدم راهنمایی کنم که دیدم آخرش زدین آدرس پنالتی شده و رفته لیست سیاه گوگل ...

اگر واقعا بررسی کردید و پنالتی شده دیگه از خیر این آدرس بگذرید.

وقت و هزینه ای که میخواهید برای بازگرداندن این آدرس کنید خیلی بیشتر این هست که یک آدرس جدید رو بیارید بالا

البته نظر بنده هست نظر دیگر دوستان هم محترم هست.

سلام.

مرسی از راهنمایی شما.در رابطه با ریدایرکت که راهی جوز اینکار ندارم البته اگه فعلا کار نمیکنه؟؟و سایتم من یک سایتی هستش که ف.ی.ل.ت.ر زیاد میشه و من اصلا به تنها چیزیی که اهمیت نمیدم آدرسه سایته...

طبق برسی دوباره که انجام شدش مشخص شدش که سایت در پنالتی نیستش!

52,661 Not found

خلاصه اینکه من میخوام بدونم که چیکار کنم که دیگه ارورهای 404 Not Found nginx خودکار هدایت بشن به صفحه ای اول سایت؟

اگر کسی راهیی داره ممنون میشم بگید.

- - - Updated - - -

وجدانی یعنی کسی نمیدونه مشکله منو حل کنه؟؟؟

- - - Updated - - -

کسی برای کمک به من نیستش اینجا؟